Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Narkotykowe El Dorado


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu krok do przodu, cornery działają... Możliwość przerywania handlu jak najbardziej na plus bo wcześniej niemiłosiernie denerwowało jak przypadkiem odeszło się kawałek dalej, a teraz można sobie rozłożyć handel w czasie. Jedno małe ale...
Zauważyłem brak ograniczenia co do ilości sprzedanych narkotyków na dzień i wymóg 2 policjantów na służbie (czyli tak naprawdę od południa do późnej nocy będzie można handlować - kilkanaście godzin). Wystarczy clicker i typowy statsiarz będzie grindował gotówkę po X godzin dziennie, zapominając przy tym o interakcji i grze z innymi. Imo przydałoby się jakieś delikatne ograniczenie w tej kwestii. Można wprowadzić jakieś maksimum - ile gram narkotyków w ciągu dnia jesteśmy w stanie sprzedać, a jeśli nie to podnieść wymóg do kilku policjantów on duty lub po prostu wprowadzić limit co do stania na jednym i tym samym cornerze aby gracze mieli po co pojawiać się na innych terenach i w jakiś sposób konkurować tam o wpływy. Niemniej zmiany fajne i jestem zadowolony, z resztą na pewno nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, whisper napisał:

W końcu krok do przodu, cornery działają... Możliwość przerywania handlu jak najbardziej na plus bo wcześniej niemiłosiernie denerwowało jak przypadkiem odeszło się kawałek dalej, a teraz można sobie rozłożyć handel w czasie. Jedno małe ale...
Zauważyłem brak ograniczenia co do ilości sprzedanych narkotyków na dzień i wymóg 2 policjantów na służbie (czyli tak naprawdę od południa do późnej nocy będzie można handlować - kilkanaście godzin). Wystarczy clicker i typowy statsiarz będzie grindował gotówkę po X godzin dziennie, zapominając przy tym o interakcji i grze z innymi. Imo przydałoby się jakieś delikatne ograniczenie w tej kwestii. Można wprowadzić jakieś maksimum - ile gram narkotyków w ciągu dnia jesteśmy w stanie sprzedać, a jeśli nie to podnieść wymóg do kilku policjantów on duty lub po prostu wprowadzić limit co do stania na jednym i tym samym cornerze aby gracze mieli po co pojawiać się na innych terenach i w jakiś sposób konkurować tam o wpływy. Niemniej zmiany fajne i jestem zadowolony, z resztą na pewno nie tylko ja.

jest 10% szansy na to, że pd wpadnie na corner bo dostaną info.

Edytowane przez WaderQ

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale co to ma do tego co napisałem? Mało, bo bardziej chodziło mi o to aby ludzie musieli czasem też wychylić nos poza swoje osiedle i pohandlować gdzie indziej, przy tym niejako walcząc o jakieś wpływy w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WaderQ napisał:

Dobra, w tym masz rację. Ja to bardziej zinterpretowałem w formie grindu kwitu który będzie nieprzerwany.

No bo z początku o tym pisałem ale potem mnie naszła inna myśl. Co do grindu to mogliby jedynie zwiększyć liczbę wymaganych osób na duty PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się pomysł jak jeszcze graliśmy w Paleto, szybka obsługa cornera. Zwiększyć jedynie ilość botów, które podchodzą do Ciebie. W ten sposób pozwolimy na /obskakiwanie/ cornerów, szukanie nowych, generując walkę o wpływy między organizacjami. Pamiętajmy, że to tylko gra. W dodatku działalność w strefie przestępczej jest naznaczona ryzykiem, więc argumenty, że będą latać grindowcy dla mnie umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym grindowaniem. Gracz siedzi i zarabia na dilowaniu. PD ma okazję się wykazać, dotrudnić ludzi do zespołu i niech patrolują tereny walcząc z narkotykowym procederem. Poza tym skądś te dragi w rękach dilerow się biorą. Może czas zacząć prowadzić dochodzenia w tej sprawie? Łapać dowody i dojść do źródła. Będzie zabawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przy tych 10% szansy na info do PD to pewnie departament ma z 20 wezwań w 2h. Niech i dillują cały dzień bez ograniczeń - to nie będzie łatwe się utrzymać dilerowi przez dłuższy okres bez wpadnięcia. Dilerzy muszą się wykazać sprytem i niech będą za to nagrodzeni. Potem dochodzi IRS to też nie będą tym szastać jak powaleni. Wystarczy, by PD robiło swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2020 o 12:12, Raven napisał:

Nie przesadzajcie z tym grindowaniem. Gracz siedzi i zarabia na dilowaniu. PD ma okazję się wykazać, dotrudnić ludzi do zespołu i niech patrolują tereny walcząc z narkotykowym procederem. Poza tym skądś te dragi w rękach dilerow się biorą. Może czas zacząć prowadzić dochodzenia w tej sprawie? Łapać dowody i dojść do źródła. Będzie zabawa. 

W11 to sprawa dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin