Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/takeoff] negro


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-negro/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lontrell Lillard.
Rodzaj kary: Blokada postaci.
Powód nałożenia kary: Handel na /w.
Członek ekipy nakładający karę: takeoff.
Wyjaśnienie sytuacji: Rozchodzi się o to, że nie odegraliśmy procesu sprzedaży auta, jak większość osób na serwerze, zrobiliśmy to bez odegrania akcji, tak po prostu. Otrzymałem za to blokadę postaci, której powodem jest handel na /w. Przecież takie rzeczy można odegrać w krótkiej narracji na /do albo w ogóle, nikomu się nie chce tego robić bo to strata czasu. Jeśli mamy iść rozumowaniem szanownego mistrza gry to wychodzi na to, że pół serwera powinno być poblokowane za tego typu zachowania. Postać moja i @rogal znają się i mają wspólne podłoże do gry, nawet dziś graliśmy wspólnie ze sobą, krótko ale graliśmy i bez problemu można to sprawdzić w logach. Przepraszam, że nie odegrałem sprzedaży auta  w postaci podpisania papierów, ale uważam, że nie jest to powód do blokowania mojej postaci, ponadto regulamin serwera, który uważnie prześledziłem, nie nie mówi o tego typu zachowaniu.
Ewentualne screeny/świadkowie: @rogal również dostał blokadę postaci za to i to on sprzedawał mi auto.

minnesota, Hubiks i artvr lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Rozchodzi się o to, że nie odegraliśmy procesu sprzedaży auta,

unknown.png

 

JAK WIDAĆ NIE TYLKO.

 

Cytat

2. Przecież takie rzeczy można odegrać w krótkiej narracji na /do albo w ogóle, nikomu się nie chce tego robić bo to strata czasu.

 

To po co grasz RP skoro dla Ciebie kupno auta to strata czasu?

 

Cytat

Jeśli mamy iść rozumowaniem szanownego mistrza gry to wychodzi na to, że pół serwera powinno być poblokowane za tego typu zachowania.

 

Zarzut bez dowodów/argumentów.

 

Dorzucę tylko ss'y, które jasno pokazują, że gracie RPG a nie faktyczny Role Play.

 

unknown.png

unknown.png

 

Zachowanie statsiarskie zostało ukarane, to wszystko. 

 

Po Twojej apelacji musiałem spojrzeć w logi dzięki czemu widząc zachowanie Rogala jestem zmuszony na wrzucenie go do AJ na 360 min.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co owe zrzuty wnoszą do apelacji?

 

No dostałem jeszcze pieniądze, to prawda. Ale co to zmienia? Nasze postacie się znają, to były pieniądze, które miałem przeznaczyć na pewne wydatki.

Ukazujesz nasze prywatne wiadomości, które mają się nijak do tego co tu napisałem i przedstawiasz zrzuty w wygodnej dla Ciebie kolejności. Zdjęcia, w których piszemy o ucieczce to zwykłe ciśnięcie beki, sprawdź dokładnie logi i zerknij, że zagraliśmy akcję z oficerem i dopiero potem odjechaliśmy. A rozmowa o quadzie i narkotykach na /w? Nie można sobie popierdolić głupot i popisać, że quad ma dobre osiągi i spoko przyśpieszenie i zapytać się czy crack gotuje się za pomocą komend czy jakichś specjalnych itemów, które trzeba kupić?

 

Przecież Ty nie odnosiłeś się w ogóle do mojej apelacji.

Hubiks, minnesota i bayub lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to żałosna próba dyskryminacji mojej osoby i mszczenie się na mnie na względy, które różnią nas poza rozgrywką. Prywatnie nie lubimy się z owym mistrzem gry i to tak naprawdę tylko odzwierciedla jego działania w stosunku do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Cytat

2. Przecież takie rzeczy można odegrać w krótkiej narracji na /do albo w ogóle, nikomu się nie chce tego robić bo to strata czasu.

To po co grasz RP skoro dla Ciebie kupno auta to strata czasu?

 

Po co gram? Bo lubię. Powiedź mi lepiej czy auta, które tworzysz sobie za pomocą komend również mają podłoże IC i były odgrywane w ich kierunku stosowne akcje.

bayub lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, negro napisał:

Po co gram? Bo lubię. Powiedź mi lepiej czy auta, które tworzysz sobie za pomocą komend również mają podłoże IC i były odgrywane w ich kierunku stosowne akcje.

Owszem, były odgrywane. Tymbardziej, jeżeli mówimy o fabularnych postaciach, które są zrobione czysto dla postaci branżowych: Ochroniarz gwiazd, osoba kontraktująca gwiazdy czy chociażby prezes Life Invader.

 

Moje postacie, które są "normalne" mają zawsze opłacone pojazdy.

 

Ale rozumiem Twoją taktykę typu "przyczepię się wszystkiego może mi się uda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja lista logów wygląda jak kalendarz adwentowy. Wyleciałeś 3 razy z banem, a piszesz tak, jakby to było coś dziwnego, że administracja ma na Ciebie oko. O co Ci chodzi? Do tej sytuacji można napisać sobie przynajmniej 100 scenariuszy uniewinniających. Nie jesteś głupi i wiesz o tym. Po prostu raz przestań mydlić oczy i przyznaj, że zjebałeś.

4 minuty temu, negro napisał:

 Powiedź mi lepiej czy auta, które tworzysz sobie za pomocą komend również mają podłoże IC i były odgrywane w ich kierunku stosowne akcje.

Mówimy tutaj o Tobie. Jeśli masz zastrzeżenia to napisz skargę.

minnesota lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuqe napisał:

Twoja lista logów wygląda jak kalendarz adwentowy. Wyleciałeś 3 razy z banem, a piszesz tak, jakby to było coś dziwnego, że administracja ma na Ciebie oko. O co Ci chodzi? Do tej sytuacji można napisać sobie przynajmniej 100 scenariuszy uniewinniających. Nie jesteś głupi i wiesz o tym. Po prostu raz przestań mydlić oczy i przyznaj, że zjebałeś.

Mówimy tutaj o Tobie. Jeśli masz zastrzeżenia to napisz skargę.

Czemu się wypowiadasz w apelacji jeśli nie jesteś z nią powiązany?

 

Moja lista logów nie mówi o tym, że trzeba narzucać na mnie jakieś kary wyssane z palca. Dla twojej wiadomości, przecież jest jasne, że zagrałem to przez /w, odwołuję się jedynie od zawyżonej kary, która jest dla mnie nieadekwatna do popełnionego przeze mnie czynu, nie zrobiłem nic złego.

 

Osoba, która nie odegra tankowania też podlega blokadzie postaci? Albo postać, która wyjdzie z gry i nie odegra spania również będzie miała zablokowaną postać?

Edytowane przez negro
amerikano lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś tak bardzo przeszkadza mój handel na /w to jestem gotów wyczyścić cały swój majątek żeby nie stracić ciągłości fabularnej mojej postaci, bo to na niej mi najbardziej zależy. Mi nie zależy na majątku, bardziej mi chodzi o to, że kara jest nieadekwatna i moim zdaniem została wymierzona we mnie głównie przez to, że mistrz gry ma do mnie uraz.

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie, lepiej jest zwołać niezwiązanego z apelacją kolegę z supportu, który tak naprawdę nie wnosi swoją wypowiedzą do apelacji nic a jedynie to, że teraz muszę odpowiadać jednej osobie z ekipy i drugiej, brawo Wy.

Edytowane przez negro
Spectre i Hubiks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karach napisał:

Ja tylko chciałem dodać, że Negro (murmir) jakiś czas temu dostał ode mnie ostatnią szansę na grę tutaj, a z tego co widzę to nic nie daje, skoro dalej jest przychylny do łamania regulaminu.

Nie znalazłem w regulaminie żadnego podpunktu, który by upoważniał zablokowanie mojej postaci i tym samym takiego, który stawiałby mnie w świetle przychylnym do łamania regulaminu. Od momentu umożliwienia mi gry zacząłem poprawnie prowadzić swoją postać, jak i samą rozgrywkę. Nie sprawiam już żadnych problemów.

Hubiks i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale rozumiem Twoją taktykę typu "przyczepię się wszystkiego może mi się uda".

Nie przyczepiam się do wszystkiego, stwierdzam fakty. Która postać krótko po starcie serwera jeździła autem, którego na ten moment nie było jeszcze w salonie? Akira Chantel. Która postać była stawiana w muzycznym zestawieniu zawsze na pierwszym miejscu i tym samym nie dając możliwości innym graczom na zdobycie pierwszego miejsca? Twój sims. Tak samo teraz nadałeś sobie status postaci, że jest sławna, którą prowadzisz magazyn modowy. Czy twoim zdaniem właściciele dużych korporacji to celebryci żeby byli sławni? Nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek słyszał o właścicielu firmy Sony, która jest gigantem albo o redaktorce naczelnej Harper’s Bazaar, który jest tak samo duży jak Vogue. Więc dlaczego twój nowy sims ma mieć od razu status sławnej osoby? Zapomniałem, jesteś mistrzem gry, nie masz czasu na rozgrywkę IC więc możesz sobie pozwolić na zrespienie kilku rzeczy, które zaoszczędzą Ci twój czas, który poświęcasz na puszczanie narracji. Tylko dziwne, że akurat Ty grasz bardzo często i wydaje mi się, że z twoją frekwencją  w grze IC niż tej OOC od strony technicznej, mógłbyś zaczynać tak jak każdy przeciętny gracz tego serwera. Ale po co, nie? 

Jesteś ostatnią osobą, która może mnie uczyć gry.

 

Odpuszczam od apelacji bo zrobiłem już sobie nową postać i nie chce mi się z Tobą już więcej gadać i słuchać twoich pseudo mądrości na temat tego jakim ty mesjaszem rp nie jesteś, niech ta blokada będzie przykładem dla wielu innych osób tu grających. Kara, którą mi nadałeś świetnie obrazuję, że głównie za względy OOC można stracić cały wątek swojej postaci, który próbowało się do tej pory rozkręcić.

 

na dobry początek dnia

Charts.png

pewnie jest gdzieś tego więcej ale niestety wyparowało już z forum i to jedyny odkop, który udało mi się znaleźć

 

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, negro napisał:

Akira Chantel. Która postać była stawiana w muzycznym zestawieniu zawsze na pierwszym miejscu i tym samym nie dając możliwości innym graczom na zdobycie pierwszego miejsca?

To ze charts ja wstawiałem nie oznacza, ze sam sobie narzucałem pierwsze miejsce. Bo tak nie było. Miejsca ustalał Zibi. 
 

 

20 minut temu, negro napisał:

Tak samo teraz nadałeś sobie status postaci, że jest sławna, którą prowadzisz magazyn modowy. Czy twoim zdaniem właściciele dużych korporacji to celebryci żeby byli sławni? Nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek słyszał o właścicielu firmy Sony, która jest gigantem albo o redaktorce naczelnej Harper’s Bazaar, który jest tak samo duży jak Vogue. Więc dlaczego twój nowy sims ma mieć od razu status sławnej osoby?

Jeżeli zaczynasz pisać o jakiejś rzeczy to pierw się doinformuj kim jest dana osoba. Na ten moment rzucasz tylko oskarżeniami. Nie dziwie się, po prostu taki jestes. 
 

20 minut temu, negro napisał:

Ty grasz bardzo często i wydaje mi się, że z twoją frekwencją  w grze IC niż tej OOC od strony technicznej, mógłbyś zaczynać tak jak każdy przeciętny gracz tego serwera. Ale po co, nie? 

Wykazujesz się teraz ignorancja, bo nie znasz zamyslow żadnych z moich projektów. 
 

 

20 minut temu, negro napisał:

Odpuszczam od apelacji bo zrobiłem już sobie nową postać i nie chce mi się z Tobą już więcej gadać i słuchać twoich pseudo mądrości na temat tego jakim ty mesjaszem rp nie jesteś, niech ta blokada będzie przykładem dla wielu innych osób tu grających. Kara, którą mi nadałeś świetnie obrazuję, że głównie za względy OOC można stracić cały wątek swojej postaci, który próbowało się do tej pory rozkręcić.

Na Twoje życzenie. PONOWNIE. 

 

 

Pozwole sobie odrzucić apelacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin