Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/ sebek] sugar daddy


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1482-sugar-daddy/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yegizar Volkanovski
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: przelewanie majątku
Członek ekipy nadający karę: @Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Postać na którą jest nałażona blokada, to mój epizodyczny ludek szykowany na grę w federacji VFF. Posiadałem na niej pojazd Elegy RH8 i 20.000 (albo 25.000) tysięcy od postaci @Forki  (Fedor Berkusevic). Pieniądze miałem przeznaczyć na budowę podstaw do gierki na postaci fajtera, kupno mieszkania drobne wydatki. Na postaci pojawiałem się prawie codziennie w celu odbycia treningu na siłowni i tyle. Kilka dni temu Forki zapytał czy dam mu mój wóz, znamy się dobrze więc po krótkiej namowie przekazałem mu auto, dorzucił mi 5.000$ żebym za resztę mógł zastąpić go czymś innym. Problem polega na tym, że ten wóz dałem mu na inną postać (Javier Samaniego), tą którą aktualnie gra i prowadzi na niej organizacje. W tamtej chwili nie myśleliśmy oboje, że ktoś to sprawdzi i wyciągnie takie wnioski. No nasz błąd, bo to faktycznie wygląda słabo. Sebek stwierdził, że to przelewanie, nadał nam karę i jedyna opcja to apelacja. Uważam, że etap jarania się profitami w grze mamy za sobą, gramy dla przyjemności i tworzymy swoje projekty dla innych graczy. Ja angażuje się w prowadzenie organizacji, wydarzenie fabularne i organizowanie gry ludziom z mojego otoczenia. Pozbywam się gotówki, wpłacam ją na /datek. Logi pokazują, że to przelewanie ale od drugiej strony to po prostu było 'ty dasz mi te fure? i tak nie grasz'. Podsunę propozycje wyczyszczenia dóbr jakie posiada ta postać, pozostawiając mi tylko pojazd startowy. E-majątek nie jest dla mnie ważny, a chciałbym skorzystać z tego, że wbiłem jej sporo siły i pograć jako zawodnik w VFF. 
Ewentualne screeny/ świadkowie: @Forki 

rozmowa discord

Edytowane przez sugar daddy
WaderQ, chlor, Forki i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin