Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xd shaller] sixtyy


sixtyy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/22322-sixtyy/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tyreeq Lynch
Rodzaj kary: Blokada, Ban
Powód nałożenia kary: Po zamknięciu organizacji nadal uskuteczniasz gangsterkę, zaczepiasz inne organizacje. Handlujesz spluwami.
Członek ekipy nakładający karę: @xd shaller
Wyjaśnienie sytuacji: Zaczynajac od poczatku tej jakze ciekawej i wzruszajacej sytuacji. Moja postac - Tyreeq Lynch, czyli byly czlonek organizacji 59 hoover dostala piekna blokade z powodem widocznym wyzej. Zaczynajac od pierwszej sytuacji - zaczepianie innej organizacji, uskuteczanianie gangsterki. Sytuacja wyglada tak, ze stalismy sobie na bloku, na ktorym jeszcze kilka dni wczesniej gralismy organizacje. Kolesie widzac ze stoimy obok cornera, juz zasuwali w kominiarkach przejezdzajac kilka razy przez ta sama alejke, zatrzymujac sie obok nas, co bylo juz bardzo podejrzane. Podbilismy do gosci, pytamy sie co i jak, Lennox jak to on wyrwal sie od razu, zeby szarpac goscia ktory ma przy sobie bron wiec to normalne, ze kolesie zaczeli do nas strzelac co skonczylo sie na powaleniu na BW lennoxa i dwoch zamaskowanych przeze mnie. Dalej, piszesz ze dalej uskuteczniam gangsterke, bo jest tak. Wystawilem aplikacje freelancer po zamknieciu organizacji, wiec nie mam zamiaru przerywac kryminalnej historii mojej postaci przez to, ze bede czekac tydzien zanim ktos to sprawdzi. Ale dalej, przynajmniej ja staralem sie nie wywolywac zadnych strzelanin, aby wlasnie do takiej sytuacji jak teraz nie doszlo. Fakt ze wywolalem kilka bojek, ktore byly spowodowane czysto gra ic i przeszloscia postaci, z ktorymi sie sprzeczalem.
Kolejny punkt, czyli handel spluwami. Tego w ogole nie rozumiem, to normalne ze skoro przechodzę na gre samemu, a nie z całą organizacją to nie potrzebuje broni dlugiej i automatycznej, bo nie bede raczej nikogo atakowac pierwszy. Cala ta akcja miala na celu pozbycie sie wlasnie tej broni z postaci, ktora nie miala juz panelu, aby do czasu rozpatrzenia aplikacji o ktorej pisalem wyzej nie bylo zadnych problemow z tym.
Jak mozecie tylko nie zamykajcie od razu tematu po tym jak cos napiszecie, tylko dajcie mi tez sie wypowiedziec jesli o to chodzi.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

lli i yankes. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Nie widzę za bardzo sensu w tym, że po zamknięciu panelu waszej ORG wciąż jesteście gotowi podejmować ruchy, jakby stał za wami cały gang. Po przeanalizowaniu waszej rozgrywki w sytuacji z trójką ex-bangerów zaczepiających dwóch zamaskowanych kolesi Z BRONIĄ w ciemnej uliczce osobiście uważam, że nie poszanowaliście: 

1. Życia waszej postaci

2. Faktu, że cała sytuacja wygląda jak zwykłe, nisko-poziomowe szukanie zaczepki. 

Widząc broń - powinniście od razu odpuścić interakcję lub zagrać "pokorniej" w kierunku dwójki z którą się zmierzyliście. 

 

Cytat
  1. Obowiązkowe jest odgrywanie strachu i powstrzymanie się od sytuacji, od których zwykle stroniłbyś w rzeczywistości, reperkusje działań postaci zawsze muszą być brane pod uwagę, brawurowe akcje mogą skończyć się śmiercią waszej postaci. Przykłady takich akcji to;
    • Wyciągnięcie broni w celu obrabowania kogoś w miejscach bardzo zatłoczonych.
    • Ucieczka/wyciągnięcie broni kiedy ktoś do ciebie celuje
    • Rzucanie się do drugiej strony konfliktu mimo znacznej przewagi liczebnej



Prewencyjnie dodam, że nie chcę tu wysłuchiwać odpowiedzi typu "ale nas było trzech, a ich dwóch".

Moim zdaniem - kara jest nadana zupełnie słusznie. 

(Wypowiadam się jako gracz org z którą mieliście całe zajście, sam musiałem kontrolować sytuację i przekazać ją dalej.)

-What do all stories have in common, dear wolf?
-They end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie to ex-bangerzy, jak sam napisałeś. Jak zobaczą broń, nie zaczną płakać do swoich napastników, żeby im odpuścili. Jak pisałem to też wyżej, większość z części agresywnej nawet nie była odgrywana przeze mnie (omijając tutaj ściągnięcie szyby) przy czym po zobaczeniu broni nie ja kontynuowałem szarpanie się z napastnikami, bo tak jak napisałeś wcześniej poszanowałem to, że jednak kolo wyciągnął tą broń na kolana. Czekam jeszcze na wypowiedź shallera co do rzekomego 'handlu bronią'.

PlayboyLostyy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że celowo pomijasz kluczowe informacje, które przyczyniły się do nadania Wam blokad. Cała akcja rzeczywiście początkowo była zwykłą gadką, ale to WASZA STRONA eskalowała gadkę "czego tutaj szukacie" do ściągania na siłę szyb w aucie i próbowanie "zepsuć drzwi, ściągając szybę w dół". Co więcej to właśnie Twoja postać Tyreeq Lynch wprowadzała do rozmowy agresję/zaczepki/(nazwij to sobie jak chcesz) - odgrywałeś, że ta nieopuszczona do końca szyba tak bardzo Ci przeszkadza, że musisz ją za wszelką cenę samodzielnie opuścić. No i właśnie tym zainicjowaliście wprowadzenie do całej akcji broni. Na Wasze dobieranie się do auta druga strona odpowiedziała pokazaniem spluwy. Podsumowując akapit - nie gracz Lennoxa, a właśnie Ty eskalowałeś konflikt.
image.png?ex=65df7579&is=65cd0079&hm=e4d
image.png?ex=65df7585&is=65cd0085&hm=601

Wasza organizacja nie bez powodu została zamknięta, było dużo nieprawidłowości. Twoja aplikacja na FL również nie została przyjęta nawet nie biorąc pod uwagę, że masz bana od którego apelujesz. Dużo bezpieczniejszym zagraniem w Twoim przypadku (osoby z tak obfitymi logami za niepoprawną kreację postaci) byłoby wstrzymać gierkę, wolałeś zaryzykować no i Ci się nie udało.

Próbowałeś upłynnić swoje spluwy - prawda, ale jednocześnie próbowałeś też położyć łapę na nowych. Zwykły gracz strefy cywilnej zostałby za to ukarany, tak samo jak Ty zostałeś.

image.png?ex=65df787b&is=65cd037b&hm=05e

Masz cztery blokady postaci za niepoprawną kreację postaci. Dostałeś już nawet za to bana, dwa tygodnie Ci nie wystarczyły na podejście ze świeżą głową do tematu, to teraz dostałeś dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynajac, napisales ze pomijam informacje, ze ja eskalowalem konflikt - napisalem w poscie wyzej, ze ja to zrobilem, ale napisalem tez, ze po zobaczeniu broni nie podbijalem i nie szarpalem goscia, nawet z tego co pamietam odegralem krok w tyl, ktory mial byc znakiem, zeby nie pchac tego konfliktu dalej. eskalowalismy gadke, bo znamy ten woz, dziwne ze nie chcielismy sie dowiedziec kto nim jedzie. goscie, ktorych nawet ic nie znamy zrobili drive-by na nas, jeszcze podczas trwania organizacji, co w tym dziwnego, ze chcielismy sie dowiedziec kim oni sa?

dalej, opierawsz swoje argumenty na tym ze mam logi, bo zwyklemu graczowi nie dal bys przeciez za to blokady, bana.. tylko dalbys mu warna i na tym sie skonczylo. zamiast probowac cos ze mna ustalic przed nadaniem kary od razu ją wrzucasz, nie probujac sie nawet dowiedziec o co chodzi. krotko mowiac chciales po prostu nas ujebac.

po probie sprzedazy broni chcialem polozyc rece na nowej, taki byl plan, jesli moja aplikacja freelancera zostala by zaakceptowana. jesli tak by sie nie stalo, po prostu odpuscil bym ta postac pozbywajac sie po prostu tych broni i szukajac gry dalej, a nie na postaci ktora przeciez w jeden dzien staje sie z aktywnego bangera zwyklym szarym cywilem, ktory nawet nie moze miec broni w reku ani zrobic zadnego ruchu w polswiatku, mimo ze ma kontakty, bo przeciez zabrali mu panel.

Edytowane przez sixtyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 21:17, sixtyy napisał:

zaczynajac, napisales ze pomijam informacje, ze ja eskalowalem konflikt - napisalem w poscie wyzej, ze ja to zrobilem, ale napisalem tez, ze po zobaczeniu broni nie podbijalem i nie szarpalem goscia, nawet z tego co pamietam odegralem krok w tyl, ktory mial byc znakiem, zeby nie pchac tego konfliktu dalej. eskalowalismy gadke, bo znamy ten woz, dziwne ze nie chcielismy sie dowiedziec kto nim jedzie. goscie, ktorych nawet ic nie znamy zrobili drive-by na nas, jeszcze podczas trwania organizacji, co w tym dziwnego, ze chcielismy sie dowiedziec kim oni sa?

image.png?ex=65e7a7ea&is=65d532ea&hm=8e3
ściągnąłeś tą karygodną szybę w dół, gratulacje udało Ci się. To teraz pora na przeciąganie struny, kiedy druga strona grozi Twojej postaci spluwą.

image.png?ex=65e7a7fc&is=65d532fc&hm=712no i sie doigraliscie


W dniu 16.02.2024 o 21:17, sixtyy napisał:

dalej, opierawsz swoje argumenty na tym ze mam logi, bo zwyklemu graczowi nie dal bys przeciez za to blokady, bana.. tylko dalbys mu warna i na tym sie skonczylo. zamiast probowac cos ze mna ustalic przed nadaniem kary od razu ją wrzucasz, nie probujac sie nawet dowiedziec o co chodzi. krotko mowiac chciales po prostu nas ujebac.

Tak, jest dokładnie tak jak napisałeś. Innemu graczowi nie dałbym tak dużej kary. Ty się już wystarczająco popisałeś (chętnych zapraszam do przejrzenia kar apelującego).
https://imgur.com/a/5ZHHpVI
https://imgur.com/a/2H8rgy2


Ja też mogę obiecywać dużo rzeczy, papier wszystko przyjmie. Twoje logi kar też już dużo przyjęły. Organizacja, w której grałeś nie została zamknięta bez powodu tylko jako efekt skarg, które wpłynęły na nią. Była to decyzja podjęta w całym gronie opiekunowskim półświatka, a nie moje wydzimisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin