Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

[LEA] Czarna lista organizacji publicznych.


Rekomendowane odpowiedzi

image.png.fc3664a02ee6c2824803b72f4c957184.png

CZARNA LISTA ORGANIZACJI PUBLICZNYCH


Lista poniżej składa się z osób, które mają zakaz uczestniczenia w życiu organizacji publicznych jako ich członkowie. Nicki są odnośnikami do profilów graczy, którzy znaleźli się na tejże liście. Wpisanie na czarną listę organizacji publicznych musi być poparte powodem, który podany jest poniżej. Domyślnie, czarna lista jest nadawana bezapelacyjnie. Istnieje jednak możliwość uzyskania szansy do dalszej rozgrywki w strefie; po upłynięciu pewnej ilości czasu, możesz napisać wiadomość z dodatkową argumentacją dlaczego ta lista powinna być zdjęcia. Do wiadomości powinni zostać dodani; @Jakub15.
 

  • MrAndreios - ustawki na terenie gangów podczas służby jako oficer pokoju, jaranie blantów z gangsterami, totalne odrealnienie.
  • Krystofer - szkodliwe działania na każdą frakcją, do której dołącza, usilne elitaryzowanie i granie pod sztywną immersję.
  • Bartula - szkodliwe działania na każdą frakcją, do której dołącza, usilne elitaryzowanie i granie pod sztywną immersję.
  • maciorrr - gangster offduty postacią pod panelem SD.
  • mmmati - nadużywanie uprawnień LEA celem wymierzenia samosądu na innych graczach, oszukiwanie opiekuna.
  • assassingier - fałszowanie screenów celem dostania się do frakcji.
  • ferb - odwalanie z użyciem itemów LEA po wyrzuceniu/odejściu z frakcji.
  • MI0CH - wynoszenie zarekwirowanych broni dla osób trzecich. Tym samym pomoc w MASS-DM.
  • Grenade - tworzenie spin międzyfrakcyjnych; wyśmiewanie graczy, a wręcz nękanie ich w pewnym momencie.
  • Chudy1231 - tworzenie spin międzyfrakcyjnych; wyśmiewanie graczy, a wręcz nękanie ich w pewnym momencie.
  • Herded - demonstrowanie toksycznych zachowań podczas gry w FD/DCMC. 
  • I Feel Dead Inside - niechęć do gry IC, złamanie regulaminu organizacji publicznych - USTALENIA OPIEKUNÓW ORGANIZACJI PUBLICZNYCH pkt. 6.
  • Mnichu - wraz z otrzymaniem kary systemowej zaczynasz wyzywać publicznie osoby, twoje zachowanie oraz rozgrywka w sektorze nie prowadzi do niczego poza nagannym zachowaniem OOC. Kreacja postaci jest niepoprawna, nie nadajesz się do gry w strefie organizacji publicznych pokazując to swoim zachowaniem.
  • Midnight - po opuszczeniu SD odwiedzasz w nocy garaż frakcyjny i przeszukujesz wszystkie pojazdy, wyciągasz z nich bronie, narkotyki i przelewasz je na drugą postać, na której robisz DM na LEA.
  • Ozzybaby - wykorzystanie błędu MDT i wstawienie H-RAW mimo braku obecności gracza we frakcji od 2 miesięcy.
  • No Fly Zone For Dummies - wykorzystywanie papierów do odwalania, ogólne zachowanie po wyciągnięciu konsekwencji za powyższe.
  • st6zzy - skrajna toksyczność wobec innych członków frakcji na kanałach oficjalnego discorda Police Departament.
  • yeeciok - wynoszenie informacji z frakcji LSCSD. Złamanie regulaminu frakcji publicznych - punkt 7.
  • michalson - szkodnikowanie z przedmiotami frakcyjnymi LEA po odejściu/wyrzuceniu z frakcji
  • degus - złamanie punktu 5, podpunkt 3 regulaminu org publicznych - Zabrania się gry w organizacjach publicznych i organizacjach przestępczych bez zgody lidera frakcji i opiekunów organizacji publicznych.
  • FIGUS37 - powodowanie konfliktów międzyfrakcyjnych, apelacja dostępna dopiero za miesiąc.
  • easterneurope - wylewanie swoich żali po globalnym banie, poprzez lifeinvader w kierunku LEA. Ciągłe balansowanie na linii łamania regulaminu strefy. Brak możliwości apelacji.
  • FreeQ - Wątpliwa kreacja postaci w LEA. Rozgrywasz akcję zakrawające o te, do których wymagana jest zgoda na korupcję oraz na użycie brutalnej siły. Dodatkowo samowolne zdjęcie aresztu pomimo braku do tego powodu i odpowiedniej zgody ze strony liderów frakcji.
  • Bayer - wynoszenie informacji z chatu PW z opiekunem strefy. Nie tolerujemy tutaj takiego podejścia, apelacja co najmniej za miesiąc.
  • bobuxkiller - toksyczność, przejawy zachowań niezgodnych z regulaminem serwera.
  • viced - Destrukcyjny wpływ na strefę org. publicznych. W tym Viced jako opiekun strefy org. publicznych i Vinsu jako lider Sheriff's Department. Wszechobecna toksyczność w działaniach oraz po wyrzuceniu z kolejno zarządu SD oraz lidera SD. Po wyrzuceniu, brak jakiegokolwiek clue na temat swoich działań, obwinianie wszystkich oprócz siebie pomimo źle działającej frakcji. Nie apelujcie 
  • Vinsu - Destrukcyjny wpływ na strefę org. publicznych. W tym Viced jako opiekun strefy org. publicznych i Vinsu jako lider Sheriff's Department. Wszechobecna toksyczność w działaniach oraz po wyrzuceniu z kolejno zarządu SD oraz lidera SD. Po wyrzuceniu, brak jakiegokolwiek clue na temat swoich działań, obwinianie wszystkich oprócz siebie pomimo źle działającej frakcji. Nie apelujcie 
  • Este - Niepoprawna, odrealniona kreacja postaci medycznej pod strefą RESCUE (psycholog/paramedyk), blokada obejmuje wszystkie strefy organizacji publicznych,
  • Brzoziak304 - Blacklista na grę we frakcjach porządkowych z wykluczeniem projektów publicznych
  • Kbvcpr - Nie nadajesz się do gry zarówno w strefie porządkowej, jak i w całej społeczności Vibe, wstyd. Toksyczność, chamstwo, brak kultury i szacunku do kogokolwiek.
  • sedrakS - Nie nadajesz się do gry zarówno w strefie porządkowej, jak i w całej społeczności Vibe, wstyd. Toksyczność, chamstwo, brak kultury i szacunku do kogokolwiek.
  • Kierbii złamanie praktycznie wszelkich punktów regulaminu organizacji publicznych w kwestii grania postaci skorumpowanej. (4) Postać skorumpowana i wydziały wewnętrzne.
  • sunmoonRPKdezorganizacja funkcjonowania projektu frakcyjnego LS Transit poprzez wjechanie wszystkimi pojazdami grupy do wody przy tamie, nie nadajesz się do gry w strefie porządkowej.
  • MrDENTASTICKS - Gracz sklada na Ciebie skarge, wspolnie z liderem frakcji oczekujemy Twoich wyjasnien na ktore czekamy ponad tydzien. Finalnie dostajemy informacje, ze odchodzisz z frakcji i pozostawiasz calosc bez jakichkolwiek wyjasnien. Brak szacunku do kogokolwiek w calym tym przedsiewzieciu, ktore mialo miejsce. Apeluj za co najmniej dwa miesiace jesli jednak zmienisz zdanie o serwerze.
  • bigduck1455 - tworzenie prowokacyjnych, uderzających w inne strefy i frakcje dyskusji, podsycanie konfliktów poprzez nadużycia skryptowe.
  • baryyy - Toksyczność, tworzenie negatywnej atmosfery poprzez wyzwiska
  • sevo56 - Toksyczność przejawiana względem konceptu serwera. Gra w oficjalnej frakcji porządkowej to przywilej reprezentowania Vibe, który Tobie się już nie należy.
  • Krewe du Vieux - twoja obecność w strefie org publicznych od dłuższego czasu opiera się na hejtowaniu dosłownie wszystkiego co cię otacza. Każda zmiana ci się nie podoba, niezależnie czy jest dla ciebie korzystna, czy nie. Oprócz tego, twoja gra od dłuższego czasu opiera się na dmie i pościgach pitując innych z prędkością 300km/h. Apeluj co najmniej za pół roku, jak przemyślisz swoje dotychczasowe działanie i grę w strefie.
  • stayonsight - Przesyłanie materiałów pornograficznych na serwerze zrzeszonym z Vibe strefy org. publicznych.
  • mindamage99 - Przesyłanie materiałów pornograficznych na serwerze zrzeszonym z Vibe strefy org. publicznych.
  • DOXED BY BRZOZIAK - Po ogłoszeniu rozwiązania frakcji publicznej, w której grałeś wchodzisz na serwer wyłącznie po to, by blokować losowe pojazdy na wysokie kwoty.
  • Klapucharozgrywka nieadekwatna do strefy LEA, po otrzymaniu maksymalnej ilości ostrzeżeń we frakcji, zaczynasz odwalać co już nie jest pierwszą sytuacją tego typu w twoim wykonaniu, dodatkowo specjalnie robisz CK postaci, wyrzucając tym samym oflagowane przedmioty na ziemie, które finalnie są dostępne dla wszystkich.
  • Bubsonek - Po wyrzuceniu z frakcji Fire Department postanawiasz trollować ich event nie okazując szacunku organizatorom oraz uruchamiając muzykę na boomboxie składającą się z samych przesterów - tym samym zaburzając powagę eventu, który wzorowany jest na realnej inicjatywie mającej charakter upamiętniający tragedię. Po wszystkim i po otrzymaniu kary administracyjnej gracze twojego projektu masowo zgłaszają bezpodstawne 911 na pojazdy Fire. Z takim zachowaniem nie nadajesz się do gry w strefie. Możliwość apelacji za trzy miesiące.
  • lonlimane - CK postaci z przedmiotami oflagowanymi, co spowodowało ich wyrzucenie i dostęp do nich osób trzecich
  • Boski Maciej - Olewcze podejście do gry we frakcjach. Marnowanie czasu podczas rekrutacji - opuszczanie frakcji bez słowa. Możliwość apelacji za trzy miesiące
  • GetPower - Realizacja skargi: niepoprawne kreowanie postaci LEO, przenoszenie danych In Character w kanały OOC.
  • Chriss - Niepoprawne wykorzystanie usługi zmiany tożsamości postaci. W momencie, gdy został przeanalizowany materiał dowodowy w apelacji, w sprawie twojego zatrzymania IC przez PD - i nie został zmieniony wyrok, przepalasz postać, kontynuując wątki a także korzystając tym samym z pojazdów jak i mienia co Twoja pierwotna postać.
  • garnek_1 - bardzo toksyczne podejście do społeczności strefy LEA. Poziom twojej gry odkąd opuściłeś ekipę, woła o pomstę do nieba. Liczba skarg na Ciebie pod kątem toksyczności i wyzwisk przekracza wszelkie granice - nie tak zachowuje się ktoś komu zależy na rzekomym powrocie.
  • Brzoziak304 - niestety pomimo szansy jaka została Ci dana, Twoje zachowanie dalej jest dla nas nie do zaakceptowania, dlatego zgodnie z zasadami jakie zaakceptowałeś - zostajesz dożywotnio i całkowicie odsunięty od gry w strefie publicznej.
  • ErnestBrak jakiegokolwiek realizmu w kreowaniu postaci korumpa w Sheriff's Department oraz prowokacyjne podejście w stosunku do graczy półswiatka. Następnym razem jak zaczniesz głupio tłumaczyć się i zasłaniać byciem pod wpływem, dam Ci dobrą radę. Pijesz - nie uprzykrzaj gry innym ludziom. 
  • Kamil92 - Działanie na szkodę serwera, celowe usunięcie interiorów i setów ubrań frakcji po jej rozwiązaniu.
  • MrDENTASTICKS - Szkodnictwo, działanie na niekorzyść projektu. Po rezygnacji liderów frakcji usuwasz z discorda frakcyjnego graczy frakcji, reklamując przy tym konkurencyjny serwer.
  • kapoczek - Mass DM pod panelem Los Santos Police.
  • Sasuczke - niepoprawna kreacja oficera oraz ucieczka od gry IC.
  • awalicto - nadużywanie skryptu LEA
  • San - Powrót do blacklisty. Złamanie warunków postawionych przy jej ponownym ściągnięciu. Nałożenie przez opiekunów RESCUE nie ogranicza jej tylko do strefy RESCUE.
  • odpad - MassDM pod panelem LSSD
  • Postrach_szatana - po usunięciu frakcji, przejawy toksycznego zachowania, obraza(czy podobne pasujące słowo) serwera.
  • Qu33n - Złamanie regulaminu poprzez wprowadzenie broni palnej oflagowanej jako LSPD w miesięczny obieg. Zmieniła ona właściciela dwukrotnie, potem przeleżała miesiąc w pojeździe by na końcu skończyć w krzakach na Davis.
  • mrywa4hunnid - Przejaw toksyczności na discordzie, CK na postaci z przedmiotami oflagowanymi jako LSSD a tym samym umożliwienie dostępu do nich osobom nie grającym w strefie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

@San - wynoszenie wiadomości z Discorda frakcyjnego i przekazywanie ich w formie screenów osobom trzecim, niski poziom rozgrywki, tworzenie toksycznej atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin