Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[INSTAGRAM] Si Daoming(@SiDaoming)


Valtoro

Rekomendowane odpowiedzi

**Si Daoming pobrał na iFruit aplikację instagrama, niedługo po wylądowaniu w Los Santos i regularnie, zaczął wrzucać zdjęcia aktywnie prowadząc swój profil.**

 

K0iiwuY.png   JW32Fkh.png   NOY0b9I.png

XujB42i.png   bCINCsU.png   CsMsa04.png

btp332K.png   40BxRwh.png   fbJr9Db.png

0dceL8o.png   aq3prvT.png   j5inyxW.png

lsWXDKJ.png   31IofMZ.png   6ERGbu0.png

KAL8Q9Q.png   4uZlIMf.png   hPPoFwg.png

ddJO951.png   JW2qk0M.png   hTT4jSC.png

IsTjljs.png   XwlplbK.png   3uJL3Kv.png

pVlOJNd.png   rAO38KC.png   UCxhrhp.png

V39xTyz.png   FltmpO4.png   3rKvjk7.png

Y5KxRDy.png   e3FroFI.png   6x7lxfJ.png

535hNVz.png   xBpMowx.png   PMcMOVQ.png

SId64U4.png   3uXk4oK.png   d9hVL0v.png

YUbSCgE.png   iiz4QwG.png   sVh0AX0.png

Lxusxjh.png   9pi4euw.png   hSxHru5.png

X76fNcB.png   stJhtD9.png   9ICuQ97.png

KWtAGJ7.png   JNyFTBD.png   fWY7vCP.png

m1Qa2mj.png   txb7AW9.png   WZGSQ07.png

mHCMD7w.png   DnWoffO.png   54aNaIN.png

Edytowane przez Valtoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming z samego rana, niedługo po przebudzeniu się postanowił trochę popływać i dlatego udał się na basen w La Puerta.**

fWY7vCP.png

#daoming#lossantos#instaboy#happymorning#pool

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Hejka wszystkim! 💙 Ja swój dzień zacząłem dziś od czegoś innego niż zwykłe zrobienie sobie śniadanie. Mianowicie, zaraz po przebudzeniu udałem się na basen w Lau Puerta, przy pobliskim Hotelu. Chłodna woda w basenie, naprawdę potrafi dodać więcej energii niż kawa. Polecam gorąco! 💙 Miłego dnia! 💙

 

Edytowane przez Valtoro
kamyklo, niczus i Bart420 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming nie lubi siedzieć bezczynnie w domu i dlatego, gdy nie miał co robić wybrał się na wycieczkę samochodem poza miasto. Postanowił się tym podzielić z obserwującymi, dlatego dodał trzy zdjęcia.**

JNyFTBD.png   KWtAGJ7.png   9ICuQ97.png

#daoiming#sanandreas#lagozancudo#bridge#trip

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Po co siedzieć w domu, skoro świat jest taki piękny i tyle wspaniałych miejsc czeka, byś je odkrył? 

Edytowane przez Valtoro
kamyklo, niczus i Bart420 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Doaming w trackie przerwy w pracy, postanowił wejść na instragrama i wrzucić jakąś fotkę.**

stJhtD9.png

#daoming#sanandreas#car#instaboy

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Nie ma to jak odrobina elegancji w ciemnym tunelu w blasku reflektorów w samochodzie.

Bart420, niczus i kamyklo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming po przebudzeniu wstał i pierwsze co zrobił to zaczął szukać telefonu, a gdy go znalazł wrzucił jakąś fotkę z dnia wczorajszego na insta.**

X76fNcB.png

#daoming#metallictorinored#car#feltzer#trip

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.

Edytowane przez Valtoro
niczus, Bart420 i kamyklo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming zaraz po wrzuceniu nowego przepisu na bloga, postanowił poinformować o tym swoich obserwujących na instagramie.**

 

hSxHru5.png

#chinesequiscanbeeasy

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Wrzuciłem post na bloga z kolejnym pysznym przepisem! Tym razem są to kokosowe skrzydełka z kurczaka. https://forum.v-rp.pl/topic/8919-wwwdaomingchinesecuisineblogcom/?do=findComment&comment=62680

 

Edytowane przez Valtoro
kamyklo, Bart420 i niczus lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming zrobił sobie przerwę w pracy i przysiadł na fotelu, przy jednym ze stolików, po czym wyciągnął telefon - wszedł na insta i dodał fotki.**

Lxusxjh.png   9pi4euw.png

#ekipa #killerqueen

**OPIS POD ZDJĘCIAMI:** Budowanie relacji z innymi ludźmi jest bardzo ważne, ponieważ samotne życie jest smutne. Ja się bardzo cieszę, że nawet jeżeli mamy dobre relacje w pracy - to znaleźliśmy czas by wspólnie z chłopakami wybrać się na ostrą przejażdżkę, naszymi szybkimi furkami. ❤️ Ceńcie ludzi, których macie wokół siebie.

niczus, Bart420 i kamyklo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming postanowił podzielić się ze swoimi obserwującymi kolor swojego samochodu, więc wrzucił zdjęcia na tle auta.**

YUbSCgE.png   iiz4QwG.png   sVh0AX0.png 

#feltzer #hotpink

**OPIS POD ZDJĘCIAMI:** Gdy wyjechałem z salonu swoim Feltzerem, od samego początku wiedziałem, że udam się z nim do lakierni. Brałem pod uwagę trzy kolory, czerwony, żółty oraz różowy. Na początku wybrałem dla niego kolor Metallic Torino Red, ale już następnego dnia postanowiłem sprawdzić inny kolor i tym razem padło na Hot Pink. Jestem absolutnie przekonany, że to kolor dla mnie. Słodki róż, dla słodkiego chłopaka. 🤪

kamyklo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming wieczorem udał się na Plażę Del Perro, gdzie znajdowało się wesołe miasteczko. Zrobił tam cudowne zdjęcie zachodzącego słońca, które musiał wrzucić na insta.**

d9hVL0v.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Hej. ❤️ Czyż ten zachód słońca nie jest piękny?

kamyklo i Bart420 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming wszedł na instagrama i dodał pewien ważny post.**

SId64U4.png   3uXk4oK.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIAMI:** Dziś usłyszałem, że kolorowe włosy nie są dla mężczyzn. Jak to nie są? Protestuję! Każdy ma prawo wpływać na swój wygląd tak, w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Wyglądaj tak, jak Ty chcesz - nie tak jak chcą od Ciebie inni! Ja przefarbowałem swoje włosy na Hot Pink i teraz jestem Hot Pink Boy i się cieszę, bo spotkałem się z pozytywnym obiorem oraz stwierdzeniami, że te włosy mi pasują - różowy mi pasuje. Różowe auto,  różowe włosy i jest zajebiście. Pozdrawiam! ❤️

Bart420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming przysiadł na chwilę na fotelu, włączył telefon i dodał zdjęcie na instagramie z wczorajszego pobytu w parku rozrywki.**

PMcMOVQ.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Dla niedowiarków, którzy wątpią, że byłem wczoraj na kolejce - łapcie dowód! Siedziałem w pierwszym wagoniku! Sztos!

Bart420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming spacerując po mieście, wrócił myślami do wczorajszej imprezy i wrzucił post.**

xBpMowx.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Wczoraj zrobiliśmy imprezkę niespodziankę, dla ziomka obchodzącego urodzinki. Było naprawdę mega! Wiecie jaki jest przepis na udaną zabawę? Nie, to nie basen, ani luksusowa lokalizacja - najważniejsze jest doborowe towarzystwo. Jestem wdzięczny losowi, że pewna sytuacja potoczyła się tak jak się potoczyła, pozwalając mi nawiązać naprawdę ważne dla mnie, relacje z super ludźmi. Ceńmy ludzi, którzy są wokół nas. To ważne! 

Bart420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoiming po prostu chwycił telefon i dodał fotkę wraz z opisem, chcąc podzielić się fascynującą sytuacją, która go spotkała poprzedniego wieczoru.**

535hNVz.png

#daoming #tolerance #hotpink #pinkhair

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Poważnie? Wczoraj spotkałem się z naprawdę ciekawą sytuacją. Byłem nawet trochę zaskoczony, bo nie spodziewałem się spotkać osób, które oceniają ludzi po kolorze włosów. To było niesamowite doświadczenie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming zmotywowany do osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki, wrzucił post zaraz po swoim ostatnim treningu.**

6x7lxfJ.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Praca nad swoim ciałem to naprawdę ciężki wysiłek, jeżeli ktoś musi pokonać wiele niezdrowych przyzwyczajeń. Najważniejsza jest jednak motywacja, która doda sił w dążeniu do celu. Po prostu obierz sobie cel realny, który wiesz że zdołasz osiągnąć. Jeżeli się boisz, że nie dasz rady - poproś kogoś o pomoc, nie wstydź się otworzyć. Przede mną jeszcze daleka droga. 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin