Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja czytam o UOKIK to jeszcze brakuje donosu do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry bo łamane są prawa człowieka i konstytucja na serwisie Role Play. Dajcie se siana z tym UOKIK. Wystarczyłaby zwykła głupia ankieta od Zarządu i na podstawie demokracji zdecydować. 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, houstonfornication napisał:

Jak ja czytam o UOKIK to jeszcze brakuje donosu do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry bo łamane są prawa człowieka i konstytucja na serwisie Role Play. Dajcie se siana z tym UOKIK. Wystarczyłaby zwykła głupia ankieta od Zarządu i na podstawie demokracji zdecydować. 

teraz modne straszyc uokikiem wszystkich i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, houstonfornication napisał:

Jak ja czytam o UOKIK to jeszcze brakuje donosu do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry bo łamane są prawa człowieka i konstytucja na serwisie Role Play. Dajcie se siana z tym UOKIK. Wystarczyłaby zwykła głupia ankieta od Zarządu i na podstawie demokracji zdecydować. 

Ty się lepiej o donosach nie wypowiadaj :DDD 

bajtek, krasnolud, anti i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, grubasiontko napisał:

grupa rodzinki koniecznie potrzebna do zespawnowania waszych 17 supercarow z ktorych korzystacie w 20 osob takie sa fakty, bo napewno pod grupe rodzinki praktycznie kazdej sa dodawane kolezki co chca pojezdzic na nowej postaci samochodzikiem za 2 miliony bo przeciez nie ma innej rozgrywki niz taka zeby wszystko miec i jezdzic bez celu, potem placz jeszcze ze samochodzik za duzo pali. Jak jestes tam sam to po chuj ci zespawnowanie 10 pojazdow jak jezdzisz jednym w danej chwili? wy jetescie ograniczeni naprawde i kurwa nie potraficie z tej gry czerpac nic innego niz zarabanie pieniazkow (najlepiej jeszcze przelane) i ruchanie sie w interiorach 

 

Nie wiem kur*a może niektórzy nie bez powodu budują intki z ładnymi podjazdami, albo ładne duże garaże żeby trzymać tam swoją kolekcję, bo są samochodziarzami, a nie kurwa mieć wielki interior z 1 pojazdem zrespionym? To jest patologia, 4 fury dla osoby bez premium, to jest rozsądne minimum moim zdaniem.

Edytowane przez Lenareq

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rollo napisał:

Prawda jest taka, że na te nazwy grup rodzin każdy ma głęboko w poważaniu. W końcu zauważyliście, że ilość zespawnowanych pojazdów WPŁYWA na to jak klimacik funkcjonuje. Mówiłem to w pierwszy dzień jak przyszedłem na ten serwer ale nikt mnie nie słuchał... Rodzinki są głównym pretekstem bo niektóre z nich miały zespawnowane ponad 20 gdzie używane były może trzy. Zamiast zacząć to kontrolować, ograniczyć ilość osób w grupie, ilość pojazdów w grupie i ilość interiorów w grupie... Posuwacie się do najgorszej rzeczy jaka jest możliwa. Usuwacie komfortowe korzystanie z skryptu serwera zamiast przyznać się do tego, że ograniczenia muszą istnieć i powinny powstać od samego początku... nie wspominając już o osobach, które zapłaciły REALNĄ walutą za tą funkcjonującą w panelu... porażka...



Siema, decyzja iście chujowa ale jak zawsze nie zawodzi mnie zarząd tego serwera. Typowe działanie, w stu procentach do przewidzenia i później idealne do poczytania na forumie dymów, co lubię. 

Odnośnie tego, co napisał Rollo, to z jednym się mogę zgodzić, niektóre osoby były naprawdę debilami jeżeli chodzi o korzystanie z takiej grupy i prowadząc postać która mieszka za aglomeracją miejską, spotkałem się z idealnym przykładem, czego nie powinno się robić i co powinna egzekwować ekipa serwera, czego oczywiście nie robili, bo 3/4 osób w ekipie jest z przypadku i koleżeństwa. 

image.png?ex=65e5f60f&is=65d3810f&hm=7fdc40c433734000a85f6f03df1496e831c5f60aaa303f769948769027f3f6e1&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin