Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Stars Talk Weekly [NARRACJA]


Rekomendowane odpowiedzi

https://cdn.discordapp.com/attachments/591570101233385472/904342585450037259/unknown.png

Stars Talk Weekly - najpopularniejszy amerykański tygodnik skupiający się wyłącznie na działanach celebrytów ze stanu San Andreas. Ciekawostką jest, że sama nazwa czasopisma brzmi jak Star Stalk Weekly (co jest referencją do aktu stalkingu). Magazyn działający od lat, wyrobił sobie markę najbardziej opiniotwórczego czasopisma i wiele dziennikarzy oraz influencerów opiera swoje opinie właśnie o informacje występujące w Stars Talk. Jedną z największych afer jaką wywołało czasopismo Stars Talk jest ujawnienie informacji na temat domniemanej seks-taśmy, Poppy Mitchell, amerykańskiej gwiazdy ze stanu San Andreas, która zabłysnęła z udziału w przeróżnych komediach romantycznych.

 

Ten temat należy do cyklicznej narracji gry celebrytów przez opiekunów branży rozrywkowej. W tym temacie będą pojawiały się najistotniejsze rzeczy dziejące się w branży i skutki jakie przyniosły czyny dokonane przez graczy branży. Oznacza to, że wszystko co się dzieje podczas gry jako celebryta ma swoje konsekwencje, zaatakowałeś gliniarza z broni? Licz się z linczem mediów, więzieniem i utratą kontraktów. Twoja marka stworzyła sukcesywną linie ubrań i do promocji zaangażowała masę osób z branży? Możesz oczekiwać na pozytywny odbiór przez fanów i postronnych ludzi. Narracja ma nie tylko wpływać na popularność czy ilość zarobionych pieniędzy, ale również jej celem jest nakierowanie graczy na inne scenariusze które mogą zostać wykorzystane do gry In Character. Gracze chętni do przekazywania narracji w świecie gry, mogą odnosić się do tygodnika Stars Talk Weekly, który docelowo informuje i komentuje ruchy celebrytów. Na przykładzie, postać modelki pyta się znajomej czy słyszala, jak Stars Talk skomentowało najnowszą linie odzieżową w której modelka była wykorzystana do promocji.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja zdjęciowa Yukiego jest odbierana bardzo pozytywnie, na ten moment Crowed może liczyć na zainteresowanie koneserów i sympatyków marki. Sami dostają DMy odnośnie swojej własnej lini produktów wina we współpracy z winiarnią Marlowe.

 

Tiara Chibanda mimo zerwania kontraktu z SUGA zrobiła najlepsze rozegranie marketingowe. Taniec przy piosence "matki", która wyciągnęła dłoń do kobiety na starcie przyniosła stałą sympatie fanów SUGA. Aktualnie fanbase Tiara Chibanda jest z nią zżyty.

 

Album Keshaun Bavrleybrook "Rain" przyjmuje się ciepło jednakże z dnia na dzień zainteresowanie albumem spada. Jeżeli Keshaun chce zasłynąć jako HIT powinien dać z siebie więcej jeżeli chodzi o marketing.

 

Ha$hi razem z Crowed przeżywa teraz mocną falę hejtu ze względu na DISS wydanego przez Robin Atlanta. Jej followy rosną ale wzrost może być złudny. Średnio jedna osoba na dziesięć stara się wesprzeć artystkę, jednakże ginie Ona w fali hejtu. Sam numer "Peace & Love But Fuck Off" ma bardzo negatywny odzew. Jeżeli artystka chce wyjść z totalnie zawalającej kariery powinna wręcz zrobić działanie kryzysowe jeżeli chodzi o PR. Crowed ma przed sobą spore wyzwanie.

 

Crowed oficjalnie zostało okrzyknięte wytwórnią typu "KRZAK" przez Rockford Harley w audycji Vinewood Late Night Trip. Słowa dziennikarza są coraz częściej cytowane. Dobre imie wytwórni zaczyna się wahać. Przedstawiciele powinni pomyśleć nad prestiżem wytwórni.

 

Grupa MTM ponownie daje o sobie znać, całe miasto wręcz stanęło widząc wyzwanie giganta 021 w stronę Crowed. Jeżeli chodzi o uliczny fanbase to jest On mocno zmieszany poczynaniami mężczyzn. "JAK TE GANGSTERSKIE CIPY MOGĄ ATAKOWAĆ BIEDNĄ DZIWKĘ?" ~ Rockford Harley Vinewood Rap Station 

 

Ex Dealer Flow przebija rekordy sprzedaży rapera. Sami eksperci marketingowi patrzą z podziwem na plan artysty. Sama gra okazała się hitem i zdarzają się ludzie, którzy kupują album tylko dla gry. Dzięki temu Reecey jest coraz bardziej rozpoznawalny. Jeżeli chce wejść na salony musi uderzyć ponownie czymś mocnym, tego fani oczekują.

 

Dumpster Kids to bardzo młoda grupa muzyczna. Z niewiadomych przyczyn właściciel lokalu WRACKS! umieszczonym w Vice City zaczął katować ich najnowszą piosenkę w lokalu co im daje pierwsze możliwości rozpoznawalności.

 

DJ Vasyl akutalnie jest rozpoznawalny tylko i wyłącznie z klubu Jixx, jego fanbase opiera się na kilkuset followersów. Jeżeli DJ chce zabłysnąć powinien poważnie przemyśleć bieg swojej kariery.

 

T Loc ma poważne szczęście... Chamska reklama powoduje, że jego numer przykuwa więcej uwagi niż raper sam mógł wymyśleć. Osoby postronne oczywiście hejtują jego numery z racji irytacji postami na LI.

 

Flavia Jimenez może się poszczyczyć napływem popularności. Kanały plotkarskie tworzą z nią filmy komentując jej pojawianie się przy gwiazdach.

 

"Powrót do miasta? Czy może przemyślany plan? Człowieku, kurwa! DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ. Te naćpane kurwy pragną tylko Ciebie!"  ~ Rockford Harley Vinewood Rap Station. Te słowa dziennikarz wypowiedział apropo Joe Scarpino. Jego brak odezwu na mediach poszedł w niepamięć. Jego audycje przekraczają liczbę słuchaczy o ponad dwa razy w porównaniu do ostatnich działań.

 

"Ja pierdole, poważnie? Kolejne lesby w tym mieście? Człowieku, zaczynam wstydzić się, że mam fiuta." ~ Rockford Harley odnośnie domniemanego związku Nunzia De Mattia oraz Maddy Cardoso Vinewood Rap Station. Aktualnie na Nunzie spadają negatywne komentarze ale to nie jest wszystko. Grupa feministek oraz sympatycy LGBT postanowili wyjść temu na przekór i zrobili ogromną burzę. Ataki są odpierane a feministki pokazują swoją dominacje.

 

Naughty Santos Studio cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jeżeli chcą wejść głębiej w branżę porno powinni zainwestować w większy personel aktorów.

 

Organizacja VFF aktualnie cieszy się sporym zainteresowaniem. "PIERDOLONA EMMA MOON? CAŁE MIASTO JĄ ZNA. FRYZJERKO/MECHANICZKO/CUKIERNICZKO, UMÓWMY SIĘ... MUSISZ ROZPIERDOLIĆ TĄ LASKĘ." ~ Rockford Harley wyśmiewając federację w audycji Vinewood Rap Station.

 

Johnny Petard to jest gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer Martin Ruiz zrobił spore zamieszanie. Internet na tyle oszalał, że prawidłowy research gromadzi się z cudem. Aktualnie zamieszanie wszelakich gwiazd Los Santos sięga zenitu a opinie są podzielone. Sam odbiór posiada oceny z procentażem 50/50. W internecie pojawiają się głosy, które przyznają racje Ruizowi. Drugą stroną medalu jest rajd przeciwników 021. Spory fanbase odbił od nich. "Wspólne walenie konia? Czarnuchu?! Ty to nazywasz topową wytwórnią?" ~ Amaru Haikens Los Santos Rap Morning
"W końcu jest człowieku to czego oczekiwaliśmy w pierdolonym przejściu ze starej szkoły na nową. KREW, MORDERSTWA. To jest rap dziwko, nie zgadzasz się? Okej, okej... Crack na stole od Cruz jest z Tobą" ~ Marco Resovelt z audycji OldHeads vibes

Statement Hailee Cruz przywróciła nadzieję w jej powrót marketingowy. Fani są jej przychylni i odbiór posta na life invader cieszy się sporym wsparciem dla artystki. "Jestem z niej dumna. W rapie liczy się krew ale to jest POP, okej? Tutaj liczy się miłość, kontrowersja i wspólna symbioza życiowa. Tak samo Keshaun Bavrleybrook, pełna odwaga i klasa!" ~ Ashley Pooner z audycji POP STARR TODAY.
Mimo wszystko zdania są podzielone to przez faktyczną treść omawianego numeru. Krytycy, dziennikarze oraz fani są mocno niezgodni na temat odbioru. "Jak ta dziewczyna może mówić o pokoju skoro w piosence mówi o tym, że ludzie mają się pierdolić? To jest prosta odbita piłka do 021. Słuchajcie, ten numer nie jest profesjonalny i jestem w stanie stwierdzić, że był robiony pod wpływem emocji. Gówno jest szczere." ~ Caine Rerevalen

Diss Robina Atlanty został przysłoniony przez Martin Ruiz, to teraz u jego podopiecznego odbywa się zamieszanie a sam ECHO ukroił sobie kawałek ciasta jeżeli chodzi o profity.

Da Kay Kay zyskała sporo atencji w odpowiedzi na live w stronę ECHO. Można powiedzieć, że najbardziej zyskała na dramie. "Kurwa mać, ta kobieta wie jak sobie zrobić marketing. Chujowi managerowie? Czarnuchu... Gdyby miała tak chujowo to by Ciebie nie zjadła wielką, marketingową dupą."  ~ Amaru Haikens Los Santos Rap Morning

Zainteresowanie ciuchami Flavia Jimenez można porównać do najlepszej restauracji w mieście. Zdobywa to lokalne zainteresowanie, jeżeli Flavia chce wyjść na salony powinna poważnie przemyśleć plan marketingowy.

JeffshaG zrobił numer w więzieniu, który był freestyle. Zarzucił ProTaisowi ''gangsterkę" co spotkało się z wielką ścianą hejtu na niego. "Po pierwsze kurwa to nieźle Ci czarnuchu przeczyścili głębokie gardło skoro jako rodowity mieszkaniec Stanów Zjednoczonych napierdalasz akcentem z Europy. Kolejną sprawą jest to, że walczysz z człowieku kolesiem co w życiu klamy nie widział. Jestem spokojny, że zrobili Ci G CHECK.... ALBO THROAT CHECK w gównie zwanym custody. " ~ G Opin z San Andreas z audycji San Andreas G CHECK.

Maddy Cardoso oraz DJ Doom wzajemnie upadają wraz z Galaxy. Aktualnie ich akcje są cały czas w spadkowej tendecji. "Myślę, że po prostu szykują coś wielkiego. Ja w to inwestuje i widzimy się za parę miesięcy jak będę poważnie bogata." ~Marie Hookafellar z Los Santos 

Grupa feministek oraz społeczeństwa LGBT na prośbę Nunzia De Mattia o odwołaniu się od "konfliktu" stworzyła inicjatywe #HOPEFORLOVE. Niespodziewanym faktem było to, że grupa hejterów została zdominowana przez społeczeństwo promujące akcje. Hasztag #HOPEFORLOVE trenduje na Lifeinvader.

Ostatnie wyrzucenie Noe Villacorta z CROWDED spotkało się z mieszanymi uczuciami.  "Mieliście krzak wytwórnie, teraz krzak podatki Was zjadają" ~ Steve Hamley, Vinewood Radio.

Philip Holland zyskał wiele fanów z racji na pokazanie klasy w swoim najnowszym poście. Pokazał że nie blokuje artystów i stoi za nimi murem. A mimo wszystko dyplomatycznie potrafi przesunąć wszystko na Twoją stronę. Sam statement Philipa Hollanda może okazać się kluczem między konfliktem CROWDED a 021. Sam fakt napomknięcia o skopiowanym ruchu marketingowym zrobił dużo szumu w internecie.


CREDITS: Me+Pomocnicy

lionelek, Sebcool, Kami i 21 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

 

Robin Atlanta znany jako MTM roBB wydał numer w ktorym dissuje m.in Bavrleybrooka, zarzuca mu wiele złych zagrywek, Kesh odebrał to z zimna głową postujac na LI mały statement do całej sytuacji, do ataków włączył l się jeszcze MTM Reecey lecz jego utwór artysta zlał totalnie myśląc że ten człowiek szuka drogi do tego by wybić się z tej dramy.
Natomiast po dissie Martina Ruiza, Bavrleybrook ponownie otworzył swoje social media tym razem dając się wkręcić w całą gierkę, po utworze ECHO i live na IG Keshaun wdał się w dyskusje z raperem i ostro tam zagrzmiało, Echo rzucał argumentami które Bav´ podważał,  biorąc pod uwagę ze obydwoje mieli ze sobą w miarę dobry kontakt, fani są totalnie zdziwieni takimi ruchami. W calosc wmieszał się jeszcze  Jeffrey Sharpe czyli JeffshaG odsiadujący wyrok dożywocia, od spiny JeffshaG - Kesh powoli zaczynał się ten zgrzyt między artystami.
  
Ostatnie zgrzyty w branży muzycznej skomentował na swoim profilu Philip Holland, który dał do zrozumienia, że Echo jest w kiepskim stanie zdrowotnym. 
Holland poinformował zainteresowanych, że nie będzie on blokował w żaden sposób utworów zaczepiających innych artystów oraz o tym, że pracują nad kolejnymi 
albumami spod szyldu 021 Records. Wypowiedź skwitował stwierdzeniem, że nikt nie zostanie przeproszony wytykając również Keshowi zbliżone ruchy marketingowe do tych, 
jakie prowadziła wytwórnia Robina Atlanta. Kilka godzin później pojawił się na transmisji live u rapera Echo, gdzie ubliżał w dosadny sposób wokaliście Crowed nie przebierając w słowach.

Keshaun przeżywa swoje pięć minut, ale czy to dobre pięć minut? Dał się pochłonąć konfliktowi z raperem Echo. 
"Kesh mówił o łączeniu swoją muzyką, ale jego ostatnie wpisy i transmisje live są dosyć burzliwe. Dał się sprowokować? Lubię jego kawałki, wpadają w ucho, ale nie podoba mi się, że jest taki agresywny." ~ Marina Salvatrina RNB Late Night Chill 398.211

Nina Kryukowa, founder Crowed, złożyła statement odnoszący się do wydarzeń pomiędzy 021 i Crowed. Nina nawołuje do zaprzestania nienawiści wobec siebie, odniosła się do sprawy ze stoickim spokojem rozbierająć
na czynniki pierwsze cały ten konflikt. Fani królewskiej wytwórni obsypała CEO pozytywnymi komentarzami. Nienawistne zaczepki ze strony 021 oraz ich grona odbiorców powoli ustają.
 
GBO Gino, GBO Duffy puścili mocny numer w ciężkim podziemiu, który udostępniony został przez Akira Chantel znaną jako Snow E Bunny. Utwór i teledysk przyjął się bardzo pozytywnie. Fani liczą na kolejne posunięcia kolektywu GBO. Kolejne ruchy marketingowe z pewnością wpłynął pozytywnie na rozwój artystów.

Statement Hailee Cruz został przyćmiony przez zdjęcie, które w ostatnim czasie oblega Internet. Ludzie przestali mówić o ubiegłych zdarzeniach w świecie muzycznym i skupili swoją uwagę na fotografii,  w której Ha$hi trzymana jest za szyję przez oprawcę pokrytego w całości tatuażami. Mężczyzna ma w ręku broń, Hailee przyciśnięta do ściany jest pokryta łzami. Co się wydarzyło? Fani oczekują wyjaśnień i są poruszeni sytuacją. Piosenkarka nie daje znaku życia

Hikaru Bee Bee Blade Nakana i David Gigante weszli w burzliwą dyskusję na Lifeinvader po tym, gdy młodociany DJ wybił szybę w foodtrucku restauracji Davida.  Niesprecyzowany fanbase Bee Bee Blade, cechuje się różnorodnymi postaciami. Wybryk spod Gigante Pizzeria został skrytykowany przez część obserwatorów didżeja.  Portale plotkowe podkręciły atmosferę pisząc o tym na swoich stronach. Ludzie szybko podłapali ich w/w rozmowę na LI, w której padły mocne słowa w stronę właściciela gastronomii. Obelgi spowodowały szok pośród internautów. Szef prestiżowej restauracji stracił na reputacji dając porwać się emocjom na forum publicznym. To, co wydarzyło się kilka dni później w klubie Jixx, podczas imprezy, na której grał Hikaru zapisze się na kartach klubu nocnego na bardzo długo. David Gigante pojawił się w Jixx Night Club, na co szybko zareagował prowadzący zabawę. Bee Bee przez mikrofon oferował pieniądze uczestnikom balangi za szkody cielesne wobec Gigante. Hikaru przeżywa kryzys wizerunkowy. Kluby odwołują jego bookingi. Sytuacja wizerunkowa 16-to letniego DJ'a jest naprawdę kiepska.
 
VFF staję się coraz bardziej medialne. Fani profesjonalnych starć w ringu wyczekują gali w federacji VFF. Miasto huczy nowinami o kolejnych ruchach w Violent Fighting Federation. Kluczem do ich wczesnego sukcesu były współpracę z lokalnymi biznesami. Eksperci dywagują na temat najnowszej konkurencji giganta - LSFC.  Kanały sportowe ubiegają się o retransmisję gali.
 
Flavia Jimenez po ostatnim wpisie na LI, zyskała wsparcie osób palących. Polityczne freaki ze skrajnej opozycji obrzucają ją negatywnym feedbackiem.
 
Kontrakt z SUGA przyniósł Nunzia De Mattia przychylnych fanów. Starzy odbiorcy wytwórni Protaisa Wright ciepło powitali ją w szeregach jednym z topowych labeli.
 
Raven Lockheart wzbudziła ogromne zainteresowanie. Dziennikarze mówią, że ma potencjał, by stać się ikoną muzyki ROCK w Los Santos.

Tiara Chibanda jest w wirze pracy. Widać ją w wielu miejscach w mieście odbywającą spotkania. Charity Music Festival jest obecnie najbardziej oczekiwanym wydarzeniem tego roku w mieście Los Santos.

Johnny Petard swoimi ostatnimi kontrowersjami w sieci i poza nią rozliczany jest przez fanów. Zarzad Life Invader zdecydował się na surowe ostrzeżenie w jego stronę, o czym napisali obszerny post. Rada zdecydowała się zawiesić go w jego obowiązkach na tydzień.  "Nie możemy pozwolić sobie, aby nasze dobre imię było szargane do tego stopnia. Mamy poczucie humoru, ale rasistowskie zwroty nie będą akceptowane!"- Mówi jeden z członków zarządu - Luis Barrel


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

Logan Moreau z racji na swój wybryk samochodowy na dzielnicy Vespucci zostaje mocno krytykowany a w oczach ekspertów może to zaburzyć jego kontrakt. Kyle Colbert nie ukończył wyścigu w Chinach, skończyło się na wjechaniu w barierkę. Fani głowią się czy może to być spowodowane małą ilościa treningów. W ciągu ostatnich miesięcy zainteresowanie jego personą drastycznie spada.


021 RECORDS przyjęło nowego industry planta - Rees Royce. Chłopak już zdążył wypuścić utwór. "Kto to kurwa jest? Skąd się wziął? Musiał nieźle zapłacić wytwórni żeby go przyjęli" ~ John Morrison, Rap News.


Diego Consoletto przyjął kontrakt z Guffy. "Ten gość ma łeb do interesów. Bierze kobietę spod sklepu i robi jej zdjęcia. Po co się dzielić forsą?" ~ Levis Kuz o współpracy Diego i początkującej modelce.


Willie Sanders jest ponownie brany na poważnie. Fani czekają na jego walkę z VFF.


Sprunk Lee zyskuje poparcie forum trollerskich w Internecie. Aktualnie jest brany za króla trollingu w Los Santos. A fani którzy przy nim zostali zaczynają brać ofertę na poważnie.

Do pierwszej gali VFF MMA coraz bliżej, a jeden z zawodników Rico Vera przedstawia coraz więcej rzeczy ze swoich przygotowań, jednak ostatni post jaki się pojawił na jego lifeinvader nie wróży nic dobrego.


Lems po zapowiedzi nowego numeru zaczął być odbierany w końcu jako prawdziwy członek 021 RECORDS, zdaje się że powoli wychodzi z cienia pozostałych gwiazd a jego pewność siebie w tym mu pomaga.


Hailee Cruz przeżywa gorsze momenty sławy. W tym momencie, weryfikuje się jej fanbase, hejterzy odchodzą znudzeni ciągłym trollowaniem jej, a stali słuchacze wysyłają jej słowa wsparcia.


Chibanda Foundation jest topowym tematem w Los Santos. Aktualnie wszystkie plany na spotkania kierują się właśnie tam, cały marketing został poprowadzony wręcz idealnie. "Cholera, przypuszczam że ten festiwal będzie legendarnym gównem w tym mieście i zapamiętają go na długo" ~ Ricky Okrasky, Vinewood Radio.


Kolektyw GBO dostał dużego rozgłosu po promocji raperów przez topowych artystów (Akira Chantel, MTM roBB). Jeśli artysta wyjdzie żywo z przykrego incydentu, dostanie szansę na wyjście poza barierę undergroundu.

Fanów znów rozśmieszyła produkcja Naughty Santos Studio. "Może zaczną robić filmy komediowe, bo narazie to mix porno i komedii, z dużą przewagą komedii" ~  Bob Tarley, Rogue.


Robin Atlanta zaczął gotować swój fanbase wrzucając najnowszą okładkę do płyty Second Life. Już teraz na forach rapowych fani przeprowadzają teorie spiskowe jaki będzie koncept płyty. Przeciąganie premiery działa na korzyść artysty.

Zainteresowanie drużyną Los Santos Huskies od tego sezonu wzrasta z każdym meczem. Od pojawienia się nowych twarzy, tj. JD Pitts, Precious Parker, Jester George i DeShea Bradford drużyna osiąga o wiele lepsze wyniki niż w ubiegłym sezonie. Są na dobrej drodze aby przywrócić miastu Los Santos ponowny występ w play offach ligi uniwersyteckiej. Hala Maze Arena na której rozgrywają swoje mecze wyprzedaje się przy każdej możliwej okazji. W środowisku koszykarskim pojawiają się pierwsze pytania czy zawodnicy zostaną na kolejny rok czy przystąpią do draftu.


Śmierć Echo wstrząsnęła całym rapowym gronem Los Santos. Sprawa jest o tyle świeża że jedyne co możemy wyczytać z internetu to wiadomości pożegnalne z raperem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

 

Zebrana kwota na charity music festiwal obiegła całe stany zjednoczone dając Tiarze krótkotrwały rozgłos na terenie całego kraju.

Lil Lems jest aktualnie wyszydzany w social mediach za brak informacji na temat zrezygnowania z koncertu.

Attari ze względu na tribute jaki okazał dla zmarłego przyjaciela zyskał znaczną część fanów Echo.

Klip Lust zyskuje coraz większe liczby z racji na cross-marketing klipu wjeżdżając samochodem kojarzonym z numerem.

Z racji na stanowisko Redwood Racing Team Logan Moreau i Yovan Maslov zyskali większe zainteresowanie oraz ciepły wizerunek.

MTM Robb został oficjalnie uznany za króla biżuterii w Los Santos "Kiedy w nocy widzisz światło z dwóch mil to wiesz, że świeci sie pierdolony Robb ~ Oscar Pipeline Vespucci Rap Station."

.Tiara Chibanda zdaję się wychodzić pomału na salony światowe z racji na zainteresowanie magazynem Lounge - Eksperci spekulują, że do końca roku Tiara nie będzie mogła się odpędzić od fanów nawet w Europie.

Na bloga Mailyn Grashamn zebrała sie nieznaczna ilość nowych followersów za sprawą współpracy z Diego Conslotto.

Willie Sanders oraz Rico Vera zyskali spory fanbase żeńskiej części feministycznego grona w związku z kursem samoobrony dla kobiet organizowanego w współpracy z Da Kay Kay.

Gala Vff zyskuje miano jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk sportowych w tym miesiącu.

Reese ponownie utworzył wojnę na temat swoich ruchów część fanów śmieje sie z tragicznie zmarłego echo zaś druga część broni tragicznie zmarłego rapera.

Kolaboracja Pro Tais oraz Da Kay Kay w klipie Lust zyskuje miano hitu za sprawą perfekcyjnego marketingu.

LS Huskies zaczyna być na językach sportowych świrów za sprawą sukcesów oraz marketingu przeprowadzonego w kierunku rozsławienia szkolnego klubu, a sam Precious Parker zyskuje status najpopularniejszego gościa w szkole.

Firma Wrap-Me zrobiła bardzo dobre ruchy, za sprawą dobrego marketingu właściciel zyskuje przyrosty followersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

 

Keshaun przez swoje ruchy na social mediach zostaje odbierany jako hipokryta. Straciła większość fanów z racji na odwrócenie swojego wzroku o 180 stopni. Zdecydowanie można powiedzieć że target na jego piosenki jest totalnie mieszany. Wyjście z CROWED i otwarcie nowej wytwórni w obecnej sytuacji jego kariery może być gwoździem do trumny. "Murzyn dwa dni temu głosił miłość, a teraz buja się z niebieskimi murzynami. Zacznij stawiać na swoim, najpierw tchórzysz na social media a gdy pojawiają się przy Tobie gangsterzy to jesteś królem świata." ~ Bee Bee Blade, Los Santos Celebrity News.


Śmierć Mailyn Grashan spotkała się z paroma wpisami na jej profilu. Jednakże modelka w ciągu swojego życia nie udowodniła nic jeśli chodzi o showbussines.


Koncert Raven w Racial Pub okazał się lokalnym sukcesem. Artystka daje pierwsze oznaki popularności, a samo wystąpienie pokazało że jest pożądana w showbussinesie. Postawiła mocny przecinek w swojej karierze. Fani czekają na więcej.


T-Loc zdaje się odnotowuje pierwszy raz sukces w swojej karierze. Ilość posiadanych followersów wzrasta o 600% dziennie.


Patrisya Sawieljewa zdaje się być coraz bardziej doceniania w gronie fotografów i samych gwiazdek. Jej udziały w imprezach działają na plus jej kariery. Ale musi wymyślić coś więcej jeśli chce pokazać się szerszemu gronu.


Johnny Petard z racji na swoje kontrowersyjne działania które są nieprzychylne dla akcji Lifeinvader został zdegradowany przez Kyrton Flowa na stanowisko lidera developerów.


Philip Holland dalej prowadzi kontrowersyjny styl bycia. W dodatku Los Santos Spring Community TV usunął go z kategorii nominowanego na gentelmana roku.


Nunzia De Mattia spotkała się z falą hejtu z racji na jej hipokryzję działania odnośnie fundacji anty-narkotykowej. Dla ludzi których nie interesują się kampanią Nunzii, live-event okazał się sukcesem. Fani oczarowani jej muzyką a nie osobą są wniebowzięci i followują social media artystki. "Moje kontakty mówią że impreza była zamknięta. Na zamkniętej imprezie ćpali. Powiedz mi jakim cudem na Twojej imprezie, prowadząc kampanie narkotykowej koks przesypywał się kilogramami? I ja to cenię!" - Rick Sierra, Los Santos Vinewood Radio.


Album Raven Lockheart sprzedaje się w rekordowych ilościach jeżeli chodzi o jej karierę. Zdaje się że brakuje jej tylko 30 tysięcy sprzedanych kopii tygodniowej sprzedaży do prześcignięcia Love Fist. 


Rees Royce zdaje się być nowym freshmanem Los Santos. Jego liczby idą zaskakująco w górę. "Skurwysyn wziął się znikąd, a już przeruchał Sprunk Lee." ~Bee Bee Blade.


Fani Jestera George i JD Pitts są pełni euforii i wyrażają to w komentarzach kibicując im w nadchodzącym drafcie.


DAWGTOWN przeżywa swoją pierwszą młodość z racji tego że małoletni skaterzy uznają ich za autorytet.


Hottie dostał dożywocie za zabójstwo ECHO. Raper otrzymuje miliony hejtów na profil. Na jego nieszczęście trafił na osobnika z 12-13 który ugodził go nożem w łaźni.


Album MTM roBB dorównał w wynikach sprzedażowych do "SUGA" od Akira Chantel. Fora fanfiction marzą o powrocie Akiry Chantel do Robin Atlanta. Jego event odsłuchowy okazał się dużym sukcesem, a atrakcje oddziaływały na pozytywny odbiór wydarzenia.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sngine_2d683739f02375bdb7b49917d0381da0.png

GBO Duffy podbił sobie wyświetlenia wyciekiem ostatniego wiadomego zdjęcia, jednakże spotkał się w Internecie z całą masą komentarzy na jego temat. West Wild Reporter w ostatnich artykułach nagłośnił również sprawę jego ostatniego przedawkowania przez co miał „swoją chwilę” w mediach. Na plus kolektywu GBO wpłynęła ich gościnka u Lil Lemsa z większymi od nich zasięgami, fani dyskutują o ich świeżej wytwórni. „Przemysł muzyczny to naprawdę spora konkurencja, rzucili się na zbyt głęboką wodę z własnym biznesem czy dobrze zaryzykowali tworząc nową, dobrą markę? Zobaczymy na co ich stać.” ~ Alishia Cramford, Wassup Los Santos.

Keshaun Bavrleybrook jakiś czas temu dodał oświadczenie na swojego Lifeinvadera. Piosenkarz obecnie nagminnie według słuchaczy gubi się w budowaniu swojego wizerunku, jedyne co wyszło mu na dobre w statemencie to zrespektowanie zmarłego Echo co kupili ludzie z miękkim sercem. „Tęsknimy za naszym wrażliwym Keshem” ~ piszą fani na forach muzycznych. Bavrleybrook musi poważnie zastanowić się nad tym w jaki sposób chce być odbierany i w jaki sposób chce działać, jeśli nie chce popełnić kolejnego flopa, a póki co tylko każdego wprowadza w dezorientację.

Fani Logana Moreau dyskutują o jego możliwej roli w serialu kryminalnym No Choice, nie mogą doczekać się kolejnego odcinka obstawiając czy to już w nim pojawi się ich idol.

Bee Bee Blade podczas jednej z swojej audycji oskarżył Joe Scarpino o pedofilię przez jego wypowiedzi skierowane podczas „Wieczornego Podmuchu” w stronę małoletniego DJ'a. Środowiska szczególnie wrażliwe w sprawach pedofilii otwarcie zhejtowały dziennikarza w social mediach i tym samym nadszarpnęły jego wizerunek. Dobrze, gdyby Scarpino spróbował się z tego wytłumaczyć – szczególnie, że będzie prowadził nadchodzącą galę VFF.

Dumpster Kids zwróciło na siebie uwagę słuchaczy dewastując jeden z billboardów promujących markę Ibanet, na której Raven Lockheart użyczyła wizerunku jako ambasadorka.  Niektórzy ludzie uznali to za obrzydliwą promocję zespołu poprzez wandalizm i szkodzenie innej artystce, jednakże fani takich kontrowersyjnych zabiegów byli wniebowzięci. Nie ważne jak mówią, ważne, że mówią – a w tym wypadku mówili na pewno. Raven Lockheart szybko odpowiedziała podczas koncertu w Liberty City: „jeśli coś do mnie macie, to możecie mnie pocałować w moje kościste duspko”. Fani kochają ten jej pazur, a obserwatorzy cięższych brzmień czekają na ewentualny rozwój konfliktu.

Ohashi Yuki dodając kawałek wrzucił dopisek z słowami: „Powiedzmy że zmieniam coś w swoim życiu i pozwalam się pochłonąć muzyce całkowicie.” Jego antyfani, których nazbierało się za sprawą wiadomych afer komentują sprawę jasno: „oby robił muzykę lepszą, niż ruchy jako menadżer”.

Flavia Jimenez wplątała się na Lifeinvaderze w głośny konflikt z Lucille Ferreira. Wszystko za sprawą jej zamkniętego studia Revolution Tattoo. Obserwujący są zdania, że burmistrz jej nie zapomni oskarżeń i będzie chciała przerzucić dramę na tor prawny. Fani młodej tatuażyski obawiają się także co z jej karierą skoro ta ostatnio tak ucichła, a teraz jeszcze dodatkowo straciła miejsce pracy.

Los Santos University w kolaboracji z LS Huskies promuje charity event, który ma za zadanie wspomóc ciepłym posiłkiem ludzi w mieście przed samymi świętami. Mile widziany jest każdy, niezależnie od statusu publicznego. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 20.30.

Uruchomiono stronę NUMBERS, na której pojawił się tajemniczy timer. Wśród community rynku wtórnego odzieży pojawiły się spekulacje na temat dropu spod tego szyldu. Strona została promowana w social mediach między innymi przez koszykarza JD Pitts i samego Johnny'ego Petarda.

Największy turniej collegowej koszykówki w US - March Madness właśnie się rozpoczął. Pierwszą kolejkę mamy już za sobą, drużyna Los Santos Huskies zwyciężyła z Las Venturas Monmouth z wynikiem 88:87. JD Pitts został uznany najlepszym zawodnikiem meczu uzyskując double-double. Co bardzo ciekawe, drużyna po raz pierwszy pojawiła się z logiem nowego sponsora na koszulkach - mowa tutaj o marce Rainé stworzonej przez rapera Robina Atlanta i jego menadżera Philipa Holland. Fora biznesowe pozytywnie oceniają ruch osobistości znanych w świecie muzycznym, a wracając do tematu March Madness – LS Huskies według ekspertów mają szanse na dostanie się do finałowej czwórki.

Livestreamy Nunzii De Mattia pozytywnie wpływają na jej rozgłos na szerszą skalę. Na szczęście, teraz obyło się bez narkotykowych kontrowersji, które wcześniej DJ'ka dość sprawnie wyjaśniła mydląc ludziom skutecznie oczy o wpłatach na fundację HOPE. Do wpłat dołączyli się Johnny Petard i Diego Conslotto.

Rees Royce, P. Holland oraz E. Hughes, w Los Santos znany szerzej jako jeden z najlepszych directorów oraz właścicieł kanału Box Of Lyrics. Współpraca z wcześniej wspomnianym reżyserem może być bardzo dużym krokiem w przód w karierze naszego freshmana.

MTM roBB w ostatnim czasie był kojarzony z samymi superlatywami związanymi z promocją jego nowego albumu, który okazał się naprawdę dużym sukcesem. Jego fanów jednak bardzo zszokowała sprawa jego postrzału, z którego na szczęście wyszedł cało. Raper mocno chronił swoją prywatność w tej kwestii, a jego słuchacze obawiają się, że cały atak miał związek z jego demonami przeszłości.

Mask Off jest uznawany za jeszcze bardziej chamski portal, niż wcześniej, a wszystko za sprawą bodyshamingu skierowanego w stronę Nunzii De Mattia. Akcja nie byłaby taka głośna, gdyby nie mocny sprzeciw w tym temacie Taliyah Zoyar, a później jeszcze Raven Lockheart, która wypowiedziała się na ten temat na jednym z koncertów.

Trasa koncertowa Raven Lockeheart po miastach innych stanów podbiła sprzedaż jej albumu.

Lokalny świat MMA żyje konfliktem na linii Leonardo Bonavantura – Rico Vera. Przypomnijmy, że Rico Vera za swoje zachowanie został zdyskwalifikowany z federacji VFF co było naprawdę profesjonalne z ich strony, VFF zostało po tym pochwalone przez redaktorów sportowych. Leonardo Bonavantura został zaatakowany przez niezidentyfikowanych do tej pory sprawców co poskutkowało bardzo niebezpiecznym urazem kolana i zrezygnowaniem z walki na nadchodzącej gali. Internauci są zdania, że to wszystko za sprawą jego wroga – Rico Vera, który przez portale plotkarskie często jest ukazywany jako niezrównoważony psychicznie. Antyfani kontrowersyjnego zawodnika rozpoczęli tag #ricoveraisoverparty oskarżając go o wypadek Leonardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot_5.png

Wspólny mixtape Reeceya i roBBa przywrócił największym fanom vibe dawnego składu MTM, który słynął z ulicznego stylu. „Dwa jebane filary MTM na jednym, wspólnym projekcie w dawnym stylu, spodziewaliscie się tego, skurwysyny? My nie ale lubimy takie niespodzianki.” ~ Terry Clark, West-West Style Radio

Crowed oficjalnie zniknęło z muzycznej mapy Los Santos, o czym poinformowała CEO wytwórni. „Dla Niny to pewnie poważna i bolesna decyzja ale co innego mogła zrobić? Po co trzymać taki biznes dla tylko jednej, konkretnej artystki? Przedsiębiorcze podejście i tyle.” ~ chwalą sprawę portale muzyczne. Oczywiście przeciwnicy Crowed wyszydzili sprawę w social mediach, „haha, to było do przewidzenia po ostatnich ruchach” ~ pisali anty-fani ale nie była to zbyt konstruktywna krytyka, a klasyczne internetowe szczekanie.

Raven Lockheart dołączająca do ekipy Suga Records i Nina Kryukova dołączająca do Suga Management to strzał w dziesiątkę dla obu dziewczyn, szczególnie po tak udanym debiucie młodej rockmanki. Zdaniem wielu osób, pod skrzydłami takiej marki artystka jeszcze bardziej rozwinie skrzydła. Samo Suga jest chwalone w kontekście swojego łowiectwa talentów z konkurencyjnych stajni, najpierw Nunzia De Mattia, teraz Raven Lockheart, to wręcz pożeranie mniejszych labeli.

Nunzia De Mattia kończy serię livestreamów z głośnymi oklaskami, pomimo dość głośnej kontrowersji na pierwszym „pokazie”. Artystka zaciekawiła koncepcją eventów nawet ludzi do tej pory niezainteresowanych muzyką elektroniczną. Ukłon należy się także w kierunku samej promocji i marketingu całej akcji, którym zarządzała głównie Maddy Cardoso. „Cardoso promując swoją podopieczną uderzyła w nas z każdego frontu. Nie będziemy wspominać jej czasów z Galaxy, skupianie się na Nunzii wychodzi jej naprawdę nieźle.” ~ Alishia Cramford, Wassup Los Santos

Tiara Chibanda dawno nie zasłynęła z żadnej kontrowersji, jak to bywało w kontekście jej życia miłosnego, media zafascynowane charytatywnością i walką o prawa mniejszości opisują ją jako anioła. Wszystko za sprawą kolejnego wspomnienia modelki o zdrowiu psychicznym za sprawą 30 marca, który jest Światowym Dniem Choroby Afektywnej Dwubiegunowej. Chibanda poszerzyła również zasięgi ostatniego charity event organizowanego przez lokalny uniwersytet i drużynę LS Huskies. Jej fani skupieni na modelingu nie mogą doczekać się kolejnej sesji z serii „tempora anni”.

Pierwsza gala VFF jest sukcesem federacji. Przez event przewinęły się najbardziej znane osobowości lokalnego show businessu. Eksperci mieli zastrzeżenia tylko co do hali, jednakże nie jest to duża wada mając na uwadze, że to dopiero pierwsze wydarzenie. Spośród wszystkich zawodników zasięgi najbardziej powiększył Willie Sanders, który wygrał w main evencie, a dodatkowo także zaskoczył nas ostatnio filmem motywacyjnym. Fighter nie może zwalniać tempa. Publiczność mocno także nahype'owała walkę Yegizar Volkanovski vs Michael Domino, która według ankiet na LI była zdaniem fanów najciekawszym starciem. Ogłoszony rewanż podczas następnej gali to dobry ruch. Większość ludzi – w tym specjalistów nie rozumie jednak walki w przyszłym co-main eventcie z Rico Vera w roli głównej po jego niesportowych zachowaniach i kontrowersjach, szczególnie po akcji #ricoveraisoverparty, nie jest to zbyt mądre.

Fani Logana Moreau nie mogą się doczekać jego kolejnego występu w LSRL, oczekiwania są naprawdę wysokie, tak samo jak poprzeczka, którą sam kierowca po wcześniejszych wydarzeniach postawił dość wysoko. To duża presja ale sportowiec musi sobie z nią poradzić.

Lil Lems wprowadził swoich fanów w prawdziwą dezorientację dając wszystkim znak, że teraz planuje sprawdzić się w polityce. Tag #lems2021 był naprawdę gorący przez kilka dni, a raper narobił wokół siebie sporo pozytywnego szumu, taki ruch może być początkiem przyszłej, dobrej strategii marketinowej – nie ważne czy to żart czy nie.

W rapowym, póki co dość głębokim undergroundzie sporo słychać o T-Locu, który działa już od dłuższego czasu, a pierwszy raz dał o sobie znać przy wygranej freestyle battle organizowanego przez Weazel News. Jeśli raper chce się przebić dalej powinien pamiętać o mocniejszej promocji swojej twórczości. Mocnym zawodnikiem jest także J-Papi, który dzięki wystąpieniu na „underground mixtape vol.1” ma zapewniony dość dobry start i jeśli chce narobić wokół siebie jeszcze więcej sumu powinien mieć na uwadze, że tej szansy zaprzepaścić nie może. Ciekawą liryką zasłynął także YG Ace.

GBO się nie zatrzymuje. Wystąpienie GBO Gino i GBO Duffy na pierwszej gali VFF przyniosło obu raperom, a przy okazji całemu kolektywowi spory boost zasięgów. Raperzy budują swoją markę od zera, co nie jest łatwe ale jeśli zostanie prowadzone z konsekwencją to przyniesie zadawalające efekty. Dundee i Lamelo600 zadebiutowali w wytwórni GBO udaną epką, muszą jednak pamiętać, że rap scena w Los Santos to sporo konkurencji, więc nie mogą stopować swoich działań. „Wiecie jak kończy większość wytwórni w tym mieście? Wypierdalają się na pysk po miesiącu. GBO, może wy będziecie silniejsi?” ~ Terry Clark, West-West Style Radio.

Diego Conslotto współpracując z Guffy zadziałał na swoją korzyść, fani fotografa, którzy zwracają jednak uwagę na płaszczyznę artystyczną tęsknią za prawdziwą bombą z strony Conslotto, jak było przy jego sesją z Chibandą kilka miesięcy temu. Dalej wspominają bankiet. Dawgtown po wystąpieniu w spocie odnotowało większy hype na ostatni drop swoich ciuchów.

Największy sukces Patrisyi Sawieljewa do tej pory to jej sesja z Da KayKay. Nie dość, że współpraca ta miała głębszy sens to jeszcze sama obecność sławnej piosenkarki wystarczyła, by podbić zasięgi młodej fotografce nawet o 400% w ilości posiadanych followersów.

Limitowany drop Numbers okazał się prawdziwym hitem, ludzie zainteresowani tematem zabijają się wręcz w walce o uwagę resellerów.

Pobyt Rees Royce w Europie wywołał dyskusję na różnych grupach muzycznych. Fani obstawiają z kim młody raper mógł nawiązać współpracę.

Robin Atlanta szokuje ostatnio nie tylko na płaszczyźnie muzycznej. Najpierw sukcesywne przejęcie spółki Raine z Philipem Hollandem za co był chwalony. A teraz? Media krytykują rapera za wykupienie bloków w mieście Davis które stanowiły kompleks mieszkań socjalnych dla biednych rodzin. Pojawiają się plotki o wybudowaniu apartamentowca w tym miejscu. Na ten moment rodziny nie zostały przesiedlone aczkolwiek sytuacja jest naprawdę gorąca. „Sam zapomniał o swojej przeszłości? Chce nas wykurzyć z naszych własnych domów? Nie chcę znowu martwić się o przyszłość swoją i swoich dzieci!” ~ tak sprawę skomentowała jedna z mieszkanek wcześniej wspomnianego kompleksu dla lokalnych mediów.

Azumi Zavala zaliczyła dosłownie potężny boost obserwujących w social mediach po jej akcji z FIB w roli głównej. Jej komentarze na LI w sprawie całego zajścia jeszcze bardziej podgrzały atmosferę.

Najlepszym ruchem Panam Mitchell do tej pory było wzięcie udziału w teledysku „Feel Something Different” Protaisa z Da KayKay i ostatnim livestreamie Nunzii De Mattia. To, że modelka współpracuje z topowymi artystami już coś znaczy. Musi jeszcze bardziej utwierdzić fanów o swojej wartości, by potwierdzić, że takie współprace to nie przypadek.

Najbardziej popularna trójka z LS Huskies - JD Pitts, Jester George i Precious Parker Jr nie zwalnia tempa. Mimo, że najbardziej zacięci fani rozpaczają po ostatnim wyniku w March Madness to jeszcze bardziej od tego intryguje ich sprawa młodych koszykarzy i przyszłego LOB Draft. „Takie talenty to diament. I jeszcze ich działania charytatywne? Cholera, Huskies pewnie nie mogą odpędzić się od szalonych fanek.” ~ Marcus Warnes, Wassup Los Santos

Teledysk do „Feel Something Different” to kolejny hit kolaboracji Pro Tais x Da KayKay. Mamy tutaj kolejny przykład świetnie wykorzystanego cross-marketingu. Miejsce z klipu pojawiło się i w ostatnim live-evencie Nunzii De Mattia, co idealnie skrzyżowało różnych odbiorców artystów z Suga Records.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_12.png

Lil Lems zostaje obrzucony nowymi followersami przez kampanię marketingową #voteme. Firma Raine uzyskała pozytywny wydźwięk po promocji w jego najnowszym klipie. "Znacie Lil Lemsa? Skurwysyn wie jak zrobić sobie dobry PR. Ruch z wyborami? Strzał w dziesiątke. Dzieciak wie jak narobić wokół siebie szumu." ~ Richard Novicky, Vinewood Boulevard Radio.

Robin Atlanta został skrytykowany za pobicie mężczyzny pod Burger Shot. Ostatnimi czasy wylewają się na niego same negatywne komentarze, które rozpoczęły się od wykupienia aparatamentów w dzielnicy Davis. Z drugiej strony, jego najwierniejsi fani cieszą się z gangsterskiej postawy rapera. Meave Akker została skrytykowana za bierność podczas bójki. "Znacie Robina Atlante? Dziwne pytanie. Każdy go zna. Ten skurwiel cały czas przypomina nam o swojej burzliwej przeszłości. Zmiażdzył głowę jakiegoś przypadkowego przechodnia pod Burger Shotem. I to ma być celebryta za którym pójdziemy? Gangster w skórze faceta któremu się udało? Jego kobieta też nie lepsza - zrób coś, a nie stoisz jak wryta." ~ Christian Mills, Vinewood Boulevard Radio.

Willie Sanders dostaje zmasowany atak na swoje portale społecznościowe. San Andreas jest demokratycznym stanem, zaminusował w oczach swoich fanów przez poparcie republikan. Z drugiej strony, republikanie jeszcze bardziej go kochają. "Willie Sanders - człowiek bilboard, można już powiedzieć. Chodząca reklama. Teraz doczepił sobie jeszcze jedną reklamę - republikanów, hahaha. Co ten gość ma w głowie. Wracaj do pieprzonego sportu, a nie bawisz się w polityka, cioto." ~ Richard Novicky, Vinewood Boulevard Radio.

Koszykarze dostali duży zastrzyk nowych followersów przez wybranie ich do nowych drużyn koszykarskich. Ich kariera "dopiero" się rozpoczyna. "Koszykarze z miasta szybują do gwiazd. Draft był dla nich bardzo, bardzo owocny. Wyrastają nam nowe gwiazdy stanu. Mamy nadzieje że nie skończycie jak Tejedor." ~ Christian Mills, Vinewood Boulevard Radio.

Protais Wright i Tiara Chibanda znowu są na językach przez swoje kontrowersyjne życie miłosne. Fani zarzucają im brak stałości w związkach, a bardziej rozmarzone nastolatki śledzą ich poczynania z wypiekami na twarzy. "Protais? Ten gość co chwilę rucha inną dziwkę. Gość który nie potrafi wybrać jednej laski. Chibanda? Lubi ten sport, widać to po niej. Co chwilę nowy gość. I do tego pieprzenie się na balkonie... kurwa, zrobilibyście karierę w porno. Szkoda tylko że moje dziecko to widziało i będzie próbowało robić to samo co Wy." ~ Christian Mills, Vinewood Boulevard Radio.

Weazel News zostało mocno skrytykowane za wkraczanie na teren SUGA. Szybka reakcja z ich strony uratowała ich PR. Zostało małe draśnięcie na wizerunku radiostacji.

Rico Vera zostaje obrzucony błotem przez swoją małą garstkę fanów na Lifeinvader za swoje ostatnio działania. "Prawie walka wieczoru dla tego Pana. I pokazał jak bardzo mu się należy, przygotowując się do niej w jakimś nikomu nieznanym klubie. VFF, zdejmijcie jebane klapki z oczu, bo zaraz nic z Waszej gali nie zostanie." ~ Levis Hurocky, Los Santos Sports Media.

Federacja VFF jest źle odbierana przez potencjalnych sponsorów ze względu na walkę Rico Vera. Sponsorzy uciekają, zamiast bić do drzwi gali walk.

creditsy za pomoc: @lecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot_5.png

 

Logan Moreau został bez zespołu. Redwood Racing w oświadczeniu na swojej stronie internetowej poinformowało, że nie zamierza przedłużyć kontraktu ze swoim już byłym rajdowcem. Fani kierowcy zadają sobie pytania co będzie dalej i w jakich barwach rysuje się przyszłość ich ulubieńca. „Moreau nieźle sprawdzał się w tych reklamach Pfistera, co? Ale no, czekamy aż zawróci nam w głowach na torze.” ~ Jack Stacker, San Andreas Sport Radio

Robin Atlanta staje się coraz większym graczem nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, ale także biznesowej. Najpierw inwestycja w Raine, teraz zostało oficjalnie potwierdzone, że artysta został większościowym udziałowcem w przodującej w przemyśle jubilerskim firmie Vangelico. Mimo to, media wciąż nie zapominają mu wykupienia bloków w mieście Davis i czekają na dalszy rozwój wydarzeń. "Jeszcze kilka inwestycji i ten gość będzie nie tylko królem biżuterii ale też pierdolonym rekinem biznesu." ~ Todd Reese, West-West Style Radio.

Santos Beach Jam odbędzie się już za dwa dni, a sam hashtag #sbj trenduje w mediach społecznościowych. Ludzie są bardzo podekscytowani rozpoczęciem lata w mieście z tak ogromnym przytupem. Mimo, iż jest to dopiero pierwsza edycja tego festiwalu to lineup jest potężny, a organizatorzy przekonują, że to nie koniec ogłoszeń. Przyszli uczestnicy zastanawiają się nad kolejnymi artystami i tym, jak będzie wyglądała ogólna organizacja wydarzenia. "Robb, Pro Tais i Da KayKay na jednym wydarzeniu? Z takimi headlinerami nie masz szans na porażkę, musisz być jebanym nieudacznikiem żeby to spierdolić." ~ Larry Wink, Vinewood Rap Station.

#shameLSPD króluje na wszelkich mediach społecznościowych. Azumi Zavala, która rozpoczęła internetową burzę zapoczątkowała /trend/, do którego odniosło się wiele osób, w tym najbardziej znani celebryci. Oprócz zwykłego udostępnienia hashtaga, znalazło się kilka osób, które podzieliły się niezbyt miłymi przygodami z Los Santos Police Department, do tego grona możemy zaliczyć Tiara Chibanda czy też MTM roBB. Wykorzystując okazję i chwilę słabości departamentu, artyści tacy jak SynchroDTS czy T-LOc wydali specjalne piosenki, w których jawnie podważają poprawność działania departamentu w mieście. Szczególnym echem odbił się kawałek T-Loc, który wygenerował bardzo dobre liczby i pozytywne opinie – a wszystko za sprawą charakteru muzyki jaką tworzy, jego odbiorcy są w większości dzieciakami z getta, których łączy nienawiść do wymiaru sprawiedliwości.

Raper T-Loc wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną Crip City, za którego produkcję odpowiadał DJ PARAGRAPH 518. Album zyskał pozytywne oceny, zaś o samym twórcy wypowiedziało się kilka znanych podziemnych stacji radiowych. Raper wykorzystał idealny moment, który zgrał się z premierą krążka i zagrał koncert na charytatywnym wydarzeniu Music Connects People, gdzie zaprezentował swoją nową twórczość. Artysta powinien za target stawiać sobie wyjście z podziemia jeśli chce zacząć współpracować z poważniejszymi graczami na scenie.

Raven Lockheart na media społecznościowe wrzuciła zdjęcie w studiu nagraniowym SUGA, na którym znajduje się w towarzystwie swojej menadżerki. Z opisu zdjęcia można łatwo wywnioskować, że artystka w najbliższym czasie wypuści jakiś kawałek, bądź większy projekt, pierwszy pod szyldem nowej wytwórni. Fani gwiazdy nie mogą doczekać się nowej twórzości co jawnie pokazują w mediach społecznościowych.

GBO zostało niedawno oficjalnie wytwórnią muzyczną. Kilka dni temu wypuścili swój debiutancki album zatytułowany Loyalty Over Love. Album był promowany i teasowany w internecie od dłuższego czasu, zaś na mieście można było zobaczyć kilka znanych osób w koszulkach z ich oficjalnego merchu Loyalty Over Love. Dodatkowego rozgłosu mogło dodać aresztowanie jednego z członków kolektywu, mianowicie Gino. Idealną okazją do zaprezentowania swojej nowej twórczości szerszemu gronu odbiorców będzie festiwal Santos Beach Jam, na którym GBO Gino oraz GBO Duffy mają zagrać swój koncert. Fanbase Gang Boys Only pozytywnie zareagował na usunięcie LaMelo /LAMELO600/ Porter z szeregów wytwórni, zgodne są z tym również stacje radiowe. "LaMelo? Ten czarnuch nie pasuje do nich, jest słaby lirycznie, a jego EPka przyjęła się dobrze tylko ze względu na kolaboracje z NUMBERS. Osiągną o wiele więcej bez niego." ~ Todd Reese, West-West Style Radio.

Ich preorder zapewniał specjalne miejsce w losowaniu pojazdu, "Ubermacht Revolter to pojazd za ponad ćwierć miliona dolarów, to spora suma jak na początki tej grupy - nie jest to dobry ruch finansowy, lecz przyniosło im to rozpoznawalości." ~ Eddie Randa, FlyLo FM.

Fani Dumpster Kids czekają na ich nadchodzący album i /lokalną trasę koncertową/. Osoby śledzące ich poczynania są zmieszane widząc trailer promujących ich nowy album. Wszyscy starają się rozszyfrować przekaz jaki zespół ma do przekazania.

Tiara Chibanda masakruje dziennikarza Vinewood Boulevard Radio w swoim wpisie na LifeInvaderze. Znana modelka rozpoczęła hashtag #SexIsNormal w mediach społecznościowych, zaś sam jej wpis skomentowało wiele znanych osób co znacząco mogło podbić zasięgi posta. Portale plotkarskie dalej żyją jej relacją z Protaisem, szczególnie po incydencie na Vinewood Hills, gdzie modelka zniszczyła samochód rapera. Po tej akcji redaktorzy zarzucili Tiarze problemy z agresją i niepanowanie nad emocjami, a Protaisowi niezdecydowanie w kwestiach miłosnych. "Widzieliście go? Ostatnio dymanie na balkonie z Tiarą, ciekawe z kim jutro. Azumi czy ta wydziarana laska? Ten gość dalej nie wie czego chce i bawi się innymi laskami. Prawdziwy playboy i wzór do naśladowania dla każdego chłopaka w mieście." ~ Lou Willis, Shade News.

Sprawę uspokoiło ostatnie zdjęcie, które wrzuciła modelka na social media. Nastoletnie fanki ich shipu są wniebowzięte. „Tiara Chibanda i Protais Wright razem na – zgadujemy – ślubie Robba i Kay? I to jeszcze w matchujących ciuchach jak kiedyś? Już zdecydowali, że chcą pieprzyć się tylko z sobą?” ~ Otis Crawkley, Vinewood Boulevard Radio

Konferencja VFF przed kolejną galą zebrała wielką publikę na streamach jak i na sali konferencyjnej. Fani federacji nie zawiedli się, a wszystko za sprawą zajścia pomiędzy Ronnie West i Frank Kastner. Publiczność obecna na sali buczała za każdym razem kiedy Frank Kastner próbował zabrać głos. Podczas ważenia i face to face atmosfera była na tyle napięta, że musiała zareagować ochrona. Po samej konferencji można wywnioskować, kto jest faworytem publiczności. Ronnie West ma idealną szansę aby zwiększyć swoją rozpoznawalność jeśli tylko uda mu się zwyciężyć walkę, oczekiwania wobec niego są wielkie. "Ciekawi mnie jakie foto Kastnera ma Ronnie na swoim telefonie. Musi być mocne, skoro mowa o kończeniu czyjeś kariery." ~ Levis Hurocky, Los Santos Sports Media.

Nunzia De Mattia i Maddy Cardoso rozwijają się w niesamowitym tempie. Livestreamy po przejściu do SUGA były strzałem w dziesiątkę, ludzie oczekują kolejnych, podobnych ruchów. Ich kariera zaczęła się również rozwijać w dobrym kierunku na płaszczyźnie biznesowej, mowa tutaj o wykupieniu udziałów w firmie Pharaoh Cosmetics. Kolekcja wyprzedaje się bardzo szybko, a wszystko za sprawą nastolatek, które wspierają swoje idolki jak tylko mogą, ich związek tylko podsyca popularność kobiet.

Stella Villalobos zabrała głos w temacie #shameLSPD licząc na rozgłos, zamiast tego wyszła na hipokrytkę. Wszystko za sprawą wstawieniem się za fighterem Leonardo Bonaventura. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby później nie wrzuciła fotki z Rico Vera, który jest jednym z głównych podejrzanych w sprawie Bonaventury. Piosenkarka będzie miała szansę w jakiś sposób poprawić swój wizerunek na festiwalu Santos Beach Jam.

Fani Rico Vera masowo odwracają się od niego po tym jak do internetu wyciekły wiadomości jego menadżera do Tiary Chibandy. W opublikowanej wiadomości zostało napisane, że fighter dokonuje wpłaty tylko po to, aby poprawić sobie zepsuty PR. "Mówiłem wam ostatnio, że Rico Vera jest wykolejeńcem. VFF nawet nie wyciąga z tego pierdolonych wniosków i dalej ma klapki na oczach." ~ Levis Hurocky, Los Santos Sports Media.

Rico Vera szybko odniósł się do posta Chibandy mówiąc, tak: „wiadomość wysłana do niej przez mojego menadżera nie była ze mną konsultowana”. Złośliwe media znowu to wyśmiały: „Rico, niedługo zamiast skupić się nad pracowaniem nad formą będziesz musiał skupiać się na pracy nad managementem.” ~ Otis Crawkley, Vinewood Boulevard Radio

Mimo dobrych intencji, niektóre firmy współpracujące z Tiarą Chibanda negatywnie zareagowały na jej ruch ze względu na wyciąganie prywatnych konwersacji z menadżerami.

Najgorętsza wieść ostatniego czasu dotyczy ślubu Da KayKay i MTM roBB. Mimo braku oficjalnych informacji fani i reporterzy szybko wychwycili taką nowinkę, a artystka na mediach społecznościowych chwali się nowym nazwiskiem, tak samo goście chwalą się udaną imprezą weselną. Jest to prawdziwy hit dla portali plotkarskich, a także muzycznych zainteresowanych życiem prywatnym dwójki topowych artystów. „Robb, teraz już oficjalnie wpadłeś w sidła. Łatwo nie uciekniesz. Niech żyje młoda para!” ~ Cayden Hawkins, West-West Style Radio.

creditsy za pomoc: @iminthetrenchesrelax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekipa DAWGTOWN wygrywa event BMX Takeover odbywający się w Liberty City. Zyskują coraz większe grono fanów wśród nastolatków, którzy próbują naśladować ich ruchy na lokalnych skateparkach. Wraz z sukcesem chłopaków, na stronie z ich autorskim merchem drastycznie wzrosło zainteresowanie ich przedmiotami, które kupują coraz większe ilości ludzi siedzących w środowiskach skejterskich. „Wpadasz na skate park, a tam dzieciaki śmigające w twoich ciuchach? To już mały sukces, co?” ~  Terry Clark, West-West Style Radio

Rico Vera nie ma w ostatnich czasach łatwo, a cios ostateczny próbowało zadać Mask Off. Oliwy do ognia dolała Tiara Chibanda, która na swoim profilu Lifeinvader opublikowała prywatną rozmowę z menadżerem fightera. Jak później się okazało, Tiara w wywiadzie ze stacją Weazel News przyznała, że menadżer Rico Vera działał za jego plecami, nie ustalając z nim szczegółów feralnej wiadomości. Po tym wywiadzie ludzie mogli w jakimś stopniu odzyskać wiarę w człowieczeństwo fightera federacji VFF. Rico Vera ma jednak przed sobą długą drogę poprawy wizerunku.

Raven Lockheart i Azumi Zavala za pomocą mediów społecznościowych poinformowały o swoim związku. Ich tablice Lifeinvader w ostatnim czasie zalewa masa wspólnych fotografii. Fani rockmanki z jednej strony są zszokowani postawą swojej idolki, która w swoich tekstach zawsze była przeciwna miłości, a z drugiej cieszą się jej szczęściem. Jednak jeszcze bardziej szokuje ich jej orientacja. „Poryta Lockheart i Zavala z gabinetu burmistrza. Co to za połączenie? Jak one na siebie trafiły?” ~ Terry Clark, West-West Style Radio

Blokowisko w mieście Davis, które wykupił Robin Atlanta zostało oddane do użytku miastu całkowicie wyremontowane oraz powiększone. Stare rodziny otrzymały wyremontowane mieszkania, a wolne czekają na nowych lokatorów. Sam artysta ani jego obóz nie komentują swoich ruchów. Po komunikacie ze strony miasta odnośnie blokowiska, na mediach społecznościowych przez jakiś czas trendował hashtag #AtlantaForMayor, w którym ludzie pochwalali szczytny cel.

Santos Beach Jam okazał się strzałem w dziesiątke. Tłumy ludzi których przyciągneli organizatorzy z najmocniejszym możliwym lineupem nie zawiodły się. Mówi się o potencjalnej drugiej edycji z nieznanym terminem. Wszyscy artyści, którzy występowali na scenie na Vespucci Beach zyskali nowych słuchaczy oraz zaliczyli ogromny skok obserwujących na portalach społecznościowych.

MTM Reecey na festiwalu Santos Beach Jam zapowiedział swój kolejny projekt. Niedługo później do internetu trafił jego nowy kawałek połączony z mini vlogiem 10 Hustle Commandments, który jednocześnie jest wstępem do nadchodzącego albumu. Fani artysty z niecierpliwością czekają na moment, w którym wszystko trafi do odsłuchu. "Ten czarnuch chyba spędza całe dnie i noce w studiu. Gość zasłużył na wakacje, a zamiast tego teasuje nas nowym krążkiem, kocham go." ~ Todd Reese, West-West Style Radio. Nowopowstałe Trapstar Worldwide zainteresowało sobą środowiska zainteresowane kulturą hip-hop. 

Maddy Cardoso, jedna z dwóch udziałowców marki Pharaoh Cosmetics odpowiedziała na kilka pytań dla prestiżowego magazynu modowego VAIN. Między innymi odniosła się do swoich początków w show-biznesie oraz związku z mainstreamową producent muzyki Nunzią De Mattia. Firma kosmetyczna otworzyła swój pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży we wtorkowy wieczór 4 maja. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Pierwsze recenzje produktów są w większości pozytywne, a influencerzy modowi chwalą wysoką jakość wykonania kosmetyków.

Diego Conslotto wraca po przerwie z kolejnymi ruchami promującymi markę odzieżową Guffy. Tym razem skupił się na bardziej hip-hopowych klimatach, zapraszając do sesji zdjęciowej perspektywicznego rapera GBO Gino. Zwieńczeniem ich kolaboracji był koncert muzyka oraz otwarcie galerii Conslotto w Richman Resort. Event można bez namysłu zaliczyć do udanych. Pojawiło się dużo osób z różnych środowisk, które później bardzo chwaliły organizacje i samo zaangażowanie artystów. Dla obu celebrytów były to bardzo korzystne ruchy. Zdobyli wielu nowych fanów, którzy z zapałem chcą śledzić ich obiecujące kariery.

SUGA Records na samym początku miesiąca opublikowało dwa potężne klipy autorstwa Pro Tais i Da Kay Kay. Oba kawałki są przedsmakiem albumu „Surf Club”, który już niedługo będzie miał swoją premierę. W swoim utworze Tais odnosi się bardzo kontrowersyjnie do ostatnich wpisów Mask Off’a na temat jego mniemanych romansów i oficjalnie ogłasza „beef” ze stacją dziennikarską. Oprócz tego niebezpośrednio łączy teledysk z ostatnio głośną akcją #shamelspd. Stara się w nim ukazać upadły autorytet służb porządkowych, ostatecznie kończąc teledysk sceną aresztowania przez departament, co ludzie mogą interpretować na różne sposoby. Klip od Da Kay Kay nie odnosi się w żaden sposób do ostatnich wydarzeń, a zamiast tego opowiada o niespodziewanej miłości. Ich słuchacze są zachwyceni utworami i z niecierpliwością czekają na rozwój wydarzeń. Zapał ich fanów mógł zostać tym bardziej podsycony przez wiele smaczków umieszczonych w samych klipach.

Dumpster Kids zalicza dobry debiut wydając swój album. Artystami zainteresowała się większość rockowych rozgłośni radiowych, a także anty-mainstreamowych portali muzycznych. Wśród fanów mają głównie przeciwników systemu i konsumpcjonizmu. „Szczerzy do bólu, nie obwijają w bawełnę i się nie pierdolą. Widzieliście ich ostatnie koncerty? Pieprzone piekło. Mamy nadzieję, że ten debiut to tylko początek.” ~ Lewis Braskley, Hardcore Radio
 

credits: @iminthetrenchesrelax, @shoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziwki.png

Na Maddy Cardoso oraz Nunzia De Mattia spływa aktualnie fala hejtu w związku z sytuacją, z dnia 9 maja przy parkingu Vespucci Beach. Popularne portale plotkarskie oczerniają obie kobiety, zarzucając im lekkomyślność w dysponowaniu swoimi pieniędzmi za sprawą wynajętego ochroniarza Delberta Harmona, który stoi za postrzałem jednego z fanów producentki muzycznej co jak się później okazało - śmiertelnym. Na prywatnym profilu ochroniarza gwiazd pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie całej sytuacji. Informacja na temat całego zajścia znalazła również swój rozgłos podczas wieczornej audycji 16-letniego Hikaru Nakana. Swoje zdanie w kontekście całego zajścia zabrał GBO Gino, wchodzący powoli w mainstream raper neguje bezpodstawne oskarżenia rzucane w kierunku kobiet.
“Aktualnie obie milczą na swoich socialach, to normalne i ja to kupuję. Czas działa na ich korzyść w tym przypadku na rozgłos medialny, a w dodatku napastnik był seryjnym gwałcicielem. To chore ~ mówi Myrna Miller z Vinewood Boulevard Radio, podczas porannej audycji.”

Tiara Chibanda nadal nie znika z języków, promuje się możliwie na każdej płaszczyźnie w kontekście medialnym. Ostatnia wystawa modelki ratyfikowana nazwą Spirit Of The 50s: Tiara Chibanda & Patrisiya Sawieljewa photo session w towarzystwie zdolnej fotografki wytwórni Suga Patrisiya Sawieljewa, gdzie swój koncert w klimacie coverów lat 50 dała świeża  piosenkarka na rynku muzycznym Stella Villalobos odniosła niesamowicie pozytywny feedback od strony fanów zimbabweńskiej persony. Event wystawy można dopisać do licznych sukcesów na koncie modelki, Sawieljewa odnosi boost obserwatorów, a Villalobos pokazała hejterom, że nie jest tylko zwykłą country-gril, a w jej głosie tkwi talent. Jednak niektóre działania Chibandy ze świata mody są potępiane ze względu na drugą współpracę z chociażby zwykłym studiem detailingowym Wrap Me co w żadnym stopniu nie przekłada się na realną twarz topowej modelki, która nie tak dawno znalazła się na próbnej okładce ekskluzywnego magazynu mody Lounge. “Topowa modelka i sesja zdjęciowa z jakimś mało znaczącym studiem SPA dla pojazdów? To się nie łączy w żadnym wypadku, zaraz ją zobaczymy w reklamie Chihuahua Hotdogs. ~ komentuje Sandra Price, Radio Los Santos, 106.1 FM.”

Kolektyw GBO jest po dobrym debiucie. “Jak ocenimy „Loyalty Over Love”? Naszym zdaniem, to album, który przekazuje bardzo często uliczne wartości i wersy opakowane w dobre, melodyjne brzmienie. Dodatkową robotę zrobił tutaj cały marketing wokół płyty.” ~ West Wild Reporter. Płyta - płytą ale kontrowersje nie słabną. Głośno było o wydaleniu Lamelo600 z labelu GBO, problemach z prawem raperów, a ostatnio o postrzale GBO Gino. “Co jest? Nie chcemy iść na pogrzeb kolejnego rapera, słowo. Ten czarnuch powinien na siebie uważać i skupić się na karierze, nie kłopotach.” ~ Omar Delaney, West-West Style Radio

“10 Hustle Commandments” MTM Reeceya zbiera pozytywne recenzje, raper jest swojego rodzaju twarzą lokalnego nurtu ulicznego w rapie. Jego merch kolaboracyjny z SubUrban odnosi dobre wyniki sprzedaży. “Ten czarnuch jest na salonach ale dalej pozostaje sobą. Respekt.” ~ Omar Delaney, West-West Style Radio. Media muzyczne spekulują także czy artysta na zawsze pozostanie przy temacie ulicy i zawiłej przeszłości czy zaskoczy fanów serwując im materiał w innym klimacie - tylko czy oni tego w ogóle chcą.

Pro Tais i Da KayKay nie zwalniają tempa. Raper zaserwował fanom nową odmianę marihuany, znów w kolaboracji z marką Electroroke. “Wave Kush”, bo tak nazywa się odmiana to widoczne nawiązanie do nadchodzącego “Surf Club”. Lokalne coffee shopy zostały zalane produktem, a jeden z nich - Doctor Kush zrobił specjalny event degustacyjny na cześć rapera i jego towaru. Da KayKay ciągle promuje swoją szkołę taneczną, ostatnio zaprezentowała fanom specjalny układ taneczny wraz z swoimi podopiecznymi pod jej ostatni utwór “Deep End”. “Już się nasłuchaliśmy o ślubie Meave i romansach Protaisa. Dawajcie nam już ten album do cholery!” ~ Audrey Cambridge, Radio Los Santos

Cały show business zamarł, gdy media obiegła informacja o groźnym wypadku Philipa Hollanda. Menadżer skasował swój samochód Pegassi Infernus i zapadł w śpiączkę. Dla fanów wytwórni 021 były to wyjątkowo stresujące dni, a Internet został zalany postami z #PrayForHolland. “Nie możemy sobie wyobrazić u boku Robina innego menadżera, niż Philip.” ~ sprawę komentowali fani. Sprawa na szczęście skończyła się dobrze, bo biznesmen wybudził się z śpiączki i wraca do sprawności. Warto wspomnieć, że spółki Hollanda i Atlanty przeistoczyły się w holding, a MTM roBB nosi miano biznesmena z getta.

DesertFest to kolejny świetny event, który został zorganizowany w ostatnim czasie, aż dwudniowy. Pierwszy dzień był prawdziwą gratką dla fanów ciężkich brzmień. Na scenie twarz santoskiego rocka - Raven Lockheart i grupa największych szaleńców Dumpster Kids, którzy pod scenę przywlekli czołg. Niecodzienny element scenografii. “Kocham Raven ~ ona jest świetna, ma talent, ma charyzmę, ma wszystko czego trzeba! Kocham Dumpster Kids, oni są po prostu pierdolnięci, każdy z nas ma w sobie cząstkę szaleństwa - nie każdy się do tego przyznaje, a oni są po prostu sobą i pieprzą zasady!” ~ tak event skomentował jeden z fanów po zakończeniu koncertów. DK oficjalnie zaczepiło modelkę Tiarę Chibandę wyzywając ją od dmuchanych, fałszywych lalek. Fanbase modelki oraz zwolennicy jej działań charytatywnych błyskawicznie zareagowali w mediach społecznościowych i zadrwili z zespołu. “Kim oni w ogóle są? Nie pchajcie się tam gdzie was nikt nie chce.” ~ Tina Frankley, Santos Pop-Culture Magazine

Drugi dzień DesertFest kręcił się wśród klimatu rave, a na scenie specjalistka tych klimatów - nikt inny jak Nunzia De Mattia. DJ’ka dała kolejny świetny występ, a fani nazywają ją królową eventów. “Najpierw Santos Beach Jam, teraz Desert Fest. Chryste. Ta dziewczyna odnajduje się wszędzie, człowieku.” ~ Omar Delaney, West-West Style Radio

Druga gala VFF 2 odnosi w mediach niebywały sukces, za sprawą skutecznie prowadzonego marketingu przyciągającego rzesze fanów mieszanych sztuki walki, a także ciekawego zestawienia kart walk.Federacja gościła wschodzącą gwiazdę rocka Raven Lockheart, której występ można zaliczyć do udanych. Właściciele federacji sprzedali o wiele większą ilość biletów, niż na pierwszej gali.  Wszystkie oczy były skierowane spośród siedmiu kart walk na główne dwie walki zamykające wydarzenie, wygrane przez Willie Sandersa oraz Thomasa Domino z kontrowersyjnym zawodnikiem Rico Vera. “Fakt wystąpienia Very w main-evencie wprawia włodarzy w zakłopotanie po fali negatywnych komentarzy ze strony fanów i mediów.” ~ komentuje podczas audycji radiowej Levis Hurocky, Los Santos Sports Media.


Wzrasta zainteresowanie wokalistką country - Stellą Villalobos po premierze płyty zatytułowanej “Cowgirl”, co przełożyło się na sukcesywną sprzedaż płyt. Udane występy na popularnych eventach muzycznych działają na korzyść jej popularności. “Wzbudzasz jedynie zainteresowanie lokalnych rednecków organizując koncerty w pijalniach piwa, w taki sposób kariery nie zrobisz, dziewczyno” ~ wyśmiał w audycji radiowej na drugi dzień po występie artystki w Street Pub, Mark Genewy 88,7 Rebel Radio. Artystka dostała jednak bardzo pozytywny feedback po występie na wystawie zorganizowanej przez Chibandę i Sawieljewę, gdzie pokazała się słuchaczom z innej strony, niż country-girl.

GBO Duffy wypuszcza solowy kawałek z bitem Nunzia De Mattia, dzięki której zainteresowanie utworem znacznie zyskało na popularności ze strony idoli młodego rapera. Sam teledysk zdecydowanie różni się w kontekście jakości montażu od poprzedniej produkcji - mówi się, że jest za to odpowiedzialna nowa wytwórnia filmowa specjalizująca się w temacie profesjonalnych ujęć. Tematyka utworu jest oddana w kierunku letniego klimatu co jest dodatkowym plusem. “Duffy zrobił dobry krok biorąc Nunzie na bit, ja to doceniam i szanuję. Ciekawi mnie jaką sumkę zawołała menadżerka Nunzi za współpracę, ale tego pewnie się nie dowiemy ~ komentuje Trey Pots, West Coast Classic.”

W świecie League Of Basketball najciekawszym starciem był zdecydowanie mecz pomiędzy Los Santos Panics, a Los Santos Shrimps, gdzie triumfowała pierwsza drużyna z wynikiem 126 : 108. Już pomijając fakt, że była to bitwa dwóch gigantów z Los Santos i fakt emocjonującego meczu to zdecydowanie oliwy do ognia dodała świeża w LOB znana “trójca z LS Huskies” - czyli JD Pitts, Precious Parker Jr. i Jester George. Media spekulują o końcu ich przyjaźni z powodu ich rywalizacji, która pewnie w lidze będzie narastała - wszystko za sprawą gry w odmiennych zespołach (Precious Parker Jr. w Panics, JD Pitts i Jester George w Shrimps). Fani Shrimps widzą w JD i Jesterze nowe dynamic duo, które ich zdaniem ma naprawdę spore szanse na namieszanie w sezonie, szczególnie po oglądnięciu ich ostatnich wspólnych akcji. Zwolennicy Panics są także pod wrażeniem byłego reprezentanta Huskies - Preciousa, który według reporterów sportowych ma niesamowity potencjał. Największą kontrowersją meczu było jednak spięcie pomiędzy Preciousem i Jesterem, gdzie George wyskoczył do bloku rzutu Parkera, które doprowadziło do kontuzji nowego rozgrywającego Panics. Powiedzielibyście, że to nic takiego, bo kontuzje się zgadzają ale najwięcej szumu wywołało zachowanie Jestera, który widząc jak jego kolega Precious zwija się z bólu na parkiecie, odszedł od niego z uśmiechem na twarzy nie przejmując się nim ani nie pomagając mu w żaden sposób. “Tak się nie traktuje kumpli z byłego zespołu, rywalizacja - rywalizacją ale to był pokaz chamstwa. Widzieliście to? On się nawet nim nie zainteresował, gdy ten leżał na deskach.” ~ Bryan Wallace, Los Santos Sports Radio

Undergroundowy raper Little jest świeżo po wypuszczeniu swojej EP’ki “Off Me”. Media specjalizujące się muzyką podziemną zainteresowały się artystą i go pochwaliły za całość włączając w to jeden z jego koncertów i teledysk dość dobry jak na podziemny materiał. 20 maja Little został ogłoszony jako nowy członek wytwórni GBO. “Patrz, GBO zainteresowało się tym czarnuchem. Ta wytwórnia dość sprawnie się rozwija dzięki Gino i Duffy’emu. Poprawią zasięgi Little czy ten czarnuch pozostanie tylko ich przybocznym?” ~ Omar Delaney, West-West Style Radio

Ludzie są w szoku widząc powrót ksywki DJ DOOM, a jeszcze bardziej - widząc jego nową kampanię reklamową, która promuje jego nowy album. “Kurwa, co jest. Wszyscy zapomnieliśmy kim jest DJ Doom, a on teraz serwuje nam swój powrót i swój świeży projekt. Mówcie co chcecie, przespał trochę swoją szansę. Zobaczymy jak będzie teraz. W lokalnej muzyce trochę się pozmieniało. Czekamy na rezultaty, bo chcemy się pozytywnie zaskoczyć.” ~ Omar Delaney, West-West Style Radio

GBO Gino, Tiara Chibanda, Stella Villalobos, Sean Ensley i Mia Parker przyłączyli się do #fuckmaskoff, które pierwszy raz ukazało się 1 maja na klipie “Gorgeus” Protaisa. Chibanda, Villalobos, Ensley i Parker byli szczególnie wkurzeni w swoich postach, bo ostatnie wrzuty portalu plotkarskiego oczerniały właśnie ich. “Dajcie spokój. To walka z wiatrakami i tak nic nie wniesiecie, serio. Nic nie zmienicie tymi postami. Dość zabawnie, najbardziej rozwala mnie fakt Chibandy i Parker w jednej drużynie pieprzenia Mask Offa, hahaha.” ~ Chris Warksop, Vinewood Boulevard Radio

 

pomoc: @hittheblock, @Edwin
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnie działania Patrisiya Sawielijewa, która zajmuje się profesjonalną fotografią pod pieczą Suga zdecydowanie zbierają pozytywny rozgłos w świecie medialnym. Dobroczynna wpłata, która zasiliła dom dziecka podczas pobytu młodej kobiety w Rosji jest zachwalana w kontekście bezinteresownej charytatywności. Rosyjska prasa huczy głośno o tym newsie przez co Sawieljewa zdobyła większy rozgłos w swojej ojczyźnie po swoim powrocie do niej. “Jesteśmy tej kobiecie dozgonnie wdzięczni. Pieniądze przeznaczymy na rozwój całego ośrodka, to szansa na lepszy start każdego z naszych podopiecznych” ~ wypowiada się Ludmila Ponomaryova w wywiadzie dla lokalnej telewizji.

Limitowana edycja napoju energetycznego szerzej znanego jako „Scorpion True Power” zyskuje na popularności i przebija się do sprzedaży w lokalnych sklepach. Największe uznanie zdobywa wśród pasjonatów ze świata sportu. Jako oficjalna twarz produktu figuruje czołowy zawodnik federacji VFF - Willie Sanders, który zdobył kolejną rzeszę fanów po spektakularnej wygranej poprzez techniczny nokaut nad Howardem Paratą. Marka jest również popularyzowana przez gwiazdę, reprezentanta Los Santos Panics - Precioua Parker Jr’s, a także dwóch kolejnych znanych person ze świata sportu - rajdowca Logana Moreau i jak również cieszącego się reputacją zawodnika mieszanych sztuk walki Ronnie Westem.

Kilka dni temu Akira Chantel znana jako Snow E-Bunny - kontrowersyjna postać w show-businessie znana ze swoich zdecydowanych działań, dała o sobie znać na swoim oficjalnym profilu, informując wprost o swoim powrocie do Los Santos. Jej nazwisko jest nieustannie powtarzane niemalże na każdej audycji radiowej, portale plotkarskie spekulują na temat Akiry i dociekają co skłoniło raperkę do nagłego powrotu. “Brachu Snow E-Bunny powstaje z grobu - dosłownie. Laska zniknęła na pół roku jak nie lepiej, teraz wraca. Dla mnie to popieprzone gówno, zastanawiam się co na to aktualne twarze Suga.” ~  Jason Whitetaker dla East Los Radio, 106.2 FM

Po dłuższych zapowiedziach na social mediach przez Raven Lockheart i jej managerkę Ninę Kryukovą, teasowaniu fanów grając nowe, niewypuszczone dotychczas piosenki na takich wydarzeniach jak Music Connects People, DesertFest czy na drugiej gali VFF MMA gdzie rockmenka zagrała krótki koncert, nowe dzieło artystki ujrzało światło dziennie. "Torment" był pierwszym i jedynym singlem, który przy okazji rzucił więcej informacji dotyczących premiery zapowiadanego przez Lockheart projektu. Teledysk, który powstał do utworu ponownie zachwycił wielu pod względem artystycznym jak i jakości wykonania. Tak jak i w przypadku "New Life", tak i "Torment" ponownie skradło serca nawet tych najbardziej wymagających krytyków. "Gdy tylko zobaczyłem, że coś nowego pojawiło się od Raven, wiedziałem, że to będzie dawka dobrej muzyki. A widząc, że powstał do tego teledysk od razu skoczyłem po zimne piwo do lodówki bo byłem pewny, że znów czeka mnie dobre show" ~ Tobby Phoenix, Bone Crush TV. 

Przyjęte ciepło przez fanów Torment podgrzało tylko atmosferę przed premierą EP "Lost Souls in this Fucked Up World". Wielu oczekiwało na kolejną dawkę ostrej muzyki wprost od wprawionej gitarzystki i wokalistki prosto z Wielkiej Brytanii i wielu było wręcz zszokowanych gdy album trafił do odsłuchu na platformy streamingowe. Rockmenka przygotowała iście emocjonalny i brzmieniowy rollercoaster dla swoich obserwujących, płynnie przeskakując między ostrym początkiem i agresywnymi oraz wulgarnymi zwrotkami a kończąc na delikatnych, akustycznych dźwiękach i poezyjnym śpiewie. "Takiej Lockheart nikt się nie spodziewał. Choć to nie jej styl, dodanie nutki delikatności idealnie podkreśliło te wszystkie emocje, które chciała przekazać." ~ Vivienne Hayes, Los Santos Rock Radio.

Dumpster Kids było ostatnio na językach wielu jeśli chodzi o scenę mocniejszych brzmień w mieście aniołów. Wszystko to za sprawą ich debiutanckiego albumu, świetnie przygotowanej promocji oraz masie koncertów rozegranych w lokalnych pubach. Doliczyć do tego prawdziwe show, które przygotowali podczas swojego wystąpienia na DesertFest i garażowy zespół w przeciągu kilku tygodni wbił się na języki wielu lokalnych mediów rockowych. Rozgłos niesie ze sobą jednak odpowiedzialność, a tej brakuje ekipie Dumpster Kids, co też nie raz ukazywali. Kiedyś "strajk" przed koncertem, następnie zdewastowanie billboardu z wizerunkiem Raven Lockheart a teraz na językach wielu pojawiła się perkusistka kapeli, Mia Parker. Wszystko to za sprawą wpisu portalu plotkarskiego Mask Off w którym zaprezentowali dziewczynę zażywającą przed każdym narkotyki w jednym z klubów w mieście. Redaktorzy nie pozostawili suchej nitki po dziewczynie a w sieci rozpoczęła się burza między przeciwnikami takich zachowań a zagorzałymi zwolennikami zespołu jak i samej perkusistki. Główna bohaterka całej akcji jakiś czas później udostępniła nagranie, w którym odnosi się do opisanej przez Mask Off sytuacji co tylko rozpętało kolejną burzę a obserwujący Parker zaczęli się między sobą dzielić. "I to jest Mia Parker! To jest Dumpster Kids! Pieprzyć wszystkich pozerów i fałszywców!" kontra "Dziewczyno, gadasz, że ludzie robią pozerkę by dostać się do nagłówków a sama teraz mówisz, że pokazujesz cycki nie tylko dlatego, że Cię o to proszą, ale i dlatego by właśnie się tam znaleźć?! Pieprzona hipokryzja".

Pharaoh Cosmetics zdążyło już sobie wyrobić dobre imię w świecie kosmetyków. Znana producentka muzyczna Nunzia De Mattia i Maddy Cardoso są wielokrotnie chwalone za dobrze prowadzony marketing i rozwój spółki. Ostatnimi czasy jedna z właścicielek spółki, Maddy Cardoso poinformowała na mediach społecznościowych o wydaniu nowej linii kosmetycznej sygnowanej jej nazwiskiem. Prócz samej informacji rzucił się też w oczy fakt, iż Cardoso stała się twarzą swojej marki co jeszcze bardziej podkręciło zainteresowanie młodych fanek. W sieci krąży coraz więcej filmików związanych z Pharaoh Cosmetics od niezależnych influencerek, które testują i chętnie się wypowiadają na temat aktualnej kolekcji Pillow Talk Secret.

Nina Kryukova w swoich ostatnich postępach w temacie profesjonalnego managementu zdecydowanie wchodzi na poziom wyżej. Jej zasługi przekładają się na rozgłos jej podopiecznej - młodej rockmenki Raven Lockheart, która staje się ikoną mocnych brzmień w Los Santos. Sama Lockheart w swoim ostatnim wpisie na mediach społecznościowych wyraziła ogromne podziękowania dla managerki, dziękując jej nie tylko za to, iż ta była przy niej w gorszych chwilach ale również i za masę pomysłów względem jej twórczości i dbanie o nią nie tylko na płaszczyźnie jej kariery muzycznej. Nina zbiera swój rozgłos nie tylko w temacie swojego głównego zajęcia, działa również na płaszczyźnie biznesowej i dołącza do spółki Cherenkov Vodka co przekłada się na języki wielu agencji bazujących stricte w kierunku profesjonalnego managementu. 

Użytkownicy aplikacji streamingowej IFruit Music mogli przyuważyć i odtworzyć forsowaną przez określony czas, ciesząca się popularnością playlistę stworzoną przez Gayle /GBO Duffy/ Duffy, na której znajdowały się następujący artyści Protais, Lil Lems, Rees Royce, GBO Lamelo600, GBO Duffy, GBO Gino, Little, Trippie Redd razem z Playboi Carti, czy MTM Reecey z Cali GRL. Co więcej, artysta uwidacznia przy każdym kolejnym zdjęciu zamieszczonym na lifeinvader flagowy smartfon iFruit 9ix. ”Ten czarnuch jest naprawdę ambitny, zaraz po wypuszczeniu letniego hitu Right Now zainkasuje kolejne zera na swoim koncie dzięki zaprzyjaźnieniu się z marką Ifruit i my to szanujemy, wczujcie się razem z nami w letni klimat - zaraz usłyszycie charyzmatyczny singiel Right Now”. ~ komentuje podczas audycji Trey Pots, West Coast Classic.

MR - Colors i jego debiutancki album ze stajni Hustler Records we współpracy z powoli zbierającą rozgłos młodą producentką muzyczną Kendra “Kandy” Morales, która była odpowiedzialna za podkład muzyczny w każdym z siedmiu utworów jest pozytywnie oceniany nie tylko ze względu na jakość wykonania ale też za godny podziwu prowadzony marketing podczas promocji. Za sam marketing była odpowiedzialna młoda menedżerka Kate Rose co według wielu sławnych twarzy w tym środowisku jest uznawane za godne podziwu osiągnięcie. Sam album odnosi bardzo dobre wyniki w postaci wyświetleń ze strony szerszej społeczności słuchaczy. Krytycy są zgodni z tym, iż album to osobiste odczucia artysty bazujące głównie na wartościach każdego człowieka. Album znalazł swój rozgłos już na kilku stacjach radiowych, a sprzedaż albumu w wersji fizycznej odnosi swój pierwszy sukces trafiając w ręce zagorzałych idolów. 

Fanatycy JD Pitts - reprezentanta Los Santos Shrimps doznali wielkiego zaskoczenia po zamieszczeniu ostatnich zdjęć na prywatnym profilu sportowca w dominujących czerwonych kolorach, lansujących markę ProLaps zajmującą się produkcją odzieży sportowej, dociekliwi mogą dostrzec również afiliację wody Raine. Wszystkie wystawy sklepowe w stacjonarnych punktach marki sportowej zajmują sylwetkę promującą sportowca. Głównie młodzi gloryfikatorzy sławy grającej dla Shrimps wrzucają do social-mediów zdjęcia z modelem butów ProLaps Crimson 9, podpisując je odpowiednimi hashtagami #ProLaps i #JDPitts, zyskującymi ciągle na popularności. ”To będzie genialna, długodystansowa współpraca. ProLaps trafiło na perspektywicznego zawodnika, osiągną razem zajebisty sukces.” ~ Bryan Wallace, Los Santos Sports Radio

DJ Doom nadal zaskakuje swoimi ruchami marketingowymi. W sieci pojawiła się strona, na której do sprzedaży trafił preorder nadchodzącego albumu sygnowanego nazwą Inter-Dimensional EP. Pierwsze recenzje słuchaczy już ujrzały swoje światło dzienne na forach poświęconych muzyce i nie tylko - są pozytywne. Fani niegdyś sławnego DJ’a stanowiącego ikonę sceny klubowej Los Santos bardzo chętnie wykupują dołączony merch na stronie. “Doom ciągle daje o sobie znać, ja to kupuję - facet próbuje na nowo swoich sił i wychodzi mu to dobrze. Zaskakuje mnie fakt, że nie zwrócił się o pomoc do swojej dawnej menadżerki Cardoso, o której teraz jest - powiedzmy sobie wprost, głośno. Ja to traktuję jako jego świeży start, czekam zdecydowanie na więcej.” ~  komentuje Sandra Price podczas porannej audycji dla Non-Stop-Pop FM.

Upadły emocje związane z potężną falą hejtu składającego się z masy spływających negatywnych komentarzy przepełnionymi przykrymi emocjami w stronę homoseksualnego związku Nunzi De Mattia i Maddy Cardoso za sprawą tragedii z dnia 9 maja przy parkingu Vespucci Beach, kiedy to sympatyk artystki zginął na miejscu na skutek postrzału z broni palnej przez prywatnego ochroniarza Delberta Harmona. Oficjalne stanowisko na lifeinvader opublikowane przez menadżerkę, szerzej znaną jako CEO marki Pharaoh Cosmetics, wzruszyło grupą sympatyków LGBT, a nawet ruchem feministek, które przejęły inicjatywę w odpieraniu ewentualnych ataków w stronę związku. “Cardoso wytoczyła słowa wyjaśnień w stronę mediów to powinno dać do zrozumienia, że cała ta sytuacja to cholerny przypadek. Mają wsparcie z różnych środowisk, nawet moje - jak dla mnie są wygrane i tak zostanie.” ~ mówi Myrna Miller z Vinewood Boulevard Radio, podczas audycji.

Los Santos Shrimps wygrało swoje dwa ostatnie mecze z Celtics (104-99) oraz wyjazdowy mecz z Warriors (112-109). Drużyna krewetek grała dużymi rotacjami, przez co na parkiecie nie zobaczyliśmy m.in. JD Pitts, Jester George czy też ich największej gwiazdy, jaką jest Leonard. Włodarze Shrimps mądrze zarządzają siłami swoich zawodników częstymi load managementami po rozpoczęciu regular season, co z pewnością zaowocuje w dalszej fazie sezonu. Los Santos Panics podobnie jak rywale zza miedzy wygrali swoje oba mecze z Pistons (96-87) oraz Knicks (129-104). Drużyny z miasta Los Santos przewodzą na szczycie tabeli konferencji zachodniej, mając na swoich kontach tylko po jednej porażce. Precious Parker Jr w dalszym ciągu nie wybiegł na parkiet po odniesieniu kontuzji w pierwszym meczu sezonu. ”Oczekujemy cały czas pojawienia się na boisku Parkera Jr, bo widocznie Panics jest osłabione przez jego dłuższą nieobecność. Sezon jest długi, spodziewamy się niesamowitych emocji” ~ Bryan Wallace, Los Santos Sports Radio

Stella Villalobos poszła za ciosem po udanym występie na wystawie zdjęciowej Chibanda x Sawieljewa. Po tym jak młoda artystka zachwyciła publiczność swoim wykonem coverów utworów z lat 50, 26 maja opublikowała oficjalnie płytę “Non Era Passato”, która właśnie na takich coverach się opiera. Piosenkarka zadedykowała album wcześniej wspomnianemu duetowi Chibanda x Sawieljewa. Stella dobrze wykorzystała swoją szansę, gdy dostawała pochwały. “Na coverach nie robi się wielkiej kariery ale ten album to świetna gratka dla fanów i pstryczek w nos dla tych, co widzą ją tylko jako cow-girl pozującą w sianie. Czekamy na kolejny, pełnoprawny album opierający się na własnej twórczości. Dajmy się zaskoczyć.” ~ Terry Sparks, Vinewood Boulevard Radio

 

pomoc: @Edwin @hittheblock
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Diego Conslotto w ostatnim czasie mógł zyskać przyrost popularności i osób obserwujących jego poczynania. Wszystko to za sprawą ciągnącej się współpracy z marką odzieżową Guffy, która wcześniej owocowała ciepło przyjętą sesją zdjęciową wykonaną przez Diego na rzecz marki. Prace Conslotto już od jakiegoś czasu reklamują markę nie tylko na jego osobistych social mediach ale również i na mediach marki. Starannie wykonane fotografie i odpowiednie poprawki graficzne sprawiły, że Diego zaczynają się interesować kolejne potencjalne marki, które chciałyby wykorzystać jego talent w celach współpracy. Udział Conslotto jako fotoreportera na gali VFF MMA 3 obszedł się bez większego echa, lecz sam fotograf na pewno mógł sobie dzięki temu powiększyć swoje portfolio. Obecnie fotograf kojarzony jest tylko i wyłącznie z marką Guffy i jeśli chce utrzymać tendencję wzrostową zainteresowania swoją osobą musi rozważyć kolejne współprace z markami.

Tzila Grossi - Do niedawna była prawie nikomu nie znana. Pierwszy rozwkit jeśli chodzi o zainteresowanie jej osobą mogła zaobserwować po wystąpieniu w dwóch teledyskach topowych artystów spod szyldu SUGA - Protaisa oraz Da KayKay. Internauci zaczynają spekulować kim jest Tzila i skąd wzięła się na produkcjach SUGA. Jeśli modelka oczekuje na rozkwit popularności swojego nazwiska w branży modelingu zdecydowanie powinna wykorzystać ten chwilowy okres wzrostu zainteresowania jej nazwiskiem i dobrze zaprezentować się w mediach społecznościowych.

Dzięki aktywności na swoich mediach i stałym kontakcie ze swoimi obserwującymi Ronnie West stale utrzymuje przy sobie swoich fanów i pozyskuje tym samym nowych. Vlog, który wykonał prezentując sceny zza kulis przygotowania do gali VFF MMA 3 cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza w gronie młodych, amatroskich sportowców, którzy zaczynają swoją przygodę w tym sporcie. Wygrana walka na ostatniej gali przeciwko Timo Alvarezowi sprawiła, że eksperci widzą w zawodniku ogromny potencjał, widząc jego obecny rekord walk i zaangażowanie w rozwoju swojej kariery. Użyczenie wizerunku i pozostanie ambasadorem marki Ego Chaser na pewno pozytywnie wpłynęło na rozgłos zawodnika jednakże fani bardziej wyczekują kolejnego starcia Westa w oktagonie i kolejnych materiałów "zza kulis".

Willie Sanders to wciąż najbardziej popularny sportowiec jeśli chodzi o mieszane sztuki walk. Mimo to ostatnimi czasy jeśli chodzi o jego karierę, autorytet Sandersa został zburzony przez Tomasa Domino, gdy ten pokonał go w walce wieczoru o pas federacji. Przez fakt przegranej Sanders mógł odczuć spadek fanów, gdyż "sezonowcy" przeskoczyli na stronę jego niedawnego rywala. Eksperci sportowi gorąco dyskutują na temat dalszego losu tytułu "gladiatora oktagonu", którym został ochrzczony Sanders. Wpis na mediach społecznościowych mimo swojej prześmiewczej i żartobliwej formy mógł zmartwić zagorzałych fanów sportowca na temat jego dalszych przygód w oktagonie - na forach dyskusyjnych zaczęły pojawiać się dyskusje na temat tego czy Sanders powróci do oktagonu i pokaże znów swoją siłę czy przegrana walka i utrata pasu na tyle nadłamała autorytet Williego, że ten już nie pokaże się z tak dobrej strony. "Sanders to legenda oktagonu w Los Santos, tutaj nie ma o czym dyskutować. Ale taka porażka na pewno musiała zaboleć. Liczę, że management zadbał o odpowiedniego psychologa dla niego by ta jedna porażka nie zakończyła jego kariery na dobre" - Christopher Shephard, Los Santos Sports Radio

Sztuki walki przeżywają obecnie ogromną zmianę, a to wszystko za sprawą ostatniej gali VFF i walki wieczoru. Dotychczas nieznany Tomas Domino, który zdążył się już pokazać z dobrej strony na poprzednich edycjach gali, przed walką z Sandersem był skazywany na straty. Media porównywały walkę Domino i Sandersa do walki Dawida z Goliatem. Zwycięstwo Domino sprawiło, że eksperci zaczęli pokładać w nim duże nadzieje. Wygrany pas federacji VFF i wygrana z taką personą jak Willie Sanders mocno wpłynęła na rozbudowę autorytetu zawodnika. Tomas przeżywa obecnie swój rozkwit kariery i odnotowuje duże zaintersowanie zarówno swoją personą jak i jego własną szkołą sztuk walki - sportowiec jednak musi się postarać by utrzymać obserwujących przy sobie.

Kulinarne freaki z pewnością dotarły do Laury Rose i jej kanału o tematyce kulinarnej - dziewczyna odnotowuje swoje pierwsze skoki popularności ale tylko i wyłącznie w gronie fanatyków kulinarnych.

DJ DOOM to pseudonim znany wielu lecz o którym nikt nie słyszał od bardzo dawna. Dominic Skallick niedawno powrócił do żywych co ogłosił na swoich mediach społecznościowych, dość prędko chwaląc się również założeniem swojego własnego, prywatnego studia. Ku uciesze jego obserwujących Skallick zapowiedział również wypuszczenie albumu. Sama promocja krążka została przygotowana w sposób przemyślany i zjawiskowy co skutkowało dobrym rozgłosem jego twórczości. Album został ciepło przyjęty i każdy z radością powitał DJa z powrotem na scenie muzycznej lecz słuchacze pragną więcej. "Doom! Nie było Cię przez pół roku. Pół roku zabawiałeś się na wakacjach za zarobione pieniądze czy faktycznie przygotowywałeś dla nas coś mocnego na swój powrót? Czekamy na coś więcej niż tylko ten krążek!" - mówi Evelyn Scotts z Vinewood Boulevard Radio podczas audycji.

Hokej ciągle cieszy się swoją popularnością a to wszystko za sprawą toczącego się sezonu w lidze UMHL. Choć różnych wyników jeśli chodzi o Paleto Bay Hunters, Mathias Parsen zaczyna sie wyróżniać jako ukryty talent. Jego gra w obronie nie raz uratowała drużynę przed utratą punktów. Parsen powoli zyskuje swoje pierwsze grono obserwujących lecz musi zadbać o to by Ci z nim pozostali na dłużej - nie tylko dobrą grą na boisku ale również odpowiednią aktywnością w social mediach.

Scena ostrzejszych brzmień Los Santos stale się zaczyna powiększać. Poza lokalną ikoną muzyki rockowej, Raven Lockheart, oraz kontrowersyjnym zespole Dumpster Kids, który skardł dusze tych najbardziej zbuntowanych pojawiła się kolejna konkurencja w postaci zespołu Fallen Angels. Kapela jak na start zdaje się, że zapowiada się dobrze co można wywnioskować chociażby po ich współpracy z wytwórnią RIOTNATION czy pierwszym, ciepło przyjętym przez słuchaczy cięższej muzyki, koncercie w Genghis Khan. Anioły powoli zaczęły wbijać się na języki lokalnych odbiorców muzyki. "Słyszeliście o upadłych aniołkach? Nie? Ja też nie. Chociaż, z tego co usłyszałem to mogą narobić bałaganu i napsuć krwi Dumpster Kids, hah. Czekam na to kto pokaże lepszy pazur!" - Tobby Phoenix, Bone Crush TV.

Revolt Posse to nowa grupka undergroundowych raperów, która dała o sobie już nieco usłyszeć na lokalnej scenie podziemia. Wszystko to za sprawą toczącego się beefu między Yoshanem Fullerem a SynchroDTS. Początkowe zaczepki i przepychanki fizyczne, które kończyły się bójkami przeniosły się na płaszczyznę muzyczną. Miejscowi słuchacze lokalnej sceny undergroundowej na pewno z zainteresowaniem obserwują jak potoczy się dalszy beef i kto wyjdzie z niego zwycięsko.

Yoshan Fuller to obecnie najbardziej rozpoznawalna persona jeśli chodzi o grupę Revolt Posse a jego popularność zaczyna się wybijać poza nią. Reszta raperów spod szyldu Revolt Posse musi się wziąć ostro w garść jeśli chce jakkolwiek zaistnieć.

Trzecia edycja gali VFF ponownie zgromadziła wobec siebie wielu widzów. Sami włodarze tuż po gali poinformowali, że na tej edycji padł rekord oglądalności i są gotowi podnieść sobie poprzeczkę. Zacięte walki, emocjonujący pojedynek Dawida z Goliatem (Tomas Domino vs Willie Sanders) i występ takich gwiazd jak Protais Wright czy Akira Chantel sprawił, że VFF mimo swoich poprzednich potknięć ponownie zyskało miano poważnej federacji. Jednakże ta łata ponownie zaczyna się odrywać a to wszystko w związku z publikacją karty walk na czwartą już edycję gali. Kontrowersyjnym jest widok Timo Alvareza, którego przeciwnik jeszcze nie został ujawniony a zarazem mianowanie jego walki co-main eventem wydarzenia. Niedawna burza w sieci, która wybuchła wokół zawodnika i sprawiła, że społeczność wyraźnie wyraziła swoje zdanie wobec tego sportowca zaczęła objawiać się ponownie - tym razem w kierunku włodarzy federacji. Znane osoby z lokalnego show biznesu od razu zaczęły atakować federację: "Naprawdę @VFF po niedawnej akcji z Alvarezem w roli głównej, nie dość, że federacja trzyma go dalej pod swoim szyldem to jeszcze daje mu co-main event? Dokąd ten świat zmierza, wstyd..." - post z Life Invader managerki spod szyldu SUGA, Niny Kryukovej. Włodarze unikają komentarza w tej sprawie co tylko pogłębia ich problem - W gronie ekspertów sportowych po sukcesie trzeciej edycji gali, czwartą skazują na porażkę i prześmiewczo podważają powagę samej federacji. Potencjalne, większe marki, widząc brak reakcji włodarzy odbierają jako poklask dla zachowań seksistowskich i tracą zainteresowanie federacją. O VFF zaczyna się powoli mówić jako gala-żart.

Scena muzyki klubowej w Los Santos zaczyna się rozrastać. Do niedawna samotny DJ DOOM ma już dwóch poważnych konkurentów - No Name Music oraz DJ Scotty. Choć dwójka muzyków dopiero startuje na lokalnej scenie to już zdążyli się dobrze zaprezentować na kilku imprezach. SINGLE Party w Exotic 80's Club przyniosła rozpoznawalność No Name Music wśród klubowiczów z Los Santos ale jeśli chce zajść wyżej i być znany jako ktoś więcej aniżeli klubowy grajek musi zrobić coś więcej niż grać na imprezach klubowych. DJ Scotty pokazał, że jest człowiekiem wielu talentów. Tak jak i poprzednik zdołał się ukazać jako dobry DJ ale podczas ostatniej gali VFF świetnie spisał się również w roli konferansjera. Scotty może być na chwilę obecną jedyną konkurencją dla Bee Bee Blade jeśli chodzi o bycie głosem Los Santos. 

Little jest coraz częściej na językach pismaków dotyczących muzyki rapowej. Do niedawna początkujący raper zdążył pokazać się już Los Santos z dobrej strony, utrzymując stale rosnący trend wzrostowy jeśli chodzi o liczbę obserwujących. Sukces pierwszego albumu, dołączenie do GBO, powiew świeżości i ukazanie ogromnego talentu w dopiero startującym raperze sprawiły, że jego popularność momentalnie wystrzeliła do góry i dorównała koledze spod kolektywu - GBO Duffy. Jeśli Duffy nie chce zostać prześcignięty przez swojego kolegę spod szyldu musi się ostro wziąć w garść i zadbać o swój rozgłos - Collab z iFruit może nie być wystarczający.

Surf Club to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów muzycznych tego roku. Promocja jaką przygotował Protais i SUGA rozpaliła słuchaczy do czerwoności, jednocześnie też sprawiając, że słuchacze mają dość wygórowane oczekiwania wobec krążka Żniwiarza i KayKay. Album ma ogromne szanse zostać najlepszym albumem tego roku... bądź też największą klapą tego roku. Przed Protaisem, KayKay i zarządem SUGA stoi obecnie ogromne wyzwanie by dostarczyć naprawdę dobry materiał, który spełni nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania.

O karierze modelskiej Tiary Chibandy było dość cicho od dłuższego czasu. Modelka częściej była na językach pod kątem swoich działań w mediach społecznościowych i dram wywoływanych przez portale plotkarskie, wobec których nie szczędziła ciepłych słów. Młoda kobieta jednak zdaje się powoli wracać do tego na czym zbudowała swoje nazwisko - Niedawno dołączyła ponownie pod szyld SUGA, gdzie trafiła pod management samej "matki SUGA", Akiry Chantel. Współpraca z SUGA szybko poskutkowała pierwszymi efektami - Chibanda zamieściła wpis na swoich mediach o wylocie do Mediolanu. Obserwujący modelkę zaczęli żywo dyskutować na temat tej wiadomości i toczą dyskusje na temat powodu wizyty Chibandy w Mediolanie oraz zastanawiają się z jaką marką bądź projektantem modelka rozpocznie współpracę i jakie będą jej owoce.

Raven Lockheart po premierze swojej ostatniej EP ponownie schowała się pod ziemię - do czego jej obserwujący już zdążyli przywyknąć. Są spokojni, wiedząc, że młoda rockmenka i ikona tej muzyki w mieście aniołów na pewno wykorzysta przerwę również na przygotowanie planów dotyczących jej kolejnych materiałów - co też już udowodniła chociażby w przypadku ostatniego projektu. Słuchacze zaspokojeni dotychczas dwoma albumami i nagraniami niewypuszczonych dotychczas piosenek z koncertów Lockheart zaczynają powoli wyczekiwać na kolejny ruch rockmenki - niezależnie czy będzie to album, czy koncert. Choć dziewczyna korzysta z chwili wolnego po niedawnej premierze, jej nazwisko wciąż jest poruszane przez media rockowe. "Słuchajcie... Raven ZAWSZE jest grubo ubrana - tu skóra, tam skórzane spodnie czy podarte jeansy, do tego zawsze glany... Czy ktokolwiek widział ją chociażby raz w czymś krótszym? Poważnie. Raven, na pewno to do Ciebie dotrze, więc słuchaj...Daj nam coś ciekawszego - czekamy na jakiś zajebisty performance i wyjebaną kreacje na Twoim następnym show! Latanie w samym ręczniku w teledysku Torment to za mało!" - Tobias Wright podczas audycji, Los Santos Rock Radio

Kontrowersyjna "matka SUGA", Akira Chantel jest ponownie na językach portali muzycznych - a wszystko to przez niedawną rozprawę sądową, którą to młoda właścicielka studia wytoczyła przeciwko byłej już fotograf spod szyldu SUGA, Patrisiyi Sawieljewie. Sprawa zakończyła się zwycięstwem Akiry a konflikt został zażegnany - Sam konflikt między obiema stronami marka SUGA mogła bardzo odczuć przez spadek wartości ich akcji na giełdzie. Choć to już koniec konfliktu, Chantel musi teraz zadziałać dużo w kierunku odbudowania wartości SUGA na rynku, która to została zachwiana - i dotychczasowymi działanami zmierza w dobrym kierunku, prezentując się nie tylko jako dobra managerka niektórych gwiazd spod SUGA Tower ale również i osobę o znajomości działań na rynku.

021 jako wytwórnia przeżywa nie mały kryzys. Zdaje się, że nad przedsiębiorstwem czuwa małe "fatum" od śmierci rapera Echo. MTM Robb z racji na swój brak aktywności zyskał chwilowo większą popularność a to za sprawą fanów, którzy robili terie na temat nowego projektu. Z błędu wyprowadził ich PI$$ 0U7 z kanału RAP STATS, który jasno wypowiedział się na temat spadku aktywności sociali. "Echo nie ma, nie ma Bee Bee Blade, nie ma Hollanda, nie ma Reeceya, Leclerc rucha dupki po klubach a Holland jest pewnie w cugu narkotykowym. Jak możecie myśleć, że to gówno progresuje? KayKay, jeżeli ten chłopak też nie jest aktywny w łóżku? Znasz mój numer"

Śmierć GBO Gino, Gino Lacroix w ubiegłym tygodniu czerwca wstrząsnęła sceną muzyczną, nikt nie spodziewał się tak krótkiej kariery rapera, jego odnotowania na streamingach wzrosły, interesuje się nim nie tylko lokalna prasa, informacja o śmierci rapera pojawiła się też w większych, globalnych social mediach o tematyce rapowej. "Stary, nie wiem kto mógł to zrobić, poznałem go już dawno, uważam że miał ogromny i niezliczony talent, robił to co kochał i mu to wychodziło, brakuje takich ludzi na scenie. Ktoś kto to zrobił nie razi do niego entuzjazmem, nie wiem kto mógł za tym stać, wystarczy spojrzeć na listę jego wrogów na scenie, mówię Ci stary, nic nie wiem" ~ MC Clip dla iFruit Radio w czwartkowej audycji.

Nadchodzący album Gino Lacroix jest wyczekiwany teraz nie tylko przez fanów rapera, osoby które poznały go ze względu na jego śmierć także chcą usłyszeć pośmiertną twórczość rapera, czy wytwórnia a zarazem Gayle Duffy zdecyduje się na tak mocny ruch kończąc prace nad albumem Gino Lacroix?
Gayle Duffy z dnia na dzień po śmierci Gino Lacroix znika, callsign samolotu który wrzucił do internetu zarejestrował lot między Liberty City a Los Santos w dwie strony, raper jest już w mieście nie pokazując się? Fani zaczęli spekulować na ten temat, zastanawiają się gdzie podział się nastolatek po śmierci swojego przyjaciela. "Ten czarnuch to tchórz, ucieka od problemów po tym, jak umiera mu przyjaciel? Nie wiem co miał w głowie robiąc to, ale zrobił zły ruch" ~ Worldwide FM, Otis Hernandez odpowiadając na pytania słuchaczy.

Celebryci z Los Santos podłapali śmierć rapera, umieszczając wpisy na swoich profilach LifeInvander, pożegnali się z nim na wieczność.

"Fani Gino Lacroix rozpoczęli w internecie dochodzenie w sprawie śmierci rapera, wytypowali oni między innymi T-Loca, który rzekomo miałby się pozbyć rapera by zapewnić sobie miejsce wyżej, czy Tyler Night rozwieje tą informacje jako fałszywą, czy oleje sprawę? Może przynieść mu to sporych zasięgów, zobaczymy co zrobi raper, jak Wy sądzicie?" ~ Radio Los Santos, Fred Huston

"Gayle Duffy jest pod ostrzałem, prowokujące teksty raperów o ich rzekomej nietykalności sprowokowały ludzi śledzących ich twórczość do tworzenia nagonki na rapera po śmierci przyjaciela, powinien coś z tym zrobić, czy totalnie zlać temat?" ~ West Coast Talk Radio, Gregory Price

OWIEC, Verevi, Mitsu i 18 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin