Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/B/ANTI] dead since


I dont wanna die in LA

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lukree napisał:

Również nie jestem powiązany ze sprawą ale chcę wnieść swoje 3 grosze.


Skoro wyżej napisali ludzie którzy też zostali poszkodowani, to moim zdaniem kara AJ 120 minut jest zdecydowanie za mała. Na waszym miejscu usunąłbym apelacje i przesiedział 120 minut w AJ'ocie a następnie grał dalej, mając na uwadze to że do tej pory złamaliście kilka razy regulamin organizacji przestępczych. Sam fakt że okradacie i nie wstawiacie przestępstwa jest złamaniem regulaminu, chociaż z drugiej strony jak macie wstawić przestępstwo pokroju: https://forum.v-rp.pl/topic/4248-05032021-porwanie-dokonane-przed-budynkiem-weazel-news/ to faktycznie lepiej po prostu przestać cokolwiek robić. Bo dzięki wam i waszym akcjom ludzie uciekają do interiorów a potem jest narzekanie, że na VW0 w centrum nie ma z kim pograć.

 

 

Przestępstwa się nie pojawiły tylko dlatego, że Kuqe OOC miał urodziny, a to on poscreenował i pozapisywał wszystkie informacje o przestępstwach które popełniliśmy. Nikt nie będzie kładł gry nad życie realne i przestępstwa pojawią się wtedy, gdy mój wspólas wróci do komputera, czyli w niedziele/poniedziałek.

Nie chce mi się odpowiadać na każdy zarzut z kolei, bo to zupełnie inne akcje, które często były specowane przez członków ekipy i nigdy nie zostaliśmy za nie ukarani, z resztą większość zarzutów opiera się na tym, że dokonywaliśmy kradzieży pod np. kamerą (i chuj z tego? to zgłoście to na 911 i odegrajcie na /do wszystko, co było widoczne), co samo w sobie zniechęca mnie do podjęcia z Wami jakiejkolwiek polemiki, bo to kwestia Waszego błędnego podejścia wypracowanego przez wiele lat na innych serwerach. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zażalenia w związku z tym, że jego SIMS został okradnięty, to niech napiszę na nas osobną skargę, zamiast spamować w tej apelacji.

8 godzin temu, TenZPeugeota napisał:

Chciałbym dodać, że to nie pierwszy Wasz przypadek gdzie napadacie ludzi na środku ulicy.

 

Ostatnio napadliście pod Rubert Workshop na jakiegoś typka, wczoraj próbowaliście mnie na środku parkingu przed Racialem i wiele innych osób skarżyło się na Wasze zachowanie.

 

MSumHp7.png

 

Xb3ikxR.png

 

To już natomiast jest zwykłym kłamstwem, nigdy nie napadaliśmy na nikogo na środku ulicy, a akcja która wrzuciłeś nie miała charakteru rabunkowego (przyjebałeś dwa razy w mój samochód i zamiast cokolwiek zagrać, to zacząłeś spierdalać bo wiedziałeś OOC że jesteśmy gangsterami. nie wywiązała się między nami żadna interakcja IC, więc jak możesz insynuować, że zostałbys okradziony? xD).

 

 

Edytowane przez dead since 016
amerikano lubi to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dead since 016 napisał:

 

To już natomiast jest zwykłym kłamstwem, nigdy nie napadaliśmy na nikogo na środku ulicy, a akcja która wrzuciłeś nie miała charakteru rabunkowego (przyjebałeś dwa razy w mój samochód i zamiast cokolwiek zagrać, to zacząłeś spierdalać bo wiedziałeś OOC że jesteśmy gangsterami. nie wywiązała się między nami żadna interakcja IC, więc jak możesz insynuować, że zostałbys okradziony? xD).

 

 

Nie uderzylem w Was a wysiadanie i celowanie z dziewiątki to nie jest dobry początek rozmowy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, TenZPeugeota napisał:

Nie uderzylem w Was a wysiadanie i celowanie z dziewiątki to nie jest dobry początek rozmowy 🙂

Nikt do Ciebie nie celował farmazonie xD I przyjebałeś w nas kilka razy wyjeżdżając z parkingu, z resztą nawet na Twoim ssie widać, że masz rozpierdolony cały przód, mesjaszu roleplay xD

Edytowane przez dead since 016
mridoghoes lubi to

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kwasek napisał:

Nie mam powiązania ze skargą, dodaje od siebie. (a sory to apelacja xD)

Venice Beach nie jestes high-endowym pasażem handlowym tylko zwykłym ghettem tylko, że z ładną okolicą i plażą. Wystarczy krótki research do tego, żeby zobaczyć chociażby to ile gangów działa aktywnie w tej dzielnicy. Przestępstwa tam są na porządku dziennym i masz po prostu błędne tego postrzeganie. Sebek kiedyś pisał, że Vespucci nie jest żadnym green zonem, więc można tam bez problemu okradać, ale oczywiście w granicach dobrego smaku. Jeszcze jedną kwestią jest to, że poza Vespucci w godzinach nocnych bardzo trudno jest kogokolwiek spotkać, a loot graby też mogą być grane w odpowiedni sposób tak, żeby obydwu stronom grało się fajnie. To jest Role Play i trzeba też brać pod uwagę, że nie zawsze musimy wygrywać i czasem nasza postać jest narażona na jakąś stratę. To też ma ogromny wpływ na dalszy rozwój postaci, bo o to chyba właśnie tutaj chodzi, co?

napad.PNG

To nie jest highendowy pasaż? Sprawdź sobie co to za miejsce irl. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nietzsche napisał:

napad.PNG

To nie jest highendowy pasaż? Sprawdź sobie co to za miejsce irl. XD

on odparl argument o Vespucci, prosze juz wyjsc z tego tematu 

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze; dwa dni temu jadąc sobie przez centrum z @qu4l owy Pan @dead since 016 w raz z kolegą wjechali nam w tył auta. Po krótkim nieciekawym dialogu z ich strony postanowiłem że odjadę z miejsca zdarzenia i dam sobie spokój nie prowokując czarnuchów do dalszych dokonań. Po odjechaniu z miejsca zdarzenia (1 screen), odjechaliśmy w stronę La Puerta próbując przed nimi uciec. Gdy tylko wyjechaliśmy w prawo od Vespucci w stronę La Puerta dostaliśmy drive-by od owych Panów, nie zostało napisane z tego przestępstwo tłumacząc się że było to na Davis (do Davis to jest jeszcze daleko przyjacielu). Jeździcie po centrum i szukacie zaczepek po cywilach nie ponosząc później żadnych konsekwencji. Dodam iż jest to droga dojazdowa do autostrady, na której znajdują się 33 kamery, z racji iż nie gramy miasta widmo nawet w godzinach nocnych mamy tam bardzo duży ruch. Poniżej zamieszczam screeny z akcji:

 

Spoiler

 

gTxLRhd.jpg
GU9Ahey.jpg

0fX9H5F.jpg

tTqb2dk.png

Zz0L07h.jpg
Zz0L07h.jpg

 


Mam nadzieję że osoba rozpatrująca wyciągnie wnioski z tych screenów oraz wypowiedzi osób w temacie powyżej 🙂

I3uLwers i Lukrownik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Proceente napisał:

Dorzucę swoje trzy grosze; dwa dni temu jadąc sobie przez centrum z @qu4l owy Pan @dead since 016 w raz z kolegą wjechali nam w tył auta. Po krótkim nieciekawym dialogu z ich strony postanowiłem że odjadę z miejsca zdarzenia i dam sobie spokój nie prowokując czarnuchów do dalszych dokonań. Po odjechaniu z miejsca zdarzenia (1 screen), odjechaliśmy w stronę La Puerta próbując przed nimi uciec. Gdy tylko wyjechaliśmy w prawo od Vespucci w stronę La Puerta dostaliśmy drive-by od owych Panów, nie zostało napisane z tego przestępstwo tłumacząc się że było to na Davis (do Davis to jest jeszcze daleko przyjacielu). Jeździcie po centrum i szukacie zaczepek po cywilach nie ponosząc później żadnych konsekwencji. Dodam iż jest to droga dojazdowa do autostrady, na której znajdują się 33 kamery, z racji iż nie gramy miasta widmo nawet w godzinach nocnych mamy tam bardzo duży ruch. Poniżej zamieszczam screeny z akcji:

 

  Odkryj ukrytą treść

 

gTxLRhd.jpg
GU9Ahey.jpg

0fX9H5F.jpg

tTqb2dk.png

Zz0L07h.jpg
Zz0L07h.jpg

 


Mam nadzieję że osoba rozpatrująca wyciągnie wnioski z tych screenów oraz wypowiedzi osób w temacie powyżej 🙂

przecież już pisałeś już do Sebka i okazało się, że to Ty pierwszy otworzyłeś ogień, hipokryto:) 

proszę, wyjdź z tej apelacji i po prostu złóż na mnie skargę

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy otworzyłem ogień grając kobietę cywila? Nie ośmieszaj się człowieku. Cały czas pisałeś jakieś durne komentarze na /w gdy poprosiłem o napisanie przestępstwa z tej akcji. Zaczęliście strzelać do nas w centrum, gość który siedział jako pasażer odpowiedział dwoma strzałami w Waszą strone po oddaniu przez Was jakiś dziesięciu. Wszystko da się sprawdzić w logach. Pozdro wariacie.

Lukrownik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Proceente napisał:

Ja pierwszy otworzyłem ogień grając kobietę cywila? Nie ośmieszaj się człowieku. Cały czas pisałeś jakieś durne komentarze na /w gdy poprosiłem o napisanie przestępstwa z tej akcji. Zaczęliście strzelać do nas w centrum, gość który siedział jako pasażer odpowiedział dwoma strzałami w Waszą strone po oddaniu przez Was jakiś dziesięciu. Wszystko da się sprawdzić w logach. Pozdro wariacie.

Ogień otworzył koleś, który siedział z Tobą w samochodzie. Strzelanina nie zaczęła się w centrum (tam skończyło się na wyzwiskach po wypadku i Waszej ucieczce), tylko przy wjeździe do Davis. Moja informacja o rozpoznawaniu ok. 69 pozycji sexualnych wnosiła tyle samo do tematu, co Twoja informacja nt. 400 kamer w tamtym miejscu, dlatego odpowiedziałem właśnie w ten sposób. I owszem, wszystko można sprawdzić w logach:)

Edytowane przez dead since 016

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin