Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] Mily69


Mily69

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8574-mily69/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Valentino Gonzalez
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
wjezdzasz w cały departament policji, ochłoń
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji:  Po zakupach w "Vangelico" na rockford hills, jechałem palomino ave, nagle w połowie drogi wjechałem w nie wyrenderowane u siebie postacie, w momencie zderzenia z nie wyrenderowanym modelem postaci pojawiły mi się imiona, nazwiska i id postaci, prawdopodobnie wina leży po stronie mojego internetu, albo mojego dysku(miałem wcześniej sytuacje że nie wczytywały mi się  modele na serwerze). Po wielu spędzonych godzinach na tym serwerze, nie uśmiecha mi się czekać tydzień na koniec bana, przez buga z mojej strony bądź nie. 
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, być może nie będzie miało to bezpośredniego związku z całą apelacją, ale sie wypowiem  - gracz od 17 Sierpnia nabił na dwóch postkach łącznie 50 godzin, a to spory wynik jak na tak krótki czas gry, moim zdaniem Mily69 mało ma wspólnego z odwalaczem, tymbardziej że znam go OOC i niejednokrotnie będąc  u niego sam mogłem zauważyć jego problem z renderem modeli na serwisie. Sam wymiar kary w postaci bana na 7 dni moim zdaniem jest sporo zawyżony, jeśli nawet była by to jego wina to karą powinna być blokada prowadzenia pojazdów lub adminjail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem podczas całej sytuacji - tylko, że osoba apelująca wjechała w 10 osób i 10 radiowozów i zatrzymała się dosłownie na chwile i pojechała dalej. Rozumiem, gdybyś stanął - wyjaśnił sytuacje a nie bezczelnie spierdolił z miejsca xD

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

możliwe że tak jak mówisz było mogę poprosić @CoolNickname by ban został zdjęty od razu, na następny czas polecam jechać wolniej bo nie ukrywajmy wyglądało to dziwne, mam to nagrane specjalne by miec odniesienie do powodu bana.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, houstonfornication napisał:

Sam byłem podczas całej sytuacji - tylko, że osoba apelująca wjechała w 10 osób i 10 radiowozów i zatrzymała się dosłownie na chwile i pojechała dalej. Rozumiem, gdybyś stanął - wyjaśnił sytuacje a nie bezczelnie spierdolił z miejsca xD

Tak było, i się do tego przyznaję, to co teraz tu napisze może nie być żadnym usprawiedliwieniem popełnionego przeze mnie czynu, ale gdybym wiedział że to było PD, na pewno bym się zatrzymał i spróbował to wyjaśnić ooc. Nawet gdyby nie było to PD to też powinienem się cofnąć i wyjaśnić sprawę ooc, mój błąd.

 

Edytowane przez Mily69
hoodbyair lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spectre napisał:

możliwe że tak jak mówisz było mogę poprosić @CoolNickname by ban został zdjęty od razu, na następny czas polecam jechać wolniej bo nie ukrywajmy wyglądało to dziwne, mam to nagrane specjalne by miec odniesienie do powodu bana.

W tym całym zdarzeniu było też trochę mojej winy, ponieważ niczego nie ukrywając jechałem dość szybko. Nie pozostaje mi nic innego niż przeprosić i z pokorą czekać do końca bana albo ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, Mily69 napisał:

W tym całym zdarzeniu było też trochę mojej winy, ponieważ niczego nie ukrywając jechałem dość szybko. Nie pozostaje mi nic innego niż przeprosić i z pokorą czekać do końca bana albo ub.

myślę że kwestia po prostu dogadania się i tyle. Są sytuację że nie jestem w stanie określić czy to co zrobiłeś było przez użycie cheatu czy właśnie laga  przy renderowaniu, stąd też taka długość bana.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Spectre napisał:

myślę że kwestia po prostu dogadania się i tyle. Są sytuację że nie jestem w stanie określić czy to co zrobiłeś było przez użycie cheatu czy właśnie laga  przy renderowaniu, stąd też taka długość bana.

Tak jak napisałem w apelacji, przez dość krótki okres czasu zderzyłem nabić +50h na obu postaciach, na każdej z nich nie miałem jakieś większej styczności z policją jedynie dwa małe epizody które skończyły się bez kar. Nie jestem na tyle głupi żeby bez większego powodu ic wjechać w prawie całe PD.

Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin