Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[28.04][101] Baby Ray & UymiN - CAN'T SLEEP (feat. Ulrik Eriksen) [Official Audio]


all american

Rekomendowane odpowiedzi

CAN'T SLEEP to drugi singiel z nadchodzącego albumu Baby Ray - "BUTTERFLY EFFECT". Wydany w kolaboracji producenckiej z UymiN oraz perkusyjnej z Ulrik Eriksen jest odskocznią od dotychczasowych kawałków rapera - ten jest typową radiówką, stworzoną dla jak największego rozpowszechnienia twórczości na przeróżnych stacjach. Tekst utworu to proste linijki, zesłane w kawałku na drugie miejsce, zwalniając pierwsze chwytliwemu rytmowi, który ma zapadać w pamięć.

Singiel był w głównej mierze promowany na social-media rapera - jeszcze przed samą, oficjalną premierą zaznaczył w krótkim poście, że mimo znaczącego udziału gitary, tak jak w poprzednich numerach, ten znacząco od nich odbiega przez inny styl. Dystrybucją kawałka, nieustannie od września poprzedniego roku zajęło się 101 Records.

((napisy youtube))

lyrics;

Spoiler

[Verse 1]
Szósta nad ranem i dalej nie śpie
Bo wciąż licze na to, że do mnie napiszesz
Teraz chyba mam problem
Bo nie wiem który to już raz, nawet tego nie zlicze
Ty jestes powodem
Teraz nawet nie spojrzysz kiedy przechodze obok ulicą
Nie wiem co mi pomoże
Cały czas patrze na ekran czekając na Twoją wiadomość

[Chorus]
I znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Kolejna noc, kolejna noc, nie wiem ile to trwa
Znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Patrze w ekran, mysle o tym, powiedz jak przestać?
I znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Kolejna noc, kolejna noc, nie wiem ile to trwa
Znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Patrze w ekran, mysle o tym, powiedz jak przestać?

[Verse 2]
Biore zimny prysznic z rana
Musze sie nieco rozbudzić
I wrócić do czekania
Nawet nie wiem jak to nazwać
Myśli zaczynają wariować
Powiedz gdzie moge Cie spotkać?
Wpatruje sie w Twój kontakt
Próbuje dalej znaleźć rozwiązanie
Wcale nie widać końca
Powoli mnie to wykańcza

[Bridge]
Dlatego przestaje wierzyć w to
Że zobacze Twoją wiadomość
Ale dalej na nią czekam
Przez to zarywam kolejną noc

[Chorus]
I znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Kolejna noc, kolejna noc, nie wiem ile to trwa
Znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Patrze w ekran, mysle o tym, powiedz jak przestać?
I znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Kolejna noc, kolejna noc, nie wiem ile to trwa
Znowu nie śpie, znowu nie śpie, znów nie moge spać
Patrze w ekran, mysle o tym, powiedz jak przestać?

[Outro]
Nie moge spać
(Nie moge spać)
Nie moge spać
(Nie moge spać)
Nie moge spać
(Nie moge spać)
Nie moge spać
(Nie moge spać)
Oooh-oooh-oooh

promotion;

Spoiler
  1.  (możliwy) Narastający hype związany z zapewne zbliżającą się premierą pierwszego, solowego LP rapera
  2. Sukces powrotnego singla "SHOOTING STARS", który był najczęściej streamowanym kawałkiem w tygodniu wydania (bazowane na szybkiej narracji)
  3. Zaproszenie do utworu Ulrika Eriksena, który muzycznie kojarzony jest raczej z cięższa muzyką (zespół Phobia)
  4. Udział Baby Ray w charytatywnym albumie LE Foundation; nagranie na niego kawałka "WINGS" w kolaboracji z UymiN
  5. Typowy, radiowy vibe kawałka - prosty tekst, chwytliwa melodia (co może pozytywnie wpływać na jego pojawianie się w różnych rozgłośniach radiowych)
    - kawałek został kilkukrotnie zagrany na łamach stacji FLASH FM - link
  6. Posty-odpowiedzi, zapewne kierowane w strone ASTRO i jego wypowiedzi - link / link
  7. Kilka postów poprzedzających premiere "CAN'T SLEEP" na social mediach
  8. Udostępnienie kawałka na swoich stories przez różne osoby z branży (bazowane na komentarzach w temacie)
  9. Narastające teorie dotyczace rzekomego udziału Baby Ray w ostatnim postrzeleniu DJ ASTRO jako rzekoma zemsta za nieudane zlecenie pobicia rapera
  10. Post Baby Ray na LifeInvader, według którego raper ma zamiar wydać 3 albumy w obecnym, 2023 roku; jednym z nich jest zapewne nadchodzące BUTTERFLY EFFECT - link
  11. Promowanie ubrań marki ATL, którą swego czasu mieli tworzyć MOB Prince & Baby Ray - możliwy powrót tego pomysłu - link
  12. Zapowiedź wspólnego kawałka z mniejszą artystką - piosenkarką Maxine Koci - post Maxine / post Baby Ray
  13. Wzmianki o Baby Ray na fanpage'u muzycznym WAV - link / link
  14. Baby Ray jednym z artystów współpracujących ze startującą platformą streamingową PulsePlay - link
  15. Post na social-media MOB Prince, w którym odnosi się on do słów mont2k z jego instagram live - Prince' oznajmia, że druga odsłona BABY PRINCE powstanie, ale pod inną nazwą niż "BABY PRINCE 2" i zostanie wydane pod innym szyldem niż MOB Prince & Baby Ray - link

screeny: 1 2 3 - więcej logów, jeśli ktoś z opiekunów jest ciekaw całej gry znajdziecie 24 kwietnia około 20:40

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Braylon Higgins (90%)

Numer konta postaci: 7362091045

Przynależność: 101 Records (10%)

Numer konta wytwórni: 7062440565

Imię i nazwisko menadżera: Blake Rawlings

Numer konta menadżera: ---

 

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin