Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Garbage Collectors] Mangano Sanitation L.L.C.


Jopas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

**Coraz częściej w Los Santos można usłyszeć o kampanii na temat zdrowej planety. W całym zamieszaniu bierze udział firma Mangano Sanitation LLC, która za pomocą rządowych pieniędzy chce uświadomić jak ważne jest dbanie o środowisko. **

plakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Yoo, wyluzujcie z ta aktywnością w ten typ biznesu. To nie jest ani gastronomia, że się tu giera na okrągło kręci ani inny szit jakich tutaj wiele w tym sektorze ale nie są finalnie przez Was wyrzucane bo są aktywne.

To jest projekt robiony stricte na zajawce i coś pobocznego na tle pozostałych takich samych niczym się nie wyróżniających salonów tatuaży/gastronomii/klubów nocnych. 

Jak wam tak ten bardziej kreatywny projekt biznesu przeszkadza to zamiast wyrzucać projekt do archiwum, zmieńcie jego formę na projekt IC, tak jak było moje 6-7 miesięczne G&A Gardening & Waste Solutions z atrybutami duty i wycen tygodniowych z nagranego materiału na grę. 

@malibudreams  @anti

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eliteq napisał:

Yoo, wyluzujcie z ta aktywnością w ten typ biznesu. To nie jest ani gastronomia, że się tu giera na okrągło kręci ani inny szit jakich tutaj wiele w tym sektorze ale nie są finalnie przez Was wyrzucane bo są aktywne.

To jest projekt robiony stricte na zajawce i coś pobocznego na tle pozostałych takich samych niczym się nie wyróżniających salonów tatuaży/gastronomii/klubów nocnych. 

Jak wam tak ten bardziej kreatywny projekt biznesu przeszkadza to zamiast wyrzucać projekt do archiwum, zmieńcie jego formę na projekt IC, tak jak było moje 6-7 miesięczne G&A Gardening & Waste Solutions z atrybutami duty i wycen tygodniowych z nagranego materiału na grę. 

@malibudreams  @anti

Bardziej nam przeszkadza, że ten biznes jest po prostu wymarły od miesiąca, projekt może być fajny i poboczny ale póki co nie wykazuje żadnej aktywności, więc nie wiem czemu mielibyśmy trzymać go na siłę. Raczej nie jest nic trudnego w okresie dwóch tygodni, wypuszczać chociaż jeden post wykazującą tą "poboczną gre". Albo dbasz o projekt i prowadzisz go, pokazujesz tą poboczną gre albo musisz się liczyć z tym, że po prostu zamkniemy coś, co jest martwe tak długo. NIe wiem, czemu twierdzisz, że mamy wyluzować z czymś, jeżeli projekt zwyczajnie wykazuje martwość od miesiąca i jest już to wystarczający czas, by mieć pewne ale. Ja też robię wiele zajawek, stosując się do panujących zasad, które strasznie luźne pod względem takich projektów i jestem w stanie to robić mimo szeregu obowiązków, więc nie rozumiem twojej wiadomości teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin