Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Logan Moreau


Wacha

Rekomendowane odpowiedzi

MoreauGrafika.thumb.png.cb1b4a6346f7ed20653374952e1e62cf.png

 

Logan Moreau (ur. 1995) - Urodzony i wychowany w Los Santos kierowca sportowy, rajdowy, który rozpoczyna swoją przygodę z bolidem. Zainteresowanie sportem motoryzacyjnym przejawiał już w liceum, po którego ukończeniu rozpoczął dalszą edukację w NASCAR Technical Institute w Mooresville, NC. Po ukończeniu studiów zaczął jeździć jako kierowca w wyścigach WRC podpiętych do klubu Roar Camel Rally. Jednym z największych osiągnięć Amerykanina było zdobycie Vice Mistrzostwa na Zachodnim Wybrzeżu oraz Mistrzostwa w stanie San Andreas, które były zorganizowane przez ARA (American Rally Association).

 

Aktywność:

 

Imię i nazwisko postaci: Logan Moreau
Numer konta postaci: 7102690075
Przynależność: San Andreas Motorsport League
Edytowane przez Wacha
Mitsu, Jaguar, aikon i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.thumb.png.5f4b1e40dae478b0b20ffcb25f3e4b98.png

 

**Logan odstawił nieco na bok rajdy w celu poszerzania horyzontów. Zaczął od poszukiwań klubu, po czym udał się na rozmowę z właścicielkami domu mody ML Creations, które poszukiwały kierowcy do swojego teamu. Kierowca po otrzymaniu odpowiedniego wsparcia oraz podpisaniu kontraktu z marką ML Creations zaczął udzielać się w półprofesjonalnych wyścigach bolidów reprezentując ML Racing. Początki jego bolidowej kariery zapowiadają się owocnie, na samym starcie zdobył trzecie miejsce w kwalifikacjach do pierwszej, elitarnej ligi Los Santos Race League**

Edytowane przez Wacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201123145415_1.thumb.jpg.cb56aac28a4909b83c8dfd83ddc75e69.jpg

 

**Od czasu kwalifikacji Logana można codziennie spotkać na torze należącym do Los Santos Race League, mężczyzna bardzo przykłada się do wyścigów mających odbyć się w weekend, traktuje całość jak pracę. W wyniku systematycznych treningów znacząco poprawił swoje umiejętności i oswoił się z bolidem. Ponad to nieoficjalnie pobił rekord okrążenia toru osiągając wynik 19.700s, wcześniejszy wynosił 19.883s**

 

rekord.jpg.80e00d6ee0b4db3662bd356aedc57dd6.jpg

Edytowane przez Wacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrust1.png

**Logan z pomocą agencji reklamowej ML KSX trafił na okładkę #443 wydania miesięcznika Thrust gdzie  przeprowadził obszerną i surową recenzje luksusowego Ubermacht Revolter, warto dodać iż mężczyzna pojawił się kilka razy na okładce magazynu kilka lat wcześniej jeszcze w dobie sukcesów swojej kariery w wyścigach WRC**

Edytowane przez Wacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201126230009_2.thumb.jpg.5865877963be939e59aed68f25222f1d.jpg

**26 listopada 2020 roku równo z godziną 21:00 wystartował pierwszy w Weazel News wywiad poprowadzony przez Catarine Fernandes z reprezentantem ML Racing - Loganem Moreau. Mężczyzna w trakcie wywiadu wypytany został o swoją przeprowadzkę z WRC do bolidów, współpracę z ML Creations oraz Los Santos Race League**

image.png.a66c8b000468670a4181dd13aed2209a.png

Przebieg wywiadu:

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Dobry wieczór Szanowni Państwo, z tej strony Catarina Fernandes i będę specjalnie dla Was prowadzić rozmowę z Loganem Moreau, który jest kierowcą zespołu ML Racing w Los Santos Race League!

Dobry wieczór drodzy słuchacze, mam nadzieję, że odpowiem na wszystkie pytania i zachęcę Was do obserwacji mojej kariery!

 

Za nami kwalifikacje do Los Santos Race League, jakie są pańskie odczucia? Czy jest Pan zadowolony z wyniku?

Za mną jedna z ważniejszych chwil w moim życiu, a mianowicie zakończone kwalifikacje do tak prestiżowej ligi. Muszę przyznać, że bardzo bym się rozczarował, gdybym się do niej nie zakwalifikował. Jestem bardzo szczęśliwy z faktu dołączenia do elity kierowców i mam nadzieję, że będę w tej dyscyplinie odnosić same sukcesy tak jak w WRC.

 

Właśnie, w takim razie chętnie posłuchalibyśmy odpowiedzi na temat Pana wyzwań. Czy mógłby je Pan jakoś określić, wymienić?

Moim głównym wyzwaniem jest zdobycie mistrzostwa Los Santos Race League z zespołem ML Racing. Oczywiście również mam zamiar wygrać pierwszy wyścig, a to co będzie w przyszłości nie jestem w stanie określić. Życie z dnia na dzień stawia nam przed oczami coraz to kolejne nowe wyzwania, więc ciężko stwierdzić tak naprawdę, co będzie następne.

 

 

Może porozmawiajmy o Pana zespole, ML Racing. Dlaczego właśnie Pan wybrał ten zespół, a nie inny?

Przystałem na ofertę zespołu ML Racing, ponieważ była ona najbardziej atrakcyjna ze wszystkich i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, że mogę występować właśnie u nich. Dostaję od strony ML Racing ogromne wsparcie i wiem, że w bardzo dużym stopniu przykładają się do mojego sukcesu. Cenię sobie również stabilność, a tą jedynie oni mogli mi zagwarantować.

 

ML Racing to też ML Creations, bo to na ich profilu społecznościowym znajdują się wszystkie publikacje dotyczącego Pana zespołu w Los Santos Race League. Jak się Panu z nimi współpracuje?

Muszę przyznać, że nie widziałem nigdy tak profesjonalnego podejścia i pasji jaką kieruje się ML Creations. Panuje tam rodzinna atmosfera, wszyscy są do siebie bardzo życzliwi i rzecz jasna gwarantują mi dostęp do tego co każdy uwielbia, czyli do ubrań. Lubię mieć unikalny styl i wyróżniać się z tłumu, a w tym oprócz mojej pasji mogą mi również pomóc ubrania z ML Creations.

 

Jakie są Twoje relacje z innymi kierowcami Los Santos Race League?

Mimo rywalizacji moje stosunki z innymi kierowcami są na naprawdę dobrym stopniu. Czasami wspólnie trenujemy, żeby wspólnie popracować nad swoimi umiejętnościami. Najlepszy kontakt mam z Freydis, która jest reprezentantką Bear Clubu i wspaniałą przyjaciółką.

 

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia do studia, życzę powodzenia w nadchodzącym wyścigu i samych sukcesów w karierze. Moim gościem był Logan Moreau - kierowca zespołu ML Racing. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy, do usłyszenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201126230009_1.thumb.jpg.5c30e33af6c120b57257fbc259235e46.jpg

**Niecałą godzinę po udzieleniu wywiadu dla Weazel News do telefonu Logana dodzwonił się Kyrton Flowa - prezes portalu społecznościowego LifeInvader z którym umówił się na spotkanie w siedzibie firmy. Po chwili rozmowy i ugadaniu warunków współpracy mężczyźni praktycznie się zakumplowali, a profil Logana na LI zyskał status Zweryfikowany**

image.png.213717d71e5ee6ef9347694cd77e0448.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.7bebaa3e72a0d968c557dd2084823ad8.png

**Na profilu Logana na portalu LifeInvader trafiło zdjęcie, do którego kierowca pozuje w towarzystwie Abigail Belton. W opisie fotografii Moreau podsumowuje start pierwszego sezonu Los Santos Race League oraz gratuluje zajęcia pierwszego miejsca jedynej uczestniczce płci pięknej - Freydis Hagen**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fsdg.thumb.png.46641a73501bbcf03d4db903fe6bf190.png

**03.12.2020 przez portal LifeInvader z Loganem skontaktowali się przedstawiciele partii Republikanów. Przez krótką rozmowę kierowca umówił się z Donaldem Ackermanem, przewodniczącym wspomnianej partii, na spotkanie jeszcze tego samego dnia w nowej na Vespucci restauracji Isla Paradiso. Podczas rozmowy omawiano kwestie współpracy Logana z partią przy pewnym projekcie poświęconym branży rozrywkowej z naciskiem na motosport. Ponad to wspomniana restauracja może zostać oficjalnym sponsorem Moreau co poskutkuje trafieniem logo lokalu na jego kombinezonie oraz bolidzie.**

Edytowane przez Wacha
SIR_SeReK, Revo, Flafi i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.e7fa5e2b246103fe3903317d01161bd1.png

**Na profilu Logana Moreau na LifeInvader pojawiło się zdjęcie na którym kierowca siedzi w odrzutowcu będąc w drodze do Las Venturas. Po bankructwie ML Creations Moreau nie widząc większego sensu jeżdzenia w lidze LSRL pod szyldem ML Racing wykorzystał pełne prawa do teamu wystawiając jego licencję na aukcje. Z uwagi na bardzo wysoką pozycje teamu w lidze podana cena wywoławcza wynosi $40.000 i może łatwo wzrosnąć podczas licytacji. Sam Logan w Las Venturas nie odstąpił od motosportu, wrócił do udzielania się w rajdach tym razem po tamtejszych pustynnych terenach jako kierowca Vapid Racing Team oraz walcząc o kolejne mistrzostwo stanu - tym razem Nevada**

 

Spoiler

((Z uwagi na zbliżającą się premierę Cyberpunk 2077, spore zaległości w szkole które zobowiązany jestem nadrobić oraz archiwizacji ML Creations i ABM zawieszam postać na czas bliżej nieokreślony. Jeżeli będę miał co wstawiać i będzie mi się chciało to w miarę możliwości jeszcze będę udzielał się w tym temacie oraz na LI, jednak będzie to dużo mniejsza aktywność niż dotychczas. Jeżeli @thelordzibi zechce to może zarchiwizować temat i w razie powrotu do gry dam znać by go tu przywrócić (jak będę 100% pewny zakończenia gry, to dam znać, póki co biorę sobie przerwę). Wtedy jednak nie będę miał możliwości publikować tu okazjonalnie postów z tymczasowej kariery mojej postaci w Las Venturas))

 

Edytowane przez Wacha
aikon, Jaguar, B-Rabbit i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.ae8f11a6f10006d88d4dfb9c116a1788.png
 

**Po dłuższej ciszy medialnej Logana na oficjalnej stronie American Rally Association udostępniona została tabela zawodników. Kierowca bez żadnych problemów zakwalifikował się do sezonu 2020 Nevada Rally zdobywając na sam start drugie miejsce w tabeli oraz zyskał wielu sponsorów, między innymi Meinhmacht, Jetsam oraz Celltowa - wieść bardzo szybko obiegła wszelkie fanpage poświęcone marce Vapid oraz samemu Loganowi Moreau. Dodatkowo po upłynięciu połowy sezonu 2020 na kanały oraz strony internetowe Vapid Racing oraz ARA wstawiony został filmik przedstawiający najlepsze momenty kierowcy w sezonie.**

 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wacha
Revo, noteker, adamix i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201211025256_1.thumb.jpg.9ff9ed36ec5356ba88f4b08d94b1e6df.jpg

**Sezon Nevada Rally 2020 zakończył się dla marki Vapid Racing ogromnym sukcesem za sprawą zdobycia szczytu podium przez ich reprezentanta Logana Moreau oraz jego codrivera Yovana Maslova. Jest to przełomowy moment dla firmy która jak dotąd kończyła głównie w okolicach środka tabeli. Jednorazowy powrót do rajdów i wygrana są również ogromnym osiągnięciem kierowcy które bez wahania może sobie wpisać w CV jak i dowodem na to, że stara miłość nie rdzewieje i Moreau czuje się w rajdówce jak ryba w wodzie. W wywiadzie udzielonym zaraz po finale sezonu Nevada Rally 2020 oznajmił, że kontrakt z marką podpisany był tylko na okres jednego sezonu i póki co nie planuje dalej dla niej jeździć. Ogłosił również, że ma w planach powrót do Los Santos w nowym roku i nie zamierza odsuwać się od motosportu.**

UTK, Revo, B-Rabbit i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

V5wFeK1.thumb.jpg.065f4d4fc236300950ab9a96706e90cd.jpg

**Logan Moreau niespodziewanie wrócił do miasta parę dni wcześniej niż zapowiadał. Dnia 28.12.2020 wyszedł on z terminalu LSIA w towarzystwie Yovana Maslov, kierowcy znanego głównie z faktu bycia codriverem Vapid Racing, dla którego Logan wygrał sezon Nevada Rally 2020. Wraz z powrotem do miasta przytaszczył za sobą masę pytań odnośnie jego kariery. Mężczyzn widziano często na torze Los Santos Race League co wskazywało powrót Moreau do ligi. Wiadome też było, że marka ML Racing od kilku tygodni jest wystawiona na sprzedaż co rodziło masę plotek. Dnia 1.01.2021 na oficjalnej stronie Redwood Cigarettes oraz profilu Logana na LifeInvader udostępnione zostały posty głoszące, że marka produkująca papierosy wykupiła licencję ML Racing przeistaczając ją w Redwood Racing, dodatkowo wiadomo, iż Logan Moreau wraz z Yovanem Maslov zostali oficjalnie kierowcami teamu. ** 

Spoiler

image.png.6f3558dbf0fa608d17ca95242a6643d6.pngimage.png.d5cb223d231e88f7d4b0c0f6d62fbf0c.png

Edytowane przez Wacha
Revo, Garrett, Jaguar i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin