Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[skarga] PacMan


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/8421-marny_muskularny/
Link do konta oskarżonego: -https://forum.v-rp.pl/profile/9914-pacman/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Powód składania skargi: - Powergaming.
Wyjaśnienie sprawy: - Gość śledził mnie od dwóch dni, łaził za mną po tak jakby naszym terenie gdzie mamy Pub i mieszkania, cały czas się kręcił, uprzykrzał troche gre bo jak do niego podchodziliśmy to uciekał, w końcu udało nam się po przez pomoc zwykłego przechodnia zwabić go pod pretekstem że jego wóz chyba ktoś odcholował w zaułku. W zaułku czekałem ja i moi ludzie, gdzie wycelowaliśmy do niego z broni, jeden z moich ludzi dostawił go do sciany po chwilowej rozmowie i zaczał przeszukiwać, juz puscilem mu plazem ze w miedzy czasie schowal rzecz do motory zebysmy mu nie zabrali, zwrocilem mu uwage ale uznalem po rozmowie ze to nowy gracz i zwroce mu uwage ze tak sie nie robi. Ten gracz bedac przy scianie odegral na /me wyciaga noz z kieszeni i dzga wszystkich po czym wsiadł na swoj motor i uciekł.
Prosiłbym sprawdzić cały czat w moich logach, bo nie zdazylem zrobic screnow gdyz pojawił sie wielka pomoc verso ktory uznal ze skoro nie nakrecilem filmiku to nie mamy o czym gadać gdy mówiłem że zrobie screny z chatu i mu wysle na pw napisal ze nie ma czasu sie tym zajmować.
Nie proszę o ukranie gracza tylko może nawet bardziej zwrócenia mu uwagi, że z nudow kogos sledzenie grajac bentruma moze liczyć się z konsekwencjami, dodatkowo prosze o sciagniecie bana przy sprawdzeniu logów bo nic złego nie zrobiłem nigdy i zawsze starałem się pomagać.

Dowody: - 
Edytowane przez Marny_Muskularny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić że ów gracz kręcił się od kilku dni po Vespucci, co może nie byłoby złe gdyby nie to że rzeczywiście zawsze był tam gdzie my graliśmy, palił gumę na motorze przy uliczce w której zawsze gramy i dosłownie prowokował jakąkolwiek od nas reakcje. Przy samym zdarzeniu nie byłem, zjawiłem się dopiero pod koniec gdy @Marny_Muskularny dostał już bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin