Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication][Daniel5204]


Daniel5204

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/166-daniel5204/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kate Rose
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:  
Nieposzanowanie życia postaci - latanie na skrzydle samolotu, finalnie rozbicie się nim do wody.
Blokada postaci
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication]
Wyjaśnienie sytuacji: Mianowicie razem z @Valentynaprzystąpiliśmy do szkoleń licencji pilota. Mianowicie przeszliśmy do kolejnego ćwiczenia, który pokazywał nam pilot z Pegasus. James Anderson lub Allan Dankworth  kazał mi wsiąść do Dodo - próbowalem kilkukrotnie wziąść, ale nie dalo się oprócz płozów. Nie byłem pewny czy tak wlaściwie w tej pozycji mamy lecieć, ale skoro to było kolejne z ćwiczeń, które nam pokazal. Postąpiłem zgodnie wedlug instrukcji pilota sam osobiście nie znam się czy dalo się tam inaczej wejść, nie chcąć opóźniać powrotu na baze. Posluchalem się jego zaleceń i po kilku chwilach dostalem kicka. Koniec końców pilot przechylil samolot Dodo w bok przez, co strącił mnie śmigłem oraz mnie jak i jego wyrzucił Anty-Cheat. Przez co samolot marki Dodo zwyczajnie jak było na screenach zapewne wyslanych przez @Valentynaosiadł na mieliżnie. Cięzko, żeby samolot bez pilota mógl jakkolwiek być kierowany. Calośc sytuacji nie byla wykonana celowo czy w celach humorystycznych, a zwyczajnie pojawil się błąd gry. Tak samo jak niekiedy przy najechaniu na pojazd. Pojazd wybucha tak samo było i tym razem. Reszty sytuacji jak się potoczyla sprawa z samolotem bez pilota. Nie widziałem bo dostałem kicka razem z pilotem bo dziwnym trafem okoliczności kikcnelo mnie z serwera.  Szkoda, że sytuacja przed karą nie została przeanalizowana i przedyskutowana z nami. Ponadto jakby to byłaby katastrofa również @Valentynaby dostał kicka z Anty-Cheata, który był na przodzie Dodo. Na swoją obronę również chciałbym dopowiedzieć, że przez 2615h nie dostałem żadnej poważniejszej kary, czy nie wykonałem żadnego przewinienia. Całość uważam za bug, który nie był moją intencją ani zamiarem, żeby znaleźć się w takiej sytuacji, która nie jest dla mnie korzystna przeze mnie i nieco pomieszala mi plany bo mialem umówione spotkanie z Digibyte.. Chcialbym caly czas kontynuować moje wątki oraz uważam, że zostałem pozostawiony w sytuacji podbramkowej na która nie miałem wpływu biezącego, że Anty-Cheat wyrzucił mnie oraz pilota bo ja widziałem tylko jedynie jak spadam z plozów i potem dostalem odnotowanie, które widnieje w moich logach poza blokadą. Sama nadana kara jest nadana na podstawie kontekstu zdjęć latających po branży rozrywkowej, które nie przedstawiają całego kontekstu zdarzenia. Osoba nadająca karę nie była wtedy nawet na serwerze i nie przyglądała się od początku sytuacji nawet nie była jej świadkiem(Nie mam pewności, co do jego również trzeźwości, ale nie mi to oceniać, a osobom wyżej. Druga sprawa zablokowal on postać pilota który nawet tego nie pilotowal. To samo tłumaczy, że nie byl nawet świadkiem wydarzenia oraz sam nie wie, co tam się wlaściwie wydarzylo podczas jak i przed Pilotem był Allan Dankworth, a nie ukarany James Anderson, który z moich wiadomości również apeluje, a nie brał w tym udzialu tylko rozmawiali..) Gdyby był aktualnie na serwerze oraz na /aspec to widziałaby, że wystąpił bug, który nie był nikogo winą. Sam mialem osobiste doświadczenia jak podczas panieńskiego CoolNickname oraz Leonicka, sheoll wjechala we mnie sanchezem mimo 1000hp na torze - wjechala we mnie przypadkowo podczas wyścigu i wybuchnąlem z kickem z anty-cheata. W tym przypadku moja postać, która powinna być w środku bo od początku to bylo moim zamiarem, zleciala z płozu, a potem odrazu przywital mnie Anty-Cheat z kickiem, slyszalem jedynie w sluchawkach jak coś uderzylo w samolot od prawej strony, na której pierwotnie bylem przed samym wyrzuceniem przez Anty-Cheata żadnego wybuchu nie widziałem, co jest w logach, a jedynie z późniejszych informacji. Poza tym blokadą postaci nadana przez houstonfornication nie była uzgodniona razem z innymi opiekunami strefy w której gram, A Spectre byl jedynym wykonawcą tego neutralnym w zaistnionym problemie. Houstonfornication czyli Mateusz moim zdaniem kieruje się tutaj próbą udupienia na siłe przez to, że nie gramy już z nim oraz jawnie krytykujemy jego podstawę w świecie gry IC i gdy nadążyła się pierwsza okazja - postanowił nam dać blokade postaci bez faktycznych dowodów na naszą winę. Ponadto nie mam pojęcia, czy to było na domówce, której był? Tego państwu nie powiem, ale doszly mnie zwyczajnie takie słuchy, a sama kara zostala nadana na forum poprzez szczątkowe dowody nie przedstawiające faktycznego stanu rzeczy. Za chaotyczność wypowiedzi przepraszam, ale zwyczajnie nadal nieco jestem podirytowany zaistniała sytuacja i piszę calość w emocjach. W powodzie blokady postaci jest napisane skrzydło, ale to są płozy. A nie skrzydło - także totalnie pomylenie ważnych elementów konstrukcji samolotu jest róznica pomiędzy

Hydroplan Kenmore Air czyli lotniska są zbędne - Podróże

To coś na dole to są płozy, czyli część podwozia samolotu, który może lądować na wodzie. @houstonfornicationA skrzydło jest u góry. To jak mogłem lecieć na skrzydle - możesz mi to powiedzieć? Bo się zastanawiam. Na modelu poglądowym samolotu, który jest kopią Dodo widzimy, że da się wejść do tylu. Tak samo jest w GTA V i ma tam klamki z tyłu takie same jak na przodzie

Tutaj jest obrazek poglądowy samolotu, który ma normalnie drzwiczki

https://gta.fandom.com/wiki/Dodo?file=Dodo-GTAV-front.png

image.png.aac2a721c2d805766081cecc25b140ba.png

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png

 

Nie wiem jakim cudem, ale takie coś się znalazlo niby w logach?

image.png.2de897abd646272af680ef35bc639231.png

 

Ponadto rozmowa jednego z pilotów do drugiego:

unknown.png - od @Matinowski

 

 

image.png.e3dae2bb30a66ccca59f632e13dc4a4a.png

Można sprawdzić również image.png.3719b94d8683bc33323ad7ddb58bcf19.png

 

unknown.png 

- Gość, który tego nie pilotował, ale był również na szkoleniu. Dostał niesłuszną blokadę postaci. Bo on nawet tym nie leciał to podsumowuje nieco pogląd sytuacji Mateusza, który w mojej opinii był nie trafny bo pomylil nawet osoby, które rzeczywiście to pilotował i podjąl manerw, który skończył się bugiem, który wyrzucił nas oboje z serwera.

unknown.png 

- Leciała ta osoba, która blokady postaci nie dostała, także moim subiektywnym zdaniem supporter @houstonfornicationzwyczajnie chcial się nas pozbyc za wszelką cenę. Nie zważając na reszte dowodów, a poslugując się jedynymi przeslankami.

 

image.png.d03727936a6ef55473d7aca13ffc64f6.png

Nie wydaje mi się, że jestem tak zwanym odwalaczem oraz zagrałem niezgodnie z zasadami RP przez 2620h nie mając żadnej kary - oraz znam znajomość regulaminu serwera i w mojej opinii nie zrobilem nic, co by lamalo dany regulamin., próbowałem wejść do środka bo finalnie na modelu widnieją tam klamki oraz kanapa, która finalnie chciałem zając moją postacią przez błedy mechaniczne gry - nie moglem tam zasiąść. Nie chcialem również opóźniać swojego lotu bo już kilka razy bylem z/w bo takie rzeczy zwyczajnie wychodzą. Też miałem jak wspominałem spotkanie z Digibyte na zaplanowaną godzinę. A całość była błędem gry, że wyrzucilo mnie z pojazdu, przez co uslyszalem tylko dzwięk walniecia coś w samolot z prawej strony i finalnie wyrzucony przez anty-cheata.

image.png

Ponadto dochodzą mnie informacje z jego bliskiego grona poza tym, że osoba @houstonfornication była poza domem na "domówce" Nie jestem w stanie sprecyzować, czy to było w trakcie nadawani kary, dlatego pozostawiam to do rozpatrzenia przez osoby wyższe rangą. Jak dobrze wiemy i sam sie przyznała osoba cała kara została nalożona poprzez wycięty screen z kontekstu, który znajdowal się w hangarze samolot marki Dodo, a nie znajdowal się w powietrzu. No i na tej sprawie ekspertyzy i logów stwierdził, że kara jest sluszna będąc poza domem i nie będąć w grze. Calośc screena mogę podeslać osobom rozwiązującym sprawę, gdyż nie chce ujawniać osoby informującej mnie o tym. 

 


Ewentualne screeny/świadkowie: @Matinowski@RafiW @Valentyna

 

 

 

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zacznijmy od samego początku, że chce pozdrowić osoby które wynoszą prywatne rozmowy z discorda dla innych osób, ale przejdźmy do całej apelacji. Masz przegrane na serwerze multum godzin, byłeś członkiem ekipy a cała wasza gra opierała się jedynie na odwalaniu co widać w logach. Szczerze, gdybyście nie wysłali tych screenów na serwer branżowy to zapewne gralibyście dalej na serwerze, ale przez to zainteresowała się tym cała administracja.

 

Cytat

 próbowalem kilkukrotnie wziąść, ale nie dalo się oprócz płozów. Nie byłem pewny czy tak wlaściwie w tej pozycji mamy lecieć, ale skoro to było kolejne z ćwiczeń, które nam pokazal. Postąpiłem zgodnie wedlug instrukcji pilota sam osobiście nie znam się czy dalo się tam inaczej wejść, nie chcąć opóźniać powrotu na baze. Posluchalem się jego zaleceń i po kilku chwilach dostalem kicka.

To dlaczego siedziałeś na płozach? Powinieneś po prostu poczekać na swoją kolej, ale ty po prostu zrobiłeś coś na własną rękę - łamiąc przy tym regulamin serwera. To nie klip piosenki O-Zone - Dragostea Din Tei abyś latał sobie na samolocie xD albo serwer party na innych platformach.

Spoiler

 Koniec końców pilot przechylil samolot Dodo w bok przez, co strącił mnie śmigłem oraz mnie jak i jego wyrzucił Anty-Cheat.

Dodo ma śmigło z przodu, więc raczej niemożliwe aby ono cię trafiło - chyba, że jednak stałeś bliżej jego - więc twoja postać w takim razie została przemielona na kawałki przez co doszło do katastrofy. Więcej nie mam nic do dodania, oddaje apelacje dla osób uprawnionych bo całość była przedyskutowana z administracją i na podstawie tego nadałem kary, nie zrobiłem nic na własną rękę. Zresztą na screenie widać, że jesteście gdzieś wysoko - nad wieżowcem. Raczej byś się nie utrzymał, to tak w skrócie.


unknown-100.png


unknown-83.png

 

 

 

 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witam serdecznie. Zacznijmy od samego początku, że chce pozdrowić osoby które wynoszą prywatne rozmowy z discorda dla innych osób, ale przejdźmy do całej apelacji. Masz przegrane na serwerze multum godzin, byłeś członkiem ekipy a cała wasza gra opierała się jedynie na odwalaniu co widać w logach. Szczerze, gdybyście nie wysłali tych screenów na serwer branżowy to zapewne gralibyście dalej na serwerze, ale przez to zainteresowała się tym cała administracja.

- Owszem mam 2620h na serwerze. Bylem członkiem ekipy przez pól roku. Moja gra nie opierała się na odwalaniu - graliśmy godzinne szkolenie, a na sam koniec PILOCI powiedzieli nam, że drogę powrotną wrócimy DODO. Nie wiem czy to czytaleś? Czy udawaleś naprawdę, że czytasz. Staram się być poważny do Ciebie i podchodzę do tego stanowiska profesjonalnie ty za to wysyłasz piosenkę, która ni jak się nie ma do apelacji. Bo nie leciałem na skrzydle. Graleś w LSPD na kilku serwerach, a dalej nie widzisz różnicy pomiędzy płozami, a skrzydłem i dalej wrzucasz bezsensowną piosenkę, która ni jak się ma do apelacji i odpowiedzi na moje pytanie? Nie wysłałem żadnych screenów na branże i oprócz tego screena, gdzie jestem w Hangarze. HANGAR, a nie żadne wieżowiec? Więc, co ty chcesz mi zarzucić Mateusz? Bo ja już nie rozumiem.

unknown-100.png

 

2 .To dlaczego siedziałeś na płozach? Powinieneś po prostu poczekać na swoją kolej, ale ty po prostu zrobiłeś coś na własną rękę - łamiąc przy tym regulamin serwera. To nie klip piosenki O-Zone - Dragostea Din Tei abyś latał sobie na samolocie xD albo serwer party na innych platformach.

Napisalem to już wyżej, ale rozumiem, że nie przeczytaleś to w moim chaotycznym sposobie wypowiedzi. Ponieważ nieco poirytowaleś mnie swoją sytuacje. W żadnym stopniu nie zrobilem coś na wlasną rękę. Nie żlamalem regulaminu serwera.

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png

Pilot sam kazał nam wsiąść na Dodo - nie jestem specjalista. Nie interesuje się samolotami bo to nie było moim celem wyrobienia żadnej licencji na samolot, a jedynie na helikopter. Wszystkie szkolenia były na samolotach - uczyliśmy się wielu rzeczy - plus mamy jakieś 30 stron A4 - specjalnego Manuala do tego, co to wlaściwie oznacza. Jak ma się jakaś piosenka do mojej kary nadanej przez Ciebie? Goście siedzą na samolocie na skrzydle i ty mi daleś taki powód. Mimo, że nie widzisz prostej zasadniczej róznicy pomiędzy skrzydłem, a płozami. Moja postać finalnie powinna siedzieć w środku - tak jak jest OOC na samolotach typu DODO, że jest tam wejscie.  Podsylam jeszcze raz zdjęcie podglądowe takiego samolotu. Czy odegralem coś IC? W ten sposób odwalając? Powodując uszczerbek na innych graczach? Czy ktoś w ten sposób poczul się pokrzywdzony nie wydaje mi się. Jak mówilem dostalem instrukcje - wsiadać. 

3.  Dodo ma śmigło z przodu, więc raczej niemożliwe aby ono cię trafiło - chyba, że jednak stałeś bliżej jego - więc twoja postać w takim razie została przemielona na kawałki przez co doszło do katastrofy. Więcej nie mam nic do dodania, oddaje apelacje dla osób uprawnionych bo całość była przedyskutowana z administracją i na podstawie tego nadałem kary, nie zrobiłem nic na własną rękę. Zresztą na screenie widać, że jesteście gdzieś wysoko - nad wieżowcem. Raczej byś się nie utrzymał, to tak w skrócie.

Dalej nie wiem czy naprawdę czytasz tą apelacje? Czy wysuwasz swoje dalsze domysły? Wkońcu ja tam byłem czy ty tam byleś? Bo nie rozumiem - jak chcesz ustalić wersje wydarzeń, skoro nawet nie bylo Cię przy tym? Jak przemielona na kawalki skoro wywalil mnie Anty-Cheat? Wyjaśnie Ci jeszcze raz bo znowu widać, że pomijasz ważne fakty sprawy. Robiąc to wszystko na swoją korzyśc. Także po okolo godzinnej rozłące. Piloci jak już widzisz wyżej postanowili drogą powrotną zabrać nam Dodo - kazali nam do niego wsiadać. Jak pisalem wyżej. Próbowalem kilkukrotnie, ale bez żadnego efektu uzywając wulgaryzmów typu "Co kurwa" i innych epitetów żadnemu z pilotowi nie przeszlo przez myśl nam powiedzieć, żebym mial poczekać. Tego nie bylo w ogóle w planach. No to przechodźmy to wedlug Ciebie katastrofy, przelecielismy kawalek i pilot wykonal manerw skrętu w prawo ostrego przez, co mechanicznie moja postać spadla, a fizycznie byla w środku. Przez, co uslyszalem tylko w sluchawkach, że coś walnelo w samolot z prawej strony i dostalem KICK'a, co sie pozniej okazalo pilot też i wylądowal Wiktor sam bez pilota w wodzie.

 

 

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 (pilot, cockpit passenger and two passengers hanging on the sides) (GTA V & GTA Online) a ty się w sumie dziwisz, że nie możesz wsiąść xD. Trzeba było poczekać na swoją kolej, a nie leciałeś na płozie - gdzie finalnie nie dałbyś rady się utrzymać. @malibudreamsja się już tutaj wypowiedziałem i wyraziłem swoje stanowisko, więc oddaje to wam.

 

A no i post scriptum - pozdrawiamy hangar.

 unknown.png

 

 

Diego, abierto, TaadeK i 7 innych lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, houstonfornication napisał:

4 (pilot, cockpit passenger and two passengers hanging on the sides) (GTA V & GTA Online) a ty się w sumie dziwisz, że nie możesz wsiąść xD. Trzeba było poczekać na swoją kolej, a nie leciałeś na płozie - gdzie finalnie nie dałbyś rady się utrzymać. @malibudreamsja się już tutaj wypowiedziałem i wyraziłem swoje stanowisko, więc oddaje to wam.

 

A no i post scriptum - pozdrawiamy hangar.

 unknown.png

 

 

Ja jestem specjalistą? Czy Pegasus? Nie zajmuje się samolotami zdaję licencje na HELIKOPTER. A nie na samolot - skąd mialem wiedzieć? Nigdy na serwerze nie latałem Dodo - jak wcześniej mówilem są z tylu klamki. Na Dodo. No i fizycznie istnieje taki model, który ma normalnie i się da tam wejsc w IRL, czego zapewne jest odwzorowaniem. Zaraz Ci dośle zdjęcie z modelu 

hydroplan-kenmore-air.jpg

image.thumb.png.f206d243dfccf5f061efb8737a95261e.png

@houstonfornication

Odpowiedz mi? Czy ma miejsce pasażerskie czy nie ma? Skoro ma klamki z tylu, żeby tam wejśc i tak samo ma kanape, żeby tam usiaść? Czy jak wsiadamy do pojazdu to też odgrywamy /me wsiąda do pojazdu do którego chcemy finalnie wsiąść? Pokaż mi proszę - gdzie zaczalem odwalać podczas wsiadania do Dodo? Nie bylo żadnej odgrywki tylko mamy wrócić tam - jeszcze raz powtórze. Sluchamy się szkoleniowców skoro są to szkolenia to nie masz wlasnego zdania. Tylko wykonujesz osoby wyżej postawionych. A nadal powód blokady to latanie na skrzydle adekwatne do twojego filmiku.. Nikt obok nas nie był sam nie specowaleś akcji, a wydajesz opinie niczym biegly na podstawie dwóch screenów? Na którym jestem. 

Nadal nie czytasz moich słów - tylko mówisz swoje? Czy na tym polega dyskusja? Dalej mi tlumaczysz, że nie poczekalem na swoja kolej. To wkleje Ci jeszcze raz, że kazal nam wrócić DODO - nie powiedzial, że mamy jechać osobno - wlaściwie nic nie powiedział. 

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mogłeś wsiąść na miejsce pasażera to powinieneś sobie odpuścić, stwierdzić - spoko, nie da się poczekam na swoją kolej a ty się po prostu uparłeś. Byłeś członkiem administracji, wiesz jak to działa doskonale przecież xD

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, houstonfornication napisał:

Skoro nie mogłeś wsiąść na miejsce pasażera to powinieneś sobie odpuścić, stwierdzić - spoko, nie da się poczekam na swoją kolej a ty się po prostu uparłeś. Byłeś członkiem administracji, wiesz jak to działa doskonale przecież xD

Nie uparłem się. Nie wiedziałem, że druga osoba wraca innym środkiem transportu. Jakby tak było to bym zapewne wrócil innym? No, ale jeszcze raz Ci wyśle bo dalej zarzucasz mi coś, a nie wiesz jak bylo finalnie i nazywasz wszystko katastrofą. Dajesz filmiki jakieś, które nawet nie są odpowiedzią? Dajesz mi powód latania na skrzydle, a to nie bylo skrzydło? To jak to wkońcu jest. Skoro gośc, który prowadzi szkolenia mówi, że masz tak zrobić. To jak Generał w wojsku - masz to zrobić i koniec kropka. Nie masz nic do gadania. Nie widzialeś finalnie ani sekundy akcji, która się toczyla i co się zdarzylo. Opowiedzialem wszystko jakbyło, a ty mi zarzucasz jakieś rzeczy, nie wiem chcesz mnie zdenerwować? Albo zlość na mnie wyladować przez to, że z Flair Records Cię wywalili, czy ciśniemy po tobie IC? To jest gra.

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

[01.04.2022 20:28]    [Kate Rose → Mitsu (211)]: Nalot robimy na Bombla.
[01.04.2022 20:28]    [Kate Rose → Mitsu (211)]: Robie desant.
[01.04.2022 20:28]    /w 211 Robie desant
[01.04.2022 20:28]    /a
[01.04.2022 20:27]    /b zajebiscie
[01.04.2022 20:27]    (( Kate Rose (107): Zajebiscie. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Nalot. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): XDDD. ))
[01.04.2022 20:27]    /b xDDD
[01.04.2022 20:27]    (( Kate Rose (107): XDDD. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Allan Dankworth (136): Ooo. ))
[01.04.2022 20:27]    /b aha
[01.04.2022 20:27]    (( Kate Rose (107): Aha. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Szkoda. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Blisko. ))
[01.04.2022 20:27]    /b co jest kurwa
[01.04.2022 20:27]    (( Kate Rose (107): Co jest kurwa. ))

Jak mi to wytłumaczysz? Szkoda, blisko, robimy nalot. Jeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, malibudreams napisał:

Jak mi to wytłumaczysz? Nie wstawię całych logów, bo dobrze wiesz co tam jest.

Nie mogę wytlumaczyć słów pilota? Bo już ich praktycznie nie widziałem. Nie wiem czemu takie coś odegrał? Skoro nie było mowy o żadnej katastrofie, ale mogę jedynie domniemać, że w przypadku gdy moja postać mechanicznie spadala z plozów to nanieruszylo jakoś sterowanie samolotem i finalnie w coś uderzyło. Przynajmniej w mojej opinii było to tak, że moja postać odczepila się od plozów podczas manerwu skrętu w prawo i w tym momencie uslyszalem tylko walniecie coś w samolot, a on w nic nie walnąl i dostałem kicka za Anty-Cheata potem się okazalo, że niby on wybuchl mimo, że w nic nie walnąl.

Jak mówilem wyżej jest to jedne jedynie zdanie, które zostalo powiedziane w sposób humorystyczny i napisalem wyżej do kogo zostalo ono skierowane. Znam tą osobę od przeszlo kilku lat, gramy razem. Nawet rodzinę i często wymieniam wiadomości, czy to humorystyczne czy normalne poglądy na swój temat. Powiedzialem już wyżej, czy za pewnik bierzemy rzeczy, które się powie w sposób sarkastyczny to samo jakbym do dobrego znajomego powiedział "Ide Ci wpierdolić czy inne rzeczy, które gadają faceci, którzy się znają przyszlo kilka lat" To nie oznacza, że zaraz jedziemy to zrobić i wykonać i taki byl nasz plan. Co do odegrania pilota, co mam powiedzieć? Ja tego na czacie IC już nie widzialem - zapewne w tym momencie dostalem kick'a, albo nie zwrócilem uwagi, ale nie bylo żadnego manerwu niebezpiecznego, żeby on się z czymś zderzył. To był prosty lot z lotniska pod bazę - jak wczesniej powiedział. 

Jeszcze raz powiem - wysylanie prywatnej wiadomości do znajomego w celach humorystycznych to nie jest chyba odwalanie? Jak mówilem i próbowalem wejśc do środka używając niecenzuralnych słów - co napewno widzieli @RafiW@Matinowskinie wykonywalem żadnych ruchów niebezpiecznych ani nie bylo to moim zamiarem. Obracanie się szeroko pojętym sarkazmem nie można brać za pewnik, że to chcialem zrobić. A jak wbiłem mu BW? Nie mam pojęcia - jak mówilem. Lecialem na plozach on robil manerw skrętu w prawo. No i moja postac zaczela zlatywac uslyszalem tylko jak cos walnelo o samolot, ale nie wiem czy to byla moja postać i dostalem kicka za Anty-Cheata. Pomiędzy nami faceci rozne rzeczy gadają pomiędzy sobą  nie jest to zbytnio dojrzale, ale pomiędzy dobrymi ziomkami do takich rozmów dochodzi i w tym wypadku też do takiej doszło. Nie było to zbyt mądre - to prawda, ale nie myślałem, że ktoś będzie to roztrząsywal. Wtedy kliknąlbym powtórke i pokazal cale nagranie jak to wyglądalo. 

 

Calośc calego wypadku chodzi o ograniczenie skryptu, który DODO jak się finalnie dowiedzialem po calym wydarzeniu nie da się wsiąśc do środka, ale sam wykonany samolot ma miejsca, żeby tam finalnie wsiąść, ale R* ich nie oskryptował. Co do pilota zachowanie nie wiem czemu tak odegrał. Bo ja nie widzialem już dalej co się dzialo dostalem kickaimage.thumb.png.5581e96edb8943a0f1aae04a5376197e.png

Że jest takie samo ograniczenie skryptowe jak w samochodzie
- samolot ma x miejsc a wchodzą 4 osoby
- samochód ma 5 miejsc a wchodzą 4

Prosiłbym o głoś zabrania pilotów jak to właściwie było, jeśli mogę. @Matinowski@RafiW

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 minut temu, malibudreams napisał:

Jak mi to wytłumaczysz? Szkoda, blisko, robimy nalot. Jeb.

Jako iż jestem świadkiem i też apeluję o swoją sprawę i ja odniosę się tutaj do tego. Na początku logów Daniel starał się wsiąść do samolotu na te przysłowiowe tylnie miejsca bo jak pisaliśmy, widać tam klamki, widać kanapy każdy kto nie zna się na modelu gta tego samolotu przyzna nam rację iż by myślał, że da się tam usiąść. Dalej moje komentarze polegają na tym BLISKO SZKODA 
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Szkoda. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Blisko. ))
Bo zwyczajnie mnie rozbawiły próby jak daniel starał się wsiąść do pojazdu i przez to jego postać wariowała i prawie wpadła w rotor jak próbowała wsiąść do samolotu samoistnie - jesteśmy kolegami, takie przekomarzanki to norma

Mówiąc o tych dwóch logach kolejnych

[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): Nalot. ))
[01.04.2022 20:27]    (( Ava Velerez (68): XDDD. ))
Skomentowałem tak a nie inaczej bo jego postać w tej pozycji zwyczajnie wyglądała komicznie i to było moje pierwsze skojarzenie.

 

Bardziej urzędowo i rozbudowanie napisał daniel, jednak chciałem potwierdzić jego słowa i zaznaczyć swoją obecność i chęć wyjaśnienia naszej sytuacji

5 minut temu, Daniel5204 napisał:

Nie mogę wytlumaczyć słów pilota? Bo już ich praktycznie nie widziałem. Nie wiem czemu takie coś odegrał? Skoro nie było mowy o żadnej katastrofie, ale mogę jedynie domniemać, że w przypadku gdy moja postać mechanicznie spadala z plozów to nanieruszylo jakoś sterowanie samolotem i finalnie w coś uderzyło. Przynajmniej w mojej opinii było to tak, że moja postać odczepila się od plozów podczas manerwu skrętu w prawo i w tym momencie uslyszalem tylko walniecie coś w samolot, a on w nic nie walnąl i dostałem kicka za Anty-Cheata potem się okazalo, że niby on wybuchl mimo, że w nic nie walnąl.

Jak mówilem wyżej jest to jedne jedynie zdanie, które zostalo powiedziane w sposób humorystyczny i napisalem wyżej do kogo zostalo ono skierowane. Znam tą osobę od przeszlo kilku lat, gramy razem. Nawet rodzinę i często wymieniam wiadomości, czy to humorystyczne czy normalne poglądy na swój temat. Powiedzialem już wyżej, czy za pewnik bierzemy rzeczy, które się powie w sposób sarkastyczny to samo jakbym do dobrego znajomego powiedział "Ide Ci wpierdolić czy inne rzeczy, które gadają faceci, którzy się znają przyszlo kilka lat" To nie oznacza, że zaraz jedziemy to zrobić i wykonać i taki byl nasz plan. Co do odegrania pilota, co mam powiedzieć? Ja tego na czacie IC już nie widzialem - zapewne w tym momencie dostalem kick'a, albo nie zwrócilem uwagi, ale nie bylo żadnego manerwu niebezpiecznego, żeby on się z czymś zderzył. To był prosty lot z lotniska pod bazę - jak wczesniej powiedział. 

Jeszcze raz powiem - wysylanie prywatnej wiadomości do znajomego w celach humorystycznych to nie jest chyba odwalanie? Jak mówilem i próbowalem wejśc do środka używając niecenzuralnych słów - co napewno widzieli @RafiW@Matinowskinie wykonywalem żadnych ruchów niebezpiecznych ani nie bylo to moim zamiarem. Obracanie się szeroko pojętym sarkazmem nie można brać za pewnik, że to chcialem zrobić. A jak wbiłem mu BW? Nie mam pojęcia - jak mówilem. Lecialem na plozach on robil manerw skrętu w prawo. No i moja postac zaczela zlatywac uslyszalem tylko jak cos walnelo o samolot, ale nie wiem czy to byla moja postać i dostalem kicka za Anty-Cheata. Pomiędzy nami faceci rozne rzeczy gadają pomiędzy sobą  nie jest to zbytnio dojrzale, ale pomiędzy dobrymi ziomkami do takich rozmów dochodzi i w tym wypadku też do takiej doszło. Nie było to zbyt mądre - to prawda, ale nie myślałem, że ktoś będzie to roztrząsywal. Wtedy kliknąlbym powtórke i pokazal cale nagranie jak to wyglądalo.

Edytowane przez Valentyna
MusthardziK lubi to

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

[01.04.2022 20:28]    Wbito BW graczowi [GUID: 11568, CID: 19059] Allan Dankworth
[01.04.2022 20:28]    Allan Dankworth mówi: Low pass and baza jebniemy.
[01.04.2022 20:28]    /w 211 Nalot robimy na Bombla

Bo wyżej ucięło w logach; dziwne że osoba była świadoma że jebniecie i tak też się stało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, malibudreams napisał:

Bo wyżej ucięło w logach; dziwne że osoba była świadoma że jebniecie i tak też się stało.

 

Nie mam pojęcia - czemu to odegral. Naprawde. Z pelnym przekonaniem moge powiedzieć, co jedynie mogło się zdarzyć i czego było przyczyna. Moja hipoteza - że jak spadalem czyli opuscilem się z plozów. Samolot stracil stabilizacje i nagle coś w niego uderzyło. Mnie kicknelo odrazu potem, więc nie widzialem calej sytuacji bardziej by to lepiej opowiedzial @Valentynawtedy on mi powiedzial, że pilota też kicknelo, no i spadl na sam dół. Co mogloby mówić o katastrofie. Jednak ja samego efektu nie widzialem, a zaraz po kicknieciu teleportowalo mnie na lotnisko, gdzie odbieral mnie @RafiWhelikopterem odrazu i prosilem pewnego supportera o HP. To był prosty manewr w prawo i wtedy zlecialem i może sterowność samolotu naruszyłem w jakis sposob potem coś w niego uderzylo tylko slyszalem trzask i potem kick. Poza tym to nie byla duża droga bo droga od lotniska do bazy Pegasus w drodze powrotnej do nie jest duży kawałek? No i nie mam pojęcia, co się wydarzylo i czemu tak odegral. Bo ja już tego nie widziałem. z ręką na sercu.

 

No i wracając do słów Mateusza - nie uparlem się na żaden powrót tym, ani nic takiego, że musiałem lecieć i bym nie poczekał. Zwyczajnie powiedzial, że mamy wrócić tym. Czyli mogę tylko myśleć, że chodzilo mu, że wracamy tym razem. Jakby napisal, że mam poczekać czy coś. Nie byłoby problemu wrócilbym zapewne z drugim pilotem, ale nie dostalem żadnego potwierdzenia ani nic. Kilka razy tam przyafczylem u nich bo musialem coś zrobić i kilka razy mnie pospieszal pytając czy żyje bo poszedlem z/w.  Zwyczajnie nie chcialem im opóźniać powrotu na baze. Cala tego wina i zapewne naszych również apelacji. 

 

 

  Cytat

[01.04.2022 20:28]    Wbito BW graczowi [GUID: 11568, CID: 19059] Allan Dankworth
[01.04.2022 20:28]    Allan Dankworth mówi: Low pass and baza jebniemy.

To pytanie do @Matinowskija szczerze mówiąc nie widzialem? Nie zauważylem tego komunikatu? Chwile i dostalem kicka? Jak nie nawet w tej samej minucie. Pewności w 100% nie mam, ale fajnie jakby on się wypowiedział. Bo to on jednak to odegral mimo, że to jak Wiktor napisal nie wylecieliśmy praktycznie z lotniska. No i totalnie nie wiem, dlaczego coś takiego odegral skoro w mojej opinii to był bug, który nie powinien się pojawić w normalnych warunkach. No i przy odpowiednim skręceniu może samolotu przez klawisz E, a nie 6 i na ostro, że wywalil mnie z niego i przez to posypaly się zapewne kicki przez anty-Cheat

 

Przez 2620H nie odwalilem żadnego gówna i w tym momencie poza wpisami na /b - które przyznaje nie były może na miejscu, ale caly czas mówie, że dostaliśmy od pilota polecenie. Czy to jest szkolenie na licencje na pilota, czy na broń. Czy na prawo jazdy.

MUSISZ SIĘ SLUCHAĆ INSTRUKTORA - to jest pierwsza zasada. 

Skoro kazał wejść do DODO i nie wykazal żadnych ostrzeżeń, że mam poczekać. Nie można mi zarzucac, że się uparlem na coś albo celowo coś zrobilem. Dostalem polecenie od instruktora, który zna się lepiej niż ja na samolotach. Pierwszy raz tym lecialem. Nie mialem pojęcia czy na to da się wejśc inaczej próbowalem i stąd byly różne epitety. Przepraszam, ale czasami nie potrafię być poważny nikomu w ten sposób gry nie uprzykrzylem graliśmy we wlasnym gronie i podczas wlasnego grona zdarzyl się Bug, co jest konsekwencja naszych apelacji tutaj. 

image.png.9c39fd0466c24dbbc3c456964a3bdf24.png 

- Jeszcze raz to przywolam dostaliśmy polecenie z GÓRY i mamy się sluchać jak wyższa ranga mówi czy to w Policji, czy w Wojsku tak samo jest przy uczeniu się czegoś i sluchasz się nauczyciela. No i z błędów mechanicznych gry wystąpil proces, który sprowadzil nas wszystkich tutaj.

 

Wracając do tego - Mechanika gry bo o to wlaściwie się rozchodzi najbardziej w tej Apelacji 

unknown.png

Normalnie są tutaj klamki, gdzie powinno się wejść. Jak później się okazalo nie dało się wejść? Bo R* Tego nie oskryptowało, ale to nie oznacza, że nie mogla tam postać moja siedzieć. Reasumując - moja postać powinna być tam fizycznie. Nie jestem osobą bez zdrowego rozsądku, która by celowo wsiadla na płozy i żeby sobie polatać i powyglupiać. Wszystko bylo z myślą, że siedzę tam w środku i zwyczajnie chcę powrócić do swojego życia i reszty spotkań, które mialem umówione. Zanim Mateusz zaraz zarzuci mi zarzut uparcia i śpieszenia się. Bo nigdzie nie napisalem tam, że się spiesze, czy CHCE LECIEĆ TYM DODO I KONIEC KROPKA NIE POCZEKAM. Mialem spotkanie umówione na 21:30, a calośc do z powrotem do bazy okolo 21 zaliczyliśmy i bylem jeszcze u fryzjera w trakcie nadawania mi kary.

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Daniel5204 napisał:

Nie mam pojęcia - czemu to odegral. Naprawde. Z pelnym przekonaniem moge powiedzieć, co jedynie mogło się zdarzyć i czego było przyczyna. Moja hipoteza - że jak spadalem czyli opuscilem się z plozów. Samolot stracil stabilizacje i nagle coś w niego uderzyło. Mnie kicknelo odrazu potem, więc nie widzialem calej sytuacji bardziej by to lepiej opowiedzial @Valentynawtedy on mi powiedzial, że pilota też kicknelo, no i spadl na sam dół. Co mogloby mówić o katastrofie. Jednak ja samego efektu nie widzialem, a zaraz po kicknieciu teleportowalo mnie na lotnisko, gdzie odbieral mnie @RafiWhelikopterem odrazu i prosilem pewnego supportera o HP. To był prosty manewr w prawo i wtedy zlecialem i może sterowność samolotu naruszyłem w jakis sposob potem coś w niego uderzylo tylko slyszalem trzask i potem kick. 

Wszystko było w mgnieniu oka - tego co napisał  też nie zobaczyłem w grze. 
Daniel dostał kick, po chwili i pilot no i samolot spadł jak kamień w wodę gdzie po tym ostatnim kick po prostu się rozwalił z ostatnią osobą która nie oberwała przez system czyli mnie - wszystko działo się w powietrzu, nie było wysoko jednak ciągle w powietrzu. Dodam, że praktycznie nie opuściliśmy lotniska. A do pierwszego wyrzucenia daniela wszystko bylo w porzadku

 

Edytowane przez Valentyna

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowaliśmy w gronie zielonych (oraz przy pomocy supporterów) całą akcję, która miała miejsce z waszym udziałem.

Nie przemawiają do nas w żaden sposób tłumaczenia, że latasz na płozie DODO, bo nie mogłeś do niego wsiąść. Owszem, ma miejsca z tyłu i tutaj należało wykorzystać skrypt, który jest na naszym serwerze właśnie do takich sytuacji. Mianowicie należało umieścić postać w pojeździe animacją i dać magiczny przycisk X, aby lecieć jak należy skoro już nie chciałeś czekać, aż wrócisz następnym kursem.

Idąc dalej tokiem Twoich wyjaśnień skąd Twoja postać tam się znalazła i jak to uznałeś /nie trzeba przecież odgrywać wsiadania do pojazu/ no to jesteś w błędzie. Skoro w tym przypadku nie odegrałeś wsiadania na tył IC byłeś na płozach DODO. Gracze postronni jak i członkowie ekipy tak właśnie widzieliby Twoją postać. I tyczy się to każdej sytuacji, która bardzo często jest tłumaczona MNIE TU NIE MA, ale nie odegrałem nic bo nie musiałem. Tam gdzie fizycznie znajduje się Twoja postać - tam jest (jeśli nie zostało to poprzedzone narracją). To samo tyczy się przedmiotów, które ma się przy sobie.

Celowo również przeprowadziliśmy testy na serwerze latania na płozie DODO: 
W pierwszym przypadku jak widać, przy byle skręcie postać spada - więc czy chciałbyś czy nie, Kate R. i tak nie przeżyłaby tego lotu.

 

W gronie GMów ustaliliśmy, iż blokady pozostają i nie ma możliwości cofnięcia ich. Ponadto uznajemy całą akcję za katastrofę IC w której zginęła Kate R. Ava V. oraz pilot (któremu blokadę również nadam). Do katastrofy doszło przez nieuwagę Kate R, która spowodowała utratę panowania pilota nad DODO (a jeśli chcesz dramaturgii, możesz uznać że z Kate R zostały wióra po tym, jak przemielił ją silnik). Również do tej narracji o katastrofie mają prawa odnieść się media.

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin