Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MAKLER] wi_T_ek


wi_T_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13864-wi_t_ek/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Theodore MacCanney
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC. , brak statusu afk
Członek ekipy nakładający karę: Makler
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiem za bardzo o co chodzi, grałem wcześniej normalne rp w lombardzie i robiłem przy okazji coś ooc. Zauważyłem, że nie mam statusu afk podczas czekania na klientow. Ruszałem okazjonalnie myszka mimo tego, że nie miałem statusu afk. Robiłem to z dużo większymi przerwami niż normalnie afk by załapało, więc było to dziwne i zwróciłem na to uwagę. Potem nie pamiętam za bardzo co tam robiłem, że stałem przed sklepem ale na pewno nie było mnie przy komputerze. Doceniam każde sytuacje rozgrywane wobec mojej postaci i naprawdę gram już dobre pare lat w roleplay, czerpię z tego przyjemność. Nie gram pod zarobek, szczególnie na postaci dziadka bez prawej stopy, napad na mnie to zajebista sprawa z uwagi na to, że lombard nie jest zbyt ruchliwym interesem. Nie odwaliłbym takiej lipy, nigdy. Mam nawet filmik na swoim kanale prywatnym na youtube, w którym to ja jestem atakującym, a gość daje /q, ten filmik jest z sampa z 2015r. Nie mam pojęcia co więcej dodać, pierwszy raz mnie coś takiego spotkało i jestem zdziwiony.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak, nie znam nicków osób grających rp na mojej postaci.

Edytowane przez wi_T_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę jeszcze dodać, że jestem osobą, która wchodzi na serwer po to, żeby grać sobie samemu fajne, klimatyczne hard rp. Moja postać to stary dziadek, fanatyk antyków i sprzedawca takich zabawek, nie mam na nim majątku ani czegoś przez co walnąłbym /q. Poza tym skoro 20 minut stałem bez afk, to jeśli chciałbym uniknąć gry z chłopakami raczej wolałbym mieć ten status afk żeby ich zmylić, że mnie przy kompie nie ma. Nie było mnie przy komputerze, nie pamiętam sytuacji żeby ktokolwiek coś na mnie grał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makler

Nie wiem co mam na to odpowiedzieć, mocno mnie zszokowałeś. Daję odciąć obie ręce, że nigdy nie używałem żadnych programów pomagających w oszukiwaniu, mega mnie taki zarzut uraził. Czemu moja postać tak robiła? Nie wiem, należy spytać osoby odpowiadajacej za techniczna stronę serwera.  Jak mam się z tego inaczej wytłumaczyć? Ja wiem swoje, osoby które miały przyjemność ze mną grać wiedzą jaki jestem, a wy macie swoją wersję. Nie przyznaje się do unikania gry, ani używania programów do omijania afk. Jedyne na czym mi zależy to żeby ta niechlubna kara zniknęła z mojego profilu. Skoro miałem taki niefart, że akurat mi się wkradł bug który nie ładował "afk" i akurat na mojej stojącej w miejscu postaci grupa osób odgrywała akcje, to po prostu wykasujcie cały majątek tej postaci, albo oddajcie go ekipie która zaczęla grać na nieruchomej postaci . Tak jak powtarzałem - będę dalej powtarzał, że nie zależy mi na majątku, a na dobrej rozgrywce i dobrej opinii wśród środowiska graczy roleplay. 

Edytowane przez wi_T_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, nie wiem czy można coś takiego pisać w apelacjach, ale jako ziomek który nie raz nakurwiał z witasem potężne erpe mogę poręczyć za niego moim zwisającym chujem że nie odjebałby takiej perfidnej akcji, patrząc na to że jak graliśmy projekt włamywaczy i bardzo szybko udało nam się rozwinąć skrzydła i zapowiadała się jedna z chyba najlepszych gier jakie dotychczas graliśmy (przynajmniej moja) to gdy zobaczył że naplułem w miejscu akcji sam postanowił o tym powiadomić kurwa służby że zostawiłem tam śline z dna (jebana 60siona!!!) i mam z tego nawet gdzies ssy jeszcze, po całej akcji wręczył mi 10k baksów z własnej kieszeni bym odegrał że uciekam z stanów i oboje podjeliśmy decyzje wjebania ck mojej postce (Simon Neylan)

168428070_Zrzutekranu2021-11-07144851.png.11cf4838f6273c9d9e6069a4a71831d1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
5 minut temu, Mamciek napisał:

Ogólnie, nie wiem czy można coś takiego pisać w apelacjach, ale jako ziomek który nie raz nakurwiał z witasem potężne erpe mogę poręczyć za niego moim zwisającym chujem że nie odjebałby takiej perfidnej akcji, patrząc na to że jak graliśmy projekt włamywaczy i bardzo szybko udało nam się rozwinąć skrzydła i zapowiadała się jedna z chyba najlepszych gier jakie dotychczas graliśmy (przynajmniej moja) to gdy zobaczył że naplułem w miejscu akcji sam postanowił o tym powiadomić kurwa służby że zostawiłem tam śline z dna (jebana 60siona!!!) i mam z tego nawet gdzies ssy jeszcze, po całej akcji wręczył mi 10k baksów z własnej kieszeni bym odegrał że uciekam z stanów i oboje podjeliśmy decyzje wjebania ck mojej postce (Simon Neylan)

 

Teraz, Rem napisał:

To prawda, sam miałem ten błąd że status afk nawet mi się nie włączył przez co dostałem kicka, jest to w moich logach

Dzięki ale nie jesteście związani z apelacja.

wi_T_ek, Mefedron i BaamBaam lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę od siebie również jeśli można… ostatnio makler rzuca te blokady lekką dłonią. Tu nawet w apelacjach była kiedyś drama z członkiem ekipy odnośnie systemu afk. Jeśli chodzi o witasa to zioma nie nyło dwa tygodnie w grze z powodu problemów kiedy wrócił miał ochotę na soczyste roleplay nie miał nawet pojęcia o beefie więc sam atak na niego był po prostu głupi. A co do tego omijania jako jego były lider moge wystawić dwie dłonie że nie robił tego specjalnie bo to nie ten typ gracza. Koleś potrafi klepać narracje sam ze sobą a gra z kimś to dla niego przyjemnośc.

wi_T_ek, Burza, Mefedron i 2 innych lubią to

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wi_T_ek napisał:

mega mnie taki zarzut uraził.

Nie zarzuciłem ci, że faktycznie masz taki program, tylko, że wyglądało to jak czysty program umożliwiający nabijanie duty bez statusu afk, którego zapomniałeś wyłączyć.

 

Godzinę temu, wi_T_ek napisał:

Skoro miałem taki niefart, że akurat mi się wkradł bug który nie ładował "afk"

Nigdy nie spotkaliśmy się z taką sytuacją, że postać stoi dwadzieścia minut bez statusu a na dodatek rusza się co jakiś czas na lewo i na prawo. Dlatego spotykamy się tutaj, by to wyjaśnić.

 

Podsumowując, jestem w stanie ci uwierzyć, że doszło tutaj jedynie do nieporozumienia i wkradł się jakiś bug. Blokada może zostać ściągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, Heavyweight icon napisał:

Ja dorzucę od siebie również jeśli można… ostatnio makler rzuca te blokady lekką dłonią. Tu nawet w apelacjach była kiedyś drama z członkiem ekipy odnośnie systemu afk. Jeśli chodzi o witasa to zioma nie nyło dwa tygodnie w grze z powodu problemów kiedy wrócił miał ochotę na soczyste roleplay nie miał nawet pojęcia o beefie więc sam atak na niego był po prostu głupi. A co do tego omijania jako jego były lider moge wystawić dwie dłonie że nie robił tego specjalnie bo to nie ten typ gracza. Koleś potrafi klepać narracje sam ze sobą a gra z kimś to dla niego przyjemnośc.

Masz dział skarg, nie dział apelacji.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Makler napisał:

Podsumowując, jestem w stanie ci uwierzyć, że doszło tutaj jedynie do nieporozumienia i wkradł się jakiś bug. Blokada może zostać ściągnięta.

W takim razie prosiłbym o jej zdjęcie. Dzięki za wyrozumiałość, pozdro.

Edytowane przez wi_T_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dorzucić od siebie tyle, ze Witek akurat jedyne co gra to IC, nigdy praktycznie nie używał OOC w grze. Co do statusu AFK jest to dość dziwna sprawa bo ostatnio ktoś mi tez na PW zarzucił w grze, ze omijałem system AFK mimo ze nawet na ekranie miałem cały czas AFK. Coś mi facet mówił o jakiejś spacji, ze spacje trzymam czy coś a ja dosłownie poszedłem do toalety i zostawiłem wszystko by się status AFK specjalnie załączył. Tyle ode mnie mogę dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która zgłosiła to do Maklera w grze podtrzymam wtedy wersję gracza. Uniewinnijcie go, skoro koleś faktycznie padł ofiarą jakiegoś błędu. Miałem z nim i tak parę razy okazję zagrać w środku prowadzonego lombardu i nie widziałem u niego żadnych takich przejawów. To był po prostu impuls w odpowiedzi na jakieś poprzednie niesnaski i tyle. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin