Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[INSTAGRAM] Si Daoming(@SiDaoming)


Valtoro

Rekomendowane odpowiedzi

**Si Daoming postawił sobie za głupi cel, który udało mi się zrealizować. Po pewnym czasie postanowił podzielić się tym z obserwującymi.**

Y5KxRDy.png   e3FroFI.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIAMI:** Warto podejmować wyzwania i cieszyć się chwilą, gdy osiągnęło się zamierzony cel.

Edytowane przez Valtoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming po przebudzeniu się, chwycił telefon do ręki i wrzucił na instagrama kolejne zdjęcia na wysokości.**

FltmpO4.png   3rKvjk7.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Czasem lepsze od siłowni jest pójście na budowę i wspięcie się po drabince na szczyt żurawia. Polecam, a widoczki z takiej wysokości są cudowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming siedząc na mieście - na jednej z ławeczek, wyciągnął telefon i zaczął przeglądać zdjęcia, a po chwili dwa z nich wrzucił na instagram - nie zdążył jednak dodać opisu, bo dosiadła się do niego piękna kobieta, z którą postanowił zagadać.**

UCxhrhp.png   V39xTyz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming postanowił zmienić swój wizerunek, a więc udał się do salonu fryzjerskiego, przejrzał katalogi i dokonał wyboru, a następnie oddał się w ręce stylistki. Efektem postanowił podzielić się ze swoimi obserwującymi.**

pVlOJNd.png   rAO38KC.png

**OPIS POD ZJĘCIAMI:** Nie bójcie się wprowadzać zmian do swojego życia, bo często mogę one wyjść Wam na dobre. Ja dziś zmieniłem nieco swój wizerunek i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Edytowane przez Valtoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming ruszył na LifeInvaderze z pewną serią, więc wrzucił fotkę by dać znać swoim obserwującym na instagramie.**

3uJL3Kv.png

 

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Hej na moim profilu na LifeIvanderze ruszam z pewną serią, w której będę przedstawiał zalety biegania z rana. Gorąco zachęcam do jej śledzenia. Post z pierwszymi zaletami znajdziecie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming po prostu wrzucił fotkę na pamiątkę pewnej chwili - imienia drugiej bohaterki zdjęcia już zapomniał.**

XwlplbK.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Małe przyjemności☀️. Opalanie się poprawia samopoczucie, a słońce wspiera syntezę witamin z grupy D. ☀️ Kocham plaże i słońce! ☀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming zdający sobie sprawę, że ludzie borykają się z kompleksami, postanowił podzielić się z nimi co o tym myśli.**

IsTjljs.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Kompleksy bardzo często nas prześladują, a najczęstszym powodem ich pojawienia się to po prostu nasz wygląd. Nie martw, się ma ideałów. Tak naprawdę liczy się Twoja osobowość, a wygląd schodzi na dalszy plan, gdy budujesz przyjacielskie relacje z innymi osobami.
Jeżeli natomiast chcesz coś zmienić, musisz się zmotywować.
Ja również nie jestem bogiem, ale codziennie ćwiczę na siłowni oraz biegam. Po prostu pracuj nad sobą, swoim tempem. Rób to by być szczęśliwym, a nie dlatego, że ktoś wywiera na Ciebie presję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming zapragnął podzielić się z obserwującymi pewną myślą, przytaczając znany cytat.**

ddJO951.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: nic nie robić, nic nie mówić i być nikim. ~ Arystoteles

Nie zostawaj w cieniu samego siebie, otwórz się na świat i z dumą go przemierzaj, odwiedzając nowe miejsca i nowych ludzi. Rób to co sprawia Ci przyjemność i nie oglądaj się na opinie krytyków, ponieważ każdy jest inny. Nie szukaj na siłę wzorów do naśladowania lub kopiowania, po prostu bądź sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming siedząc w restauracji Pana Huanga i oczekując na lampkę wina, wyciągnął telefon i dodał zaległe zdjęcie.**

hPPoFwg.png

 

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming podczas porannego biagania spotkał mężczyznę, który potrzebował pomocy w kwestii aktywności fizycznej - pomógł mu, a teraz wstawił post z tym związany.**

4uZlIMf.png

 

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Ważnym jest by stawiać sobie konkretne cele i poświęcić się, dążąc do ich realizacji. Podczas porannego biegania spotkałem Luciana - zaczepił mnie i poprosił o pomoc. Ma problemy ze zdrowiem i lekarz powiedział mu, że musi zacząć dbać o siebie. Pomogłem mu, udzieliłem paru wskazówek jak biegać i razem z nim pobiegłem. Nawet sam zaproponował bieg po piasku, co było dla mnie ogromnym zdziwieniem, gdyż bieganie po nieutwardzonej powierzchni jest znacznie cięższe. To wspaniały człowiek. Ja życzę mu powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming otrzymał jakiś czas temu paczkę od marki Fuzzy i wrzucił post ze swoją opinią na temat ich produktu na LifeInvadera, ale postanowił zrobić to samo również na Isntagramie.**

KAL8Q9Q.png

**OPIS POD ZJĘCIEM:** Jakiś czas temu otrzymałem paczkę, w której znajdowały się napoje marki Fuzzy, w czterech smakach. Były to Fuzzy Cola (Original), Cherry, Orange oraz Lime. Miejscowy rynek jest zdominowany przez dwie inne marki, więc z wielką radością przytulam do siebie nowy produkt. Cieszę się, że marka Fuzzy powstała, a jeszcze bardziej z paczki, którą otrzymałem. 😍
Jak smakuje Fuzzy Cola? Każdy ze smaków charakteryzuje się czymś innym, w każdym czuć inną nutkę i wyraz, dzięki czemu z wielką przyjemnością brałem każdy kolejny łyczek. Najbardziej przypadł mi do gustu Orange, gdyż ten smak jest najbardziej wyrazisty, ale jestem również fanem Cherry, bo po prostu lubię słodkości. Gorąco polecam. 💖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming w nocy wrzucił post na swojego bloga, a następnie wrzucił na instagram zdjęcie i link do przepisu.**

6ERGbu0.png

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Zachęcam gorąco do zapoznania się z kolejnym przepisem na moim blogu. Tym razem są to udka teriyaki z ananasem. LINK

Edytowane przez Valtoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Si Daoming jest bardzo zmotywowany w dążeniu do możliwie jak najlepszej formy i chce wspierać również swoich obserwujących w dążeniu do celu.**

31IofMZ.png

 

**OPIS POD ZDJĘCIEM:** Praca nad sobą jest bardzo ważna, ja codziennie wylewam siódme poty, by polepszać swoją formę. Ciężki trening wzmacnia nie tylko ciało, ale również umysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin