Skocz do zawartości

Burton

Gracz
 • Ilość treści

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Burton wygrał w ostatnim dniu 23 Luty

Burton ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  matanza#8806

Ostatnio na profilu byli

638 wyświetleń profilu
 1. Ludzie z SABI chcą pograć to, czego nikt z PD/SD grać nie chciał. Czy to poważnie taki problem?
 2. Nie porównałem liczebności do środków, atakujesz chochoła. Wskazuję tylko, że skoro IC budżet LSPD jest obcinamy w wyniku „licznych zaniedbań” po stronie departamentu, to chyba nie do końca LSPD IC sobie ze wszystkim radzi.
 3. Pytasz się to odpowiadam, po chuj się srasz od razu? FIB ma być dalej jako „frakcja eventowa” czy jak to nazwać. SABI ma uzupełnić lukę w braku detektywów w LSPD i LSSD których nikt tam nie chciał grać.
 4. https://en.m.wikipedia.org/wiki/California_Bureau_of_Investigation @neffi Chodzi o prokuratora San Andreas oczywiście, zwykły błąd.
 5. Mnie w to nie mieszaj, nawet dla mnie ten gość pierdoli głupoty.
 6. Będzie cały nowy temat, bo Pawlik przejął organizację, także STAY TUNED
 7. W zdarzeniu w którym zginęły dwie osoby użyty został wóz zarejestrowany bezpośrednio na moja postać, co jasno napisałem w temacie, podając numery rejestracyjne wozu. Nie zostałem nawet zaproszony na przesłuchanie. Kolejna kwestia, to śmiesznie niskie kary więzienia, które maksymalnie wynoszą kilka godzin. Jak dostałem godzinę odsiadki za nielegalna broń o trzeciej w nocy, to wzruszyłem ramionami i poszedłem spać. Bez sensu jest coś takiego grać nawet.
 8. Nie da się schować torby do wozu z chociażby jedną sztuką w środku.
 9. O jakim wiecznym dopłacaniu mówimy, jak biznesy obecnie to drukarka pieniędzy pozwalająca zarobić na czysto po 20-30k dziennie.
 10. A czemu miałaby być pociągnięta do odpowiedzialności? To jest total nielogiczne z perspektywy obu grup.
 11. xD To generalnie twój problem, że nie potrafisz tego rozegrać.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝