Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA] dirtiernastiersuicide


DucePologne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OOC Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/16999-ducepologne/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/550-dirtiernastiersuicide/
Powód składania skargi: - 6.2 Na czatach OOC w grze obowiązują te same zasady, co w przypadku regulaminu forum. Zabrania się spamowania, nadużywania wulgaryzmów czy propagowania treści zabronionych prawem polskim.
Wyjaśnienie sprawy: - Witam, wielokrotne interakcje z tym graczem prowadzą do tego że muszę pisać skargę na forum, gracz wielokrotnie ukazuje rasizm oraz antysemityzm na czacie OOC > mam kogoś w organizacji który jest wyznania hebrajskiego i obraża to jego uczucia religijne. Piszę skargę to bo to nie pierwszy raz kiedy przejawia on agresywne zachowanie, które wpływa na samopoczucie moich graczy, Vibe Roleplay to najlepszy serwer roleplay w polsce, serwer przyjazny dla graczy w którym chyba każdy może czuć się swobodnie.

Wrzucam punkt prawa polskiego

Ust. 2

Konstytucja zakazuje dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny. Zakaz dyskryminacji jest konsekwencją i logicznym następstwem zasady równości. Konstytucja zakazuje wprost wprowadzania nieuzasadnionych zróżnicowań.

Zakaz dyskryminacji ma charakter uniwersalny podmiotowo („nikt”) i przedmiotowo (obejmuje „życie polityczne, społeczne lub gospodarcze”).

Dyskryminacja to gorsze traktowanie ze względu na cechę osobistą. Jest to kwalifikowana forma nierównego traktowania osoby ze względu na jakąś jej cechę osobistą, bez racjonalnego uzasadnienia. Do najczęściej wymienianych przesłanek dyskryminacji zalicza się płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek, orientację seksualną lub tożsamość płciową, ale mogą do nich należeć także inne cechy osobiste jak np. pochodzenie społeczne czy status materialny.


Dowody: - unknown.png
unknown.png?width=903&height=508
unknown.png
20221023203520_1.jpg

Edytowane przez DucePologne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki że napisaliście na mnie pierwszą skarge 👏 Zacznę może od pierwszego, czyli prześmiewczego żydzi do gazu - co nawiązywało do waszej organizacji, z której mam ostrą polewe i nie wstydzę sie tego przyznać. Co do wyzwisk przedstawionych wyżej, zostałem za to upomniany przez @Makler w trakcie wyjaśniania jakże świetnej akcji którą jest wykonanie na mnie VDM(dmu pojazdem, potrącenie mnie). A ty, jako autor skargi jesteś totalnie z nią niezwiązany i prosiłbym, aby osoby które wysłały dowody dały swoją wersje tego, jak chamsko mnie prowokowały pisaniem "haha dzieciaku". Liczyliście na inną odpowiedź niż zjechanie was? Totalnie bezsensowna skarga.

Dowód na to, że zostałem potrącony przez gracza dostarczającego dowody, co było jawną prowokacją w moją stronę.obraz.png.2ad4452e12914ba41ca29253c66c0f58.png
A tutaj, do czego nawiązywałem pisząc o "upierdoleniu napleta", czyli wasz jakże cringeowy i obleśny screenshot z tematu waszej jakże zacnej i wysokopoziomowej organizacji.
obraz.png.24cdbd283f330138404e4ea5d258c62c.png

Edytowane przez DIRTIERNASTIERSUICIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, dowody zostały przedstawione w screenach powyżej, co zostało pisane. Jednak, gracz który zrobił na Tobie 'VDM' został ukarany. Jednak to dalej nie wyjaśnia twojego antysemityzmu oraz tego żę obrażasz i szydzisz z uczuć religijnych na czatach OOC, osobiście tak jak wspominałem jestem liderem wyżej wymienionej organizacji , i nie ma w tym problemu żeby skargę napisał ktoś z kim miałeś interakcje. Jednak prawo jest jedno, dyskryminacja w Polsce jest zakazana czego tyczy się regulamin serwisu na którym grasz. Brak znajomości regulaminu - nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. Poza tym to nie pierwsza taka sytuacja.


Mieszasz IC z OOC > odsyłam Cie do poradników na forum.

''Odrazu uprzedzam i informuję, każdy post offtopic będzie karany punktami.''

^ Proszę sie zapoznać.

Edytowane przez DucePologne
gangus23, grs81, Dziob4k i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, nie kryję się totalnie z tym że mam z was polewę i z tego co gracie. Nie powołuj się na polskie prawo, w trakcie tego jak chamsko splagiatowałeś aplikację z polskiego GTAW:(PEN1), którego totalnie nie potrafiłeś zagrać. Wyżej wspomniałem że zostałem upomniany przez Maklera żebym przestał obrażać ludzi, do czego sie dostosuję. Jeżeli JA mam zostać ukarany, to chciałbym aby osoby odpowiedzialne za wstawienie screenshotów, zostały ukarane za prowokacje i obrażenie mnie.


//Dodam tylko nagranie, z tym potrąceniem mnie co było prowokacją z waszej strony.

 
Edytowane przez DIRTIERNASTIERSUICIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Odrazu uprzedzam i informuję, każdy post offtopic będzie karany punktami.''


Ośmieszasz siebie i osobę pod którą grasz, zachowujesz się irracjonalnie na co wskazują powyższe screeny, nie jesteś przystosowany do bytowania w społeczeństwie roleplay - to moja ostatnia wiadomość skargorozpatrywacza proszę o werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DucePologne napisał:

''Odrazu uprzedzam i informuję, każdy post offtopic będzie karany punktami.''


Ośmieszasz siebie i osobę pod którą grasz, zachowujesz się irracjonalnie na co wskazują powyższe screeny, nie jesteś przystosowany do bytowania w społeczeństwie roleplay - to moja ostatnia wiadomość skargorozpatrywacza proszę o werdykt.

Powołujesz sie aktualnie na punkt, który napisał Kuzyn o offtopicu, jednocześnie cały czas go robiąc. Nikogo nie ośmieszam, bo poważnie mam to w pompie stary. Skończcie robić z siebie wielkie ofiary, kiedy na czacie widać jak twój ziomek mnie prowokuje "HAHA dzieciaku" i zaraz pisze do Maklera.
obraz.png.077a49f94572be2d8f61226d21a272ab.png

Dorzucam drugą perspektywę potrącenia mnie, w razie gdybyście się powołali na desync.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DucePologne napisał:

5xzhYPq.png

@KarachPrzypadkiem to nie jest wykorzystywanie uprawnień Gm'a?

To tak dla Twojej świadomości, 1/4 zadań supporterskich polega na naprawianiu wozów co jest związane z różnym podłożem - chociażby uszkodzeniem przez buga. Nie widzę tutaj żadnego nadużycia.
image.png.c34bf570b974102668d7d0c6edfd498a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wlk napisał:

To tak dla Twojej świadomości, 1/4 zadań supporterskich polega na naprawianiu wozów co jest związane z różnym podłożem - chociażby uszkodzeniem przez buga. Nie widzę tutaj żadnego nadużycia.
image.png.c34bf570b974102668d7d0c6edfd498a.png

A rozumiem, okay dobrze że wyjaśniłeś jak to tutaj działa, do tej pory byłem raczej przekonany do tego że nie naprawia się pojazdow bez jakichś dowodów odnośnie buga, w końcu ludzie mogliby to wykorzystywać i pisać o naprawę przez co unikają wizyt w warsztacie. Jeśli tak to nie mam więcej pytań w tym temacie, dziękuję za wyjaśnienie, oczekuje na werdykt.

gangus23 i wlk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin