Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #72 - Sylwestrowy update 🥳


mafineeek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Duzzy napisał:

jakim samym ryzu kurwa jak cycek kosztuje 8 ziko za paczke, sos tika masala kurwa 7 ziko a ryz zawsze jest w szafce umiesz dodawac? nie? zrobie to za ciebie 15 ziko to polowa tego co tu trza zabulic za azora kurwa, ja bym sie najadl dwa razy

wyjebane w te psy kazdy po tygodniu bedzie mial to w dupie, newsa jeszcze nie przeczytalem jak co hehe

No... to w porównaniu do żarcia, to jest tanio. Hahaha.

 

Poza tym polecam wyłączyć możliwość srania dla psów, bo już połowa biznesów na serwerze topi się w gównie.

Edytowane przez Nomad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Nomad napisał:

Poza tym polecam wyłączyć możliwość srania dla psów, bo już połowa biznesów na serwerze topi się w gównie.

Jakby już się nie topiła, robi to od 1.5 roku i dopiero teraz ktoś miałby się tym przejąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z moich odczuć, to bardzo dużo osób nie mogło doczekać się tych nowości, jak padały już zapowiedzi, a jak pojawił się wczorajszy temat, to... radość nie do opisania. Osobiście, jak i wiele osób spodziewaliśmy się o połowę mniejszej ceny, a jak już tak wysoka, to przynajmniej na stałe, a nie... comiesięczny abonament. Tak i tak będzie z tym, jak z łowieniem ryb - pierwszy tydzień, góra dwa zainteresowanie, a później wszyscy w zapomnienie, pojedyncze osoby. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby danie jednego slotu dla wszystkich i ograniczenie do samego psa z opcjami np. siad, daj łapę, pogłaszcz, a reszta zwierząt/opcji po wykupieniu /premium dla zwierzaka/ za te przysłowiowe trzysta czy czterysta vpointsów. 

WujekEddy i Lufson lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta domowe to ficzer, który był chyba tym jedynym najbardziej wyczekiwanym (zaraz po handlingach dla saspu). Sztos.

Zwierzaki frakcyjne do pracy także bomba. Ogólnie dzisiaj już doświadczyłem fajnego widoku- parka z psem, rzucają mu piłkę. Mega.

MDT- bardzo fajnie to wygląda

Teraz pytanie, czy randomowy spawn dzikich zwierząt (powiedzmy w liczbie 20 sztuk na całą mapę) byłby możliwy + oskryptowanie ruchu i zachowania takich zwierząt!

Wolfex lubi to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jesus napisał:

Zwierzęta domowe to ficzer, który był chyba tym jedynym najbardziej wyczekiwanym (zaraz po handlingach dla saspu). Sztos.

Zwierzaki frakcyjne do pracy także bomba. Ogólnie dzisiaj już doświadczyłem fajnego widoku- parka z psem, rzucają mu piłkę. Mega.

MDT- bardzo fajnie to wygląda

Teraz pytanie, czy randomowy spawn dzikich zwierząt (powiedzmy w liczbie 20 sztuk na całą mapę) byłby możliwy + oskryptowanie ruchu i zachowania takich zwierząt!

Przecież masz dzikie zwierzęta pojedź na davis pełno ich tam hehe 

BaamBaam, Jesus i Wolfex lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rajan napisał:

znam ludzi którzy na większe bzdury wydają hajs i wydaje mi się, że nie powinno się tego komentować, bo każdy ze swoim portfelem robi co mu się żywnie podoba

może źle to napisałem, ale chodziło mi o zaznaczenie problemu subskrypcji w humorystycznie hiperbolizujący sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin