Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ILLEGAL BURNOUT🔥 - A few words about the future


Samurai_

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png
**Kliknięciu w miniaturkę filmiku i włączeniu go zaczął lecieć przyjemny dla ucha podkład następnie kamera przy pomocy efektów przybliżyła kadr na Jasona który stoi oparty o Imponte Phoenix a w tle widać zatoczkę z której często ludzie zostawiają jachty i pomniejsze łodzie w Santos, Następnie Jason odbił od auta i przejeżdżając dłonią po masce pojazdu dodał utrzymując kontakt wzrokowy z kamerą przed sobą **

Jason mówi: Zapewne zastanawiacie się co robię w takim miejscu i czemu obok mnie stoi Phoenix? Już śpieszę z odpowiedzią ****Podszedł na przód pojazdu poczym oparł się o maske****

Jason mówi: Lecz od początku, Jestem Jason, Jason Blackburn też stąd nazwa kanału **W tej minucie pojawiła się specjalna wstawka przedstawiająca zdjęcia Jasona z dawnych czasów gdzie pomaga ojcu przy starym Sabre oraz kilka innych zdjęć na których miedzy innymi posiada plakaty w pokoju związane z seriami gier wyścigowych czy też kolekcje rysoraków na jednej z półek nad łóżkiem** Od dziecka czułem pociąg do samochodów i szeroko pojętej motoryzacji, czy to pierwsze próby pomocy tacie przy aucie czy to też oglądanie miedzy innymi Fast and Furious w TV, Wszystko mnie pokierowało w miejsce gdzie obecnie jestem. Z Detroit przyjechałem mniej więcej pierwszy raz 3 lata temu do Santos gdzie zostałem na dłużej i odbyłem również długi staż w ENDO Performance, jak przyjechałem z wtedy moim mniemaniu dosyć sporą wiedzą na temat motoryzacji to zaczynając prace w ENDO dowiedziałem się że to co ja wtedy wiedziałem to zaledwie o taki malutki wierzchołek góry lodowej **Wykonał gest próbując pokazać rozmiar** 

Jason mówi: Obecnie mogę śmiało powiedzieć że jestem o wiele bardziej doświadczony, mam za sobą masę projektów o których chętnie opowiem przy innym materiale ale przechodząc dalej do tematu odcinka, Czym jest Illegal Burnout? Dla mnie? Chęcią spełnienia się w nowej roli, Chęcią stworzenia czegoś co sprawi że będę dumny oraz chęcią bym mógł przekazywać moja wiedze dalej lecz nie zamierzam was zanudzać naukowym bełkotem o każdej najmniejszej śrubce jaka znajduje się pod maska a bardziej zabrać wspólna podróż po świecie motoryzacji w Santos z przymrużeniem oka. Odcinki będę starał się prowadzić w formie vlogów lecz również nie zabraknie czegoś bardziej przyziemnego albo konkretnych serii. Podsumowując czym jest dla mnie Illegal Burnout? Możliwością wpłynięcia na nowe wody i rozwijania się na nich lecz również możliwość dzieleniem się tym co kocham od dzieciaka i może zarażeniem młodych rajdowców miłością do tego samego. Czym będzie dla was? Cóż mam nadzieje że czystą rozrywką bo o to w tym wszystkim będzie chodzić. Jeżeli chodzi o przyszłe plany to są one na tyle ogromne i czasochłonne że nie chce nic obiecywać, nie chce również zdradzać co to będzie tylko jeżeli wszystko będzie się fajnie kleić i robić coraz większa kulka to zobaczycie że to będzie coś co naprawdę rozwali system**odwrócił się po czym otworzył maskę pojazdu i spoglądając pod nią nagle kamera przybliżyła się znacznie do twarzy mężczyzny a jego wzrok powędrował w stronę obiektywu**

Jason mówi: A o co chodzi z tym autem? Phoenix którego widzicie jest to JEDYNE auto które złożyłem dosłownie od zera, znalazłem metalową budę w okolicy Sandy Shores zabrałem ją po czym stworzyłem niezwykle zajebistego potwora Frankensteina który wygląda o niebo lepiej niż filmowy odpowiednik, W środku jest turbo, był silnik, jest dosłownie wszystko, to był pusty szkielet do którego wrzuciłem bebechy, Phoenix to już praktycznie wymarły dinozaur jeżeli chodzi o drogi w Santos ponieważ jest za stary by nazwać go młodym, lecz jest też za młodym by nazwać ko klasykiem i tak jest gdzieś po środku zapomniany a niegdyś podbijał wyścigi na torach i był jednym z bardziej popularnych aut w przedziale 1980 roku a 2000 potem oczywiście weszły nowe modele i ta generacja bodajże doczekała się tylko jednego lepszego modelu lecz pewności nie mam i nie chce was skłamać, A teraz? Zobaczcie sami jak prezentuje się rękodzieło **W tym momencie na ekranie przy elektronicznej muzyce pojawiły się przebitki z różnych kadrów na Phoenixa który wygląda jak świeżo zabrany z fabryki posiadając nieskazitelnie czyste felgi oraz obniżone zawieszenie, z tyłu zaś widnieje bardzo wysoki charakterystyczny spoiler a przy ujęciu z tyłu widać owalne dwie końcówki rur wydechowych zaś przy scenie na której widać pojazd w całej okazałości można zauważyć że posiada czarny metaliczny lakier i nałożoną na niego czerwoną perłę. Po dłuższej chwili kadr pokazał Jasona który siedzi w środku pojazdu i dodał spoglądając w stronę obiektywu przez otwarte drzwi**

Jason mówi: Wybrałem akurat ten konkretny model z mojej stajni przez samo to że jest to coś co zrobiłem całkowicie od zera jak robię aktualnie ten kanał, włożyłem w to auto serce i zawsze wkładam je we wszystko co tworze i tak samo będzie z moją twórczością w sieci. Filmy będą pojawiać się póki co raz w tygodniu może dwa jeżeli czas wolny będzie mnie rozpieszczał, A ty drogi widzu jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym modelu bądź jakimkolwiek innym napisz w komentarzu swoją propozycje a ja ją rozważę  na przyszły materiał oraz gorąco zachęcam do zaobserwowania mojego profilu na Lifeinvaderze który pojawi się w prawym górnym rogu (Adnotacja) a ja teraz uciekam trochę tą maszynę rozgrzać bo nie lubi gdy jej jest zimno, Trzymajcie się i do następnego, Siema! i pamiętajcie nie stójcie w miejscu! **Po tych słowach Jason zamknął za sobą drzwi po czym  szybko i agresywnie dodając gaz oraz zmieniając bieg zmusił auto do stanięcia "dęba" pod nadmiarem mocy po czym z piskiem opon wyjechał z parkingu przy zremixowanej wersji piosenki "Major Lazer - Night Riders" poczym powolnie wskoczyła scena z czarnym obrazem oraz filmik się zakończył**

 

 

 

Edytowane przez TheSamurai
przekadzia i bunia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin