Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Sima dla simki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, w akcie desperacji (jakkolwiek to brzmi XD) poszukuję sima dla mojej simki, która próbuje robić karierę jako businesswoman. Nie mam czasu grać tyle, by szukać tego IC, a czasami byłoby miło pograć coś innego niż ynteresy itp 🐷 Zależy mi na tym, by kreacja Twojej postaci była przemyślana. Fajniej jeszcze byłoby gdyby nie był to żaden gangus, albo typowy małolat w dresiku. Sophie to 25letnia babka z klasą, dlatego szukam kogoś kto obraca się w podobnych tematach 🤯 podbijaj: amneezja#6203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amneezja Możemy częściej rozmawiac? Są dni w ktorych rozmawiamy przez kilka minut . Ja wiem, ze nie zawsze masz czas ale jesteś dla mnie najważniejsza i robi mi sie cieplo na serduszku jak z toba pisze. . Co do gry - zaczynam od tego żeby zaraz to sie nie odbilo na naszym zwiazku jak to przeważnie ma miejsce - to na prawde prosze cie żebyśmy się ogarneli. Nie czerpie już przyjemności z naszej gry bo albo gramy jakieś gówno kłótnie ktorych nie mozemy wyjaśnić albo gramy bez uczuć jak perwix i gravgor . Nawet nie wiesz jak dobrze mi sie w spot gralo po tylu dniach nie grania z Tobą :. Weźmy się w garść bo nasz poziom odkąd bulleta kupiłaś i nawet trochę wcześniej tak diametralnie spadł , że ja pierdole. Przeciez potrafimy grać , wystarczy chcieć

Edytowane przez CreepyDiamond
boa, hoodbyair i Katsuru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, CreepyDiamond napisał:

Możemy częściej rozmawiac? Są dni w ktorych rozmawiamy przez kilka minut . Ja wiem, ze nie zawsze masz czas ale jesteś dla mnie najważniejsza i robi mi sie cieplo na serduszku jak z toba pisze. . Co do gry - zaczynam od tego żeby zaraz to sie nie odbilo na naszym zwiazku jak to przeważnie ma miejsce - to na prawde prosze cie żebyśmy się ogarneli. Nie czerpie już przyjemności z naszej gry bo albo gramy jakieś gówno kłótnie ktorych nie mozemy wyjaśnić albo gramy bez uczuć jak perwix i gravgor . Nawet nie wiesz jak dobrze mi sie w spot gralo po tylu dniach nie grania z Tobą :. Weźmy się w garść bo nasz poziom odkąd bulleta kupiłaś i nawet trochę wcześniej tak diametralnie spadł , że ja pierdole. Przeciez potrafimy grać , wystarczy chcieć

tenor.gif.4e2dd0bfd0431a0240a9814697c5a191.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin