Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01.15.23][101 Records] Aisha Huxley - 2022 prod. MOXXXY


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**15 stycznia na kanale vTube Aishy, oraz największych serwisach streamingowych zgodnie z zapowiedzią pojawił się pierwszy oficjalny singiel dziewczyny. Piosenka jest wydana przez label 101 Records co jest niemałym zaskoczeniem, gdyż jeszcze jakiś czas temu Celebrity Preview informowało o potencjalnym przejściu influencerki pod szyld wytwórni Generation A. Za produkcję, nagrywki oraz całą inżyniernię dźwiękową odpowiedzialna jest MOXXXY, o czym Aisha wspominała już w swoim vlogu. Ta piosenka różni się od poprzedniego utworu wydanego jakiś czas temu w serwisie soundcloud przez jak się okazuje - konto Aishy o nicku littlegunslinger. Piosenka ma agresywny instrumental, a same wokale są dość spokojne. Dziewczyna w tekście śpiewa o swoim 2022 roku.**

 

Description + Lyrics:

Spoiler

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Produced, Recorded, Mixed and Mastered by: MOXXXY
Release date: 15.01.2023

2023 .101 Records

FOLLOW Aisha: https://li.v-rp.pl/aishaa_h
FOLLOW MOXXXY: https://li.v-rp.pl/freakmachine666
FOLLOW .101 Records: https://li.v-rp.pl/pages/101Records

Lyrics:

[Intro]
(fuck no)

[Chorus]
ten rok był ciężki, wszystko obróciło się o 180 stopni (stopni)
ja byłam grzeczna, a i tak było źle
ten rok był ciężki, nie wiem jak przeżyłam ten czas (ten czas, ten czas)

[Verse]
myślę wciąż, o wszystkim złym
widzę te chwile kiedy, lały się łzy
w następnym roku, może też dziać się syf
a jeśli nie to powiem, że to jakiś cud

[Bridge]
ten rok był ciężki
ten rok był ciężki
ten rok był ciężki

[Chorus]
ten rok był ciężki, wszystko obróciło się o 180 stopni (stopni)
ja byłam grzeczna, a i tak było źle
ten rok był ciężki, nie wiem jak przeżyłam ten czas (ten czas, ten czas)

Promocja:

Spoiler

Tajemniczy wpis na LI Aishy, post uległ zmianie kilka razy, w poście influencerka poinformowała o wydaniu covera STAR WALKIN’ na swoim kanale, końcu podcastu miscreated.
Na vTube trafia niespodziewanie cover STAR WALKIN’ wykonany przez Aishę
Informacje o potencjalnym dołączeniu Aishy do wytwórni Generation A
Dobry odbiór formatu QQ na kanale dziewczyny
Dziewczyna brała w pewnym sensie udział w procesie produkcyjnym hitowego albumu BABYPRINCE, którego ukazały się trzy odcinki #1 #2 #3
Dziewczyna na story wrzuca tajemniczy profil soundcloud, który ma nick ‘littlegunslinger’, dzień później owe konto uploaduje singiel nazwany ‘chaseafterlove’, który okazał się pierwszą twórczością dziewczyny, finess3 god udostępnia kawałek na swoich socialach
Aisha ogłasza dalsze plany na swoją karierę, ogłasza koniec swojego podcastu, oraz rozwijanie kanału na vTube, odcinek kończy zapowiedź, snippet, oraz ogłoszenie presave singla 2022, dodatkowo, na tiktoka trafia dźwięk z piosenki do którego ludzie mogą tworzyć swoje filmy, dziewczyna też wrzuca element filmu kiedy prezentuje snippet na swoje konto na tiktoku
Serwis WAV postuje o nadchodzącym singlu Aishy, dodatkowo informując większą publikę o piosence ‘chaseafterlove’, która już jakiś czas temu pojawiła się w serwisie soundcloud
Dziewczyna pokazywała się wraz z Baby Ray, oraz MOB Prince na scenie podczas ich trasy koncertowej po Stanach
Produkcją singla zajęła się ostatnio viralowa MOXXXY
Aisha zaprezentowała i zaśpiewała cały singiel podczas koncertu z trasy BABYPRINCE w Sacramento 13 stycznia, nagrania singla zapewne bardzo szybko opanowały serwis vTube
Wydanie singla pod szyldem 101 Records zapewne było niemałym zaskoczeniem ze względu na plotki o dołączeniu dziewczyny do labelu Generation A
Reklama kawałka Aishy w Self Radio
Klip wrzucony w dzień urodzin Baby Ray'a - piosenka zadedykowana raperowi po informacji o jego ciężkim stanie
Reklama u DG - koszta $50 000
Odcinek QQ z finess3 God, na końcu materiału było można zobaczyć adnotację do singla

Odegranie nagrywek:

Dane postaci:

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley (85%)
Numer konta postaci: 5924677773
Przynależność: 101 Records (15%)
Numer konta wytwórni: 7062440565

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Utwór Aishy przyjął się całkiem w porządku, mimo wielu zwątpień po stronie fanów kobiety. Świetna produkcja od strony MOXXXY dodała tylko charakteru tworowi. Pojawiają się komentarze różnorakie. Z niektórych można wywnioskować, że fani proszą o więcej. Z innych zaś odwrotnie. Wolą starą Aishe, która skupiała się na blogowaniu, vlogowaniu i zdawaniu relacji z wydarzeń, produkcji albumów gwiazd. Niektórym z nich nie przeszkadzałoby jednak, gdy RAZ na jakiś czas wrzuci kolejny utwór w sieć. **

ODTWORZENIA: 70 238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin