Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Systemy antywłamaniowe] Seigler Security Systems


Lukrownik

Rekomendowane odpowiedzi

 


logov3.png

 


Seigler Security System - jest to innowacyjna nowopowstała firma zajmująca się ściąganiem najwyższej jakości sprzętu antywłamaniowego do Los Santos. Jej założycielem jest Ch. Seigler większości znany już człowiek biznesu, który pod swoimi skrzydłami aktualnie ma jedno z najbardziej znanych salonów tatuażu, czyli R&S Tattoo Studio. 
Sam pomysł na taką firmę z systemami antywłamaniowymi urodził się w głowie Seiglera jakiś czas po sprzedaży swojego warsztatu. Od tamtego momentu Chris szuka nowego pomysłu na życie i biznes, który ruszy coś w jego nudnym do tej pory życiu. Słysząc od ludzi na mieście, że brakuje firm które rozprowadzają takie systemy zaczał szukać kogoś do pomocy. Po znalezieniu osoby, która mu pomoże z ewentualnym montażem ściąganych przez jego firmę zabezpieczeń zaczął działać prawnie, aby uzyskać wszelkie papiery na legalne prowadzenie działalności gospodarczej.

________________________________

czym.png
________________________________

Seigler Security System - specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu antywłamaniowego do nieruchomości prywatnych jak i biznesowych. Sprzęt w głównej mierze jest ściągany do Los Santos z innych miast przez Ch. Seigler'a, tak aby był w pełni gotowy do zamontowania i ewentualnego przeprogramowania pod potrzeby indywidualne klienta. Co najważniejsze, na ten moment firma nie zajmuje się ochroną lokali, a jedynie stricte samymi zabezpieczeniami. Jeśli klient będzie chciał ochrony musi kontaktować się z odpowiednimi przedsiębiorstwami które się tym zajmują. Istnieje szansa, że w po rozrośnięciu się firmy S.S.S., Ch. Seigler zacznie współpracę z jakąś ochroną która będzie mogła zapewnić ochronę lokali klientów.

________________________________

oferta.png
________________________________


(Treść znajdzie się po zaakceptowaniu i sprawdzeniu co dokładniej znajduje się z zabezpieczeń. Wraz z tym pojawi się informacja o możliwości złożenia zamówienia ONLINE na dane zabezpieczenia)
 

________________________________

kontakt.png
________________________________


(Treść wraz ze zdjęciem znajdzie się po akceptacji aplikacji.)

 

 


OOC
________________________________

Cześć,
Wychodzę z inicjatywą stworzenia firmy, która będzie zajmowała się tylko i wyłącznie sprzedażą zabezpieczeń do waszych nieruchomości. Jest kilka osób, które narzekały na brak dostępności takich zabezpieczeń a mimo wszystko skrypt włamań działa. Dlatego też powstaje taka firma, która nie będzie w żaden sposób ochroną, która na serwerze ma ciężki byt. Zdobyć odpowiednich ludzi w odpowiedniej ilości do funkcjonowania zwykłej ochrony jest trudno, bo na to trzeba dobrego pomysłu. Ja idę trochę na łatwiznę ale wychodzę z czymś nowym, dzięki czemu zabezpieczenia będą w obiegu.
Pozdrawiam, Lukree.

 

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to prawo bytu jeżeli biznes będzie prowadzony w inny sposób niż chodzenie po lokalach i proponowanie sprzedaży kamer niczym cygan na bazarze lub co gorsza wysyłanie miliarda wiadomości PW z ofertami ochrony drzwiami i oknami (każdy lider biznesu wie o co mi chodzi). 

Jeżeli biznes działałby na zasadzie małego lokalu w którym składa się zamówienia i będzie on działał codziennie od godziny x do godziny y to tak - ma to prawo bytu i czas to zweryfikuje. 

 

Lukrownik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eristo napisał:

Ma to prawo bytu jeżeli biznes będzie prowadzony w inny sposób niż chodzenie po lokalach i proponowanie sprzedaży kamer niczym cygan na bazarze lub co gorsza wysyłanie miliarda wiadomości PW z ofertami ochrony drzwiami i oknami (każdy lider biznesu wie o co mi chodzi). 

Jeżeli biznes działałby na zasadzie małego lokalu w którym składa się zamówienia i będzie on działał codziennie od godziny x do godziny y to tak - ma to prawo bytu i czas to zweryfikuje. 

 

Od razu odpowiem.

Nie zamierzam nikomu spamować ani chodzić po lokalach, zresztą to chyba wiadome bo prowadząc inne biznesy nawet za często nie używałem komendy reklamy. Jedyne co, to mam wizję stworzenia jakieś fajnego biura w którym sobie będę siedział i ewentualnie puszczał reklamę. Biznes będzie zaopatrzony w Van'a aby można było podjechać i zamontować dane zabezpieczenia. W dodatku zrobi się również składanie zamówień online, z wiadomych przyczyn czyli nie każdy jest w odpowiednim czasie w gierce, a dzięki temu będzie łatwiej się umówić.

Gwiazda2k23 i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stwierdzam fakt, że brakuje prawdziwego biznesu typu ochrona (z możliwością obejmującą "fizyczną ochronę") Prowadzę biznes już bardzo długo ja i przypuszczam że inni liderzy biznesów bardziej by na takiego typu ochronę stawiali. Niestety zdarzają się tacy a nie inni klienci, którzy lubią robić "problemy" i z tym najczęściej się zmagamy. (Same zabezpieczenia jednak nie dają tej interakcji pomiędzy graczami oprócz /me montaż i skasowanie za założenie) Spotkałam się już z wieloma sytuacjami gdzie fizyczna ochrona jest bardziej potrzebna niż "sklepik gdzie możesz kupić zabezpieczenie" (A wspieranie się tylko "ochroną organizacyjną" To jak założenie sobie samemu pętli na szyję, pójdzie coś nie tak i dostajesz to tyłku.) Proszę pomyśleć o ochronie, która jest z prawdziwego zdarzenia i będzie miała dostęp do tzw. kajdanek, pałki, gazu pieprzowego w tym tazera ale to już od wyżej rangi - tak aby nie było nadużywania. (Grałam na innych serwerach ochrony vipów/lokali i wiem, że jest możliwość rozbudowy ładnie takiej ochrony - tylko trzeba mieć na to czas, chęci i odpowiednio dobierać graczy weryfikując kary w karcie gracza jak i tzw kartoteki w grze. W tym interakcje z PD - pozwolenia, testy psychologiczne w FD. To najbardziej napędza i zachęca do interakcji z innymi frakcjami, walczyłam o /alarm ((treść)) gdzie powiadamiał by PD oraz ochronę o zaistniałej sytuacji w lokalu bo z perspektywy zwykłego gracza za ladą nie mamy szans obrony przed różnymi sytuacji a czasami wezwanie PD na 911 i doczekanie się na przyjazd służb - to jakbym objechala mapę 5 razy do okoła i dalej nikogo nie ma. Same kamery to jest nic bo niestety część sytuacji gdzie zjawi się PD jest zamiatana pod przysłowiowy dywan i olewana.) To moje skromne zdanie i przypuszczam, że nie każdy się z nim zgodzi.

TEOS, Karolina108 i Trefix lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Diablica2020 napisał:

Osobiście stwierdzam fakt, że brakuje prawdziwego biznesu typu ochrona (z możliwością obejmującą "fizyczną ochronę") Prowadzę biznes już bardzo długo ja i przypuszczam że inni liderzy biznesów bardziej by na takiego typu ochronę stawiali. Niestety zdarzają się tacy a nie inni klienci, którzy lubią robić "problemy" i z tym najczęściej się zmagamy. (Same zabezpieczenia jednak nie dają tej interakcji pomiędzy graczami oprócz /me montaż i skasowanie za założenie) Spotkałam się już z wieloma sytuacjami gdzie fizyczna ochrona jest bardziej potrzebna niż "sklepik gdzie możesz kupić zabezpieczenie" (A wspieranie się tylko "ochroną organizacyjną" To jak założenie sobie samemu pętli na szyję, pójdzie coś nie tak i dostajesz to tyłku.) Proszę pomyśleć o ochronie, która jest z prawdziwego zdarzenia i będzie miała dostęp do tzw. kajdanek, pałki, gazu pieprzowego w tym tazera ale to już od wyżej rangi - tak aby nie było nadużywania. (Grałam na innych serwerach ochrony vipów/lokali i wiem, że jest możliwość rozbudowy ładnie takiej ochrony - tylko trzeba mieć na to czas, chęci i odpowiednio dobierać graczy weryfikując kary w karcie gracza jak i tzw kartoteki w grze. W tym interakcje z PD - pozwolenia, testy psychologiczne w FD. To najbardziej napędza i zachęca do interakcji z innymi frakcjami, walczyłam o /alarm ((treść)) gdzie powiadamiał by PD oraz ochronę o zaistniałej sytuacji w lokalu bo z perspektywy zwykłego gracza za ladą nie mamy szans obrony przed różnymi sytuacji a czasami wezwanie PD na 911 i doczekanie się na przyjazd służb - to jakbym objechala mapę 5 razy do okoła i dalej nikogo nie ma. Same kamery to jest nic bo niestety część sytuacji gdzie zjawi się PD jest zamiatana pod przysłowiowy dywan i olewana.) To moje skromne zdanie i przypuszczam, że nie każdy się z nim zgodzi.

Ochrona na serwerze VIBE - RP nie ma prawa bytu i chyba powie Ci to każdy, kto do tej pory taką ochronę zakładał. Dlaczego? Mało chętnych do współpracy, a w dodatku mało chętnych do gry w takim biznesie jako ochrona. No i w sumie nie tylko ochrona zmaga się z małą ilością pracowników, jest dużo rodzajów biznesu i mało chętnych do gry w biznesach. Nikogo nie zamierzam zmuszać do gry, każdy gra jak chce, gospodarka Vibe pozwala na kreacje postaci bez konieczności wbijania duty w biznesach.

Mój biznes to przede wszystkim coś co ma trwać długo, bo ilość pracowników nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pomysł wpadł w momencie, gdy ludzie narzekali na brak jakiejkolwiek ochrony, przez co nie mogą zamontować sobie zabezpieczeń do domów, które są notorycznie okradane. Wychodzę z inicjatywą, by była alternatywa gdy zabraknie ochrony na złożenie zamówienia w celu zamontowania u siebie w lokalu czy prywatnym domu zabezpieczeń, chroniących nas w jakimś stopniu od udanych włamań.

Gwiazda2k23 i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lukree napisał:

Ochrona na serwerze VIBE - RP nie ma prawa bytu i chyba powie Ci to każdy, kto do tej pory taką ochronę zakładał. Dlaczego? Mało chętnych do współpracy, a w dodatku mało chętnych do gry w takim biznesie jako ochrona. No i w sumie nie tylko ochrona zmaga się z małą ilością pracowników, jest dużo rodzajów biznesu i mało chętnych do gry w biznesach. Nikogo nie zamierzam zmuszać do gry, każdy gra jak chce, gospodarka Vibe pozwala na kreacje postaci bez konieczności wbijania duty w biznesach.

Mój biznes to przede wszystkim coś co ma trwać długo, bo ilość pracowników nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pomysł wpadł w momencie, gdy ludzie narzekali na brak jakiejkolwiek ochrony, przez co nie mogą zamontować sobie zabezpieczeń do domów, które są notorycznie okradane. Wychodzę z inicjatywą, by była alternatywa gdy zabraknie ochrony na złożenie zamówienia w celu zamontowania u siebie w lokalu czy prywatnym domu zabezpieczeń, chroniących nas w jakimś stopniu od udanych włamań.

Ma prawo bytu. 

Zrób dobrą ochronę z fajnymi postaciami i dobrym pomysłem na grę. Jeżeli dostaniesz zielone światło na tazer, kajdanki czy nawet broń palną to gwarantuje Ci, że będziesz miał popyt. 

Jeżeli taka forma ochrony by przeszła (która realnie coś robi, tj. patrolowanie terenu, odwiedzanie biznesów) to jestem pierwszym który wykupuje dożywotnio pakiet ochrony. 

Może warto nad tym pomyśleć skoro już prowadzimy dyskusje na ten temat, niech wypowie się Trefix. 

Gwiazda2k23 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eristo napisał:

Ma prawo bytu. 

Zrób dobrą ochronę z fajnymi postaciami i dobrym pomysłem na grę. Jeżeli dostaniesz zielone światło na tazer, kajdanki czy nawet broń palną to gwarantuje Ci, że będziesz miał popyt. 

Jeżeli taka forma ochrony by przeszła (która realnie coś robi, tj. patrolowanie terenu, odwiedzanie biznesów) to jestem pierwszym który wykupuje dożywotnio pakiet ochrony. 

Może warto nad tym pomyśleć skoro już prowadzimy dyskusje na ten temat, niech wypowie się Trefix. 

Daj mi chętnych do gry w ochronie, a stworzę taką jakiej serwer jeszcze nie widział. Nawet znajomym się nie chce grać w takim biznesie. A jak już ktoś chce, to potem się okazuje, że jeździ po centrum niby "patrolując" i szukając guza, bo on jest wielki Pan ochroniarz. Był taki przypadek.

Mitsu i Gwiazda2k23 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukree napisał:

Daj mi chętnych do gry w ochronie, a stworzę taką jakiej serwer jeszcze nie widział. Nawet znajomym się nie chce grać w takim biznesie. A jak już ktoś chce, to potem się okazuje, że jeździ po centrum niby "patrolując" i szukając guza, bo on jest wielki Pan ochroniarz. Był taki przypadek.

Daj sobie czas, najpierw zapytaj trefixa na co Ci pozwoli w takiej ochronie, a potem stwórz temat na szukam/zagram i czekaj. 

Jeżeli biznes będzie miał swój klimat to nie będzie problemu z pracownikami. Na początek warto pomyśleć o ładnej aplikacji z dobrą grafiką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wiem że Lukree ma łeb do biznesów i nie jest osobą, która by pozwoliła na odwalanie pod panelem. Zielone światło i tak jak ujęłam to wcześniej sprawdzenie graczy pod kątem kar na forum, kartoteka w gierce.. pozwolenia odpowiednie PD oraz badania psychologiczne w FD napędzi wszystkim gierkę i wyeliminuje osoby chcące zaszkodzić mieniu ochrony. 🙂 Bo wiadome jest, że zaszkodzisz dostaniesz wpis z kary i wylatujesz co też ukróci Ci możliwość dojścia potem do np. PD - FD  na innych postaciach. Gracze chętnie by coś takiego pograli na 100% zobaczą klimat, zobaczą z czym się to je i zaczną polecać oraz przekonywać się do biznesu i sami będą chcieli dochodzić. Wystarczyłaby dobra reklama. Tak jak pisałam wyżej, grałam w takiej ochronie ponad 8 miesięcy i wystarczyło dobre podejście / nagranie sobie rozgrywki i ludzie się chętni znajdowali. Tylko to wymaga czasu, poświęcenia i nadzorowania cały czas.

 

26 minut temu, Eristo napisał:

Daj sobie czas, najpierw zapytaj trefixa na co Ci pozwoli w takiej ochronie, a potem stwórz temat na szukam/zagram i czekaj. 

Jeżeli biznes będzie miał swój klimat to nie będzie problemu z pracownikami. Na początek warto pomyśleć o ładnej aplikacji z dobrą grafiką. 

 

Lukrownik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukree napisał:

Daj mi chętnych do gry w ochronie, a stworzę taką jakiej serwer jeszcze nie widział. Nawet znajomym się nie chce grać w takim biznesie. A jak już ktoś chce, to potem się okazuje, że jeździ po centrum niby "patrolując" i szukając guza, bo on jest wielki Pan ochroniarz. Był taki przypadek.

Tutaj przyznaje Ci racje, bardzo ciężko stworzyć takie coś. Gadanie stwórz klimat nie będzie problemu z pracownikami.. To Sami wiemy jak to wygląda w praktyce. 
Osobiście jestem za stworzeniem ochrony nawet z takim opisem zamieszczonym powyżej. Aby zakładanie podzespołów było klimatycznie odegrane i będzie super.
Zawsze można z tej obecnej ochrony zrobić drugą furtkę o ile znajdą się chętni by właśnie chodzić po lokalach. Tak przyznaje tego również brakuje, jednak wiem jak ciężko znaleźć takie osoby, którym by się chciało grać. (a wcale nie jest łatwa gra ochroniarza cały czas, postać poboczna w tym systemie raczej nie wypali)

Lukrownik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nana napisał:

Tutaj przyznaje Ci racje, bardzo ciężko stworzyć takie coś. Gadanie stwórz klimat nie będzie problemu z pracownikami.. To Sami wiemy jak to wygląda w praktyce. 
Osobiście jestem za stworzeniem ochrony nawet z takim opisem zamieszczonym powyżej. Aby zakładanie podzespołów było klimatycznie odegrane i będzie super.
Zawsze można z tej obecnej ochrony zrobić drugą furtkę o ile znajdą się chętni by właśnie chodzić po lokalach. Tak przyznaje tego również brakuje, jednak wiem jak ciężko znaleźć takie osoby, którym by się chciało grać. (a wcale nie jest łatwa gra ochroniarza cały czas, postać poboczna w tym systemie raczej nie wypali)

Tak, jak stworzysz klimat to nie będzie problemu z pracownikami. 

I tak, jeśli nieudolnie stworzysz /klimat/ to dalej będzie problem z pracownikami.

Mam nadzieję, że się rozumiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne ochrona i otrzymanie tazera/kajdanek. Chciałbym to zobaczyć jak ktokolwiek z pd/ekipy się na to zgadza choćby po miesiącu. Jeszcze dodajmy osoby, które rzeczywiście podczas gry nie mają wyjebane na to, że podchodzi do niej ochroniarz ze sprzętem. 

Tak coś o tym wiem bo sam dużo grałem na innym serwisie ochroniarza.

Dlatego nie dziwi mnie wcale taki pomysł od Lukree.

Skrzypo i Lukrownik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaguar napisał:

Ta jasne ochrona i otrzymanie tazera/kajdanek. Chciałbym to zobaczyć jak ktokolwiek z pd/ekipy się na to zgadza choćby po miesiącu. Jeszcze dodajmy osoby, które rzeczywiście podczas gry nie mają wyjebane na to, że podchodzi do niej ochroniarz ze sprzętem. 

Tak coś o tym wiem bo sam dużo grałem na innym serwisie ochroniarza.

Dlatego nie dziwi mnie wcale taki pomysł od Lukree.

A czy tazer i kajdanki to arsenał sił specjalnych? Raczej nie, temat wyposażenia jest do przedyskutowania względem rangi pracownika i na pewno można się dogadać żeby dostać takie narzędzia. 

Natomiast jeżeli z natury jest się marudą na zasadzie "nie dostaniemy tego, nie da się, nie będzie" to do niczego się nie dojdzie i takim liderom biznesów nie zwiastuje kolorowej przyszłości. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eristo napisał:

A czy tazer i kajdanki to arsenał sił specjalnych? Raczej nie, temat wyposażenia jest do przedyskutowania względem rangi pracownika i na pewno można się dogadać żeby dostać takie narzędzia. 

Natomiast jeżeli z natury jest się marudą na zasadzie "nie dostaniemy tego, nie da się, nie będzie" to do niczego się nie dojdzie i takim liderom biznesów nie zwiastuje kolorowej przyszłości. Pozdrawiam. 

To znaczy Eristo mam na myśli przypadek z innego serwisu gdzie o jednej rzeczy biznesy ochrony mogły zapomnieć (czyt. Tazery) zaś druga to było staranie się miesiącami gdzie i tak kajdanki można było dać każdemu z osobna pod panelem. Może tu o takie rzeczy łatwiej. Jednak nadal nie zmienia się jedno. Podejście ludzi do gry z ochroną gdzie z mojego doświadczenia w większości przypadków było coś na wzór "mam na was wyjebane"

Edytowane przez Jaguar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin