Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[18/12][101] CYBERPSYCHXSIS EP


thaZu

Rekomendowane odpowiedzi

MW0olk0.png

**Wieczorem 18 stycznia na portalach streamingowych jak i na kanale wytwórni 101 Records premierę miał debiutancki EP MOXXXY - CYBERPSYCHXSIS. Cybernetyczny projekt, który zapowiadany był już od dłuższego czasu finalnie został dowieziony i przekazany głodnym cyberpsychopatycznych żądzy słuchaczy. EP pojawiło się na serwisie V-Tube zarówno na kanale 101 Records jak i na kanale Moxxxy jako drobny visualiser do każdego tracku - artystka wraz z ekipą postawili na prostotę i póki co nic nie wiadomo by jakikolwiek teledysk miał w przyszłości powstać. Krążek składający się z 6 tracków to debiutanckie i pierwsze na taką skalę dzieło rozwijającej się artystki. Zarówno brzmieniowo jak i wizualnie dziewczyna zrobiła tak jak zapowiadała i dała słuchaczom to czego pragnęli -czysty cyberpunk experience. Tytuły każdego z utworów choć pierwotnie mogą znaczyć tylko jakieś słowa kluczowe, które nawiązują do gatunku Cyberpunk - kryją za sobą głębsze znaczenie.**

**CYBERPSYCHXSIS prócz pojawienia się na platformach streamingowych pojawiło się również kilka dni wcześniej, na internetowym sklepie wytwórnii 101 Records, gdzie można było zakupić fizyczne wydanie projektu w dwóch wersjach: CD ($9,99) oraz PSYCHO EDITION ($49,99). CD zawierało sam krążek z 6 utworami MOXXXY, w plastikowym, podpisanym przez dziewczynę, case wraz z informacją o dodatkowym bonusie znajdującym się na kanale artystki. PSYCHO EDITION zawiera to samo plus bonus w postaci specjalnie wyprodukowanych na potrzebę projektu i przygotowanym design kart tarota oraz komiksu w formie fizycznej jak i z kodem do pobrania wersji cyfrowej - ponadto w paczce znalazło się jeszcze kilka polaroidów z artystką, każdy z nich podpisany i z wiadomością na tyle - "YOU'VE ENTERED THE VOID, PLEASE, MAKE YOURSELF COMFORTABLE - MOXXXY".**

 

**ZAWARTOŚĆ PSYCHO EDITION:** (jest i smaczek do gierki in-game)

Spoiler

KARTY TAROTA: (tutaj dla osób, które się zdecydują zakupić, dostaniecie w postaci przedmiotów na serwerze owe karty. Będą one działały na zasadzie rzutu kostką. Kart jest 11, więc wylosowana cyfra w rzucie kostką będzie oznaczać wylosowaną kartę.)

Spoiler

jC24LB2.png
NS6jT57.jpg - 1. THE DEVIL
JJ7JtHo.jpg - 2. THE FOOL
HR4DPyZ.png - 3. THE STAR
tLjMOSo.png - 4. THE LOVERS
Wrncxoo.png - 5. WHEEL OF FORTUNE
5PQBsbG.png - 6. THE MAGICIAN
bafnbO8.jpg - 7. STRENGTH
JvVsIUZ.jpg - 8. JUDGEMENT
YpYpvOW.jpg - 9. DEATH
R0X928O.jpg - 10. THE TOWER
I900Y5a.png - 11. THE HANGED MAN

KOMIKS:

Spoiler

VI4kpoS.png1FnMBmD.pngfE4JfuI.pngNpYwyIW.png7YloJw6.pngPmSraXw.pngGTcxb0C.png

 



**Na kanale MOXXXY pojawił się krótki filmik, gdzie dziewczyna zdradziła nieco więcej szczegółów dotyczących całego projektu, kilka ciekawostek zza kulis oraz całą swoją wizję jaka jej towarzyszyła przez ostatnie tygodnie podczas tworzenia projektu:**

Spoiler

Heeey guys! Cyberpsychoza właśnie dotarła do was wszystkich! Mam nadzieję, że projekt przypadnie do waszego gustu bo napracowałam się nad nim jak jasna cholera - Geeez, spore ukłony dla kompozytorów, którzy działają przy soundtrackach pod konkretne dzieła. Miałam od cholery wizji, od cholery pomysłów i cały natłok sprawiał, że nie byłam w stanie skleić nic w taki sposób jakbym chciała. Yeah - jak będziecie grzecznie to jako bonus dorzucę wam out-takes. Anyway! Cyberpsychosis - Jeśli tutaj dotarliście i czekaliście na to zapewne jesteście ogromnymi fanami cyberpunka i mrocznego Electro łamane na EDM. Ten brudny, mocny drop, który idealnie będzie pasował do zatracania się i życia na trzysta procent na parkiecie będąc oślepionymi od neonów i stroboskopów jak i również będzie perfekcyjny do - ekhm... Krzywdzenia ludzi? Tak ujmę to najgrzeczniej! **chichocze**

Yeaaah, cały projekt starałam się ubrać jako historię. Opowieść bohatera, jednego z wielu, który żył na ulicach Night City - tutaj ogromne shoutouts dla tych co znają całe uniwersum cyberpunk, nie tylko 2077! Całość historii rozpoczyna się od utworu TRAUMA. Pamiętacie visualiser jaki puściłam jakiś czas temu gdy Trauma wyszła jako singiel, right? Yeah. TRAUMA to początek drogi ku końcowi. Gdy wydarzenia z przeszłości, które ukształtowały głównego bohatera, są dla niego niczym Trauma. Trauma, która sprawiła, że robi teraz to co robi, zatracając się w tym kompletnie. A gdzie najlepiej się zatracić w Night City? Chociażby w jednym z klubów, przy dobrym braindance, ha! A jak już mowa o zatracaniu się w tych niezbyt /dobrych/ rzeczach - tutaj wkracza DIRTY BUSINESS.  Wiele tutaj chyba tłumaczyć nie muszę, prawda? Wystarczy, że to przesłuchacie i sami zrozumiecie! 

NEUROGENIC SHOCK - czyli coś co pewnie do dziś katowaliście od premiery bo cyferki nie kłamią. Myślę, że wypuszczając to jako przedsmak w postaci singla i przygotowując z ekipą tę scenerię do zdjęcia - dużo miłości dla was, ekipo! - zdążyliście już poczuć znaczenie tego utworu. Jeśli nie i jak on wiąże się z całą historią? Tytułowy neurogeniczny szok to jeden z objaw jakich nawabił się zmodyfikowany układ nerwowy głównego bohatera. Pod wpływem nadmiaru wszczepów pojawiły się pierwsze objawy cyberpsychozy i choć cel był jeden - tamtego wieczora chłodna posadzka kompletnie spłynęła krwią niewinnych. I stąd możemy płynnie przejść do następnego tracku, jakim jest INSANITY. Mając już na uwadze pierwsze objawy cyberpsychozy, bohater popada w szaleństwo, próbując wygrać z myślami i świadomością tego, że traci człowieczeństwo. Rozpoczyna się szaleńcze poszukiwanie wyjścia z tej sytuacji - sytuacji z której wyjścia nie ma. Lecz bohater niestety o tym nie wie...

Tytułowe CYBERPSYCHOSIS. Creme de la creme całego projektu. Bohater jest stracony. Utracił całe swoje człowieczeństwo a chrom przejął władzę nad jego ciałem. Jeśli tu jesteście - chyba nie muszę wam tłumaczyć czym jest cyberpsychoza? I w ten sposób możemy przejść do zakończenia - THE END. Ostatnie tchnienie, ostatnie przebłyski wspomnień gdy nasz żywot dobiega końca. Zakończenie tej smutnej i tragicznej historii.

Próbowałam i mam nadzieję, że udało mi się dowieźć dla was idealny cyberpunk experience jakiego pragnęliście. Ba - czasami, żeby jak najlepiej je oddać to spędzałam całe dnie w studiu, skacząc od fotela do kanapy, robiąc sobie przerwy w produkcji na grę. Ale jak już o niej mowa... W opisie pod każdym trackiem macie link do ukrytej playlisty na moim kanale plus link do chmury. Znajdziecie tam mały bonus, kompletnie za darmo - kilka miesięcy wstecz jak bawiłam sie w domowym zaciszu to wzięłam na warsztat kilka playsów z OST Cyberpunk 2077 i je zremixowałam, więc... Miłej cyberpsychozy! I Ci co zamówili PSYCHO Edition - Dajcie znać jak wam się podobało i podrzućcie mi na DM zdjęcia z waszymi zestawami! **rozbawiona posłała serce z palców do obiektywu, zakończyła nagranie**

 







 

**Po wejściu w link z opisów tracków, przed słuchaczem objawiła się kolejna playlista zawierająca 5 utworów. Każdy z utworów miał wyłączoną monetyzację zaś źródło w chmurze pozwalało na darmowe pobranie całości.**

Spoiler

 

 


 


PROMOCJA I WYDATKI:

 

Spoiler
  • Zapowiedzi projektu na występach
  • Budowanie narracji i napięcia od zapowiedzi do premiery przy pomocy social mediów
  • Promowanie projektu przez większe gwiazdy w stanie - RONNIE, BABY RAY, NEMESIS
  • Tematyczny mural powstały na Vespucci Beach na ściance artystycznej
  • Billboards
  • Interakcja z odbiorcami podczas wydarzeń i livestream
  • Tematyczna impreza promująca projekt
  • Image postaci, kreowany od początku do końca projektu by budować jedność i trafiać w odpowiedni target

  • Koszta logistyczne (produkcja kart, komiksu, egzemplarzy fizycznych) - $40,000
  • Koszta promocyjne (billboardy, mural, wydarzenie) - $160,000

DANE:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Judy Roux
Numer konta postaci: 9415082622
Profil Postaci: MOXXXY
Manager: Kane Saleh
Numer konta postaci: 8413493566
Deal: 20%
Profil postaci: Kane Saleh
Wytwórnia: 101 Records
Numer konta wytwórni: 7062440565
Deal: 10%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin