Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Eyil napisał:

@Czechu temat dyskusji "AKTUALNA sytuacja na serwerze". Wygląda na to, że tyczy się to również LSPD i nie chodzi o "akcyjka nie wyszła", tylko z tego co widzę, ludzie przytaczają różne zachowania. Po co upraszczać to do JEDNEJ akcyjki, którą każdy ma w dupie od kilkunastu dni? 

To może napiszcie zgrabny post opisujący tą waszą sytuację, bo póki co to wylewacie jakieś gówno o jakiś poboczny problem z robieniem cornerów, które są nieopłacalne w kurwe.

------------, Spectre, zZz i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, Screamy napisał:

Nie wiem gość dziwnie gada. Mnie też LSPD zatrzymało w 4 radiowozy, ale tak w USA jest bo tam każdy ma dostęp do broni i to gramy więc to propsuje. Wracam do gry, a tutaj trzeba zrobić czystkę i niech się wypowiadają Ci co mają się wypowiedzieć, a nie Ci co stracili koks, broń, samochód czy postać. Załóż nową i graj dalej. Ja mogę oddać dollary jak chcecie nie są potrzebne mi do gry, ale lider organizacji powinien mieć kasę 😉 

też mogę oddać moje POTĘŻNE PAYDAY'e na rzecz innych. Mi hajs nie gra roli bo chciałbym pograć fajną bajerke między gangami/organizacjami, póki co sprowadza się do gry poza los Santos, braku normalnych interakcji, ludzie płaczą o jakieś odkładanie broni gdzie nawet jej nie stracili. xD przykro że przez głupie dyskusje na dsc doszło do zamknięcia dwóch fajnych organizacji które coś próbowały robić na serwisie. Trzeba im dać możliwość rozwoju, ale to juz kwestia GM'ów i administracji. 

Gramolis lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeden właściwy czynnik, tutaj gra po 100 osób. Były momenty, że dochodziły do 150. Nie wymagajcie tylu biznesów i osób w nim za ladą, jakby na serwerze grało po 250-300 osób bo macie takie przyzwyczajenia z wcześniejszych serwerów.

Spectre, zZz i ------------ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym wy pierdolicie, że oddacie to i tamto. To nie rozwiązuje problemów, przez które odeszło sporo graczy w przeciągu tygodnia jak i dzisiejszego dnia. Będziecie sobie teraz pstrykać w nos postami typu 'jakie to lspd to gówno' 'jakie to i tamto'. Porozmawiajmy normalnie, to może do czegoś dojdziemy i ludzie wrócą i dalej będziemy się cieszyć grą. Takie prześciganie się w gównianych pościkach, można zostawić na discorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Karpiu napisał:

To może napiszcie zgrabny post opisujący tą waszą sytuację, bo póki co to wylewacie jakieś gówno o jakiś poboczny problem z robieniem cornerów, które są nieopłacalne w kurwe.

Ale jaką sytuację, człowieku? Przecież to się tyczy nagminnie męczącej rozgrywki ze strony LSPD. 
Nie chodzi o żadną KONKRETNĄ, JEDNĄ akcję, tylko o różnorakie zachowania, które mnie bezpośrednio nawet nie dotyczą, a które zdążyłem zaobserwować ja i wielu innych.
Być może ktoś pokusi się o rozpisanie tego wszystkiego, ja tu jedynie dorzucam swoją opinię na temat aktualnej sytuacji na serwerze, bo tak się kurwa nazywa temat. 
 

Kekw i Sprint2DJ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie payday ten, który był ostatnio i zmniejszcie limit wypłat do dwóch dla osób powyżej 30h, a dla nowych postaci tak jak jest, czyli z tego co wiem w godzinach szczytu nie ma limitu wypłat. Tu wszystkim chodzi o to, żeby ich gra/wątek była zaznaczona pieniądzem, a nie jego wyznacznikiem. Nie wszystko kręci się w organizacjach wokół pieniądza, ale bardzo dużo ten pieniądz napędza. Dodatkowo kiedyś wpadłem na pomysł, aby było /duty dla przestępczych. Czyli wchodzimy na /duty grupy i zarabiamy dzięki ruchom na mieście, przecież wy nie gracie i nikt nie gra 24/7. Jak was nie ma w grze to postać dalej jakoś funkcjonuje, więc mówienie o pieniądzach z nieba jest durne.

Kekw, Karpiu, Spectre i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mario napisał:

Ok. Tak jak napisałem już na discord. Jutro gamemasterzy się zbiorą i mają ustalić co z tym zasiłkiem zrobimy dalej. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie hamburger w knajpie kosztuje $100, bo to też nie jest rozwiązanie. Wiadomo, że dużo osób zakłada biznes w celu zarobku pieniędzy, a jak będą hamburgery tam po $30, a wypłaty po $1000 to nikt tego biznesu nie założy, oprócz oczywiście tych, co zakładają go dla klimatu (czyt. bardzo mała garść osób - czyli koło się zamknie i jak biznesów nie było, tak nie będzie nadal).

Z jednej strony fajnie, z drugiej szkoda, że dopiero jak poszły do śmieci dwa tematy org, a ludziom odechciało się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mario napisał:

Ok. Tak jak napisałem już na discord. Jutro gamemasterzy się zbiorą i mają ustalić co z tym zasiłkiem zrobimy dalej. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie hamburger w knajpie kosztuje $100, bo to też nie jest rozwiązanie. Wiadomo, że dużo osób zakłada biznes w celu zarobku pieniędzy, a jak będą hamburgery tam po $30, a wypłaty po $1000 to nikt tego biznesu nie założy, oprócz oczywiście tych, co zakładają go dla klimatu (czyt. bardzo mała garść osób - czyli koło się zamknie i jak biznesów nie było, tak nie będzie nadal).

My jako administracja musimy patrzeć na dwie strony medalu. Nie jest rozwiązaniem podnosić payday i wstrzykiwać więcej gotówki w obieg, by potem podnosić ceny wszystkiego dookoła, bo w innym wypadku nie będzie pieniądz działać jak powinien.

rozumiem co masz na mysli, ale nie dziw sie, ze macie taki odzew ze strony graczy, jak dyskusje jaka podejmowalismy nie raz na discordzie twoja ekipa kwitowala wysmiewaniem calej sytuacji i robieniem z nas najgorszych, a gdy juz wchodzili do dyskusji, zachowywali sie jakby brali udzial w wyscigu.

spacer.png

------------ i Czechu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, depcior napisał:

Zwróćcie payday ten, który był ostatnio i zmniejszcie limit wypłat do dwóch dla osób powyżej 30h, a dla nowych postaci tak jak jest, czyli z tego co wiem w godzinach szczytu nie ma limitu wypłat. Tu wszystkim chodzi o to, żeby ich gra/wątek była zaznaczona pieniądzem, a nie jego wyznacznikiem. Nie wszystko kręci się w organizacjach wokół pieniądza, ale bardzo dużo ten pieniądz napędza. Dodatkowo kiedyś wpadłem na pomysł, aby było /duty dla przestępczych. Czyli wchodzimy na /duty grupy i zarabiamy dzięki ruchom na mieście, przecież wy nie gracie i nikt nie gra 24/7. Jak was nie ma w grze to postać dalej jakoś funkcjonuje, więc mówienie o pieniądzach z nieba jest durne.

prawda, hajs ma być dodatkiem do rozgrywki a nie priorytetem.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spectre napisał:

też mogę oddać moje POTĘŻNE PAYDAY'e na rzecz innych. Mi hajs nie gra roli bo chciałbym pograć fajną bajerke między gangami/organizacjami, póki co sprowadza się do gry poza los Santos, braku normalnych interakcji, ludzie płaczą o jakieś odkładanie broni gdzie nawet jej nie stracili. xD przykro że przez głupie dyskusje na dsc doszło do zamknięcia dwóch fajnych organizacji które coś próbowały robić na serwisie. Trzeba im dać możliwość rozwoju, ale to juz kwestia GM'ów i administracji. 

Zdajesz sobie sprawę, że nie chodzi o POTĘŻNY PAYDAY i w sumie pisząc w ten sposób, posługujesz się niepotrzebną ironią. 
Faktem jest, że większości graczy, którzy zasilają struktury przestępcze nie zależy na gromadzeniu e-hajsu i prowadzeniu drugiego życia w grze komputerowej. 
Pieniądz w roleplayu, stanowi jedynie narzędzie do kreacji rozgrywki i powinien być wykorzystywany jedynie w ten sposób. 
Kilka przykładów - opłacam informatora, wciągam osoby niepowiązane z organizacją w wielowątkową rozgrywkę, kusząc ofertą pieniężną (opłacam informacje, przekupuję ludzi, płacę wubekom, żeby zachęcić ich do rozgrywki). Rola pieniądza, zakrawa również o kwestię immersji, która idzie w parze z kreacją. Dobrze by było, gdyby organizacje czołowe, prezentowały się adekwatnie do swojej pozycji. Jakiekolwiek upraszczanie problemów z pieniądzem w grze i wrzucanie dyskusji do wora "grind", zakrawa o poważne problemy z logicznym myśleniem i rozumieniem tego, na czym polega roleplay. 

Kekw, Sprint2DJ i Czechu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Spectre napisał:

prawda, hajs ma być dodatkiem do rozgrywki a nie priorytetem.

jak będę chciał grać menela to go zagram, mając nawet milion na /stats

gierka ma cieszyć, a nie męczyć

 

1 minutę temu, PandziaKrulewna napisał:

rozumiem co masz na mysli, ale nie dziw sie, ze macie taki odzew ze strony graczy, jak dyskusje jaka podejmowalismy nie raz na discordzie twoja ekipa kwitowala wysmiewaniem calej sytuacji i robieniem z nas najgorszych, a gdy juz wchodzili do dyskusji, zachowywali sie jakby brali udzial w wyscigu.

spacer.png

spoko, najlepiej było napisać że tylko pierdolimy i płaczemy - a jak widać po tym temacie, chyba jednak jest inaczej 😄

zZz, ------------ i Panda Krul lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest was tylu w ekipie, wystarczy czasami prześwietlić ludzi, którzy grają pod tzn. grind i nie wiem, rzucac im narracje, ze im sie chata spala, albo auto. A dla najwiekszych ewenementów podarować blokadę postaci pod choinkę, to jest mega proste i bardzo szybko można to weryfikować i odpowiedni pociągać do konsekwencji IC, czy OOC. żej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, Eyil napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że nie chodzi o POTĘŻNY PAYDAY i w sumie pisząc w ten sposób, posługujesz się niepotrzebną ironią. 
Faktem jest, że większości graczy, którzy zasilają struktury przestępcze nie zależy na gromadzeniu e-hajsu i prowadzeniu drugiego życia w grze komputerowej. 
Pieniądz w roleplayu, stanowi jedynie narzędzie do kreacji rozgrywki i powinien być wykorzystywany jedynie w ten sposób. 
Kilka przykładów - opłacam informatora, wciągam osoby niepowiązane z organizacją w wielowątkową rozgrywkę, kusząc ofertą pieniężną (opłacam informacje, przekupuję ludzi, płacę wubekom, żeby zachęcić ich do rozgrywki). Rola pieniądza, zakrawa również o kwestię immersji, która idzie w parze z kreacją. Dobrze by było, gdyby organizacje czołowe, prezentowały się adekwatnie do swojej pozycji. Jakiekolwiek upraszczanie problemów z pieniądzem w grze i wrzucanie dyskusji do wora "grind", zakrawa o poważne problemy z logicznym myśleniem i rozumieniem tego, na czym polega roleplay. 

nawet nie wiem po co ty się rozpisywałeś jak moja wiadomość nie była ironią. Wiem o co bijesz i również chce by tak było.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PandziaKrulewna napisał:

rozumiem co masz na mysli, ale nie dziw sie, ze macie taki odzew ze strony graczy, jak dyskusje jaka podejmowalismy nie raz na discordzie twoja ekipa kwitowala wysmiewaniem calej sytuacji i robieniem z nas najgorszych, a gdy juz wchodzili do dyskusji, zachowywali sie jakby brali udzial w wyscigu.

spacer.png

Na głównym discord ekipa zazwyczaj pisze jako "gracz" a nie jako reprezentant serwera z jednego względu - jest to czat dla Was, a nie dla kontaktu z administracją. Ważniejsze tematy powinny być poruszane na forum a dyskusje z nimi związane prowadzone wśród wszystkich graczy (na discord bardzo wiele osób nie zagląda). Każdy z ekipy ma prawo tam się indywidualnie wypowiedzieć, ale to nie oznacza, że wypowiada się oficjalnie. Oficjalnie wypowiadamy się na forum i tutaj dyskutujemy na poziomie.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Mario napisał:

Na głównym discord ekipa zazwyczaj pisze jako "gracz" a nie jako reprezentant serwera z jednego względu - jest to czat dla Was, a nie dla kontaktu z administracją. Ważniejsze tematy powinny być poruszane na forum a dyskusje z nimi związane prowadzone wśród wszystkich graczy (na discord bardzo wiele osób nie zagląda). Każdy z ekipy ma prawo tam się indywidualnie wypowiedzieć, ale to nie oznacza, że wypowiada się oficjalnie. Oficjalnie wypowiadamy się na forum i tutaj dyskutujemy na poziomie.

no czyli jak dochodzi do takiej sytuacji że ilość graczy stoi na granicy zera to powinienem napisać temat? Mario błagam. To już lepiej w ogóle nie odzywać się na temat serwera na dsc.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin