Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] forki


Forki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1886-forki/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Javier Samaniego
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: przelewanie majątku
Członek ekipy nadający karę: @Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie sytuacja została przypisana jako przelewanie majątku, Dałem @sugar daddy 25k na jakieś tam wydaki kreował postać zawodnika coś tam potrzebował graliśmy wtedy przez moment tymi postaciami w organizacji więc mu je dałem gdyż i tak nie grałem już na postaci Fedor Berkusevic. Jakiś czas temu przejąłem liderowanie organizacji i wpadłem na pomysł, że auto może być wizytówką mojego klubu jak i hotelu który miałem w planach nie długo otworzyć. Samochód pożyczyłem z tym ze w momencie jak przestanę grac na postaci oddam go a jak dostane ck to trudno życie ( nie pierwsze które bym dostał) do tego dołożyłem mu jeszcze 5k zeby mógł sobie kupić coś innego. Razem z organizacją mamy plany które chcemy rozwijać i nie chciał bym tracić swojego zaangażowania jak i chłopaków którzy wkładają w ten projekt sporo wolnego czasu, samochodem nie rozbijałem się po mieście bo jak potrzebowałem gdzieś jechać to jeden z moich ludzi mnie wozili w wyznaczone miejsce, samochód miał być tylko wizytówką. Jezeli chodzi o mnie możecie ten wóz zabrać i skasowac badź oddac w ręce @sugar daddy ale  z powodu głupiego samochodu który można sobie kupić nie chce stracić postaci i projektu który sprawia mi jak i chłopakom dużą przyjemność z rozgrywki. Proszę o zabranie wozu jak i majątku jezeli tak uważacie ale nie odbieraniu mi postaci.

Edytowane przez Forki
WaderQ, aikon, Bad Man i 9 innych lubią to

Ugur''Slimy''Sulimenko-Rashkovsky Mob-Street Capitan. (Dead)

Tomas''Lucky''Polyakov-Rashkovsky Mob-Shootcaller/Los Santos County Goverment

Javier Samaniego-Samaniego&Herrera Drugs Ring-El Patron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że to nie pierwszy tego typu występek w twoim wykonaniu, jestem skłonny kompletnie zresetować ci majątek i odblokować postać Javier Samaniego, żebyś mógł dalej cieszyć się na niej grą IC i wątkach, na których tak bardzo ci zależy. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że kolejna próba przelewania majątku skończy się banem, a nie blokadą. Tak, czy inaczej, mam nadzieję, że podobna sytuacja już się nie powtórzy.

Forki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin