Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, .Ukasz napisał:

Ile tam było, 1100vp za panel rodzinki? To czekam na moją stówke za 3 takie panele. Dane do przelewu macie 🙂

Według e-krs, patrząc na sprawozdania finansowe spółki nie widać niewypłacalności, więc.. Może starczy im na zwroty 😎

Warszawiak, Mefiś i kiemon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chimera napisał:

Usuwanie rodzinek, usuwanie jachtów...
Niedługo może usuną komendy /me i /do

Może i jest chujowo, ale za to lepiej nie będzie.

Ja teraz czekam aż wprowadzą podatek na pojazdy w formie comiesięcznego ubezpieczenia. (Co dwa jak masz gold)

 

Edytowane przez Don Daniel
Barru, ka6i, Verenar i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 22:32, .Ukasz napisał:

Ile tam było, 1100vp za panel rodzinki? To czekam na moją stówke za 3 takie panele. Dane do przelewu macie 🙂

Oświadczam, że zgadzam się na natychmiastowe doładowanie mojego konta po weryfikacji płatności przez operatora płatności oraz rezygnuję z prawa do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od zakupu zgodnie z pkt. 13 art. 38 ustawy o prawach konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Chimera napisał:

Usuwanie rodzinek, usuwanie jachtów...
Niedługo może usuną komendy /me i /do

napewno jachty należące do 0.01% serwera i rodzinki które używane są do dzielenia się grindowanym majatkiem maja duzy wplyw na gre RP xd 

rodeo, Juzi, 271Hajsu i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin