Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rashkovsky MOB


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

hackingback.jpg.5241db04011fe6d75129dbbf3e641d3b.jpg

*23 maja 2013 roku, doszło do jednego z ataków w taki sposób w jaki dokonano tego w 2013 roku, została podrobiona strona jakiegoś sklepu z ciuchami, na tej stronie była jedynie możliwość płacenia z góry i wysyłki; przez co przez taki sposób obywatele Los Santos stracili coś około - 40 tysięcy dolarów amerykańskich, przez jedną wpadkę Tyrell został złapany, został usadzony na 7 lat do więzienia stanowego w Los Santos; po siedmiu latach wyszedł z więzienia*

Name: Tyrell.

Surname: Leach.

Age: 25.

History:

Amerykanin urodzony w miejskim szpitalu w Los Santos, wychowany przez matkę Rosę oraz ojca Frank'a, pomieszkiwali w jednej z biedniejszej dzielnicy w Los Santos, przez co Tyrell nie mógł sobie pozwolić na życie w luksusie, na co często narzekał; rodzinne problemy miały wpływ na Tyrella, przez co często zamiast wracać do domu po szkole, wyrywał się do znajomego, Mike z którym spędzał sporo czasu. Tyrell nie mógł sobie poradzić jako dorosły w swoim nowym etapie życia, wyprowadził się od rodziców, poszukując nowej drogi życia, znalazł ją dzięki informatyce i znajdując pracę w jednej z większej firmie IT, po skończeniu stażu w firmie, pożegnał się z firmą; na stażu nawiązał kontakt z niejakim Thomas'em, Thomas był powiązany z ciemną stroną internetu, wpakował wtedy Tyrella, w pierwsze kłopoty z departamentem, dostał mnóstwo mandatów czy był zatrzymany wiele razy; po jakimś czasie rozstał się z Thomas'em, przestali mieć kontakt, więc Tyrell wpadł na pomysł by wykorzystać swoje umiejętności których nie miał małych, wykorzystał do tego jakąś stronę z ciuchami, kreując ją w ten sam sposób, udało mu się podszyć pod tą stronę, dzięki temu zarobił ponad czterdzieści tysięcy złoty; jednak zaliczył wielką wtopę, zostawiając ślad po sobie, przez co departament dowiedział się gdzie przesiaduję i w ten oto sposób został skazany na siedem lat więzienia, aż do dziś; dzisiaj wyszedł na wolność.   Ta historia wiele go nauczyła, ale czy ta nauka była warta? Czas pokaże.

 

Spoiler

Siemasz, z tej strony Szym00n, więc tak, zacznę od tego że moją postać mam zamiar rozwijać poprzez grę IC, to jak się będzie zachowywać w danej sytuacji, oraz to że życie mojej postaci może być ryzykowne lub nie, może wrócić do więzienia lub też nie, wszystko zależy od histori poprzez grę ic, liczę na interakcję z przestępczymi jak i porządkowymi, ale jak będzie to czas pokaże. 

 

Jeśli chodzi o to co zamierzam grać i jak grać; Zacznę od tego że odchodzę od typowego schematu freelancera który albo sprzedaje dragi albo broń, albo produkuję, wchodzę w schemat hakerstwa, który jest średnio poruszany na scenie rp, mam nadzieję na wprowadzenie tego na serwer, jednak od początku nie będę grał giga zoorganizowanej osoby w hakerstwie, będę w ten temat wchodził powoli i spokojnie, wszystko wyjdzie w grę ic, jednak pokładam duże nadzieję że uda mi się ugrać coś ciekawego na serwerze, ale jak wszędzie, wszystko zależy od interakcji między mną a graczami, zobaczymy jak to się potoczy, mam nadzieję że do zobaczenia w gierce, 5. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin