Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Minnesota] - Amer


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/133-amer/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/1020-minnesota/
Powód składania skargi: Nieodpowiednie zachowanie oskarżonego
Wyjaśnienie sprawy: Złożyłem skargę prywatnie u Mario na Minnesotę z powodu publikacji-gm. Mianowicie już śpieszę z wytłumaczeniem. Padło postanowienie serwerowe że chatem globalnym nie reklamujemy eventów, imprez klubów itp. To jest zrozumiałe. Minnesota natomiast na globalnym czacie reklamuję swoją imprezę na której gra i wyzywa innych DJ'ów bo była dyskusja OOC o tym (tak nawiasem) po czym reklamuję kolejny event na głównym discordzie Vibe w publikacjach GM. Dokładnie wczoraj prowadziłem event charytatywny, i również takiej reklamy dostać nie mogłem, lecz tu akurat nie obwiniam za to oskarżonego gdyż napisałem do Zibiego, a jego prawdopodobnie nie było.
Zaraz po złożeniu skargi Minnesota mnie zaprosił na głosówkę, na którą nie miałem najmniejszej ochoty wchodzić, bo wiem jak to się zwykle kończy, tak jak się skończyło ostatnią rozmową z nim, czyli kanał pełny ludzi z branży, toksyczna atmosfera, wszystko mógłby ze mną wyjaśnić tekstowo, napisać na discordzie, czego nie zrobił, tylko jego pomocnicy wołali mnie na kanał. Jednocześnie z zaproszeniem na głosówkę zostałem oskarżony za : "drugim naszym przystankiem w rozmowie będzie zażalenie na Ciebie wśród osób z branży."

Jest to dla mnie o tyle śmieszne, że wcześniej nie było żadnej próby kontaktu ze mną w sprawie zażaleń jakie padły, pojawiły się tylko wtedy gdy zgłosiłem czerwonym problem jaki widzę w administrowaniu oskarżonego.
Gdy wykazałem brak chęci na rozmowę, co nie równa się z brakiem chęci korospondencji z nim, moja postać została zablokowana. Powód tej blokady pojawi się w dowodach.

Do skargi zapraszam osoby z którymi pisałem w wiadomościach prywatnych.


Dowody: 
 

Spoiler

spacer.png

Nie załączam prywatnych rozmów z administracją, bo nie wiem czy zgadzają się na upublicznienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Amer napisał:

Jest to dla mnie o tyle śmieszne, że wcześniej nie było żadnej próby kontaktu ze mną w sprawie zażaleń jakie padły, pojawiły się tylko wtedy gdy zgłosiłem czerwonym problem jaki widzę w administrowaniu oskarżonego.

nie demonizuj flowy, bo zażalenia na ciebie które zostały przekazane były w momencie, kiedy flowa poprosił cię o rozmowę. na discordzie branży sagujesz jakąkolwiek próbę rozmowy, twoja organizacja eventu była na mega niskim poziomie i zamiotłeś sprawę strzelaniny pod dywan odgrywając pod /m problemy techniczne, a jak napisaliśmy do ciebie na discordzie to miales to w dupie. pochwaliłeś się w chuj hipokryzja, zamiast pisać skargi mogłeś po prostu porozmawiać jak człowiek. rozmawialiśmy z flową wtedy, kiedy on do ciebie napisał, a zażalenia do ciebie się zgłosić nie da. tyle odemnie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedna z osób "pokrzywdzonych" przez Minnesotę pragnę dodać kilka słów od siebie. Niestety ale trudno nie zgodzić się z tym co pisze Amer w treści powyżej. Znam Minnesotę krótko, w sumie można powiedzieć, że wcale bo rzadko zdarzało nam się rozmawiać jakoś między sobą na tematy inne niż związane z serwisem. Nie chcę tutaj upubliczniać treści zawartych na discordzie branży, bo jak powszechnie wiadomo byłoby to uznane za wynoszenie, a szkoda mi wylotu z projektu na coś takiego. Niestety Minnesota często pokazuje się ze strony, w której nadużywa swoich uprawnień wobec szarego gracza, do którego możliwe, że ma jakieś uprzedzenie, inaczej jednak traktuje osoby, które przysłowiowo wchodzą w tyłek. Moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne jeżeli mówimy o osobie, która zajmuje jakieś znaczące stanowisko w tak istotnym projekcie, a dodatkowo reprezentuje serwis jako członek ekipy. Faworyzacja wybranych osób przez tego użytkownika jest niestety na porządku dziennym. Kłamstwem byłoby napisanie, że nie pomaga. Pomaga gdy ktoś tego potrzebuje, to akurat fakt. Ale uważam, że osoba, która w jakiś sposób czuje się lepszą gdy pokazuje swoje wielkie ja nie powinna być na takim stanowisku, zwłaszcza, gdy nie wyciąga z tego wnioosków. Osobiście miałam dziś okazję zarzucić Minnesocie kolesiostwo "prosto w twarz". Co dostałam w zamian? Zeskrinowaną wypowiedź moją wyrwaną z kontekstu, która została puszczona do wglądu wszystkich osób z branży. No to sorry, albo traktujemy się poważnie, albo obrzucamy kupą na lewo i prawo. Wolałabym tę pierwszą opcję. 

Spokojnej nocy. 

Edytowane przez dzikuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Amer napisał:

@merwasienko zostałem poinformowany od moderatora technicznego że tego nie gramy, to tego nie grałem. Akcja została cofnięta, więc co miałem grać?

przy takiej sytuacji twoje możliwości i kompetencje ( bo takie chyba masz decydując się na organizacje eventu ) pozwalają cię na poinformowanie graczy na temat cofnięcia akcji inaczej, niż krzyczenie przez megafon o problemach technicznych. gdy chcieliśmy się o tym doinformować to miałeś to w dupie, a żadna informacja od moderatora technicznego nie była przekazana większej ilości graczy. z reszta, cala akcja miała miejsce w pełni IC, ponieważ osoby które doprowadziły do strzelaniny nie były przeszukiwane w miejscu, gdzie był bronie ( plecak ), a sama akcja nie miała żadnych prześwitów motywacji odwalania ( chyba ze odwalaniem nazywasz używanie broni palnej ). po prostu dla mnie to było do wyjaśnienia czemu było tak, a nie inaczej, czemu gracie nie zostali poinformowani na chacie OOC, ze akcji nie ma, oraz czemu akcja została cofnięta z jakąkolwiek za tym argumentacją. nic do ciebie nie mam, ale dla mnie to rażący błąd na które nie ma miejsca przy robieniu mass eventów, szczególnie w małym interiorze.

pisze to teraz w juz swoim imieniu, zeby to wyjasnic bo widocznie inaczej niz tutaj sie tego nie da zrobic pozdrawiam sportowa polske

Edytowane przez merwasienko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Amer napisał:

Informacja o cofnięciu akcji powinna sie pojawic od administracji, ja nie mam takiej mocy by do wszystkich ludzi napisac globala. 

Napisalem jedynie do kilku osób pm. 

Ale to chyba nie ten temat chcemy tutaj poruszyc w tej skardze. 

Jako osoba, która grała ta akcje strzelaniny pozwolę sobie powiedzieć, że nikt nawet nie próbował z nami pogadać o tym czy było to rozegrane IC, nawet nie podjęliście próby gry, tylko na /b plakaliscie pisząc ze tego nie gramy bo to odwalacze XD, a sama akcja była rozegrana okej. Pozdrawiam miłej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Amer napisał:

Padło postanowienie serwerowe że chatem globalnym nie reklamujemy eventów, imprez klubów itp.

Mylisz się, postanowienie tyczy się reklamow biznesów a nie masowych eventow.

 

51 minut temu, Amer napisał:

Minnesota natomiast na globalnym czacie reklamuję swoją imprezę na której gra i wyzywa innych DJ'ów bo była dyskusja OOC

To prawda, jeżeli mowisz o sytuacji sprzed miesiąca, która jest już wyjaśniona bardzo dawno. Bo w ostatnim czasie nie robiłem tego.

 

51 minut temu, Amer napisał:

reklamuję kolejny event na głównym discordzie Vibe w publikacjach GM.

Oczywiście, to jest moje pełne prawo. Jako GM wspieram takie eventy.

 

51 minut temu, Amer napisał:

Dokładnie wczoraj prowadziłem event charytatywny, i również takiej reklamy dostać nie mogłem

Mogłeś, ale nie wyslales do mnie żadnego zapytania.

 

51 minut temu, Amer napisał:

lecz tu akurat nie obwiniam za to oskarżonego gdyż napisałem do Zibiego, a jego prawdopodobnie nie było

Puentując te zdanie. Złożyłeś na mnie skargę ale nie obwiniasz mnie, ze poczułeś się urazony.

 

51 minut temu, Amer napisał:

ostatnią rozmową z nim, czyli kanał pełny ludzi z branży, toksyczna atmosfera, wszystko mógłby ze mną wyjaśnić tekstowo, napisać na discordzie, czego nie zrobił, tylko jego pomocnicy wołali mnie na kanał

Ostatnia rozmowa była na temat CROWED vs 021 i racja, była tam toksyczność, która ukracalem w moment. Zaprosiłem Ciebie na glosowke pierw na GENERAL, potem poprosiłem pomocnika SHOTO by umówił mnie z Tobą a na samym końcu wysłałem Ci wiadomość na forum. Co za tym idzie? Trzy różnorakie próby kontaktu. 
 

W odpowiedzi dostałem to:

image0.png
 

Nie widziałeś potrzeby w kontakcie ze mną? Okej, nie mam z tym problemu ale licz się z konsekwencjami.

 

Konsekwencjami czego? Twojej wczorajszej gry, gdzie nie pasowało Ci losowe zdarzenie. Pragnę przypomnieć tylko każdemu tutaj obecnymu. MODERATOR TECHNICZNY NIE COFA AKCJI BO NIE JEST OD INTEGRACJI ROZGRYWKI. 
 

51 minut temu, Amer napisał:

Jest to dla mnie o tyle śmieszne, że wcześniej nie było żadnej próby kontaktu ze mną w sprawie zażaleń jakie padły, pojawiły się tylko wtedy gdy zgłosiłem czerwonym problem jaki widzę w administrowaniu oskarżonego.

Jasne, wszedłem na glosowke do branży gdzie w moment dowiedziałem się od @merwasienko oTwojej krzywej akcji i wypieraniem się „problemami technicznymi”. Co za tym idzie? Chciałem zrobić dwie pieczenie na jednym ogniu.


ODPOWIEM TERAZ AMNEZJI A POTEM WRÓCĘ DO CIEBIE.

 

 

38 minut temu, dzikuska napisał:

Niestety Minnesota często pokazuje się ze strony, w której nadużywa swoich uprawnień wobec szarego gracza, do którego możliwe, że ma jakieś uprzedzenie, inaczej jednak traktuje osoby, które przysłowiowo wchodzą w tyłek.

Cudowny post pomawiający mnie. Za każdym oskarżeniem pokaż jakikolwiek przykład, dowód. Nie zrobilaś tego. 

 

38 minut temu, dzikuska napisał:

Faworyzacja wybranych osób przez tego użytkownika jest niestety na porządku dziennym.

Tak jak wyżej, przykład lub dowody. Nie pomawiaj mnie bo wśród społeczności POMAWIACZE są piętnowani. 

 

38 minut temu, dzikuska napisał:

Osobiście miałam dziś okazję zarzucić Minnesocie koleżeństwo "prosto w twarz". Co dostałam w zamian? Zeskrinowaną wypowiedź moją wyrwaną z kontekstu, która została puszczona do wglądu wszystkich osób z branży.

Okej, przedstawię nasza cała rozmowę a nastepnie moje ogłoszenie by pokazać jak próbujesz przeinaczyć fakty. 
 

image0.png
image0.png

image0.png
 

Jak widać, przez cały czas próbowałem na Tobie zebrać jakikolwiek przykład zarzucanego we mnie kolesiostwa. Odpowiedziałaś „nie mam czasu szukac”. Okej, pomówienia bardzo mi dzialaja na nerwy i ja nie uprawiam jakiegokolwiek kolesiostwa dlatego zachecilem ludzi by nie brali przykład z bezpodstawnego oskarżania. Oto ogłoszenie:

 

image0.png
 

Czy Twoja wypowiedz była wyrwana z kontekstu? Nie. To jest wycinek Twojej wypowiedzi, która ma taki sam sens jak powyższe screeny.

 

Puentujac Amnezje:

1. Zostałaś zmutowana na 4 dni za to, ze na OFICJALNYM serwerze Vibe RP wysłałaś naga personę. Nazwałaś to „poważnym projektem”. Skoro Ty to wiesz to dlaczego na chacie poważnego projektu  wysyłasz zdjęcia, które są skrajnie obrzydliwe i zahaczają o nagość? 
2. zarzucasz mi poważne oskarżenia ale nie uargumentowalas ani jednego. A to szkoda bo w momencie, kiedy ktoś Ciebie wyzywał od LATAWICY to zaczalem ich pytać o argumenty. Wtedy akurat bardzo się cieszylas, ze brak argumentów podważa bezpodstawne oskarżenia.

 

Amer:

1. Nie podesłałeś mi pomysłu na Twój event, nie reklamowałem go, dlaczego? Bo nie dałeś mi znaka, ze potrzebujesz pomocy w postaci wrzutki na publikacje gmow. 
2. Kiedy umieściłem event, o który była już prośba o pomoc to Ty zwróciłeś się do czerwonych mówiąc jak bardzo Minnesota pluje Ci w twarz.

3. Widząc, ze nie zrozumiałeś sytuacji jaka Ciebie obarcza zaprosiłem Twoja osobę na glosowke. 
4. W międzyczasie dostałem na Ciebie skargę i również prosiłem Ciebie byśmy sobie to wyjaśnili.

5. W odpowiedzi od Ciebie dostałem „nie mam potrzeby rozmowy z Tobą, ukaraj mnie”.

6. Ukaralem Ciebie a w odpowiedzi rzuciłeś krótkie:

unknown.png
 

Mógłbym wrzucić tutaj chłopczyka, który jeżdżąc na rowerze wbija sobie kij między szprychy. 
 

Jezeli myslicie, ze to koniec mojej wypowiedzi to nie. Obecnie rozpatruje skargę na Ohashi Yuki i zbieram pare screenow, które mogą pomoc czerwonym w zrozumieniu decyzji jaka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, minnesota napisał:

Mylisz się, postanowienie tyczy się reklamow biznesów a nie masowych eventow.

 

To prawda, jeżeli mowisz o sytuacji sprzed miesiąca, która jest już wyjaśniona bardzo dawno. Bo w ostatnim czasie nie robiłem tego.

 

Oczywiście, to jest moje pełne prawo. Jako GM wspieram takie eventy.

 

Mogłeś, ale nie wyslales do mnie żadnego zapytania.

 

Puentując te zdanie. Złożyłeś na mnie skargę ale nie obwiniasz mnie, ze poczułeś się urazony.

 

Ostatnia rozmowa była na temat CROWED vs 021 i racja, była tam toksyczność, która ukracalem w moment. Zaprosiłem Ciebie na glosowke pierw na GENERAL, potem poprosiłem pomocnika SHOTO by umówił mnie z Tobą a na samym końcu wysłałem Ci wiadomość na forum. Co za tym idzie? Trzy różnorakie próby kontaktu. 
 

W odpowiedzi dostałem to:

image0.png
 

Nie widziałeś potrzeby w kontakcie ze mną? Okej, nie mam z tym problemu ale licz się z konsekwencjami.

 

Konsekwencjami czego? Twojej wczorajszej gry, gdzie nie pasowało Ci losowe zdarzenie. Pragnę przypomnieć tylko każdemu tutaj obecnymu. MODERATOR TECHNICZNY NIE COFA AKCJI BO NIE JEST OD INTEGRACJI ROZGRYWKI. 
 

Jasne, wszedłem na glosowke do branży gdzie w moment dowiedziałem się od @mervas o Twojej krzywej akcji i wypieraniem się „problemami technicznymi”. Co za tym idzie? Chciałem zrobić dwie pieczenie na jednym ogniu.


ODPOWIEM TERAZ AMNEZJI A POTEM WRÓCĘ DO CIEBIE.

 

 

Cudowny post pomawiający mnie. Za każdym oskarżeniem pokaż jakikolwiek przykład, dowód. Nie zrobilaś tego. 

 

Tak jak wyżej, przykład lub dowody. Nie pomawiaj mnie bo wśród społeczności POMAWIACZE są piętnowani. 

 

Okej, przedstawię nasza cała rozmowę a nastepnie moje ogłoszenie by pokazać jak próbujesz przeinaczyć fakty. 
 

image0.png
image0.png

image0.png
 

Jak widać, przez cały czas próbowałem na Tobie zebrać jakikolwiek przykład zarzucanego we mnie kolesiostwa. Odpowiedziałaś „nie mam czasu szukac”. Okej, pomówienia bardzo mi dzialaja na nerwy i ja nie uprawiam jakiegokolwiek kolesiostwa dlatego zachecilem ludzi by nie brali przykład z bezpodstawnego oskarżania. Oto ogłoszenie:

 

image0.png
 

Czy Twoja wypowiedz była wyrwana z kontekstu? Nie. To jest wycinek Twojej wypowiedzi, która ma taki sam sens jak powyższe screeny.

 

Puentujac Amnezje:

1. Zostałaś zmutowana na 4 dni za to, ze na OFICJALNYM serwerze Vibe RP wysłałaś naga personę. Nazwałaś to „poważnym projektem”. Skoro Ty to wiesz to dlaczego na chacie poważnego projektu  wysyłasz zdjęcia, które są skrajnie obrzydliwe i zahaczają o nagość? 
2. zarzucasz mi poważne oskarżenia ale nie uargumentowalas ani jednego. A to szkoda bo w momencie, kiedy ktoś Ciebie wyzywał od LATAWICY to zaczalem ich pytać o argumenty. Wtedy akurat bardzo się cieszylas, ze brak argumentów podważa bezpodstawne oskarżenia.

 

Amer:

1. Nie podesłałeś mi pomysłu na Twój event, nie reklamowałem go, dlaczego? Bo nie dałeś mi znaka, ze potrzebujesz pomocy w postaci wrzutki na publikacje gmow. 
2. Kiedy umieściłem event, o który była już prośba o pomoc to Ty zwróciłeś się do czerwonych mówiąc jak bardzo Minnesota pluje Ci w twarz.

3. Widząc, ze nie zrozumiałeś sytuacji jaka Ciebie obarcza zaprosiłem Twoja osobę na glosowke. 
4. W międzyczasie dostałem na Ciebie skargę i również prosiłem Ciebie byśmy sobie to wyjaśnili.

5. W odpowiedzi od Ciebie dostałem „nie mam potrzeby rozmowy z Tobą, ukaraj mnie”.

6. Ukaralem Ciebie a w odpowiedzi rzuciłeś krótkie:

unknown.png
 

Mógłbym wrzucić tutaj chłopczyka, który jeżdżąc na rowerze wbija sobie kij między szprychy. 
 

Jezeli myslicie, ze to koniec mojej wypowiedzi to nie. Obecnie rozpatruje skargę na Ohashi Yuki i zbieram pare screenow, które mogą pomoc czerwonym w zrozumieniu decyzji jaka padła.

Oczywiście że była wyrwana z kontekstu, bo sam nie potrafiłeś sensownie zaprzeczyć temu że faworyzujesz swoich koleżków. Wysłałam nagiego goscia i co z tego? Kogoś to uraziło? Też mogłabym ryczeć o wysyłanie takich rzeczy, co Twoi koledzy robią nagminnie dzień w dzień, tak samo mogłabym ryczeć nie wiem, o to że wysyłanie przeróbki papieża obraża moje uczucia religijne. Ja nigdzie nie napisałam, że źle wykonujesz swoje obowiązki tylko ze nadużywasz uprawnień. Więc nie pisz głupot proszę, że to ja przeinaczam fakty bo sam to robisz w tym momencie i zgrywasz wielce pokrzywdzonego, bo nigdy nie umiesz się przyznać do błędu. Już nawet nie chodzi o same te kajdany, bo jak napisałam tam: mogę se na nich siedzieć, serio mi to wisi już od tamtej pory. Chodzi o sam fakt tego jak Ty się zachowujesz w stosunku do innych osób i w ogóle nie widzisz w tym nic złego. Same Twoje wypowiedzi już o tym świadczą bo jakiekolwiek zwrócenie uwagi czy najmniejsza krytykę odbierasz jako personalny atak na Twoja osobę i zaczynasz szaleć bo masz range, i wiesz ze to w pewnym momencie zamyka ludziom usta bo szkoda im swojej gry na to by dostawać od Ciebie kary bo takie będziesz miał widzi mi się. Przemysł może po prostu swoje zachowanie też czasami, bo pamiętaj że każdy kij ma dwa końce i nie bez powodu dzieją się pewne rzeczy w Twoja stronę tak jak ta skarga chociażby. Miałeś problem do Amera i chciałeś to wyjaśnić a załatwiasz to przez pośredników? Mega słabe. Chyba jako członek ekipy powinieneś swiecic przykładem. Osobiście do Ciebie jako do osoby nic nie mam, ale uważam, że nie nadajesz się do pewnych rzeczy, bo sobie z tym nie radzisz. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko coś wtrącić. Jeżeli chcecie winić kogokolwiek za odwołanie akcji tej strzelaniny to możecie winić tylko i wyłącznie mnie. Amer nie prosił mnie o interwencję - sam to zrobiłem. Nielogicznym było dla mnie odwalenie czegoś takiego w takim miejscu, pośród tylu osób, tym bardziej, że ochrona klepała każdego na wejściu i raczej nie powinna dopuścić do sytuacji wniesienia broni przez jakąś osobę. Odwołałem akcję po uprzedniej rozmowie z tym, kto ją zapoczątkował. Nie mówię, że decyzja była słuszna i tak jak powiedział Flowa - odwoływanie jakiejkolwiek akcji jest poza zakresem moich obowiązków, ale tak jak powiedziałem - tutaj odpowiedzialność leży na mnie. Sprawa wydawała się dość oczywista, ale jak widać - nie była. Tak czy inaczej kilkukrotnie poinformowałem osoby które były w pobliżu, żeby tego nie grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dzikuska napisał:

Oczywiście że była wyrwana z kontekstu, bo sam nie potrafiłeś sensownie zaprzeczyć temu że faworyzujesz swoich koleżków

Okej wytlumacze Ci jak dzialaja oskarżenia.

1. Oskarżasz pokazując dowody.

2. Osoba oskarżona się do tego odnosi.

 

Jak miałem Ci zaprzeczyć skoro Ty nawet nie wskazałaś mi GDZIE oraz JAK faworyzuje?

 

2 minuty temu, dzikuska napisał:

Wysłałam nagiego goscia i co z tego?

Mam nadzieje, że jesteś w pełni świadoma co Ty teraz napisałaś. Wysłałaś NAGIEGO faceta w OFICJALNYM serwerze gdzie takie coś jest ZAKAZANE. 

 

4 minuty temu, dzikuska napisał:

Ja nigdzie nie napisałam, że źle wykonujesz swoje obowiązki tylko ze nadużywasz uprawnień.

Dobrze, wciąż nie pokazałaś na to przykładów/dowodów. 
 

 

4 minuty temu, dzikuska napisał:

Też mogłabym ryczeć o wysyłanie takich rzeczy, co Twoi koledzy robią nagminnie dzień w dzień

Tehawi dostał za takie postępowanie czarna listę. 
 

6 minut temu, dzikuska napisał:

Same Twoje wypowiedzi już o tym świadczą bo jakiekolwiek zwrócenie uwagi czy najmniejsza krytykę odbierasz jako personalny atak na Twoja osobę i zaczynasz szaleć bo masz range, i wiesz ze to w pewnym momencie zamyka ludziom usta bo szkoda im swojej gry na to by dostawać od Ciebie kary bo takie będziesz miał widzi mi się.

Okej, ponownie stosujesz oskarżenia nie podając przykładów.

 

7 minut temu, dzikuska napisał:

Miałeś problem do Amera i chciałeś to wyjaśnić a załatwiasz to przez pośredników? Mega słabe.

1. Zaprosiłem go na discord.

2. Napisałem na generalu by mnie przyjął (nie zrobił tego)

3. Poprosiłem pomocnika branżowego by go zaprosił na rozmowę.

4. Napisałem do niego prywatna wiadomość na forum.

Odpowiedz sobie sama.

 

9 minut temu, dzikuska napisał:

ale uważam, że nie nadajesz się do pewnych rzeczy, bo sobie z tym nie radzisz. Tyle. 

Tego nawet nie skomentuje.

 

ALE ŻEBY ZAKOŃCZYĆ TA CEPELIADE FAŁSZYWYCH OSKARŻEŃ I PISANIA PUBLICZNIE.

AMNEZJA! Pokaz wszystkim tutaj dowody na:

- NADUŻYWANIE UPRAWNIEN

- KOLESIOSTWO

-  WYSŁUGIWANIE SIĘ RANGĄ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, minnesota napisał:

Okej wytlumacze Ci jak dzialaja oskarżenia.

1. Oskarżasz pokazując dowody.

2. Osoba oskarżona się do tego odnosi.

 

Jak miałem Ci zaprzeczyć skoro Ty nawet nie wskazałaś mi GDZIE oraz JAK faworyzuje?

 

Mam nadzieje, że jesteś w pełni świadoma co Ty teraz napisałaś. Wysłałaś NAGIEGO faceta w OFICJALNYM serwerze gdzie takie coś jest ZAKAZANE. 

 

Dobrze, wciąż nie pokazałaś na to przykładów/dowodów. 
 

 

Tehawi dostał za takie postępowanie czarna listę. 
 

Okej, ponownie stosujesz oskarżenia nie podając przykładów.

 

1. Zaprosiłem go na discord.

2. Napisałem na generalu by mnie przyjął (nie zrobił tego)

3. Poprosiłem pomocnika branżowego by go zaprosił na rozmowę.

4. Napisałem do niego prywatna wiadomość na forum.

Odpowiedz sobie sama.

 

Tego nawet nie skomentuje.

 

ALE ŻEBY ZAKOŃCZYĆ TA CEPELIADE FAŁSZYWYCH OSKARŻEŃ I PISANIA PUBLICZNIE.

AMNEZJA! Pokaz wszystkim tutaj dowody na:

- NADUŻYWANIE UPRAWNIEN

- KOLESIOSTWO

-  WYSŁUGIWANIE SIĘ RANGĄ

 

 

Jako, że jestem na telefonie i nie chce mi się pisać litanii napisze krotko: nie będę teraz siedziała i wertowała całego generala branży tylko po to żeby Ci coś udowodnić. Ja wiem jak jest, Ty wiesz jak jest chociaż będziesz szedł w zaparte że jest inaczej, inni wiedzą jak jest. Ode mnie tyle, swoje zdanie wyraziłam bo mam do tego prawo. I na tym swój udział tutaj kończę 

Spokojnej nocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, wciąż czekamy na dowody w powyższych oskarżeniach. Nie wypieraj się. 

5 minut temu, minnesota napisał:

AMNEZJA! Pokaz wszystkim tutaj dowody na:

- NADUŻYWANIE UPRAWNIEN

- KOLESIOSTWO

-  WYSŁUGIWANIE SIĘ RANGĄ

Oczekujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, minnesota napisał:

No nie, wciąż czekamy na dowody w powyższych oskarżeniach. Nie wypieraj się. 

Oczekujemy. 

Nie doczekasz się. Nie będę traciła czasu na to. Sam sobie poszukaj jak Ci tak bardzo zależy, masz dostęp do tych samych kanałów co ja. 

 

Edit: i aktualnie sam łamiesz regulamin forum więc się zastanów trochę xdd

Edytowane przez dzikuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca chciałabym przeprosić użytkownika @minnesotaza moje oskarżenia niepoparte dowodami. Robię to publicznie ponieważ oskarżenia również były publiczne. Wyjaśniliśmy sobie wszystko w wiadomości prywatnej na Discord i doszliśmy do pewnego rodzaju porozumienia.

Jeżeli ktoś dodatkowo poczuł się dotknięty tym co napisałam to również proszę o wyrozumiałość. Każdy czasami robi coś nie tak. 

Spokojnej nocy/miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin