Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

Gram tutaj już sporo czasu i w sumie najbardziej co mnie boli na tym serwisie to branie do administracji ludzi którzy nie wnoszą nic nowego, na ich miejsce jest mnóstwo ludzi z otwartymi głowami na fajne pomysły graczy czy też sami rzucają dobrymi pomysłami. Wiadomka, że nie każdy nadaje się do administracji no ale bez przesady, dlaczego osoba której jedyne posty to * przesłuchała kawałek dostaje taką szanse a ludzie którzy próbują zmienić ten serwer i pomóc WAM postawić go na nogi są na miejscu skreślani. Gram aktualnie w branży rozrywkowej, ostatnio wpadliśmy na pomysł pchania kokainy w świat gwiazd, pisząc do jednego z gamemasterów mój pomysł zostałem od razu sprowadzony na ziemie i uświadomiono mi, że nie ma szans na coś takiego. Nie zależało nam na tonach kokainy na której zarobimy miliony, chcieliśmy po prostu rozruszać narkotyki wśród branżowiczów lecz zostało to zablokowane. Jedyną organizacją która posiada kokainę na serwerze to Włosi, nikt nie będzie jeździł po mieście i pytał randomowych ludzi czy nie mają dostępu do kokainy. Najlepsze w tym wszystkim było to, że gracze z Marlowe pomogli mi z tym pomysłem i sami zaoferowali pomoc, nie podcinajcie ludziom skrzydeł tylko czasem po prostu pójdźcie im na rękę i nie blokujcie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MvTiX napisał:

 

Nie ukrywajmy, ze do ekipy trafiaja glownie ludzie z lsrp, bo tych administracja zna najlepiej. Choc moim zdaniem na stanowisko gamemastera pasowalyby takie osoby jak np Lopez. Nie znam drugiej osoby, ktora w tak mlodym wieku ogarnia temat w takim stopniu.

Edytowane przez PandziaKrulewna
zZz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PandziaKrulewna napisał:

Nie ukrywajmy, ze do ekipy trafiaja glownie ludzie z lsrp, bo tych administracja zna najlepiej. Choc moim zdaniem na stanowisko gamemastera pasowalyby takie osoby jak np Lopez. Nie znam drugiej osoby, ktora w tak mlodym wieku ogarnia temat w takim stopniu.

Dobry żart z rana do kawy, dobry. 

 

Jest tylko jeden człowiek, samiec alfa który jest w stanie swoją postawą znacząco poprawić sytuacji w półświatku. Czasem robi bajzel, ale jest jak Korwin mówi co myśli i to do ludzi trafia.  Nie zarzucam nic Sebie i Morfeuszowi, bo dają z siebie tyle ile mogą, ale to wciąż za mało. 

Edytowane przez Buzz Astral
Gwiazda2k23, Yanadis i MvTiX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wy myślicie, że administracja siedzi i nic nie robi to jesteście w wielkim błedzie. Dziennie są analizowane błędy na serwerze, dziennie jest burza mózgów co można dodać, co ulepszyć lub co zlikwidować aby polepszyć wszystkim graczom rozgrywkę. Są testy, są metody prób i błędów które wprowadzają na serwer stopniowo aby sprawdzić jak gracze na to reagują. Wasze skakania do gardeł, że ktoś powinien być a ktoś nie jest odrobinę nie na miejscu - bo każdy ma jakiś wkład w działanie serwera (nawet sami gracze). Jeśli są problemy z PD - zgłoście to osobie która jest ich opiekunem, wspólna rozmowa i dojście do porozumienia, przekazanie informacji i odpowiednich nagrań-dowodów na to iż było tak a nie inaczej, nikt was za to nie zlinczuje a wspólnie można poprawić rozgrywkę. Jest problem z organizacjami? Zorganizujcie "głosową" konferencję i przedstawcie jak wszystko wygląda i co można zrobić aby bylo lepiej - administracja też wam udzieli informacji co i jak jest widziane. Problem z payDay - też jest metodą próby jak przyjmuje to serwer i czy ludzie wyrażają chęci na stworzenie jakiegoś projektu zarobkowego - głównie stawianie się na kreatywność gracza. Są odpowiednie działy z zgłaszaniem ulepszeń serwera, wszystkie pomysły zamieszczane tam są rozpatrywane, sprawdzane i dodawane w większych aktualizacjach. Nikt się na was nie zamyka i każdy ma jakieś zadania, naciskając, wyzywając czy też poniżając niczego nie zdziałacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Diablica2020 napisał:

Jeśli wy myślicie, że administracja siedzi i nic nie robi to jesteście w wielkim błedzie. Dziennie są analizowane błędy na serwerze, dziennie jest burza mózgów co można dodać, co ulepszyć lub co zlikwidować aby polepszyć wszystkim graczom rozgrywkę. Są testy, są metody prób i błędów które wprowadzają na serwer stopniowo aby sprawdzić jak gracze na to reagują. Wasze skakania do gardeł, że ktoś powinien być a ktoś nie jest odrobinę nie na miejscu - bo każdy ma jakiś wkład w działanie serwera (nawet sami gracze). Jeśli są problemy z PD - zgłoście to osobie która jest ich opiekunem, wspólna rozmowa i dojście do porozumienia, przekazanie informacji i odpowiednich nagrań-dowodów na to iż było tak a nie inaczej, nikt was za to nie zlinczuje a wspólnie można poprawić rozgrywkę. Jest problem z organizacjami? Zorganizujcie "głosową" konferencję i przedstawcie jak wszystko wygląda i co można zrobić aby bylo lepiej - administracja też wam udzieli informacji co i jak jest widziane. Problem z payDay - też jest metodą próby jak przyjmuje to serwer i czy ludzie wyrażają chęci na stworzenie jakiegoś projektu zarobkowego - głównie stawianie się na kreatywność gracza. Są odpowiednie działy z zgłaszaniem ulepszeń serwera, wszystkie pomysły zamieszczane tam są rozpatrywane, sprawdzane i dodawane w większych aktualizacjach. Nikt się na was nie zamyka i każdy ma jakieś zadania, naciskając, wyzywając czy też poniżając niczego nie zdziałacie.

Aż się ciśnie na usta ten memik
Why 'This Is Fine' Is the Meme This Year Deserves - The New York Times

  Chodzi przede wszystkim o to, że jeżeli administracja na prawdę siedzi dzień i noc, testując i obgadując kolejne rozwiązania, to robi bardzo chujową robotę z tego względu, że nie informuje o tym wcale graczy, gdy oni się gotują. (Patrz up). Najlepszym rozwiązaniem dla Was byłoby zrobienie osobnego kanału na discordzie, w którym moglibyście informować ludzi, że: Tak, pracujemy - Tutaj macie listę rzeczy, które dzisiaj przegadaliśmy.
  Druga kwestia to to, że zmiany w zasiłku i systemie paydaya wcale nie były konsultowane z graczami i zostało wprowadzone na siłę, nie licząc się chyba z konsekwencjami jakie mogą za sobą ponieść. Tak jak pisałem wcześniej - Logicznym jest, że nikt nie lubi jak się komuś coś zabiera i argument z "testowaniem rozwiązań na graczach" Jest tak samo idiotyczny jak fakt, że mówicie o tym, że gracze wcale się z wami nie kontaktują. Sam ten temat jest świetnym przykładem próby nawiązania dyskusji z administracją. Do tego dochodzą rozmowy na głownym discorda i tak dalej i tak dalej.
 

adamix, Barry i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Diablica2020 napisał:

Jeśli wy myślicie, że administracja siedzi i nic nie robi to jesteście w wielkim błedzie. Dziennie są analizowane błędy na serwerze, dziennie jest burza mózgów co można dodać, co ulepszyć lub co zlikwidować aby polepszyć wszystkim graczom rozgrywkę. Są testy, są metody prób i błędów które wprowadzają na serwer stopniowo aby sprawdzić jak gracze na to reagują. Wasze skakania do gardeł, że ktoś powinien być a ktoś nie jest odrobinę nie na miejscu - bo każdy ma jakiś wkład w działanie serwera (nawet sami gracze). Jeśli są problemy z PD - zgłoście to osobie która jest ich opiekunem, wspólna rozmowa i dojście do porozumienia, przekazanie informacji i odpowiednich nagrań-dowodów na to iż było tak a nie inaczej, nikt was za to nie zlinczuje a wspólnie można poprawić rozgrywkę. Jest problem z organizacjami? Zorganizujcie "głosową" konferencję i przedstawcie jak wszystko wygląda i co można zrobić aby bylo lepiej - administracja też wam udzieli informacji co i jak jest widziane. Problem z payDay - też jest metodą próby jak przyjmuje to serwer i czy ludzie wyrażają chęci na stworzenie jakiegoś projektu zarobkowego - głównie stawianie się na kreatywność gracza. Są odpowiednie działy z zgłaszaniem ulepszeń serwera, wszystkie pomysły zamieszczane tam są rozpatrywane, sprawdzane i dodawane w większych aktualizacjach. Nikt się na was nie zamyka i każdy ma jakieś zadania, naciskając, wyzywając czy też poniżając niczego nie zdziałacie.

Ale po co lejesz wodę swoim gadaniem, które nie ma odniesienia w żadnym stopniu do tego co faktycznie się dzieje. Poza tym już w pierwszych dwóch zdaniach pokazujesz tylko hipokryzję członków administracji, którzy mówią że słuchają graczy, ale robią zupełnie co innego sprawdzając tylko reakcję graczy. Nie widzę powodu do zawracania dupy opiekunowi LSPD jeżeli gracze frakcji wystawiali blokady za brak rejestracji bo nie działała komenda /zarejestruj. Takie coś powinno być załatwiane od ręki przez Supporta zdejmując blokadę i od razu rejestrując auto. Gramy na serwerze, a nie Starostwo Powiatowe żebym z każdym problemem biegał po instytucjach z wnioskami administracyjnymi. Cały czas jest gadanie o konsultacji Ekipa-Serwer, a kiedy gracze przy poprzednim takim problemie chcieli czegoś w tym stylu to został uruchomiony jakiś śmieszny HelpDesk na zamknięcie im mordy xDD. Jedynymi osobami poniżanymi tutaj są gracze, którzy zaczynają ponownie mieć tego dość.

Barry, Katsuru, Panda Krul i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Diablica2020 napisał:

"Takie coś powinno być załatwiane od ręki przez Supporta zdejmując blokadę i od razu rejestrując auto." 

Skoro według Ciebie powinna "wszystko załatwiać ekipa" to ja bym się zastanowiła nad tym co tak naprawdę robisz na serwerze RP 🙂 Pozdrawiam cieplutko.

Ale Ty śmieszna jesteś to Twoim zdaniem powinienem odpowiadać IC za to, że OOC nie miałem możliwości zarejestrować auta i pachoły podjechały kiedy nawet mnie przy nim nie było i wklepali blokadę? Pokazujesz tylko, że jedyne od czego jesteś w tej ekipie to wrzucanie graczy do AJ bo na nic więcej Cię nie stać xDDDD

adamix, Rafalsky, zZz i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartuuula napisał:

Ale Ty śmieszna jesteś to Twoim zdaniem powinienem odpowiadać IC za to, że OOC nie miałem możliwości zarejestrować auta i pachoły podjechały kiedy nawet mnie przy nim nie było i wklepali blokadę? Pokazujesz tylko, że jedyne od czego jesteś w tej ekipie to wrzucanie graczy do AJ bo na nic więcej Cię nie stać xDDDD

/zarejestruj działa już od długiego czasu, PD w czasie błędu nie nakładało blokad 🙂 Od momentu kiedy działa wrócili do działań stricte IG. Ludzie jakoś zgłaszali problem i nie było dla nas problemem założenia  im tablic. No ale najlepiej zgonić wszystko na Administrację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Diablica2020 napisał:

/zarejestruj działa już od długiego czasu, PD w czasie błędu nie nakładało blokad 🙂 Od momentu kiedy działa wrócili do działań stricte IG. Ludzie jakoś zgłaszali problem i nie było dla nas problemem założenia  im tablic. No ale najlepiej zgonić wszystko na Administrację 🙂

Typowa obrona administracji na tym serwerze to zrzucanie winy po stronie gracza, nie chce mi się nawet z Tobą dyskutować na ten temat bo to bez celu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Katsuru napisał:

Aż się ciśnie na usta ten memik
Why 'This Is Fine' Is the Meme This Year Deserves - The New York Times

  Chodzi przede wszystkim o to, że jeżeli administracja na prawdę siedzi dzień i noc, testując i obgadując kolejne rozwiązania, to robi bardzo chujową robotę z tego względu, że nie informuje o tym wcale graczy, gdy oni się gotują. (Patrz up). Najlepszym rozwiązaniem dla Was byłoby zrobienie osobnego kanału na discordzie, w którym moglibyście informować ludzi, że: Tak, pracujemy - Tutaj macie listę rzeczy, które dzisiaj przegadaliśmy.
  Druga kwestia to to, że zmiany w zasiłku i systemie paydaya wcale nie były konsultowane z graczami i zostało wprowadzone na siłę, nie licząc się chyba z konsekwencjami jakie mogą za sobą ponieść. Tak jak pisałem wcześniej - Logicznym jest, że nikt nie lubi jak się komuś coś zabiera i argument z "testowaniem rozwiązań na graczach" Jest tak samo idiotyczny jak fakt, że mówicie o tym, że gracze wcale się z wami nie kontaktują. Sam ten temat jest świetnym przykładem próby nawiązania dyskusji z administracją. Do tego dochodzą rozmowy na głownym discorda i tak dalej i tak dalej.
 

Aktualnie siedzą i intensywnie testują Cyberpunkaimage0.png.b06f80083c1d43cb0d9b2efd7de44a87.png

adamix lubi to

“Music is the strongest form of magic.”
― Marilyn Manson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KING BAJZEL napisał:

Kaxo przepraszam że to napisze ale jesteś dla mnie nikim za te wpisy na general 

 

 

 

Bawimy się!!!!!!

Ty dla mnie też jesteś nikim, pozdrawiam z rodzinką. : )

“Music is the strongest form of magic.”
― Marilyn Manson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 7 strona? Fajnie a dyskusja widzę nadal nie na temat (choć przyznam nie śledzę tego wpisu) i polegająca na obrzucaniu się za przeproszeniem gównem. Nie wiem po co tu się wypowiadacie i robicie to samo co na discord.  No chyba, że jakieś wypowiedzi coś tutaj wartościowego wprowadziły. Ja zaś nie odbiegając od tematu będąc tym samym hipokrytą dodam od siebie coś. Aktualna sytuacja na serwerze jest taka, że robicie burze o byle co, ekipa ma wyjebane na to co się czasami dzieje, odrzuca skargi na swoich zielonych a potem nagle brakuje im gangu lub projektu w branży. Zaś gracze są tak toksyczni że na główny kanał na discord i niektóre tematy to trzeba już chyba wchodzić z maską. Jeśli ktoś sie nie zgadza to zapraszam do dyskusji. Taka jest prawda to jest wzajemne obrzucanie się obelgami, tekstami "wszystko jest okej", "to wasza wina" , screenami wyjetymi z kontekstu no i to że ktoś ma czelność grać w cybera bo nie wiem może czekał na tą grę 7 lat. 

Edytowane przez Jaguar
,
STVNCX i Gwiazda2k23 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin