Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Apollo Automobile Services


xmaciox

Rekomendowane odpowiedzi

1114198324_logoforum.png.327cbd53d487201df5c330ae7030e10d.png

Apollo Automobile Services - warsztat samochodowy w miasteczku Sandy Shores założony przez Dutcha Butlera we współpracy z Leo Apollo Industries. A raczej złożony z paru blach naprędce i wpisany w papierach na słupa. Dotychczas mieszkańcy musieli zwozić swoje graty do centrum miasta, gdzie wstyd było się pokazywać stęchłym sadlerem. Dutch postanowił wypełnić tą lukę w infrastrukturze miasta i założyć swój warsztat z materiałami które miał pod ręką. Od tego czasu lokalni mieszkańcy mogą zaoszczędzić na trasie i kręcić swoje liczniki na miejscu, natomiast biada turystom, którzy byli zmuszeni poratować się serwisami warsztatu Apollo, gdyż ich pojazd już nigdy nie będzie jeździł tak samo.

baner.thumb.jpg.ff021b0a009592da3e3143acb34fb863.jpg

Ze względu na okolicę, warunki oraz nikłe doświadczenie właściciela naprawy przeprowadzane tam są grubo poniżej normy. Warsztat nie słynie z żadnej specjalizacji, mieszkańcy Sandy Shores przyjeżdżają tam swoimi ledwo zipiącymi pojazdami aby tanio, szybko i niekoniecznie dokładnie je podreperować. Aby lokalnie popadł w bankructwo Dutch co chwila fałszuje wystawiane faktury aby utrzymać fikcyjny dochód. Sam warsztat to po prostu stary i opuszczony garaż który został poddany niechlujnej renowacji, większość sprzętu ledwo - albo w ogóle - nie działa. Znajduje się przy Algonquin Boulevard w Sandy Shores

lokalizacja.thumb.jpg.9fa57eeee717c523cfc9b46e46724a3b.jpg

 

OOC:

Hej, Chciałbym trochę rozruszać Sandy Shores z ekipą i zapewnić graczom alternatywę dla warsztatów. Sam biznes byłby podstawowym warsztatem i również podłożem pod przyszłe projekty IC/ przestępcze jak chociażby wyścigi gratów samodzielnie złożonych, być może właśnie tutaj w Apollo. Role play gram od 6 lat z przerwami, przeszedłem przez wiele organizacji przestępczych i biznesów na innych serwisach, staram się tworzyć dobry klimat gry i rozprawiam się z tym co mi przynosi los. W końcu w tym cała magia role playu, że nie mamy wpływu na wszystko. Zależy mi też na dobrym spędzeniu czasu w grze, dlatego też chciałbym go zapewnić innym graczom pustyni.

 

baner.jpg

m4cant, Ajman, Wild i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Potrzebowaliśmy takiego biznesu w tej lokalizacji. Odezwij się do mnie na discord o dogranie szczegółów i otrzymania zaproszenia na discord biznesowy. @xmaciox Jeżeli natomiast chodzi o części tuningowe (o ile takie chcecie wprowadzić), musicie to ustalić z @szponto. Ode mnie otrzymacie czysty skrypt warsztatu z podstawowymi usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin