Skocz do zawartości

Happy New Year!

Cała Ekipa Vibe Roleplay pragnie życzyć wam szczęśliwego nowego roku 2021! Dziękujemy za to, że współtworzycie z nami ten projekt!
Discord

Idziemy do przodu!

Sprawdź niezwłocznie jakie zmiany przygotowaliśmy dla sfery przestępczej!
Szczegóły

#10 Nadal w grze!


Polecane posty

nwg.png

 

Witajcie z powrotem na Vibe RolePlay! Ostatnie dni dla projektu były bardzo trudne, a dla ekipy - bardzo pracowite. Chcieliśmy odzyskać jak najwięcej danych, które przed tym niechcianym incydentem u nas zostawiliście. Wyjaśniamy sytuację już oficjalnie.

 

Z przykrością informujemy, że padliśmy ofiarą ataku, który skutkował m. in. uzyskaniem dostępu do naszej bazy danych oraz do repozytorium kodu. Ostatnie dni poświęciliśmy na analizę tego, co się stało. Obecnie pracujemy nad jeszcze silniejszymi niż dotychczas zabezpieczeniami, aby w przyszłości taka sytuacja nie mogła się powtórzyć. Jednocześnie chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że nie pozostawimy tego ataku bez konsekwencji. Jeżeli zaś chodzi o Wasze dane, to jesteśmy w kontakcie z prawnikiem, który zapewnił nas, że potencjalny wyciek nie stanowi dla Was żadnego zagrożenia i nie będzie rodził żadnych problemów. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie pozostaniecie z nami i pokażecie, że możemy nas Was liczyć. 

 

Cofnięcie w tył...

Serwer oczywiście robił codzienne kopie bazy danych w razie takich okoliczności, jaka nastąpiła. Niestety nie spostrzegliśmy, że kopia nie wykonywała się w przypadku bazy forum, co oznacza, że mamy jedyną solidną kopię z 20 października (przenosiny na inną maszynę) przez co Wasze tematy i posty zaginęły wraz z atakiem. Kopia serwera gry wykonywała się natomiast prawidłowo i maksymalnie cofniemy Wasze statystyki o 24 godziny wstecz, co nie powinno być drastyczną sytuacją, tym bardziej, że w zamian za to planujemy rekompensatę.

 

Rekompensaty za brak ciągłości w działaniu serwera

Każda postać, która posiada powyżej 10 godzin gry otrzyma dodatkowo do swojego portfela $4000. Każde konto otrzyma patrona zarówno w grze, jak i na forum na przynajmniej 7 dni (aktywne patrony zostaną przedłużone), a także... Aktualizacja skryptu gry do wersji 1.33.0.🙂

 

Vibe RolePlay v1.33

 

equip.thumb.png.60e6dafef6b914ad60cb03905b584dcd.png

 

Głównie dla organizacji przestępczych przygotowaliśmy możliwość łączenia i dzielenia narkotyków/papierosów na swoiste "paczki", którymi można swobodnie manipulować jak każdym przedmiotem. Nie będziecie musieli już męczyć się z całą masą przedmiotów w ekwipunku. Jest to bardzo przyjemne i funkcjonalne rozwiązanie, z którego - mamy nadzieję - będziecie chętnie korzystać.

 

equip.thumb.png.4fbe1f4585aa751a2f91cf26e000fbf7.png

 

Zapowiadane od dłuższego czasu Mobile Data Terminal w końcu ujrzy światło dzienne (jeszcze trochę nieco okrojone) tymczasowo w wersji BETA. Chcemy sprawdzić jak system ten zachowa się pod względem wydajności. Los Santos Police Departament będzie miało wgląd do wielu szczegółowych informacji na temat mieszkańców. Sprawdźcie to sami w grze. 😉

 

image.thumb.png.9ef7d4ee813e6233b8020b523eaf8537.png

 

Szerszy wybór fryzur dla postaci męskich oraz żeńskich pojawi się razem z uruchomieniem serwera gry. Udoskonalcie swoje postacie pod względem wizualnym i nadajcie im jeszcze lepszy charakter! Wszystko oczywiście znajdziecie u fryzjerów w Los Santos!

 

A także kilka mniejszych, lecz równoważnych zmian jakie zaszły:

 • odblokowane zostały pozostałe tatuaże, których wcześniej nie mogliście utworzyć (do około 1020 id),
 • poprawiono błąd związany z animacjami, który umożliwiał nieograniczoną zmianę pozycji w różne strony,
 • postać po wciśnięciu CTRL nie będzie się skradać - będzie kucać,
 • opisy innych postaci nie będą już widoczne przez ściany,
 • przyciemnione szyby pojazdu teraz skracają odległość widoczności nicków osób w nim siedzących (zależnie od poziomu przyciemnienia),
 • klawisz F3 dodatkowo ukrywać będzie nicki pozostałych graczy,
 • znaczne poprawki w kodzie gry i jego optymalizacja,
 • Dodano system wynajmu domów z cotygodniowym poborem opłaty,
 • poprawki związane z tempomatem, który powodował czasem jazdę wstecz pojazdu,
 • dodatkowe zabezpieczenia kodu,
 • komenda /v gps, pozwalająca na namierzanie pojazdów w grupie

 

Kiedy zagramy?

Rozgrywka na Vibe RolePlay oficjalnie powróci już jutro (niedziela) o godz. 20.00. Mamy nadzieję na Waszą liczną obecność i liczymy, że nadal będziecie miło spędzać z nami czas. Witajcie ponownie!

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności