Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #62: LifeInvader


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mario napisał:

Jeśli znajdą się jakieś kujące w oczy błędy np. w tłumaczeniu, bądź innych aspektach nowego LI - napiszcie zgłoszenie w panelu.

Póki co jest znaczący bug w otrzymywaniu wiadomości u niektórych, przelogowanie się nie pomagało - tak, ja mam na przykład ten błąd chociażby.

inpursuit lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FWD napisał:

Póki co jest znaczący bug w otrzymywaniu wiadomości u niektórych, przelogowanie się nie pomagało - tak, ja mam na przykład ten błąd chociażby.

Tak, mam to samo. Czasami przychodzi wiadomość widmo w postaci samego powiadomienia. Czasami jest sam dźwięk bez żadnego powiadomienia.

FWD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zamiar zrobic cos z tym ze lifeinvader jest pobugowany i nie nadaje sie do uzywania go?

  • jakosc zdjec jest tragiczna - ja wiem ze oszczedzacie miejsce na dysku serwera, ale nie musicie az tak kompresowac zdjec
  • czasami losowo na czacie pokazuja sie wiadomosci ktore byly wyslane przez kogos innego do innej osoby - i nie mowie tu o pustych powiadomieniach tylko o pelnych wiadomosciach ktorych tresc mozna przeczytac, nie wiem jak tak zbugowana apka przeszla jakiekolwiek testy (o ile ja testowaliscie)
  • na komputerze trzeba klikac na post aby zobaczyc pelne zdjecie, a zmiana tego to minuta roboty - wystarczy wyjebac max-height z selektora #fullsizeimg w style.css:2479 xD
Jesus, kiemon, szeryfuwa i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 14:03, greygods napisał:

macie zamiar zrobic cos z tym ze lifeinvader jest pobugowany i nie nadaje sie do uzywania go?

  • jakosc zdjec jest tragiczna - ja wiem ze oszczedzacie miejsce na dysku serwera, ale nie musicie az tak kompresowac zdjec
  • czasami losowo na czacie pokazuja sie wiadomosci ktore byly wyslane przez kogos innego do innej osoby - i nie mowie tu o pustych powiadomieniach tylko o pelnych wiadomosciach ktorych tresc mozna przeczytac, nie wiem jak tak zbugowana apka przeszla jakiekolwiek testy (o ile ja testowaliscie)
  • na komputerze trzeba klikac na post aby zobaczyc pelne zdjecie, a zmiana tego to minuta roboty - wystarczy wyjebac max-height z selektora #fullsizeimg w style.css:2479 xD

Te błędy zostały również zgłoszone i oczekują na fix.

W dniu 6.03.2023 o 16:15, houstonfornication napisał:

O wszystkich błędach Zarząd jest poinformowany i działają w celu naprawy tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin