Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] 77'Garage


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

AscwmnV.png?width=822&height=171

Parker's Automobile, warsztat specjalizujący się w kompleksowym serwisie marek rynku amerykańskiego i japońskiego. Ponad to, Parker's Automobil świadczy usługi tuningu mechanicznego i wizualnego wykonywane przez pasjonatów i profesjonalistów z dziedziny motoryzacji. Myślą przewodnią warsztatu i pracującej w nim załogi jest dostarczenie najwyższej jakości usługi, począwszy od drobnych napraw, na totalnym remoncie karoserii czy silnika kończąc. Warsztat zlokalizowany w Paleto Bay, mieście przylegającym do autostrady stanowej numer jeden. 

"Naszą wieloletnią pasją są szybkie i piękne samochody. Postanowiliśmy spieniężyć miłość do motoryzacji, otwierając się na realizację usług dla klientów".

Parker's Automobile wypełnia lukę i odpowiada na zapotrzebowanie lokalnej społeczności. Najbliższe warsztaty oferujące rzetelne uługi mieszczą się kilkadziesiąt mil od Paleto Bay, a podróż do nich to dodatkowe koszty. Atutem Parker's Mobile jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i realizacja hobbystycznych projektów typu driftowozy czy dragstery. 

Szczycimy się ofertą usług poza warsztatowych: holowanie i serwis u klienta. Realizujemy projekty restauracji pojazdów starych i zabytkowych. Studio tuningowe działające przy Parker's Automobile oferuje modyfikację silnika oraz dobór i montaż karoserii (bodykity, spojlery). Celujemy w promocję marki poprzez uczestnictwo w wystawach i zlotach, wspierając przy tym wszelkie inicjatywy społeczne i charytatywne.

LOKALIZACJA

lokalizacjia.png

 

OOC

Siemasz, wychodzę z inicjatywą założenia warsztatu który będzie podpięty pod projekt ścigantów znajdujący się w Paleto. Dlaczego? Zacząłem grać właśnie w tej mieścinie, poznałem naprawdę fantastyczne osoby, które naprawdę dobrze potrafią grać swoją postać. Chcę dołożyć swoją małą igiełkę do rozwoju tego miasteczka dlatego też specyfikacja warsztatu jest pod fury typowo Amerykańskie i JDM, ponieważ widziałem dużą ilość takich samochodów, a z tego co wiem japoński warsztat najbliżej jest w LS a z Amerykańskim nie wiem nawet jak jest.

 

Edytowane przez Parku Gaming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anti napisał:

OK, przyda się warsztat dla tworzącej się tam społeczności w Paleto, zgłoś się do mnie.

to nie ma już tam warsztatu J&S Garage?  to małe miasteczko, dla mnie troche nie potrzebne akurat dwa tego typu biznesy, ale okej. Powodzenia (to tylko moja opinia na ten temat)

 

Edytowane przez kaxo
PoZyTyWnY i Kizzy lubią to

“Music is the strongest form of magic.”
― Marilyn Manson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDM_TUN.png

**W Paleto Bay oraz Los Santos można zauważyć wiszące plakaty Parker's Automobile Tuning JDM Paleto Bay, ogłaszające konkurs dla pierwszych pięciu klientów na tuning Japońskich perełek -50% na robociznę, jesteśmy dla was otwarci W Paleto Bay**

Kizzy, Clinger, wlk i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny po południowej, przyjechała do nas klientka zainteresowana naszymi usługami. Zlecenie jakie od niej dostaliśmy to:

-Turbo

-UP4 Zawieszenie

-UP4 Silnik

Po złożeniu zamówienia w S2 Parts  zabraliśmy samochód na naszą hamownie, od razu wjechaliśmy samochodem na rolki i przypięliśmy go pasami, następnie wzięliśmy laptopa wraz z łączem OBD i podpięliśmy samochód pod komputer wchodząc w odpowiedni samochód.

Hamownia:

Spoiler

1.hamownia.png

Spoiler

2.hamownia.png

3.hamownia.png

4.png

Wymiana Turbo:

Spoiler

4.ss.png

1.ss.png

2.ss.png

3.ss.png

5.ss.png

6.ss.png

Wymiana zawieszenia na gwintowane:

Spoiler

4.zawi.png

1.zawi.png

2.zawi.png

3.zawi.png

zawieca.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie odwiedził nas zawodnik gali VFF,  który już wcześniej zostawił u nas swoją Annis ZR-350 na tuning wizualny. Dziś jednak wpadł aby podkręcić moc w tym samochodzie, po dogadaniu dokładnej kwoty za wszystko, kurier wpadł z częściami na warsztat, zaraz po tym zabraliśmy się do roboty!

Spoiler

praca_do_wrzucenia1.png

Montaz_turbo.png

praca_do_wrzucenia.png

Podnoszenie_mocy.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin