Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Sterling Martinez] baartooszek


OSK4REKOFFICIAL

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/2892-osk4rekofficial/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/55-baartoszek/
Powód składania skargi: Niekompetencja, niejednokrotne fałszowanie zdarzeń na /do, failRP
Wyjaśnienie sprawy: 
KRÓTKI OPIS MOJEJ POSTACI: Odgrywam Alberta Bojczuka, wiecznie podpitego/pijanego alfonsa z Ukrainy, który ma pod sobą dwie panienki. Na papierze jestem 
kierownikiem klubu, ale w rzeczywistości podkręcam tylko klientów, siedzę za barem obsługując klientów, piję alkohol na koszt firmy i często gęsto
częstuje nim ludzi za darmo. Cały czas chodzę na animacji Chód podpity(?) i mam jeden i ten sam opis: Ukraiński akcent, stanowczy ton, spocony, podpity.
Albert boi się broni palnej. Jest cwaniakiem który bije swoje dziewczyny, ale nigdy nie uderzyłby faceta ani nie postawiłby mu się. Nosi przy sobie kastet
którego nigdy nie użył, bo nawet widząc gościa w klubie który ma zakaz nie odezwie się do niego, tylko wyjdzie na zaplecze i wydzwoni każdego pracownika 
w klubie, żeby tylko się nim zajął.  

Opis: Pewnego dnia, Sterling Martinez zjawił się w Vanilla Club w poszukiwaniu głównego informatora. Siedziałem za barem jako pracownik klubu,
gdy poszedł do mnie i po chwili rozmowy po której stwierdziłem, że musi być funkcjonariuszem, wyszliśmy na zewnątrz. Funkcjonariusz postanowił wprost 
poinformować mnie, że jest z jakiegoś tam biura, jest detektywem i poszukuje informacji na temat broni, której aktualnie jest sporo. Zapytał mnie czy 
przystanę na jego propozycję i podzielę się z nim informacjami (będę jego oczami i uszami), w zamian za moje bezpieczeństwo. Nie zgodziłem się na to, 
tylko zapytałem co byłoby gdybym się zgodził. Wymieniliśmy się numerami i co jakiś czas odbywały się spotkania na których dawałem mu podstawowe 
informacje na temat tego co działo się w klubie. Raz rozmawialiśmy przy barze, raz patrząc na tancerki, raz u niego w pojeździe, raz przed klubem. 

Sterling otrzymywał ode mnie różne informacje - zmyślone, prawdziwe, częściowo prawdziwe, albo nie otrzymywał żadnych. Cały czas myślał, że mówię mu 
prawdę, gdy ja kontrolowałem co mu mówię, żeby w razie wypadku z wszystkiego się wytłumaczyć. 
Od pierwszego spotkania ze Sterlingiem miałem zamiar powiedzieć o wszystkim Johnnemu Vincentowi (Właścicielowi klubu), bo to po części z jego powodu 
w klubie znalazł się detektyw. Niestety Johnny nie zjawiał się na serwerze od paru dni, a ja karmiłem psa tak, żeby go nie przekarmić - często nie 
obierałem telefonów, puszczałem mu fake info, jak najbardziej grałem na czas. 
Gdy właściciel klubu dowiedział się o sytuacji wystawił zakaz wstępu dla Sterlinga. Co zrobił Martinez? Wjechał na evencie ze swoimi przydupasami z 
komendy
do klubu, przeszukali wszystkich klientów oraz pracowników. Johnny (postać, przez którą Martinez węszył), został wypuszczony po przesłuchaniu. Co stało
się z Albertem? Albert trafił na 17 godzin do paki, za: 

/do Mężczyzna stanął przed sądem gdzie zostały mu postawione konkretne zarzuty, jako dowody zostały zamieszczone wszystkie rozmowy z detektywem 
Martinezem,
 nagrania z dyktafonu oraz nagranie z dnia spotkania gdzie mężczyzna przystaje na propozycje bycia informatorem
oraz nagrania z dashcam'a pojazdu - istotna była rozmowa podczas transportu (gdzie przyznaje się do wodzenia za
 nos organu ścigania).Sprawdzono również nagrania z klubu.
Obejmuje wprowadzanie w błąd lub okłamywanie oficerów agencji egzekwujących prawo, zastraszanie zgłaszających przestępstwa lub umyślne działanie w 
przeszkadzaniu
 organom rządowym w egzekwowaniu przestrzegania bezpieczeństwa bezpiecznego.
Każda osoba która poprzez przymus, przemoc lub przy użyciu środków mających na celu opóźnienie wymierzenia sprawiedliwości lub obniżenia bezpieczeństwa 
publicznego.
Każda osoba która umyślnie zmienia, modyfikuje, produkuje lub niszczy dowody i zeznania podlega karze.
Każda osoba, która zachęca lub namawia osobę do angażowania się w czynności seksualne w celach zarobkowych, niezależnie od tego, czy jest to prostytutka,
 czy klient.
Każda osoba która posiada broń białą na sobie lub przy sobie.
tutaj wszystko za co poszedł siedzieć informator CI.

Miałbym gdzieś ten wyrok i skargę, gdyby nie to, że po rozmowie z oskarżonym (ooc) twierdzi on, że:
*Potrafiłem biegać bez opisu
*Rozmawiałem z nim na trzeźwo
*Zgodziłem się na bycie oficjalnym informatorem
*Wodziłem policję za nos podczas śledztwa (celowo wprowadzałem w błąd itd.)
*Zachęcam lub namawiam ludzi, do angażowania się w czynności seksualne w celach zarobkowych
*Jakikolwiek prokurator przyklepałby nakaz na podstawie kilku rozmów z nietrzeźwym alfonsem z Ukrainy, który nie jest w żadnym stopniu wiarygodny. 
*Jestem typem gracza, który odgrywa jedno, ale gdyby przyszły konsekwencje to grałbym drugie aby ich nie ponieść 


Nie będę przekopiowywał prywatnych rozmów, więc fajnie by było gdyby oskarżony jeszcze raz wypowiedział się na temat zajścia. Moim zdaniem koleżka za 
bardzo wczuł się w grę i chciał na siłę usadzić klub, w ramach zemsty za to, że nie udało mu się wygrać. Wjechał do klubu w którym nic nie było, 
stwierdził, że przesłuchiwanie pijanego alfonsa w miejscu innym niż w miejscu wyznaczonym do tego przez prawo, nagrywanie go na dyktafon i sugerowanie się
jego zeznaniami jest wystarczającym materiałem dowodowym dla prokuratora (którego odgrywał), aby wystawić nakaz i usadzić pracownika/ów. Niejednokrotnie
naciągałeś sobie informacje których nie było, a gdy w prywatnej rozmowie wyjaśniłem wszystko przytaczając prawo w stanach, nagle zacząłeś wymyślać 
brednie,
takie jak z brakiem opisu na postaci. 
Moim zdaniem osoba która nie jest w stanie spojrzeć obiektywnie na sprawę podczas odgrywania sędziego czy prokuratora powinna być odsunięta od możliwości
spełniania takiej roli. Każda gra ma swoje luki, lecz w tym wypadku osoba niekompetentna, nie mająca wiedzy wciela się w role prokuratora i sędziego, 
nie będąc w 100% obiektywną. 

Chcę, aby moja kartoteka IC została wyczyszczona, ponieważ nie miałem na koncie żadnego wykroczenia. Jedyne za co mogę polecieć to za kastet, z tym, że 
podczas przeszukania policjant krzyknął, że nie mam żadnej broni. Nagle na przesłuchaniu i odgrywaniu sędziego lecisz mi z zarzutami za kastet. 
Dodatkowo sam kastet (nawet wg postu dotyczącego broni, znajdującego się na forum) w 90% wypadków jest traktowany tylko i wyłączenie jako wykroczenie,
nie jako przestępstwo kryminalne. W USA prawdopodobnie za sam kastet trafiłbym na dołek i wyszedł z grzywną (gdyby już mieli mnie zwijać). 

Dowody: Dowody przedstawię po wypowiedzeniu się drugiej strony. 
Edytowane przez OSK4REKOFFICIAL
BlaQ, Ektastor, Bukrajj i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko czyta się twoją wypowiedz. Powinieneś poćwiczyć nad formą wypowiedzi. Nie mówię tego złośliwie
Ja pozwole sobie uzasadnić dlaczego wyrok był taki a nie inny
 
/do Mężczyzna stanął przed sądem gdzie zostały mu postawione konkretne zarzuty, jako dowody zostały zamieszczone wszystkie rozmowy z detektywem Martinezem, nagrania z dyktafonu oraz nagranie z dnia spotkania gdzie mężczyzna przystaje na propozycje bycia informatorem oraz nagrania z dashcam'a pojazdu - istotna była rozmowa podczas transportu (gdzie przyznaje się do wodzenia za nos organu ścigania).Sprawdzono również nagrania z klubu. Obejmuje wprowadzanie w błąd lub okłamywanie oficerów agencji egzekwujących prawo, zastraszanie zgłaszających przestępstwa lub umyślne działanie w przeszkadzaniu organom rządowym w egzekwowaniu przestrzegania bezpieczeństwa bezpiecznego. Każda osoba która poprzez przymus, przemoc lub przy użyciu środków mających na celu opóźnienie wymierzenia sprawiedliwości lub obniżenia bezpieczeństwa publicznego. Każda osoba która umyślnie zmienia, modyfikuje, produkuje lub niszczy dowody i zeznania podlega karze. Każda osoba, która zachęca lub namawia osobę do angażowania się w czynności seksualne w celach zarobkowych, niezależnie od tego, czy jest to prostytutka, czy klient. Każda osoba która posiada broń białą na sobie lub przy sobie. tutaj wszystko za co poszedł siedzieć informator CI.(edytowane)
 
Chciałbym ci napomnieć że chciałem cię jakoś wyprowadzić z tej sytuacji za pomocą grania standardowej lini obrony, albo przedstawionych przez ciebie dowodów które mogły poprzeć twoją niewinność jeżeli chodzi o jakiś zarzut. Zagrałeś natomiast że dowodów nie przedstawiłeś żadnych. Oraz linia obrony była nie rozbudowana, bez żadnej argumentacji, uzasadnienia.
Poniżej przedstawiam dowód w postaci twojej lini obrony na moją rozbudowaną grę:
image.png.1a1888bad3929699af1c0c7c10791a0a.png
 
Próbowałem przetoczyć rozmowę na poziomie przez komunikator discord z 'Oskarkiem' - wyjaśniłem mu nasz punkt widzenia.
image.thumb.png.8bc866f0bde4d5c69755a2d5c1371220.png
 
W podsumowaniu chciałbym powiedzieć że pokazałeś swój poziom napisanym powodem skargi do mnie - nie odniosłeś sukcesu więc cię 'podkurwiłem'. Uważam że rozgrywane akcje przeze mnie były na poziomie i nie złamałem w żaden sposób regulaminu.
 
image.thumb.png.5c615da1b011df265be08442052548bd.png
 
Wjechał na evencie ze swoimi przydupasami z 
komendy

"Komende" to masz przy Pomorskiej - wjazd został przegadany IC podczas spotkania z SD oraz RHD wraz z dywizją 'METRO' - zdjęcie detektywa było odgrywane że wisi nad ladą, mój drogi kolego licz się z konsekwencjami że jeżeli zostajesz informatorem a później przyznajesz się do grania na czas i swoją korzyść z organami ścigania ponosi cię kara.

Jak to w końcu z tobą jest - najpierw prawdziwe informacje, później nie? nijaczysz tą postać 'Oskarku'. Wjazd na klub nie był z powodu zemsty - tylko kontrabandy i twojego zatrzymania Oskarku.

image.png.a9f1caec7c069f574d1027dcc2b5dbbb.png

image.png.b5c15d1a7bd1cb74b82b8c0f81d9f6c7.png

*Wodziłem policję za nos podczas śledztwa (celowo wprowadzałem w błąd itd.)
*Zachęcam lub namawiam ludzi, do angażowania się w czynności seksualne w celach zarobkowych
*Jakikolwiek prokurator przyklepałby nakaz na podstawie kilku rozmów z nietrzeźwym alfonsem z Ukrainy,

Podczas naszej każdej rozmowy nigdy nie byłeś pijany kolego - do wodzenia za nos się przyznałeś, pozatym jesteś 'alfonsem' co też mi mówiłeś - że zajmujesz się 'panienkami w klubie'  *Zachęcam lub namawiam ludzi, do angażowania się w czynności seksualne w celach zarobkowych - jest to chyba uzasadnione? 

Pragnże również poprosić o wypunktowanie mi błędów które są FAILRP - jako detektywowi pracującemu w RHD. Oraz co zostało zfałszowane na /do. - Proszę również żebyś rozpisał to w czytelny sposób. Jaki zarzut jest zfaszłowany.

Rozumiem że mogłeś wybuchnąć ze względu na twoją sytuację - jesteś spalony jako informator CI, oraz donosiłeś na kolegów z którymi pracujesz.

Każda gra ma swoje luki, lecz w tym wypadku osoba niekompetentna, nie mająca wiedzy wciela się w role prokuratora i sędziego, 
nie będąc w 100% obiektywną. 

Bardzo chciałem żebyś rozbudował swoją linie obrony na /do niestety na mój wywód wielkości strony A4 odpowiedziałeś że nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Naprawdę byłem dla ciebie obiektywny - ale twoja gra pozozstawia wiele do życzenia.

Apeluje również o blokadę twojej postaci z konkretnego względu: Przykro mi że robisz MG - i próbujesz się zemścić drugą postacią - psujesz w ten sposób wszystkim gre.

image.png.ec88624a90da97c55fdf8f6f751b2273.png

image.png.67c5206fc335ecf969279af34c427f0c.png

 

 

 

Edytowane przez Baartoszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób chciałeś mnie wyprowadzić? Zapytałeś pijanego Alfonsa z Ukrainy czy nagrywał rozmowy z detektywem? Miałem je później odsłuchiwać przy kolacji? 

Skoro przytaczasz prywatne wiadomości, szkoda, że nie pokazałeś jak pierwszy wyrzuciłeś w moim kierunku zaczepkę z tekstem jakim jestem typem gracza, mimo, że zagrałeś ze mną zaledwie parę akcji, żadna nie dłuższa niż 30 minut. Postanowiłem nie irytować się nadmiernie i nie odpowiadać na wszystkie twoje zaczepki typu ,,powinieneś poćwiczyć nad formą wypowiedzi". Nie dziwie się, że ciężko Ci się czyta, jak nie potrafisz postawić przecinka i piszesz ,,pozatym" razem.  image.thumb.png.0ddb9acb1703c3fcda37ea82050d5497.png

 

Następny screen z naszej prywatnej rozmowy: 

Zapytaj jakiejkolwiek osoby z którą grałem, czy widziała mnie kiedykolwiek bez opisu który wypisałem wyżej. Mam rutynę gdy wchodzę na tą postać - ustawiam ten sam opis i zapierdalam z buta na stację z Davis bo nawet nie mam na tej postaci mieszkania. 
Nie jestem w stanie mieć pod nickiem podpity, bo nie mam skąd brać alkoholu. Jeśli odgrywam, że co chwilę w klubie biegam ze szklanką, polewam każdemu klientowi, to ciężko o moment kiedy jestem trzeźwy. Przypomnę tylko, że nachodziłeś mnie w klubie gdy nie odbierałem, jak już odebrałem to odbierałeś mnie spod klubu :). Nie mogę prosić cały czas o butelkę Whiskey, bo nie miałby kto mi jej podawać, szczególnie, że często siedzę w barze sam. Skrypty którymi się sugerujesz nie są idealne i nie mogę podać sobie sam przedmiotu. Do tego skrypty nie przewidują tego, że jedna osoba może mieć słabszą a druga mocniejszą głowę. Wiec zapytam Cie o to samo o co na pw. Czy to RP ogranicza skrypty, czy skrypty RP? 🙂

image.png.5196ff3205728318156a73b7f5fa660c.png

 

 

Policjant na akcji krzyknął, że nie mam przy sobie żadnej broni. Nie przeszukałeś mnie, więc w jaki sposób dowiedziałeś się, że mam kastet i mi go doklepałeś? 😉image.thumb.png.ad086f29914e9e9d9b3b607d91c89d92.png

 

 

Zapewne sporo zdziałałbym jako adwokat, gdzie odegrałeś sobie jako prokurator nakaz na podstawie paru nagrań z pijanym Alfonsem z Ukrainy, a później jako odgrywający sędziego twierdzisz, że zostałem zmiażdżony dowodami. 

Nie musisz znać takich sytuacji z życia, nikt od Ciebie tego nie wymaga. Ale przesiedziałem trochę życia wśród różnych ludzi i wiem, co potrafią gadać po alkoholu. Ja byłem tam płotką. IC nie wiedziałem prawie niczego 😉 To, że powiedziałem Ci POD WPŁYWEM ALKOHOLU, że jestem Alfonsem (o ile takie coś powiedziałem, nie pamiętam).. No nikt mi za to nic nie zrobi. IRL jestem papieżem, jak będziesz w niedziele na mszy to pochwal się, że napisałem na Ciebie skargę. 

image.thumb.png.9ac487233fbb6597ad8e8d7e7e0a4baa.png

 

 

Byłem pijany, co wyjaśniłem wyżej. Na opisie tak jak na /do, raczej się nie kłamie. Powiedziałem tylko, że MOIM ZDANIEM należą są w jakiejś organizacji. Ja mogę sądzić co chce, szczególnie, że rozmawiam z kolegą, któremu nie powiedziałem, że zostanę jego informatorem. Nawet gdybyś wymusił to, że były to przesłuchania, to nie mogą one odbywać się w samochodzie a muszą w miejscu wyznaczonym przez prawo (pisałem to wyżej). Tak samo organizacja to szeroko pojęte pojęcie. Na rozprawie powiedziałbym, że nie pamiętam o czym mówiłem, bo byłem wstawiony (jak zwykle). Mogło chodzić mi o organizacje chociażby do spraw uchodźców, a chłopaki nosili przy sobie Tazery, bo w dzisiejszych czasach nie wszyscy są do Ciebie pozytywnie nastawieni. 

image.thumb.png.8fb8e1cc49e2313190a5f61280a131cf.png

 

Nie będę odnosił się do tego, że znów wypowiadasz się o moim poziomie. Powiem Ci tyle, że sprawy da się załatwić polubownie i poza forum, co zrobiłem już niejednokrotnie w tym miejscu. Irytowałeś mnie swoimi wyssanymi argumentami, co byłem w stanie przeboleć. Ale w momencie gdy wypowiedziałeś się bez wiedzy na temat mojego poziomu, gdzie jeszcze nawet go nie zaznałeś podirytowałeś mnie. Mogę Ci napisać to tu, że podkurwiłeś mnie pisząc taki syf na mnie, gdzie starałem się wszystko wyjaśnić. Byłem miły i opanowany, rozpisałem się podobnie jak tutaj. 

 

Chyba pierwszy raz przyznam Ci rację. Podczas transportu powiedziałem Ci, że bawiłem się wami. Chyba coś takiego było. Pokaż mi w takim razie, jak odgrywałeś montowanie dyktafonu czy jakiegokolwiek rejestratora, który może potwierdzić to, że to powiedziałem. Dashcamy z tego co wiem nie nagrywają dźwięku. Nie byłeś także ubrany w mundur, więc o bodycamie nie ma mowy.  

Jak to ze mną jest, że najpierw prawdziwe informacje, później nie? No kurczaki, ja bym to nazwał kupowaniem czasu i wodzeniem was za nos o którym mówiłem w radiowozie. Czasami zapominam o tym, że moja postać powinna mieć także jakieś wady, prócz uzależnienia od alkoholu, bycia grubym i ciągłego bycia spoconym. Czasami przypominało mi się, że nie mogę zbyt Ciebie wyprzedzać jako Alfons z Ukrainy, ale niestety zazwyczaj ten Oskar z OOC pokazywał swoje ja na Albercie. Poza tym o jakiej kontrabandzie mówisz? O tych 5 gramach które klient wniósł do klubu podczas eventu? Czy o kastecie który miałem przy sobie i poszedłem za niego siedzieć (gdy Johnny wyszedł a także miał przy sobie kastet :D) 

 

Strasznie wyrywasz z kontekstu. Nie podoba mi się to 😕 . Wymieniałem Ci nazwiska pracowników (odnoszę się do screenów). Powiedziałem o Johnnym Vincencie, o Thomasie Tyrrellu i o Jacobie jako o pracownikach. Ty coś wysepleniłeś o jakiejś grupie, ale to Ty ich tak nazwałeś, nie ja. Ja nazwałem ich szeroko pojętą organizacją :).  

Tutaj także niefajnie wyrywasz z kontekstu: 

image.thumb.png.e5f324e66ae22b5e7f1e3d18547b8306.png

Na szczęście chyba nikt nie jest tak głupi i chyba ogarnie, że było to tylko wymienianie tego co pisałeś mi w prywatnej wiadomości. Twoich twierdzeń. 

Zdanie niżej, powtórzę po raz kolejny - jestem pijany cały czas.. Do wodzenia za nos przyznałem się, ale czekam na dowód, że montowałeś mikrofon czy jakiś inny rejestrator dźwięku. 

Zajmuję się panienkami w klubie bo jestem menadżerem. Wysyłam jedną na scenę, drugą na prywatny, tej daje odpoczynek, tą wysyłam za bar. Rola kierownika - zarządzanie pracownikami. 

 

Odnosząc się do następnych zdań: 

Dałem psu jedzenie, żeby go nie przekarmić. Dałem wam informację, dzięki którym znaleźliście się tutaj. Ja do dziś OOC nie wiem, czy Johnny handlował jakąś bronią. Jeżeli zaczepiliście się w tym klubie to mieliście jakieś podejrzenia bądź poszlaki, które przyprowadziły was tu. Albo jak na moje po prostu macie wiedze OOC, dlatego przyczepiliście się tutaj. 

Nie mam dlaczego wybuchać. Poszedłem na 17h, nie interesuje się kartoteką, jest to moja druga postać na której dalej będę grał. Nie doniosłem na nikogo, tylko rzuciłem Ci piłkę a Ty straciłeś czas na bieg po nią. Dawałem Ci fałszywe informacje. Mówiąc o latynosach miałem zamiar tłumaczyć się dwoma, którzy przychodzili do klubu popatrzeć na dupy i zachlać pałę. Kontrolowałem wszystko co mówię, dzięki czemu teraz tylko tłumaczę to jak Tobą kręciłem. 

,,Bardzo chciałem żebyś rozbudował swoją linie obrony na /do niestety na mój wywód wielkości strony A4 odpowiedziałeś że nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Naprawdę byłem dla ciebie obiektywny - ale twoja gra pozozstawia wiele do życzenia."

^Twój wywód był poskładany jak klocki lego przez dziecko. Jeden zarzut klepałeś na dwa /do, wyrzuciłeś na raz tyle zarzutów, że musiałem scrollować i prosić Cie na ooc, żebyś wrzucił mi to gdzieś indziej bo nie mogę ogarnąć co do czego jest. Nie miałem jak przedstawić żadnych dowodów, bo ALFONS Z UKRAINY niczego by nie nagrał, nie miał powodu żeby to robić. 

Co do screena z tym Sebą, to chyba jesteście na podobnym poziomie XD Powiedziałem mu kilkukrotnie, że piszę za kolegę. To kolegę najebali Ci latynosi, nie mnie. Nie płaczę o każdą przegraną akcję, bo nawet bym do Ciebie nie napisał gdyby Johnny na pv nie wysłał mi twojego discorda. Wczoraj tak samo wjechali mi białasy na ośkę o 1:30 w nocy jak stałem na afku i rozmawiałem z kimś na dc. Czy widzisz gdzieś skargę? Sprawa zakończyła się na /w w grze. Da się załatwiać sprawy polubownie, rozmawiać z szacunkiem do siebie, ale nie z szympansami które nie do końca ruszają głowami jak powinny.

Teraz widzę, że nawet na ssie niżej masz ,,Ja jestem drugą osobą z akcji". Nie wiem czy czytałeś do końca screenshota kolegi, czy zobaczyłeś tylko coś o skardze i doliczyłeś kolejny słaby ruch w moim kierunku tutaj, wkładając rękę do majtek z podniecenia, ale opisywałem mu sprawę. Jest wyjaśniona, rozeszliśmy się w tamtym miejscu i życzyliśmy sobie miłej rozgrywki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj przeczytałem twoją wypowiedz, nie uznaje jej osobiście jako sensowną. 

Pragnże również poprosić o wypunktowanie mi błędów które są FAILRP - jako detektywowi pracującemu w RHD. Oraz co zostało zfałszowane na /do. - Proszę również żebyś rozpisał to w czytelny sposób. Jaki zarzut jest zfaszłowany.

Chciałbym powonie żebyś przedstawił mi screeny z gry, ewentualnie dowody dotyczące twojej skargi na moje Fail RP - oraz nie profejsonalizm. Ja takowe na ciebie udostepniłem, ty za to odnosisz się ponownie do moich screenów z konwersacji gdzie to ja tobie wszystko tłumacze.

Tak i nie byłeś tego w stanie zrobić: 

Bardzo chciałem żebyś rozbudował swoją linie obrony na /do niestety na mój wywód wielkości strony A4 odpowiedziałeś że nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Naprawdę byłem dla ciebie obiektywny - ale twoja gra pozozstawia wiele do życzenia."

^Twój wywód był poskładany jak klocki lego przez dziecko. Jeden zarzut klepałeś na dwa /do, wyrzuciłeś na raz tyle zarzutów, że musiałem scrollować i prosić Cie na ooc, żebyś wrzucił mi to gdzieś indziej bo nie mogę ogarnąć co do czego jest. Nie miałem jak przedstawić żadnych dowodów, bo ALFONS Z UKRAINY niczego by nie nagrał, nie miał powodu żeby to robić. 

Zauważyłem szybkość twojego czytania i rozumienia czatu dlatego wszystko wysłałem ci na pw żebyś mógł przeczytać powoli, czat był w pełni również dostępny podczas akcji:

image.thumb.png.850894e18baf1e163325b60d42100741.png

. "Albo jak na moje po prostu macie wiedze OOC, dlatego przyczepiliście się tutaj."

Chciałbym przypomnieć że to tobie zarzuca się podwanie IC informacji OOC - nie nam.

 "Kontrolowałem wszystko co mówię, dzięki czemu teraz tylko tłumaczę to jak Tobą kręciłem. "

Jednak to ty skończyłes za kratami - sytuacja wyszła spod kontroli? 

"Nie doniosłem na nikogo, tylko rzuciłem Ci piłkę a Ty straciłeś czas na bieg po nią."

Rozmawiałem z osobami na które donosiłeś (ooc), podawałeś prawdziwe informacje. 

"Twój wywód był poskładany jak klocki lego przez dziecko. Jeden zarzut klepałeś na dwa /do, wyrzuciłeś na raz tyle zarzutów, że musiałem scrollować"

Myśle w takim razie że nie zawiodła tutaj moja składania, aczkolwiek problemy z twoimi umiejętnościami czytania. (Wywód wysłałem ci również na discord) Czat był przejrzysty i czytelny. Pytałem wielokrotnie czy się do czegoś odnosisz, czy składasz IC jakies wyjasnienia.

"Zajmuję się panienkami w klubie bo jestem menadżerem. Wysyłam jedną na scenę, drugą na prywatny, tej daje odpoczynek, tą wysyłam za bar. Rola kierownika - zarządzanie pracownikami. "

Wieloktronie chwaliłeś się IC że jesteś alfonsem - nie menadżerem. Mówiłeś równiez ze jest jakiś nowy menedżer klubu.

"Powiem Ci tyle, że sprawy da się załatwić polubownie i poza forum"

image.png.08c041f50b5ef353e3d8c167b796e641.png

Edytowane przez Baartoszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga miała dotyczyć tego co wyjaśniłem wyżej, nie wiedziałem tylko jak to nazwać. Nie podałem żadnych dowodów, bo wiedziałem, że sam je podasz wyjaśniając całą akcje. Wyżej wyjaśniłem każdy twój screenshot. Nie dziwie się, że moje tłumaczenie jest dla Ciebie bezsensowne. Zostawmy to administracji, jeśli nie masz nic do dodania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OSK4REKOFFICIAL napisał:

Skarga miała dotyczyć tego co wyjaśniłem wyżej, nie wiedziałem tylko jak to nazwać. Nie podałem żadnych dowodów, bo wiedziałem, że sam je podasz wyjaśniając całą akcje. Wyżej wyjaśniłem każdy twój screenshot. Nie dziwie się, że moje tłumaczenie jest dla Ciebie bezsensowne. Zostawmy to administracji, jeśli nie masz nic do dodania. 

Czekaj wysłałem swoje dowody a ty uznajesz je jako swoje? Wszystko w porządku? Nie przedstawiłeś nic co by cię uniewinniało 😕

image.png.5435756dea2ae2e0f33a6133a1080244.png

Edytowane przez Baartoszek
Spectre i OSK4REKOFFICIAL lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, OSK4REKOFFICIAL napisał:

Skarga miała dotyczyć tego co wyjaśniłem wyżej, nie wiedziałem tylko jak to nazwać. Nie podałem żadnych dowodów, bo wiedziałem, że sam je podasz wyjaśniając całą akcje. Wyżej wyjaśniłem każdy twój screenshot. Nie dziwie się, że moje tłumaczenie jest dla Ciebie bezsensowne. Zostawmy to administracji, jeśli nie masz nic do dodania. 

Tylko że te dowody są na moją korzyść.... Próbujesz nieudolnie wmówić sobie coś co jest nieprawdą - składasz skargę bez żadnego dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi go na glosowke albo zamknijcie to w pizdu, bo czytajac co on pisze nie jestem w stanie napisac dluzszej wypowiedzi bez obrazania go. 

Zajebisty ruch dajesz, ze wrzucasz polowe posta, czekasz az odpisze i edytujesz poprzedni jakby wygladalo na to, ze nie mam nic do dodania. Nie mam sily Ci odpisywac, piszesz takie kurwa glupoty ze mnie glowa boli jak to czytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OSK4REKOFFICIAL napisał:

Zajebisty ruch dajesz, ze wrzucasz polowe posta, czekasz az odpisze i edytujesz poprzedni jakby wygladalo na to, ze nie mam nic do dodania. Nie mam sily Ci odpisywac, piszesz takie kurwa glupoty ze mnie glowa boli jak to czytam. 

  Jeżeli mam coś do poprawienia w wypowiedzi to to robię - nie masz dowodów na nic. Udostepniasz po trzy razy moje screeny użyte przeze mnie przeciwko tobie. Panuj nad emocjami "Oskarku". Bo to nie jest miejsce do wylewania twoich toksyn tylko forum na którym obowiązuje jakiś poziom wypowiedzi.

Edytowane przez Baartoszek
OSK4REKOFFICIAL lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz obiekcje związane z poziomem członków LSPD oraz prowadzonych przez nich rozgrywki podczas "duty" to na przyszłość powinieneś najpierw napisać do kogoś z CS frakcji, bo problem nie dotyczy tylko gracza który gra sobie luźne RP. Na przyszłość weź to pod uwage i zacznij szukać rozwiązania problemu z nami, a nie oficjalnymi "skargami". Co do samej interwencji/sposobie rozgrywki, nie analizowałem tej skargi z prostego powodu - nie przyszła ona do nas, ekipa będzie oceniać poziom i umiejętności rozgrywania naszego gracza, a co do prowadzonej akcji związanej z LSPD to na przyszlosc zapraszam na moje pw.

Edytowane przez xDolar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skarga zostaje odrzucona.

Na przyszłość, jeżeli masz zastrzeżenia co do poziomu rozgrywki gracza z danej frakcji, to pierw zacznij od zgłoszenia tego do zarządu frakcji w której ten gracz gra, a w ostateczności do opiekuna sektora, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zarządu frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin