Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, depcior napisał:

powrót payday 400/800 + zostawic te wypłaty, które są aktualnie, a postaci barmanów ze sports cars za setki tysiecy dolarów wypierdolić na taktyczną blokade chara.

Uważam, ze to głupi pomysł. Takim sposobem wartość pieniądza znacząco się obniża. Tym bardziej, ze aktualny system dobrze sprawdza się dla sektora cywilnego. Jeżeli chodzi o organizacje przestępcze, które opierają swoje całe finansowanie na zasiłku, to trzeba z tym skończyć. Przygotujemy Wam sposób zarabiania większej ilości gotówki bez stania za ladą.

 

PS. To, ze aktualna zmiana jest w moim mniemaniu dobra dla sektora cywilnego nie oznacza, ze jest ona permanentna - nadal będziemy się przyglądać sytuacji i w razie konieczności ją modyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mario napisał:

Postacie barmanów/gangsterów, oczywiście?

Mam rozumieć, że to, że stoję na ochronie klubu podpiętego pod organizację i werbuję w ten sposób ludzi na wannabe jest jakimś wyznacznikiem tego co piszesz? Wy powinniscie karać osoby, które nijaczą gotówką swoje postaci, a nie zabierać tym, którzy np dadzą zlecenie komuś na coś i muszą dzielić 300 dolarów na 5 osób. Nie oszukujmy się, wystarczy wyznaczyć osobę, która jakkolwiek ma pojęcie i trochę czasu, by prześwietlać osobników, ktorzy grindują mamonę na potęge a tak naprawdę nie jest im potrzebny i po prostu karać. A jak to jakiś zarzut w moją stronę to bardzo nieudany.

Pablo Escobar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depcior napisał:

Mam rozumieć, że to, że stoję na ochronie klubu podpiętego pod organizację i werbuję w ten sposób ludzi na wannabe jest jakimś wyznacznikiem tego co piszesz? Wy powinniscie karać osoby, które nijaczą gotówką swoje postaci, a nie zabierać tym, którzy np dadzą zlecenie komuś na coś i muszą dzielić 300 dolarów na 5 osób. Nie oszukujmy się, wystarczy wyznaczyć osobę, która jakkolwiek ma pojęcie i trochę czasu, by prześwietlać osobników, ktorzy grindują mamonę na potęge a tak naprawdę nie jest im potrzebny i po prostu karać. A jak to jakiś zarzut w moją stronę to bardzo nieudany.

Nie zarzut, tylko podkreślenie wypowiedzi. Jak już chcecie dyskutować to piszcie wyraźnie. Dlaczego mamy blokować grę cywilowi, który jeździ sports carem, skoro taką postać kreuje?

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Screamy napisał:

Zrobić nowe respy cornerów widoczne tylko dla grupy organizacji dziwnym trafem LSPD kontroluje wszystkie cornery. Jak checie ujebać serwer to Wam to wyjdzie jak i w poprzedniej edycji - wasza sprawa. 

Napewno LSPD widzi cornery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko tyle, organizacje przestępcze nie zarabiają nic, a i tak administracja nazywa nas grinderami xD propozycje zmian zostały olane, ale był czas na pytanie „nad kim się pastwimy”. Jak mam dostać za parcele biznesu firmy produkującej mięso $500, to może faktycznie powinienem grindować i bić 1,5h duty za barem xD 
 

Zamiast odpowiedzieć „dzięki za propozycje, zajmiemy się nimi, opiszcie je na forum” nazywacie nas statsami, grinderami i prowokatorami, to gra na tym serwisie nie ma sensu. Sami sobie zepsuliście serwer obstrukcją zmian, brakiem traktowania graczy poważnie i olewaniem ich propozycji - oznaczanie was na discordzie nic nie dawało - bo nie da się oznaczyć nawet zbiorczo gamemasterów xD A na koniec za nazwanie jednego cymbała po imieniu (pozdro @Grenade, jak się zachowujesz jak cymbał to tak Cię nazywam) dostałem mute, mimo że proponowałem zmiany i prowadziłem dyskusję. 

Nikomu już nie chce się z Wami prowadzić dyskusji i doradzać Wam jak macie prowadzić skrypt, bo nie jesteście bandą dzieciaków, której trzeba co rusz doradzać. Chyba, że jesteście? To mój ostatni post tutaj - szkoda mi czasu na niepoważne traktowanie. 
 

 

214A064E-394F-41AE-882C-1769A554D3EB.jpeg

BA227E88-1AFA-4227-B5CB-8AE5C0ED1A76.jpeg

zZz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że chyba kreacja waszych postaci/biznesów/interesów w gangu/zgp jest niezorganizowana jeśli wasze zdobywanie e dolarów opiera się na zasiłku.

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

Napewno LSPD widzi cornery? 

Każdy widzi bo takie czerwone kółko gdzieś widziałem na vespucci

 

Edytowane przez Jaguar
Kubas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Screamy napisał:

Zrobić nowe respy cornerów widoczne tylko dla grupy organizacji dziwnym trafem LSPD kontroluje wszystkie cornery. Jak checie ujebać serwer to Wam to wyjdzie jak i w poprzedniej edycji - wasza sprawa. 

 

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Napewno LSPD widzi cornery? 

Tak, LSPD widzi cornery. Fakt, to jest błąd z naszej strony, zostanie to poprawione. Dodatkowo, zmniejszymy procent szans na skryptowe zgłoszenie na 911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mario napisał:

Nie zarzut, tylko podkreślenie wypowiedzi. Jak już chcecie dyskutować to piszcie wyraźnie. Dlaczego mamy blokować grę cywilowi, który jeździ sports carem, skoro taką postać kreuje?

Nadal nie zrozumiałeś. E-gotówka to narzędzie, a stukanie głową w ścianę mija się z celem. Jeżeli ktoś dostaje narzędzie i używa śróbokrętu do podlewania kwiatków to ja jestem głupi, czy ten ktoś? Ja majac więcej e-szmalu moge więcej zagrać, a nie kupic kolejny sportowy wóz z posady kelnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Skrabek napisał:

I tylko tyle, organizacje przestępcze nie zarabiają nic, a i tak administracja nazywa nas grinderami xD propozycje zmian zostały olane, ale był czas na pytanie „nad kim się pastwimy”. Jak mam dostać za parcele biznesu firmy produkującej mięso $500, to może faktycznie powinienem grindować i bić 1,5h duty za barem xD 
 

Zamiast odpowiedzieć „dzięki za propozycje, zajmiemy się nimi, opiszcie je na forum” nazywacie nas statsami, grinderami i prowokatorami, to gra na tym serwisie nie ma sensu. Sami sobie zepsuliście serwer obstrukcją zmian, brakiem traktowania graczy poważnie i olewaniem ich propozycji - oznaczanie was na discordzie nic nie dawało - bo nie da się oznaczyć nawet zbiorczo gamemasterów xD A na koniec za nazwanie jednego cymbała po imieniu (pozdro @Grenade, jak się zachowujesz jak cymbał to tak Cię nazywam) dostałem mute, mimo że proponowałem zmiany i prowadziłem dyskusję. 

Nikomu już nie chce się z Wami prowadzić dyskusji i doradzać Wam jak macie prowadzić skrypt, bo nie jesteście bandą dzieciaków, której trzeba co rusz doradzać. Chyba, że jesteście? To mój ostatni post tutaj - szkoda mi czasu na niepoważne traktowanie. 
 

 

214A064E-394F-41AE-882C-1769A554D3EB.jpeg

BA227E88-1AFA-4227-B5CB-8AE5C0ED1A76.jpeg

Chce tylko dodać coś do zdjęcia które zamieściłeś. Granat odpowiadał to tylko i wyłącznie w swoim imieniu, nie imieniu ekipy. Dodatkowo, jest moderatorem technicznym, który nie zarządza i nie wprowadza zmian w rozgrywce - to GMi się tym zajmują. Granat otrzymał stosowna reprymendę za ten wyskok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin