Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Radeq


RadeqXD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5046-radeqxd/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Maya Hartman
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Wjeżdżasz V-max w blokady frakcyjne nie grając praktycznie nic, odjeżdżasz jak gdyby nigdy nic gdy LSPD celuje do Ciebie z broni po zderzeniu z blokadami, finalnie to bawisz się w dobre w klubie.
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Nie wiem w sumie co tutaj robię - według mnie oraz grona które również miało okazję grać w police dept. Podtrzymuje moje zdanie, jakoby takowa barierka nie mogła doprowadzić do technicznego dachowania pojazdu, a jest to tylko i wyłącznie fizyka gry, która w pokryciu reali nie ma prawa bytu. Dodatkowo napomnę że takowe blokady są stosowane tylko i wyłącznie przy zabójstwach, wypadkach ulicznych wraz z innymi blokadami tj. taśma policyjna (Police do not cross) lub zwykłą metalową blokadą (Road closed); które są powszechnie stosowane w większości przypadkach tak jak wspomniałem jedynie w wyniku wypadku lub zabójstwa oraz przeprowadzonego śledźtwa w danym obszarze. Stosowanie ich tylko i wyłącznie do pościgów jest beznadziejnym posunięciem ze strony police dept. Sama blokada strukturalnie rozpadła by się przy takiej prędkości - a patrząc na działanie funkcjonariusza będącego przy blokadzie jest beznadziejne - w realiach równie dobrze mógłby oberwać z impetu blokady która mogła roztrzaskać się; tym samym raniąc doszczętnie osobnika będącego przy blokadzie. Widząc całokształt zachowania było dość skandalicznym zachowaniem, szczególnie że officer który rozstawiał blokady - widząc że auto dachuje i nie wiadomo w jaki sposób zachowa się auto podchodzi do niego, lekceważąc to co może wydarzyć się za chwile. Według mnie skoro ja otrzymałem karę również domagam się weryfikacji samego dojazdu osobnika który rozstawił blokadę - widząc miejsce w którym są blokady wygląda to jakby jechał pod prąd i to dość spory odcinek.. Wracając do osobnika rozstawiającego blokadę stwierdzam niekompetencję, skoro ostrzegał że celuje, to czemu nie oddał strzału (?) Wracając do sedna sytuacji - sama blokada składa się z desek, więc jest drewniana (Co świetnie obrazuje obrazek - https://imgur.com/FmNHkao ); wiedząc że osoba rozkładająca blokady to postać żeńska i obliczając czas na dojazdu realnie postać nie jest w stanie rozłożyć blokad bezpośrednio w tym tempie ze względu na wagę oraz czas dojazdu. Widząc odgrywkę osobnika jestem w stanie stwierdzić że wyjął blokadę z powietrza i położył/a ją na pas jezdni awaryjnej, totalnie nie jest nic określone - więc z tej odgrywki jestem w stanie zrozumieć że powietrze generuje blokady. Słowem końcowym - akcja nie wyglądała dla mnie na profesjonalną, a nawet gorzej.. Wygląda tragicznie, niczym z serwera RPG. Liczę na przeanalizowanie dojazdu osobnika na owe miejsce - widziałem element nagrania, więc jestem w stanie logicznie stwierdzić jakoby osoba miała również nagranie pochodzace przed moim przyjazdem, liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: (Świadek) D3Z3RT3R - https://forum.v-rp.pl/profile/1705-d3z3rt3r/
https://cdn.discordapp.com/attachments/1028669300984254514/1198428244316258395/image.png?ex=65bede47&is=65ac6947&hm=c9edc736bcfeefcc186212ee3a53ac857ddf22f91e6a937591345e9a614bb5ba&

S_R32, Giwi, shr777 i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Cześć, otrzymałeś karę za w zasadzie całokształt swojego zachowania z tamtego wieczoru/nocy - podczas takeoverów które prowadziliście wiecznie wracałeś na miejsce bezsensownie prowokujac PD, krecac przy nich bączki nie robiąc sobie z tego nic, ba - co do blokady w którą wjechałeś dla mnie było to mega słabe bo nawet nie raczyłeś cokolwiek odegrać, chce napomnieć, że gdy celuje do Ciebie osoba w ręcz ma Ciebie przed sobą na celowniku bo poleciałeś do niej bokiem to raczej dziwne jest to aby odjeżdzać bo narażasz siebie tylko na śmierć co podlega pod nieposzanowanie życia postaci. Załączam screena i filmik w postaci dowódów do apelacji:
https://streamable.com/qrji9g
image.png?ex=65bedb1b&is=65ac661b&hm=82efef5fcee5cb700930cebe38131feac134a53c9e2264a7942fc36fd0b90d65&

Co do blokad parę słów...
Są one wykonane w zupełności z drewna i metalu, wbicie się w nie 250 km/h uszkodziłoby pojazd na tyle, że raczej wątpie aby pojechał dalej.

kamil2289, 0mercy, Vesa i 1 inny lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RadeqXD napisał:

Podtrzymuje moje zdanie, jakoby takowa barierka nie mogła doprowadzić do technicznego dachowania pojazdu, a jest to tylko i wyłącznie fizyka gry, która w pokryciu reali nie ma prawa bytu. Dodatkowo napomnę że takowe blokady są stosowane tylko i wyłącznie przy zabójstwach, wypadkach ulicznych wraz z innymi blokadami tj. taśma policyjna (Police do not cross) lub zwykłą metalową blokadą (Road closed); które są powszechnie stosowane w większości przypadkach tak jak wspomniałem jedynie w wyniku wypadku lub zabójstwa oraz przeprowadzonego śledźtwa w danym obszarze.

Poczułem się trochę wyrwany do odpowiedzi, a więc pozwolę sobie tutaj wrzucić kilka słów od siebie bo użytkownik piszący apelację zwyczajnie się myli.


Otóż nie, blokady takie również są stosowane w przypadku chęci zablokowania całego ruchu ulicznego na danym obszarze, aby m.in. Twój uciekający pojazd został zatrzymany przez kordon pojazdów na autostradzie, które też przez tą blokadę przejechać nie mogę. Miasta duchów nie gramy.


 

 

15 godzin temu, RadeqXD napisał:

 Stosowanie ich tylko i wyłącznie do pościgów jest beznadziejnym posunięciem ze strony police dept. Sama blokada strukturalnie rozpadła by się przy takiej prędkości - a patrząc na działanie funkcjonariusza będącego przy blokadzie jest beznadziejne


Beznadziejna to jest Twoja ucieczka na zbugowanym stancerze i handlingu pojazdu który powinien być usunięty przez administrację ze względu na swoje nierealne prędkości. Jeśli już bijemy do beznadziejnych zachowań, to raczej tu obstawiałbym formę beznadziejnej ucieczki innymi pojazdami i brakiem umiejętności, skoro po to, żeby powkurzać PD (Bo funu z ścigania takich ludzi jak ty nie mamy) musisz używać pojazdu ze zbugowanym handlingiem dającym nierealną przewagę nad innymi.

Nie są stosowane tylko i wyłącznie do pościgów, a również i do takich sytuacji które wymagają odrębnienia pewnej strefy działań departamentu egzekwowania prawa. Blokada nie rozpadłaby się przy takim uderzeniu, bo jest całkowicie z drewna i metalu - a to co by się z nią stało przy prędkości uderzenia 250km/h to wbicie się w Twój pojazd uniemożliwiając dalsza ucieczkę w najlepszym przypadku, w najgorszym urwała by Ci głowę rozpadająca się barierka pędząca w stronę Twojej szyby przedniej z prędkością 250km/h ponownie zaznaczę.


 

 

15 godzin temu, RadeqXD napisał:

 a patrząc na działanie funkcjonariusza będącego przy blokadzie jest beznadziejne - w realiach równie dobrze mógłby oberwać z impetu blokady która mogła roztrzaskać się; tym samym raniąc doszczętnie osobnika będącego przy blokadzie. Widząc całokształt zachowania było dość skandalicznym zachowaniem, szczególnie że officer który rozstawiał blokady - widząc że auto dachuje i nie wiadomo w jaki sposób zachowa się auto podchodzi do niego, lekceważąc to co może wydarzyć się za chwile. Według mnie skoro ja otrzymałem karę również domagam się weryfikacji samego dojazdu osobnika który rozstawił blokadę 

Nie zamierzam Ci tu niczego udowadniać, moje logi dla administracji stoją otworem i ze względu na poprawne odegranie zablokowania ruchu drogowego w tamtym miejscu, nie mam sobie nic do zarzucenia.
Blokady by mi nic nie zrobiły, z prostego powodu - jak widać na nagraniu które wyżej wstawił @Brtmss - stoję za ścianą trzymając cover, po uderzeniu dopiero podchodzę do Twojego samochodu, nawet nie to - wziąłem krążownik, przestawiłem go przed Twoją maskę i ponownie wycelowałem cały czas trzymając osłonę.


 

 

15 godzin temu, RadeqXD napisał:

Wracając do osobnika rozstawiającego blokadę stwierdzam niekompetencję, skoro ostrzegał że celuje, to czemu nie oddał strzału (?) 


A dlaczego miałbym strzelać do osoby która nawet nie odegrała poprawnie wypadku drogowego który skończył się lotem w powietrzu?


 

 

15 godzin temu, RadeqXD napisał:

Wracając do sedna sytuacji - sama blokada składa się z desek, więc jest drewniana (Co świetnie obrazuje obrazek - https://imgur.com/FmNHkao ); wiedząc że osoba rozkładająca blokady to postać żeńska i obliczając czas na dojazdu realnie postać nie jest w stanie rozłożyć blokad bezpośrednio w tym tempie ze względu na wagę oraz czas dojazdu. 

Litości, boże - o realnym czasie rozkładania blokad przez kobietę poucza mnie osoba, która leci 300 km/h na zbugowanym stancerze.



Więcej nie zamierzam nic wyjaśniać, dzięki za możliwość wypowiedzi dla /a, tłumaczyć się nie będę. Dla mnie sprawa jest jasna, jako strony konfliktu, gracza reportującego - gracz nie odegrał poprawnie wypadku który jest udokumentowany na nagraniu i jasno widać, że jest on poważny. Pojazd którym uciekał jest zwyczajnie pojazdem lekkim - równie dobrze, rozwalone drewno z blokad mogło mu wlecieć pod podwozie i go podbić w powietrze, takie sytuacje mają miejsce w rzeczywistości. Jedyne co tutaj zaprezentował sobą gracz to konieczna wygrana i kontynuowanie nierealnej ucieczki w nierealnej prędkości po nierealnym odegraniu skutków poważnego wypadku drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem członkiem całej stuacji to pozwolę sobie odpowiedzieć na twoje argumenty.

 

Godzinę temu, nvr forgive napisał:

Otóż nie, blokady takie również są stosowane w przypadku chęci zablokowania całego ruchu ulicznego na danym obszarze, aby m.in. Twój uciekający pojazd został zatrzymany przez kordon pojazdów na autostradzie, które też przez tą blokadę przejechać nie mogę. Miasta duchów nie gramy.

Szczerze? Nie napotkałem się jeszcze nigdy, ale to przenigdy z segmentem blokowania aut z tytułu blokad - bo departament powinien radzić sobie w znacząco inny sposób, niejeżeli manewrowanie blokadami po obszarze szybkiego ruchu - bo od tego są jednostki Highway Patrol. Wracając do miasta duchów, nie wiem w sumie do czego pijesz, więc jakbyś mógł sprecyzować. "Miasta duchów nie gramy." czyli mam rozumieć że podczas pościgu wpierdzielacie się na przeciwny pas ruchu w kogoś i jedziecie dalej? Autostrada ma swój ruch, a twojego kolegę fantazja poniosła żeby z pełnym impetem wjeżdzać na przeciwny pas ruchu i praktycznie ścinać tym pasem kolejny zakręt, brawo za finezje. (

 

Godzinę temu, nvr forgive napisał:

Beznadziejna to jest Twoja ucieczka na zbugowanym stancerze i handlingu pojazdu który powinien być usunięty przez administrację ze względu na swoje nierealne prędkości. Jeśli już bijemy do beznadziejnych zachowań, to raczej tu obstawiałbym formę beznadziejnej ucieczki innymi pojazdami i brakiem umiejętności, skoro po to, żeby powkurzać PD (Bo funu z ścigania takich ludzi jak ty nie mamy) musisz używać pojazdu ze zbugowanym handlingiem dającym nierealną przewagę nad innymi.

Nierealne prędkości? Każde auto które ma nawet najdrobniejszy tuning zrobiony z głową jest w stanie osiągnąć taką prędkość - więc chyba czegoś nie rozumiem, dlaczego miałaby być nierealna? Co do formy ucieczki - nie wiem w sumie po co komplementujesz to taki w sposób, ale okey.. Osobiście jestem w stanie Ci powiedzieć że osoba wystawiająca apelacje ma umiejętności i nie byłoby problemu wobec ucieczki Wam innym autem. 

 

Godzinę temu, nvr forgive napisał:

Poczułem się trochę wyrwany do odpowiedzi, a więc pozwolę sobie tutaj wrzucić kilka słów od siebie bo użytkownik piszący apelację zwyczajnie się myli.
Nie zamierzam Ci tu niczego udowadniać, moje logi dla administracji stoją otworem i ze względu na poprawne odegranie zablokowania ruchu drogowego w tamtym miejscu, nie mam sobie nic do zarzucenia.
Blokady by mi nic nie zrobiły, z prostego powodu - jak widać na nagraniu które wyżej wstawił @Brtmss - stoję za ścianą trzymając cover, po uderzeniu dopiero podchodzę do Twojego samochodu, nawet nie to - wziąłem krążownik, przestawiłem go przed Twoją maskę i ponownie wycelowałem cały czas trzymając osłonę.

 

Wiemy - nie musisz nic udowadniać, jednakże analizując całokształt sytuacji i widząc twoje nagrania jak walisz dzwon w barierkę z betonu i jedziesz dalej żeby sobie postrzelać mówi samo za siebie. W momencie uderzenia w barierki podchodzisz do auta, więc nie wiem po co mydlisz oczy - pierwotnie nawet nie chodziło o moment przed uderzeniem, więc nie wiem po co właściwie do tego nawiązujesz, ale w porzadku. 

 

Godzinę temu, nvr forgive napisał:

A dlaczego miałbym strzelać do osoby która nawet nie odegrała poprawnie wypadku drogowego który skończył się lotem w powietrzu?

 

Realnie spojrzał na twoje materiały i naszła go myśl - tylko jedno różni Ciebie a jego, on odegrał zamiast po prostu sobie dalej jechać w porównaniu do Twojej osobowości. Wiem że czasami potrafisz fajnie zagrać - w porządku i to szanuje, jednakże czasami robisz lipę.

 

Godzinę temu, nvr forgive napisał:

Litości, boże - o realnym czasie rozkładania blokad przez kobietę poucza mnie osoba, która leci 300 km/h na zbugowanym stancerze.

 

Nie rozumiem co ma do tego mechanika gry - skoro ten model (dokładniej Nissana 240SX) jest w stanie dużo więcej niż Ci się wydaje, aczkolwiek domyslam się że dla Ciebie jest to zwykle, najzwyklejsze auto a w kwestii tuningu jesteś zielony.

 

Godzinę temu, Brtmss napisał:

Cześć, otrzymałeś karę za w zasadzie całokształt swojego zachowania z tamtego wieczoru/nocy - podczas takeoverów które prowadziliście wiecznie wracałeś na miejsce bezsensownie prowokujac PD, krecac przy nich bączki nie robiąc sobie z tego nic, ba - co do blokady w którą wjechałeś dla mnie było to mega słabe bo nawet nie raczyłeś cokolwiek odegrać, chce napomnieć, że gdy celuje do Ciebie osoba w ręcz ma Ciebie przed sobą na celowniku bo poleciałeś do niej bokiem to raczej dziwne jest to aby odjeżdzać bo narażasz siebie tylko na śmierć co podlega pod nieposzanowanie życia postaci. Załączam screena i filmik w postaci dowódów do apelacji:
https://streamable.com/qrji9g
image.png?ex=65bedb1b&is=65ac661b&hm=82efef5fcee5cb700930cebe38131feac134a53c9e2264a7942fc36fd0b90d65&

Co do blokad parę słów...
Są one wykonane w zupełności z drewna i metalu, wbicie się w nie 250 km/h uszkodziłoby pojazd na tyle, że raczej wątpie aby pojechał dalej.

Sytuacja była odegrana stosowanie wobec realii tego jak wygląda blokada - co do blokad, odnoszę się do tego.. Jedyne co określa sama stylistyka tego obiektu toi drewno które jest przemalowane, a jedyne wzmocnienia jakie posiada z metalu to standardowe elementy tj. Śruby czy też gwoździe.. No i może ewentualnie nóżki jak patrzę na realną wizualizację tej blokady. Zastanawia mnie sam fakt jak tego typu blokada zmieściła się w zwykłym krążowniku, to mało realna sytuacja (Wiedząc że każdy krązownik posiada medykamenty, elementy wyposażenia lub inne stosowane rzeczy.. Niejeżeli blokady z drewna, szanujmy się bo to nie jest w żadnym stopniu fair w stosunku do żadnego gracza - to tak jakby z bagażnika wyskoczył nam 5 metrowy dmuchany dinozaur który chce zjeść miłą officer na środku vespucci. Co do wycelowania, sytuacja mogła potoczyć się w inny sposób, dosłownie.. Wiedząc że jest to noc, a postać skryptowo użyła latarki to równie dobrze mogła oślepić samą postać prowadzącą a szok po zderzeniu z barierkami mógł posłużyć się na niekorzyść osoby celującej - co warto wziąć pod uwagę. Pozdrawiam Was serdecznie, peace! ❤️ 

Edytowane przez D3Z3RT3R
RadeqXD, Jesus, Egx i 1 inny lubią to

Nie ma zasad w naszych blokach, blizny krzyczą bym biegł

Narkotyki gonią młodych, oni gonią je też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, D3Z3RT3R napisał:

Szczerze? Nie napotkałem się jeszcze nigdy, ale to przenigdy z segmentem blokowania aut z tytułu blokad - bo departament powinien radzić sobie w znacząco inny sposób, niejeżeli manewrowanie blokadami po obszarze szybkiego ruchu - bo od tego są jednostki Highway Patrol. Wracając do miasta duchów, nie wiem w sumie do czego pijesz, więc jakbyś mógł sprecyzować. "Miasta duchów nie gramy." czyli mam rozumieć że podczas pościgu wpierdzielacie się na przeciwny pas ruchu w kogoś i jedziecie dalej? Autostrada ma swój ruch, a twojego kolegę fantazja poniosła żeby z pełnym impetem wjeżdzać na przeciwny pas ruchu i praktycznie ścinać tym pasem kolejny zakręt, brawo za finezje. (


Jeśli w tym zdaniu twierdzisz, że departament powinien sobie radzić w inny sposób, to tylko udowadniasz, że nie masz o tym żadnego pojęcia, tak samo jak nie masz pojęcia o grze gliniarza i jakiejkolwiek wiadomości na temat polityk pościgowych czy innych podejmowanych zadań przez te agencje. Highway Patrol nie jest od tego, żeby manewrować blokadami. Ich zakres działań jest znacznie szerszy niż Ci się wydaje i nie - nie są od tego, żeby zatrzymywać pościgi innych agencji.


 

 

25 minut temu, D3Z3RT3R napisał:

Nierealne prędkości? Każde auto które ma nawet najdrobniejszy tuning zrobiony z głową jest w stanie osiągnąć taką prędkość - więc chyba czegoś nie rozumiem, dlaczego miałaby być nierealna? Co do formy ucieczki - nie wiem w sumie po co komplementujesz to taki w sposób, ale okey.. Osobiście jestem w stanie Ci powiedzieć że osoba wystawiająca apelacje ma umiejętności i nie byłoby problemu wobec ucieczki Wam innym autem. 


Pojazd jadący z taką prędkością jest nierealny i nie zmienisz w tej kwestii mojego zdania.
Pozwolę sobie zadać też pewne pytanie - jaki był powód Waszej ucieczki? Mieliście w samochodzie albo na sobie broń, narkotyki, byliście poszukiwani? Bo jeśli nie, to przypominam, że za bezsensowne prowokacje PD i prowadzenie pościgów bezsensownych też jest karalne na serwerze i m.in. za takie coś też karę otrzymał Twój ziomek.


 

 

25 minut temu, D3Z3RT3R napisał:

Wiemy - nie musisz nic udowadniać, jednakże analizując całokształt sytuacji i widząc twoje nagrania jak walisz dzwon w barierkę z betonu i jedziesz dalej żeby sobie postrzelać mówi samo za siebie. W momencie uderzenia w barierki podchodzisz do auta, więc nie wiem po co mydlisz oczy - pierwotnie nawet nie chodziło o moment przed uderzeniem, więc nie wiem po co właściwie do tego nawiązujesz, ale w porzadku. 

Argument inwalida, odwracanie kota ogonem. Jedynymi osobami które pojechały dalej zamiast odpowiednio rozegrać wypadek drogowy po uderzeniu w barierki - byliście wy. Mało tego, po pościgu z takim wypadkiem w najlepsze bawiliście się w klubie (XD)


 

 

25 minut temu, D3Z3RT3R napisał:

Nie rozumiem co ma do tego mechanika gry - skoro ten model (dokładniej Nissana 240SX) jest w stanie dużo więcej niż Ci się wydaje, aczkolwiek domyslam się że dla Ciebie jest to zwykle, najzwyklejsze auto a w kwestii tuningu jesteś zielony.

Oczywiście, że tak, jestem zielony w kwestii tuningu i na pewno w kwestii tuningu i sposobu gry ścianckiej którą reprezentujecie sobą wy. Nie jesteście w żadnej sposób dobrymi naśladowcami rzeczywistych grup motoryzacyjnych w LA. Bawicie się w need for speed i ponosząc za to konsekwencje zaczynacie płakać. Argument inwalida.


 

 

25 minut temu, D3Z3RT3R napisał:

Sytuacja była odegrana stosowanie wobec realii tego jak wygląda blokada - co do blokad, odnoszę się do tego.. Jedyne co określa sama stylistyka tego obiektu toi drewno które jest przemalowane, a jedyne wzmocnienia jakie posiada z metalu to standardowe elementy tj. Śruby czy też gwoździe.. No i może ewentualnie nóżki jak patrzę na realną wizualizację tej blokady. Zastanawia mnie sam fakt jak tego typu blokada zmieściła się w zwykłym krążowniku, to mało realna sytuacja (Wiedząc że każdy krązownik posiada medykamenty, elementy wyposażenia lub inne stosowane rzeczy.. Niejeżeli blokady z drewna, szanujmy się bo to nie jest w żadnym stopniu fair w stosunku do żadnego gracza - to tak jakby z bagażnika wyskoczył nam 5 metrowy dmuchany dinozaur który chce zjeść miłą officer na środku vespucci. Co do wycelowania, sytuacja mogła potoczyć się w inny sposób, dosłownie.. Wiedząc że jest to noc, a postać skryptowo użyła latarki to równie dobrze mogła oślepić samą postać prowadzącą a szok po zderzeniu z barierkami mógł posłużyć się na niekorzyść osoby celującej - co warto wziąć pod uwagę. Pozdrawiam Was serdecznie, peace! ❤️ 


Tak, jestem pewny że odegralibyście oślepienie z latarki. Zwłaszcza po tym, jak prawie zrobiliście obrót wokół własnej osi w powietrzu i pojechaliście dalej. Nie pozdrawiam.


Chciałbym jeszcze zadać inne pytanie:
W jaki sposób postać Maya Hartman z ilością godzin 7 na postaci, miała dostęp do pojazdu którym uciekała? (Pojazd drogi, tuning drogi) Tutaj warto zaznaczyć, że postać posiadała ten pojazd praktycznie od razu po stworzeniu postaci - bo została zatrzymana do traffic-stop chyba z 3-4 godziny wcześniej, gdzie 7-4=3, 7-3=4. Nawet bez 5 godzin na postaci, miała ten pojazd już w posiadaniu i go prowadziła.
Nawet jeśli była dodana pod grupę rodziny, lub pojazd był użyczony - to nie wierzę w to, aby w 3-4h prowadzenia postaci nabyć takie znajomości które by na to pozwalały. Na miejscu administracji zastanowiłbym się w tej kwestii nad sprawą łączenia wątków postaci lub przelewania majątku. Ewentualnie nad przenoszeniem ugadanych spraw z OOC na postacie IC i dodawanie się do grup po zwykłej znajomości poza grą beż żadnego określonego backgroundu czy tak zwanej furtki wejściowej do tej grupy.

Edytowane przez nvr forgive
Brtmss lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, nvr forgive napisał:


Jeśli w tym zdaniu twierdzisz, że departament powinien sobie radzić w inny sposób, to tylko udowadniasz, że nie masz o tym żadnego pojęcia, tak samo jak nie masz pojęcia o grze gliniarza i jakiejkolwiek wiadomości na temat polityk pościgowych czy innych podejmowanych zadań przez te agencje. Highway Patrol nie jest od tego, żeby manewrować blokadami. Ich zakres działań jest znacznie szerszy niż Ci się wydaje i nie - nie są od tego, żeby zatrzymywać pościgi innych agencji.

🤦‍♂️nie skomentuje tego nawet, bo mi szkoda nerwów, poważnie.

 

18 minut temu, nvr forgive napisał:


Pojazd jadący z taką prędkością jest nierealny i nie zmienisz w tej kwestii mojego zdania.
Pozwolę sobie zadać też pewne pytanie - jaki był powód Waszej ucieczki? Mieliście w samochodzie albo na sobie broń, narkotyki, byliście poszukiwani? Bo jeśli nie, to przypominam, że za bezsensowne prowokacje PD i prowadzenie pościgów bezsensownych też jest karalne na serwerze i m.in. za takie coś też karę otrzymał Twój ziomek.

Stary, ja chyba przybyłem z 2050 roku że najszybszy samochód jest w stanie rozpędzić się do 482,8 km/h - więc co Ty mi tu naginasz świat w tym momencie, stary.. Litości, bo głowa boli od tego co Ty właśnie tutaj piszesz. Co do pytania - nie wiem czy udajesz czy jesteś jakiś zacofany w czasie - skoro pojazd dosłownie chwile brał udział w takeoverach tamtejszej nocy gdzie większość osób tak naprawdę widziało to auto gdzie świeci pustką w miejscu na tablice a osoba która prowadzi auto jest zamaskowana.. Do czego pije? Przepisy są dość mocno restrykcyjne, więc za takie wybryki jest logiczne że bardziej opłacalna jest ucieczka niż zatrzymanie się na ulicy z DL'ką w łapie, szanujmy się - ale nie masz pojęcia na czym działa zmotoryzowana grupa przestępcza, stary.. Równie dobrze świat by się zatrzymal że każdy jeździ przepisowo, auta są fabryczne i są jak nowe. JDM'y są z Polski i mają na sobie multum trytytek a V8 wywodzi się z Rosji mając na sobie felgę stylizacyjną PDW Group 🥵(Nie, nie pozdrowienia do więzienia)

 

26 minut temu, nvr forgive napisał:

Oczywiście, że tak, jestem zielony w kwestii tuningu i na pewno w kwestii tuningu i sposobu gry ścianckiej którą reprezentujecie sobą wy. Nie jesteście w żadnej sposób dobrymi naśladowcami rzeczywistych grup motoryzacyjnych w LA. Bawicie się w need for speed i ponosząc za to konsekwencje zaczynacie płakać. Argument inwalida.

Nie rozumiem - gdzie w tym momencie płacze? Bo chyba przybyłeś z Marsa że myślisz że mnie działania w grze ruszają,. Nie chce być chamski, dlatego nie przytoczę go - jednakże w akwenie twojej gry przytoczyła się taka sytuacja, o której mówiłeś jawnie, wiec nie mów mi o płaczu, bo jest to nadwyraz mało istotne i żenujące że takie argumenty w ogóle znajdują się w tej apelacji. 

 

30 minut temu, nvr forgive napisał:

Chciałbym jeszcze zadać inne pytanie:
W jaki sposób postać Maya Hartman z ilością godzin 7 na postaci, miała dostęp do pojazdu którym uciekała? (Pojazd drogi, tuning drogi) Tutaj warto zaznaczyć, że postać posiadała ten pojazd praktycznie od razu po stworzeniu postaci - bo została zatrzymana do traffic-stop chyba z 3-4 godziny wcześniej, gdzie 7-4=3, 7-3=4. Nawet bez 5 godzin na postaci, miała ten pojazd już w posiadaniu i go prowadziła.
Nawet jeśli była dodana pod grupę rodziny, lub pojazd był użyczony - to nie wierzę w to, aby w 3-4h prowadzenia postaci nabyć takie znajomości które by na to pozwalały. Na miejscu administracji zastanowiłbym się w tej kwestii nad sprawą łączenia wątków postaci lub przelewania majątku. Ewentualnie nad przenoszeniem ugadanych spraw z OOC na postacie IC i dodawanie się do grup po zwykłej znajomości poza grą beż żadnego określonego backgroundu czy tak zwanej furtki wejściowej do tej grupy.

 

Postać jest siostrą lidera grupy zmotoryzowanej, który jest pierwotnym właścicielem tego pojazdu - nie grasz od chwila zaczęcia postaci, bo znikło by Ci x lat życia, po to sa background'y. Co do przelewania majątku postaci czy też podobnych wątków - niestety nie w to grono wcelowałeś, bo sam jestem tego przeciwny. Background jest określony w sposób stosowny ze względu na finalizacje od pewnego momentu - w którym chcemy zwiększyć całokształt relacji oraz działania bezpośrednio w grze; o czym mogę Ci rozpisać więcej bezpośrednio na PV; nie chce zajmować ściany tekstu aby zapychać zbędnie formalności apelacji od kary. 

shr777, Jesus, Giwi i 3 innych lubią to

Nie ma zasad w naszych blokach, blizny krzyczą bym biegł

Narkotyki gonią młodych, oni gonią je też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nvr forgive napisał:


Jeśli w tym zdaniu twierdzisz, że departament powinien sobie radzić w inny sposób, to tylko udowadniasz, że nie masz o tym żadnego pojęcia, tak samo jak nie masz pojęcia o grze gliniarza i jakiejkolwiek wiadomości na temat polityk pościgowych czy innych podejmowanych zadań przez te agencje. Highway Patrol nie jest od tego, żeby manewrować blokadami. Ich zakres działań jest znacznie szerszy niż Ci się wydaje i nie - nie są od tego, żeby zatrzymywać pościgi innych agencji.
 

Odniosę się najpierw do tego i wydam swoje stanowisko. Gadałem z bardzo doświadczonym graczem w LEA i sam mi powiedział że barierki [policyjne] w żadnym wypadku nie powinny być stawiane w pościgach do tak zwanego ZATRZYMANIA POJAZDU. Są one tak jak wcześniej wspomniałem  "Dodatkowo napomnę że takowe blokady są stosowane tylko i wyłącznie przy zabójstwach, wypadkach ulicznych wraz z innymi blokadami tj. taśma policyjna (Police do not cross) lub zwykłą metalową blokadą (Road closed); które są powszechnie stosowane w większości przypadkach tak jak wspomniałem jedynie w wyniku wypadku lub zabójstwa oraz przeprowadzonego śledźtwa w danym obszarze." I tylko i wyłącznie do tego. 


Co do osiągnięcia przez pojazdy 300 km/h w życiu relanym, to podrzucam ci screena z YouTube który jasno pokazuje że samochody potrafią tyle jechać 


"Argument inwalida, odwracanie kota ogonem. Jedynymi osobami które pojechały dalej zamiast odpowiednio rozegrać wypadek drogowy po uderzeniu w barierki - byliście wy. Mało tego, po pościgu z takim wypadkiem w najlepsze bawiliście się w klubie (XD)" -  Chodziło nam o to, że też pokazujesz swój DOBRY poziom RP wrzucając Swoje filmy na YouTube 

2:54 - widać dokładnie jak prowadzisz pościg, dostajesz serie z pistoletu, uderzasz w betonowy płot prawą stroną auta. Wyjmujesz broń i dalej prowadzisz pościg strzelając do oprawcy. Nie uważasz że to słabe odegranie z Twojej strony? Kule mogły ciebie trafić i najprawdopodobniej dostałbyś CK na miejscu. Sama trajektoria lotu naboi która jest pokazana na filmiku, wskazuje że zapewne przelatywały Ci obok głowy, a ty jakby nic, wracasz do pościgu i strzelasz. 
3:45 - tak samo, twój kolega obok dostał bw poprzez strzelanine. Ty dokładnie w tej minucie, totalnie nie odgrywasz nic [a widać że dostałeś kule, bo twój nick zaświecił się na czerwono] Wychodzisz po prostu z pojazdu, wyjmujesz broń długą i walisz do napastników którzy do was nawalali. A patrząc na realia? Dostałeś na pewno w bark, albo w jakąś część ciała [np.ręką],  [strzelano w tył samochodu i jedyne fragmenty ciała jakie  mogły Ci  wystawać to te co wymieniłem wczesniej] uniemożliwiło by się wzięcie broni długiej i wystrzelenie seri w napastników, poprzez ból ręki przez ranę postrzałową 



"W jaki sposób postać Maya Hartman z ilością godzin 7 na postaci, miała dostęp do pojazdu którym uciekała? (Pojazd drogi, tuning drogi) Tutaj warto zaznaczyć, że postać posiadała ten pojazd praktycznie od razu po stworzeniu postaci - bo została zatrzymana do traffic-stop chyba z 3-4 godziny wcześniej, gdzie 7-4=3, 7-3=4. Nawet bez 5 godzin na postaci, miała ten pojazd już w posiadaniu i go prowadziła.
Nawet jeśli była dodana pod grupę rodziny, lub pojazd był użyczony - to nie wierzę w to, aby w 3-4h prowadzenia postaci nabyć takie znajomości które by na to pozwalały. Na miejscu administracji zastanowiłbym się w tej kwestii nad sprawą łączenia wątków postaci lub przelewania majątku. Ewentualnie nad przenoszeniem ugadanych spraw z OOC na postacie IC i dodawanie się do grup po zwykłej znajomości poza grą beż żadnego określonego backgroundu czy tak zwanej furtki wejściowej do tej grupy." - Już ci to tłumacze na szybko, postać to siostra Boss'a który ma swoją grupę zmotoryzowaną. U nich to normalne w rodzinie, że polubiła motoryzajcę poprzez swoje rodzeństwo. Jej background, wskazuje na to że Maya była zabierana przez William'a, jak jeszcze on mieszkał w New Yorku na nielegalne wyścigi i wszystko to oglądała z zafascynowaniem. Potem sama kupiła swój pierwszy wóz i ścigała się z lokalnymi departamentami bo kocha adrenaline. Dlaczego moja postać ma 7h i już ma zr 350 I gen? Odpowiedź jest prosta, dostała kluczyki od Brata, który doskonale wie IC że Maya kocha samochody i szybką jazdę. Co w tym złego że może lepiej zacząć życie w dosyć obcym jej mieście? No totalnie nic, dlatego to co napisałeś nie ma totalnie sensu. 



"Cześć, otrzymałeś karę za w zasadzie całokształt swojego zachowania z tamtego wieczoru/nocy - podczas takeoverów które prowadziliście wiecznie wracałeś na miejsce bezsensownie prowokujac PD, krecac przy nich bączki nie robiąc sobie z tego nic, ba - co do blokady w którą wjechałeś dla mnie było to mega słabe bo nawet nie raczyłeś cokolwiek odegrać, chce napomnieć, że gdy celuje do Ciebie osoba w ręcz ma Ciebie przed sobą na celowniku bo poleciałeś do niej bokiem to raczej dziwne jest to aby odjeżdzać bo narażasz siebie tylko na śmierć co podlega pod nieposzanowanie życia postaci. Załączam screena i filmik w postaci dowódów do apelacji:



Co do blokad parę słów...
Są one wykonane w zupełności z drewna i metalu, wbicie się w nie 250 km/h uszkodziłoby pojazd na tyle, że raczej wątpie aby pojechał dalej."
 Zacznijmy od tego, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Pierwszy raz widzę na serwerach roleplay i w ogóle w życiu, żeby LEA stawiało barierki które składają się z drewna w celu zatrzymania pojazdu. Nie są one po prostu do tego, do takich spraw powinny być zakładane kolczatki na drodze, żeby uniemożliwić dalszą jazde uciekającemu. Nvrf napisał ze schował się za ścianą i dopiero po uderzeniu pojazdu w barierki się z niej wyłonił. Dokładnie widać na nagraniu, że przed uderzeniem pojazdu w barierki, widać że jest na lewym pasie ruchu [patrząc z jego POV] i idzie w strone nadjeżdżającego pojazdu, odłamki które mogły polecieć w jego stronę, mogły mu nawet CK postaci wbić, bo taki drewniany element, który wbije się w ciało, może nawet je przebić. Wróćmy teraz do mojego odegrania i celowania przez Officera w moją stronę. Dokładnie wiemy, że na serwerach pisanych, musimy dać czas na odegranie sytuacji na /do [sam to zrobiłem, a wy mnie oskarżacie że nic nie odegrałem, wszystko jest pokazane w logach] Więc fakt, że nvrf celował w moją stronę to po prostu zwykłe nieporozumienie, bo nie dał mi nawet czasu na odegranie tylko zwyczajnie wyjął broń i zaczął celować. Co do samego uderzenia w blokady, nie ma szans żeby taka blokada zmieściła się do zwykłego krążownika bo jest to najwidoczniej za duży obiekt żeby zmieścił się do bagażnika. Samo uderzenie w taką blokadę, z prędkością 250 km/h nazwyczajniej by ją rozwaliło, a samochód mógł by pojechać dalej, jedynie z rozwaloną szybą bądź chłodnicą. Sam fakt że taka barierka nie ma szans na wywalenie pojazdu na 10 metrów w górę, bo samochód jest totalnie niski i nie mam możliwości dostania się tak dużej barierki pod koła samochodu żeby go aż tak wywaliło. Chciałbym też jeszcze dodać, ze barierki na serwerze totalnie źle działają. Pomijając to, że ta barierka u mnie nie znikła i po prostu zatrzymało mi samochód do totalnego zera, myślałem że to jakiś błąd serwera i odegrałem to w taki sposób a nie inny. 

Nie wiem co mógł bym wpisać jeszcze tutaj na swoją obronę, ale sytuacja powinna być cofnięta, a postać odblokowana i powinniśmy grać że takie coś się nie wydarzyło. Bo zarówno ja trochę źle odegrałem, to tak samo Nvrf źle odegrał swoje obowiązki jako officer w Police Department. Bo moim zdaniem, było to robione tylko pod to żeby mnie zatrzymać bo nie dawali sobie rady z pojazdem który jest na serwisie i ma takie możliwości tuningu.


 

image.png

Edytowane przez RadeqXD
shr777, Egx, GEBI i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
6 godzin temu, RadeqXD napisał:

bo nie dał mi nawet czasu na odegranie tylko zwyczajnie wyjął broń i zaczął celować.

 w tym wypadku nie był zmuszony odgrywać, że do Ciebie celuje czy cokolwiek takiego, powinienes cokolwiek odegrać a gwarantuje, że @nvr forgive dałby Ci na to czas bez problemowo. 

A jeżeli mówimy o możliwościach tuningu tego pojazdu i tego jak się zachowuje na serwisie, błagam - nie porównujmy aut z IRL na realia GTA w którym hypercary jeżdżą po 180 km/h bo jest to beznadziejne. Dla mnie cała sytuacja jest jasna, nie zareagowałeś w żaden sposób na broń a akcja z barierką to jedno wielkie nieporozumienie bo wiecznie tłumaczysz się, jaka to ona nie jest IRL zamiast wziąć na klatę fakt, że po prostu krzywo wyglądało to jak wjeżdżasz w nią v maxem nie reagując prawie w ogóle. Podsumowywujac nawiązywaniem do rzeczy IRL nic nie wskóramy chłopaki bo na logikę GTA sporo rzeczy się różni i nic na to nie poradzimy, więc traktujmy to tak jak jest bo każdy to tak traktuje.

0mercy, S1cario, 5000 i 2 innych lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brtmss napisał:

 w tym wypadku nie był zmuszony odgrywać, że do Ciebie celuje czy cokolwiek takiego, powinienes cokolwiek odegrać a gwarantuje, że @nvr forgive dałby Ci na to czas bez problemowo. 

A jeżeli mówimy o możliwościach tuningu tego pojazdu i tego jak się zachowuje na serwisie, błagam - nie porównujmy aut z IRL na realia GTA w którym hypercary jeżdżą po 180 km/h bo jest to beznadziejne. Dla mnie cała sytuacja jest jasna, nie zareagowałeś w żaden sposób na broń a akcja z barierką to jedno wielkie nieporozumienie bo wiecznie tłumaczysz się, jaka to ona nie jest IRL zamiast wziąć na klatę fakt, że po prostu krzywo wyglądało to jak wjeżdżasz w nią v maxem nie reagując prawie w ogóle. Podsumowywujac nawiązywaniem do rzeczy IRL nic nie wskóramy chłopaki bo na logikę GTA sporo rzeczy się różni i nic na to nie poradzimy, więc traktujmy to tak jak jest bo każdy to tak traktuje.

My przytaczamy przykład - nie realia, bo nie da się tego odwzorować w żadnej grze co jest pewne. Posiłkując się nagraniami z różnych źródeł odnośnie pościgów na highway'u, w niezależnie jakim stanie w USA nie napotkałem się na żadne blokady drewaniane lub podobne - ba.. Nawet ciężko natrafić na kolczatkę, dlaczego? Z prostego względu; jest to niebezpieczne dla każdego uczestnika ruchu będącego w trakcie podróży. A jeżeli już jest blokowane - to przez troopery ewentualnie inne krążowniki, wtedy jeden z kilku pasów ruchu są dostępne aby w pełni nie blokować ruchu. Kończąc insynuację - nawet manewr pit wykonywany agresywnie nie jest w stanie zakończyć skutecznie pościgu, auta nie są w pełni wykonane z plastiku; Nie spotkałem nawet w internecie sytuacji jakoby auto rozwaliło się na deskach lub takiej barierce jaka jest zobrazowana.. Po prostu takich sytuacji nie ma i według mnie taka konstruktywna sytuacja sporna nie powinna mieć miejsca lub powinna być wyjaśniana bezpośrednio w grze, w trakcie całej akcji. (A nie 10-20 minut po akcji (?))

Nie ma zasad w naszych blokach, blizny krzyczą bym biegł

Narkotyki gonią młodych, oni gonią je też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brtmss napisał:

 w tym wypadku nie był zmuszony odgrywać, że do Ciebie celuje czy cokolwiek takiego, powinienes cokolwiek odegrać a gwarantuje, że @nvr forgive dałby Ci na to czas bez problemowo. 

A jeżeli mówimy o możliwościach tuningu tego pojazdu i tego jak się zachowuje na serwisie, błagam - nie porównujmy aut z IRL na realia GTA w którym hypercary jeżdżą po 180 km/h bo jest to beznadziejne. Dla mnie cała sytuacja jest jasna, nie zareagowałeś w żaden sposób na broń a akcja z barierką to jedno wielkie nieporozumienie bo wiecznie tłumaczysz się, jaka to ona nie jest IRL zamiast wziąć na klatę fakt, że po prostu krzywo wyglądało to jak wjeżdżasz w nią v maxem nie reagując prawie w ogóle. Podsumowywujac nawiązywaniem do rzeczy IRL nic nie wskóramy chłopaki bo na logikę GTA sporo rzeczy się różni i nic na to nie poradzimy, więc traktujmy to tak jak jest bo każdy to tak traktuje.

Więc tak, jeżeli macie problem o dany samochód, że jedzie z prędkością ponad 300km/h i PD sobie z nim nie daje rady, to dlaczego go nie wywalicie z serwera?  Nie jest to wina graczy, że pozwalacie na takie samochody na serwisie które potrafią po dobrym tuningu jechać tyle, jest to wina typowo serwera że dodała taki samochód i tyle. Więc nie czepiajcie się mnie że jęchałem na zbugowanym tuningu, bo sami na to pozwalacie poprzez dodanie go od serwera. 

 "w tym wypadku nie był zmuszony odgrywać, że do Ciebie celuje czy cokolwiek takiego[...]" Powiedz mi, gdzie napisałem że powinien odegrać celowanie z broni palnej w moją stronę?  Wręcz przeciwnie, wyciągnał od razu broń nie dając mi czasu na odegranie. Dlatego, nawiązywanie do tego że wyciągnął w moim kierunku broń jest bezsensowne, nie dając mi czasu na odegranie. Dlatego teraz macie o to problem, że nie przestraszyłem się broni, ile jest sytuacji na serwerze że trzech officerów celuje do jednego gościa i on nagle wyjmuje broń prując do officerów? No multum i jakoś ludzie nie kończą z blokadą postaci itd. Błagam, przestańcie cały czas nawiązywać do walnięcia w barierki, bo IRL nie ma szans żeby wywaliły one samochód na 10 metrów w górę bo jest to po prostu nierealne, a sam myślałem że to jakiś błąd serwera i pojechałem dalej, bo na logikę tak jak wcześniej wspomniałem, to nie ma szans żeby takie coś miało miejsce w prawdziwym życiu. 

Skoro Nvrf napisał, że nie gramy miasta duchów. To jakim cudem rozłożył blokady na drodze, skoro na Highway'u obowiązuje prędkość 145 km/h? A miejsce położenia blokad, było totalnie za zakrętem i wątpię żeby lokalny samochód zdążył wyhamować, dodatkowo jego postać narażała się na życie stając krążownikiem na drodze  i wyciągając blokady bez jakiegokolwiek sensownego odegrania. 

Mój screen którego wysłałem [Chodzi tutaj o screena samochodu który jedzie 300km/h] miał udowodnić Nvrf, że samochody potrafią tyle jechać. Bo jak sam to napisał "Pojazd jadący z taką prędkością jest nierealny i nie zmienisz w tej kwestii mojego zdania." Udokumentowuję tylko  fakt że pojazdy potrafią tyle wyciągnąć. 
 


 2:08
2:58 
Przykładowy pościg na Highway'u, krążownik cały czas wykonuje manewer pit na samochodzie. Chłop który ucieka, uderza co chwile w betonowe bariery blokujące dostanie się na przeciwny pas ruchu i co? Dalej jedzie, bo nawet takie coś w realnym życiu nie ma szans rozwalenia samochodu, tak samo krązownik, poprzez uderzenie w taki samochód, który dość sporo waży jedzie dalej i prowadzi pościg. A Wy mi będziecie mówić, że barierka drewniana potrafi rozwalić wóz? No nie, dlatego wasze pisanie o tym że barierka drewniana może rozwalić samochód jest totalnie bezsensowne. Sam fakt, że oglądając filmiki które pokazują pościgi na Highway'u zawsze mają w sobie manewry pit, a nie stawianie blokad na drodze. 

Dlatego powinniście nie stawiać tylko mnie pod ścianą, tylko też zobaczyć błąd w rozgrywce Nvrf bo przez jego wymysły, które niby rzekomo mają miejsce w realnym życiu [co udowodniłem parę razy że nie]  - cała akcja się potoczyła tak a nie inaczej.

Piszecie że po całym pościgu dobrze bawiłem się w klubie. A Waszym zdaniem co miałem zrobic? Jeździć dalej po Vespucci żebyście mi dali bana za prowokowanie PD? No nie, dlatego po całym pościgu, który mógł zabrać wóz i wsadzić mnie do State Prison. Pojechałem się odstresować i tyle. 

Więc proszę Was, żebyście nie patrzeli tylko na mnie. Ale też na osoby, które ZAWSZE muszą każdy pojazd złapać na serwerze i chwalić się swoimi umiejętnościami. Bo jak nie złapią pojazdu, to od razu szukają problemów tam gdzie ich nie ma. [nie mówię że każde LEA tak robi, tylko pojedyncze osoby z każdej frakcji]

Odpowiem jeszcze na to prowokowanie PD, tak jak napisał wcześniej @D3Z3RT3R po takeoverach, co chwile goście organizujący to, pisali na krótkofalówce że zmieniamy miejsce i bawimy się dalej, Więc Wasze pisanie na temat że prowokuje PD nie ma totalnie bytu. A co do mojego uciekania, gram postać ściganta - jężdże samochodem, który przez swój tuning może być zabrany przez PD. To co, miałem się zatrzymać, zaprosić officera na kawę i oddać samochód dobrowolnie? No nie, dlatego podjąłem się ucieczki, w której po prostu PD było słabsze. Sam moją postacią ryzykowałem tym, że mogę pójść do State Prison za taki pościg, ale jak wcześniej wspomniałem - moja postać jest zamiłowana do nielegalnych wyścigów  i nie będzie się bała uciekać przed krązownikiem ryzykując swoim życiem.


 

image.png

image.png

Jesus, S_R32, Giwi i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, jak doszło do zatrzymania wozu, jest kwestią tylko i wyłącznie IC i ewentualne konsekwencje powinny zostać wyciągnięte drogą IC. Natomiast, jeżeli chodzi o sam powód kary, moim zdaniem jest słuszny. Przy uderzeniu nawet i w drewniane płotki przy takiej prędkości, wyrządziły by one znacznie większe szkody a narracja co do tego powinna zostać bardziej rozbudowana. Kilka lat temu zakończył się etap /do otarcie i pochodnych od tego słowa narracji po uderzeniu, odrzucam.

baryyy, katae, wojciesz_ i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin