Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Inne/Gastronomia] PACIFICA BEACH BAR


dan aka sqn

Rekomendowane odpowiedzi

pacifica.png

PACIFICA Beach Bar szczyci się tym, że jest jednym z ostatnich miejsc z muzyką na żywo w sercu słynnej promenady Vespucci Beach. Zrelaksuj się pijąc swojego ulubionego drinka lub koktajl nad oceanem. Ciesz się pięknym widokiem na ocean z zachodem słońca. PACIFICA BEACH Bar zaprasza na drinki i przekąski. Jesteśmy otwarci siedem dni w tygodniu (godziny różnią się w zależności od sezonu). Muzyka na żywo i karaoke przez całe lato! W naszym barze będziesz mógł wypożyczyć skutery wodne, łodzie, rowery i quady! Wszystko co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku na plaży w Los Santos! Nie czekaj, przyjdź już teraz i ciesz się chwilą!

Zrzut_ekranu_854.png

Cześć! Startuję z kolejnym biznesem ponieważ chcę wyciągnąć na maksa potencjał, który istnieje w Vespucci Beach. Mój pierwszy biznes Smoke On The Water niestety zamyka się już o godzinie 21:00 ponieważ tak działa GTA:V. Postanowiłem pójść krok dalej, aby znaleźć jakąś alternatywę. Razem z developerem Bartem chcemy stworzyć Beach Bar. W ciągu dnia będzie to typowa knajpa na plaży, która będzie sprzedawać jedzenie i napoje użytkownikom plaży. W naszym spocie będzie można też wypożyczyć skutery wodne, motorówki, quady i rowery – wszystko to co jest formą rozrywki na plaży. Gdy będzie zapadać zmrok, na plaży będziemy organizować imprezy z muzyką na żywo przy ognisku w towarzystwie alkoholu. Oprócz samego grania w knajpie mam też wiele pomysłów tak, aby każdy mógł znaleźć sobie miejsce w naszym biznesie. Znajdą się u nas nowe stanowiska pracy, jak ratownik wodny, osoba sprzątająca plażę. Możliwości jest naprawdę wiele i mam nadzieję, że tylko znajdę chętnych do grania tego. Razem z Bartem gramy muzyków ulicznych dlatego uważam, że ten biznes świetnie podkręci nam tło fabularne i oprócz tego będziemy dobrze się bawić z graczami vibe-rp.

ja i @Bart

grafika: @Pawlik

 

Edytowane przez dan aka sqn
Bart, Ryba, Mith i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

* Przedsiębiorstwo zostaje zamknięte przez Department of Audtior-Controller z względu na brak wywiązania się z uiszczenia opłaty kary za niezarejestrowanie przedsiębiorstwa i brak reakcji z strony właściciela na temat upomnień o wpłaty w/w kary finansowej.

Cytat

1.1. Każdy biznes z osobna po otrzymaniu licencji na legalne jego prowadzenie jest zobowiązany do rejestracji działalności gospodarczej w Department of Auditor-Controller (przejdź bezpośrednio do tematu).

  • Za rejestracje biznesu, właściciel przedsiębiorstwa nie ponosi opłaty skarbowej, ani żadnej innej.
  • Po otrzymaniu licencji na prowadzenie biznesu, właściciel jest zobowiązany do rejestracji działalności w terminie 7 dni.
    • Niezarejestrowanie działalności w terminie wiąże się z karą pieniężną dla właściciela biznesu. W przypadku braku terminowej wpłaty (7 dni od wezwania ustnego bądź pisemnego), grzywna jest powiększana o dwukrotność, a termin odroczony o kolejne 7 dni. Brak odnotowania powyższych kwot w drugim terminie (po łącznie upłynięciu 14 dni) oznacza przejęcie działalności gospodarczej ze wszystkimi nabytymi dobrami oraz zlicytowanie jej przez Department of Auditor-Controller, natomiast względem właściciela skierowaniepowództwa o ściganie i zwrot należności.

* Tym samym konto przedsiębiorstwa zostało zamrożone, a własność przedsiębiorstwa przyjęta, która zostanie zlicytowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin