Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Mokot] greygods


greygods

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie chce mi się odpowiadać na tę wyssaną z palca historyjkę o żonie i dzieciach punktując każde zdanie które napisałeś, więc napiszę w miarę krótko.

Nie odniosłeś się w żaden sposób do multikont w inny sposób niż "zarząd nie wziąłby osoby z MK do ekipy" - no ale wziął, zrobił to na Twoim poprzednim MK (ynsky) i zrobił to teraz, z taką różnicą że wtedy dostałeś bana z miejsca, a tutaj kryją Ci dupę i ukrywają logi poprzednich kar. Nie ma żadnej wątpliwości co do tego że to twoje konta, bo na wszystkich trzech miałeś takie same hasła, seriale i na dwóch z MK miałeś ten sam Social Club ID. Nawet lajkowałeś sobie sam posty.

Zdoxowałeś jędrka i pozwalałeś na to wszystkim na discordzie South Central, potwierdziłeś że osoba doxowana to jędrek pytając o to na tamtym serwerze i Twoją reakcją na to było "XD".  Widząc jak ktoś wysyła jego zdjęcia napisałeś "to jedrek? XDDDD". Wiedziałeś co robisz, zachowałeś się jak zwykły dzieciak po tym jak dostałeś słusznego bana i nie ma na to żadnego wytłumaczenia.

image.png

A co do griefingu to więcej nie trzeba dodawać - rozjebałeś, pozwoliłeś na zmianę serwera w jakiś chlew do reklamowania konkurencji i doxowania ludzi - nie zmieni tego, że potem nagle pomyślałeś o tym aby oddać serwer Sidneyowi.

Osoba o temperamencie ośmiolatka który niszczy wszystko co ma w zasięgu wzroku nie powinna mieć możliwości bycia w ekipie ani nawet uczestniczenia w społeczności - na proste słowa które zrozumiesz: powinieneś siedzieć na banie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mokot napisał:

Wciąż nie widze dowodów na moje multikonta, poza jakimiś ssami które nic nie wnoszą, gdzie ss seriali/lajkowania postów ynsky/decz?

image.png.3cd344173a40aa1924a046cdec40173e.png


image.png.4c5b55b4fdba3615e38cdea4a084716c.png

image.png.10248f9ab059bb6be42ba48774ec5987.png

Wystarczyły Ci dwie minuty na przelogowanie się z konta na konto.

Jak te screenshoty nic nie wnoszą to najwidoczniej totalnie nie umiesz łączyć wątków, a do seriali z których logowały się Twoje konta mają dostęp administratorzy. To ostatnia odpowiedź ode mnie w tej skardze bo użytkownik o trzech tożsamościach (mokot, ynsky, decz - jakby ktoś zapomniał) nie zaskoczy mnie już tutaj niczym i będzie udawał niewinnego, możecie ją śmiało rozpatrzyć.

Edytowane przez greygods
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin