Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Hawaiian Snow


hoodbyair

Rekomendowane odpowiedzi

kurwidolek.png

 

Hawaiian Snow - to nowo otwarty klub, który miesci się przy Hawick Avenue. Wnętrze klubu jest utrzymane w klimacie nowoczesnym. Jeżeli chcesz zabawić się z kobietami, albo posłuchać klasycznej muzyki - to nie tutaj. Klub oferuje alkohole sprowadzone z różnych zakątków świata, czy klasyczne przysmaki takie jak żeberka czy hamburgery - które idealnie przyciągają lokalnych smakoszy czy to alkoholi czy jedzenia. W klubie dominuje muzyka klubowa, ale znajdą się też miejsca dla nowych artystów i możliwość zagrania koncertów dla większej publiczności. W klubie nie ma miejsca na dyskryminacje - nie ważne czy jesteś biały, czarny, czy żółty - bawisz się ze wszystkimi, to samo tyczy się orientacji. W klubie spotkasz osoby, które są nastawione na rozmowę i na miłe spędzenie czasu, a osoby pracujące są uprzejme i miłe i doradzą ci w kwestii wyboru alkoholu czy jedzenia. Nie ma podziału na biednych i bogatych, czy lepiej ubranych czy gorzej, każdy bawi się w swoim gronie.

LOKALIZACJA:

lokacja.PNG

 

Spoiler

Siemasz. Wraz z @BlaQ wpadliśmy na pomysł stworzenia czegoś co będzie można nazwać w przyszłości klimatycznym miejscem. Chcemy stworzyć miejsce do rozgrywki dla każdego, nie patrząc na to w jakim sektorze obraca się owa postać. Chcemy, aby gracze na serwerze mogli w naszym klubie rozwijać historie swoich postaci o kolejne wątki oraz organizować koncerty dla mniej lub bardziej znanych artystów z Branży Rozrywkowej. Nie nastawiamy się kompletnie na farmienie gotówki na serwerze, ale nastawiamy się na stworzenie czegoś, co będzie zapamiętane przez jakiś czas i to pozytywnie.

 

Edytowane przez houstonfornication

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo Escobar napisał:

Spoko klubów jest mało tylko jakieś 10 i co dzień to gdzie indziej impreza 😄 

Przeczytaj broski co napisałem w spoilerze. Chce wraz z @BlaQ stworzyć miejsce do gry dla każdego - przy okazji grając w Branży Rozrywkowej organizować koncerty dla innych artystów którzy działają na scenie. Mało jest miejsc, gdzie muzycy mogą zagrać koncerty, a to też ważna część w ich grze. Pozdrówki.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, houstonfornication napisał:

Przeczytaj broski co napisałem w spoilerze. Chce wraz z @BlaQ stworzyć miejsce do gry dla każdego - przy okazji grając w Branży Rozrywkowej organizować koncerty dla innych artystów którzy działają na scenie. Mało jest miejsc, gdzie muzycy mogą zagrać koncerty, a to też ważna część w ich grze. Pozdrówki.

No nie jest mało takich miejsc, uwierz mi na słowo. Gram tu już trochę. Przeczytałem co napisałeś w spoilerze. To co każdy inny klub na tym serwerze zaoferowałeś. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo Escobar napisał:

No nie jest mało takich miejsc, uwierz mi na słowo. Gram tu już trochę. Przeczytałem co napisałeś w spoilerze. To co każdy inny klub na tym serwerze zaoferowałeś. 

Spoko, nie będę się z tobą wykłócał. Sam prowadzisz swój klub, to sobie go prowadź. 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, houstonfornication napisał:

Spoko, nie będę się z tobą wykłócał. Sam prowadzisz swój klub, to sobie go prowadź. 

Po prostu jest tego za dużo i sam jakbym był bardziej dostępny czasowo to prowadziłbym coś co będzie dostępne non-stop, ale przez prywatne sprawy nie mam, aż tyle czasu więc prowadzę klub, gdzie organizujemy co dwa tygodnie imprezkę. Ludzie i tak nie korzystają z miejsc do odgrywania interakcji tutaj masz w 50% ekipy, które się znają X lat i grają swoje i zamykają się w hermetycznym gronie, ale nie ja jestem od decyzji. Powodzenia. 

hoodbyair lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin