Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Morfeusz] teti


teti

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: teti

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kellan Porter

Rodzaj kary: 2 kicki

Powód nałożenia kary: Przeszkadza w przygotowaniu eventu | Więcej prosić nie będę

Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz Wyjaśnienie sytuacji: Siemka, dostałem dwa kicki z serwera i chce się od nich odwołać ponieważ moim zdaniem są one niesprawiedliwe. Na plaży budowali jakiś event o którym nie wiedziałem i wjechałem w auto z +/- 80 km/h bokiem w inne auto, odegrałem akcje i przybiegło do mnie kilka osób że mam spadać stąd (nikt nie siedział na duty) napisałem, że RP po chwili znów mi napisali na ooc że budują event czy coś takiego więc już napisałem chyba "dobra to nara" i dostałem kicka jak już chciałem odjechać po tym jak wbiłem ponownie na serwer i chciałem żeby mi tp auto bo mi znikło to napisał że mam spadać stąd czy coś w tym stylu to napisałem ponownie o tp auto to kolejny kick - zajęłoby to dosłownie 20 sekund i by mnie już tam nie było. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji i mam prośbe żeby morfeusz jej nie sprawdzał tylko inna osoba, z góry dziękuje.

Ewentualne screeny/świadkowie: brak

moonek, RIPtoja, BlugherTV i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin