Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kenneth Byrd i inni] onezinho


onezinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z mojej strony wyglada to tak ze wbilismy do klubu Yahir Smalls, zaczal grac ofensywnie w strone skinheadow ze wzgledu na to ze dzien wczesniej ganiali go z nozem.
Po chwili grania jakis gosciu ze strony skinheadow wyciagnal bron a potem noz, zaczal dzgac kazdego z nas nozem, miedzyczasie kolejny skinhead wyciagnal 9mm. Ja wyciagajac scorpiona zaczalem sie bronic, bylem pewny ze po wyciagnieciu 9mm przez skinheada ktory stal z tylu bedzie tutaj strzelanina. Chyba logiczne ze moj char bedzie sie bronic przed ewentualna smiercia.  "Gdyby się pobili, pocięli nożami - luz. Ale rozstrzelanie grupki osób bronią maszynową w klubie na Del Perro, w praktycznie ścisłym centrum jest, mówiąc wprost, zagraniem gówna." Nie wiem ten caly argument w ogole nie ma sensu nw czm ty piszesz ze to scisle centrum i strzelanie tutaj jest zagranie gownem, ale wbicie noza juz nie? Myslisz ze gdyby gosciu wbil mu noz to kazdy by sobie dalej tanczyl i nie zareagowal na to czy co. Wytlumacz mi co wedlug ciebie jest zle w strzelaniu scislym centrum, bo wedlug ciebie gdyby taka sama sytuacja 1:1 byla na jamestown w alecje to juz by bylo git? Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wiele jest strzelanin w centrum miasta. 

Przejde do nastepnej kwestii czyli przestepstwa bo napisales dwukrotnie jak nie trzykrotnie cos w stylu "Dlaczego nie ma z tego przestepstwa na forum" Tak jak napisal @730 Wszystko zostalo dogadane z PD i napisali ze wszystko zostalo ogarniete. (ps. w razie co to nie mam problemu napisac z tego przestepstwa)

Spoiler

image.png.3a31138a4191db5a2777944401b2641f.png


"Po drugie gram w organizacji, do której należy ten klub i taka akcja ostro nam bruździ IC w interesy." - Nie bardzo rozumiem co chcesz przekazac piszac to bo wedlug twojego rozumowania to nie mozna zagrac nic co moze komus przeszkodzic w planach IC.

Edytowane przez dekunn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, myślę że sprawa dotyczy także mnie. Jestem liderem barracudas i właścicielem klubu i byłem przy tej akcji, oglądałem co to nasi koledzy że tak powiem /odj***li/. Sprawę na początku przełknąłem, szczerze to się uśmiałem że w ogóle ktoś u nich wpadł na taki genialny pomysł, ale do rzeczy. Nie miałbym nic przeciwko by zaraz po tym pojawiło się przestępstwo na forum gdzie sprawcy szczegółowo opisują zajście, dają piękną narrację i zaczyna się łapanka (skończyło by się to w 20 min rozstrzelaniem na ulicy przez LEA albo wjazdem na wielką skalę, jeśli weźmiemy że żyjemy w Los Angeles). Tematu na forum się nie doczekaliśmy, nie wiedziałem w ogóle czy PD to gra, gdyż po screenach wyżej widać że zapał mieli nie za duży, taka akcja dla właściciela skończyłaby się baardzo źle, w sumie mógłby zamykać biznes bo całe czynności w związku ze śledztwem i do tego renoma mieszkańców trwałaby miesiące jak nie lata, to byłby upadek i wiele problemów - a przecież immersja jest dla nas wszystkich bardzo ważna. 

 

Szczerze? Nie wiem co jeszcze mam dodać, gdyż mówcy z góry już sporo wyjaśnili, dodam że gracze PEN zachowali się bardzo zajebiście i propsy że nie polecieli w tango razem z wami robiąc z siebie pośmiewisko, tak samo Yakuza która brała czynny udział w Evencie, w klubie było wiele org. przestępczych i żadna prócz was nie odjebała młynu, bo najwyraźniej dbają o swoje postacie i wiedzą że konsekwencje będą srogie. Szanuję każdego gracza, jestem w chuj wyrozumiały ale jak widzę takie gówno akcje no to nie idzie tego przełknąć, do tego nie wiem czy to było przed czy po, pultacie się do oficerów SD zamiast bunkrować się gdzieś gdzie was kurwa nikt nie znajdzie xD No to już jest koncert. Idąc tym tokiem myślenia, każdy może rozwalić każdy Event/Imprezę na serwisie wyskakując ze scorpionem bo ktoś się do kogoś na imprezie spruł i powiedział kilka słów za dużo czy tam wyskoczył z żyletą i pogroził, ja wiem że czarnuchy są wybuchowi no ale nie przesadzajmy że strzelają w centrum w w wielkim klubie gdzie bawi się multum ludzi, są niezamaskowani a na zewnątrz jest jest drugie tyle ludzi. Dla mnie to nieposzanowanie życia postaci i brak odgrywania strachu, emocji i taka prawda, nikt mi nie powie że od tak bez emocji ktoś się wpierdala w takie miejsce i odpala ludzi (a chorych psychicznie nie gracie) to nie jest żadna strzelanina, to już podchodzi pod zamach terrorystyczny, ja tak to widzę. 

Napisałem już na dc przestępczych, my to będziemy grali, stało się, ale nie oczekujcie że będzie to ch.. wie jaka gra, równie dobrze mogę to grać co tydzień bo się komuś będzie chciało postrzelać do ludzi bo jeden powiedział spierdalaj do drugiego i ego nalega by rozpierdolić i pokazać kto tu rządzi, to jest po prostu SŁABE. Dziękuję i pozdrawiam!

//W tym temacie może wypowiedzieć się jeszcze osoba która prowadzi te śledztwo podobno na dc ludwinioo a na forum to nie wiem jak. 

Edytowane przez lionelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lionelek napisał:

Witam wszystkich, myślę że sprawa dotyczy także mnie. Jestem liderem barracudas i właścicielem klubu i byłem przy tej akcji, oglądałem co to nasi koledzy że tak powiem /odj***li/. Sprawę na początku przełknąłem, szczerze to się uśmiałem że w ogóle ktoś u nich wpadł na taki genialny pomysł, ale do rzeczy. Nie miałbym nic przeciwko by zaraz po tym pojawiło się przestępstwo na forum gdzie sprawcy szczegółowo opisują zajście, dają piękną narrację i zaczyna się łapanka (skończyło by się to w 20 min rozstrzelaniem na ulicy przez LEA albo wjazdem na wielką skalę, jeśli weźmiemy że żyjemy w Los Angeles). Tematu na forum się nie doczekaliśmy, nie wiedziałem w ogóle czy PD to gra, gdyż po screenach wyżej widać że zapał mieli nie za duży, taka akcja dla właściciela skończyłaby się baardzo źle, w sumie mógłby zamykać biznes bo całe czynności w związku ze śledztwem i do tego renoma mieszkańców trwałaby miesiące jak nie lata, to byłby upadek i wiele problemów - a przecież immersja jest dla nas wszystkich bardzo ważna. 

 

Szczerze? Nie wiem co jeszcze mam dodać, gdyż mówcy z góry już sporo wyjaśnili, dodam że gracze PEN zachowali się bardzo zajebiście i propsy że nie polecieli w tango razem z wami robiąc z siebie pośmiewisko, tak samo Yakuza która brała czynny udział w Evencie, w klubie było wiele org. przestępczych i żadna prócz was nie odjebała młynu, bo najwyraźniej dbają o swoje postacie i wiedzą że konsekwencje będą srogie. Szanuję każdego gracza, jestem w chuj wyrozumiały ale jak widzę takie gówno akcje no to nie idzie tego przełknąć, do tego nie wiem czy to było przed czy po, pultacie się do oficerów SD zamiast bunkrować się gdzieś gdzie was kurwa nikt nie znajdzie xD No to już jest koncert. Idąc tym tokiem myślenia, każdy może rozwalić każdy Event/Imprezę na serwisie wyskakując ze scorpionem bo ktoś się do kogoś na imprezie spruł i powiedział kilka słów za dużo czy tam wyskoczył z żyletą i pogroził, ja wiem że czarnuchy są wybuchowi no ale nie przesadzajmy że strzelają w centrum w w wielkim klubie gdzie bawi się multum ludzi, są niezamaskowani a na zewnątrz jest jest drugie tyle ludzi. Dla mnie to nieposzanowanie życia postaci i brak odgrywania strachu, emocji i taka prawda, nikt mi nie powie że od tak bez emocji ktoś się wpierdala w takie miejsce i odpala ludzi (a chorych psychicznie nie gracie) to nie jest żadna strzelanina, to już podchodzi pod zamach terrorystyczny, ja tak to widzę. 

Napisałem już na dc przestępczych, my to będziemy grali, stało się, ale nie oczekujcie że będzie to ch.. wie jaka gra, równie dobrze mogę to grać co tydzień bo się komuś będzie chciało postrzelać do ludzi bo jeden powiedział spierdalaj do drugiego i ego nalega by rozpierdolić i pokazać kto tu rządzi, to jest po prostu SŁABE. Dziękuję i pozdrawiam!

//W tym temacie może wypowiedzieć się jeszcze osoba która prowadzi te śledztwo podobno na dc ludwinioo a na forum to nie wiem jak. 

Cytat

"Nie miałbym nic przeciwko by zaraz po tym pojawiło się przestępstwo na forum gdzie sprawcy szczegółowo opisują zajście, dają piękną narrację i zaczyna się łapanka"

- Moze zanim cos napiszesz to wez przeczytaj ta skarge tak pare razy bo @730 tak samo jak ja napisalismy 321312 razy ze ktos z PD na pytanie czy mamy pisac z tego przestepstwo odpisal ze nie, bo wszystko jest ogarniete.
 

Cytat

"Idąc tym tokiem myślenia, każdy może rozwalić każdy Event/Imprezę na serwisie"

- No oczywiscie ze tak myslisz ze w realu nigdy nie bylo strzelaniny w klubie - I tak to jest rozwalenie eventu tak samo jak patrzac na zycie realne np: odbyla sie strzelanina w klubie, wszyscy ktorzy sie tam bawili uciekli przyjechalo tam pd itd. przez co finansowo ucierpial klub to jest taka sama sytuacja jak opisywana w tej skardze, twoj ziomek prowadzacy klub pisze ta skarge tylko dlatego bo jego klub stracil IC bo nie mogl dograc eventu ktory co niedziele jest taki sam na vibe.

- Skoro PEN1 zagralo tak zajebiscie to dlaczego nie wypominasz im tego, ze to oni popsuli wasz event wyciagajac 9mm oraz noze finalnie w nas wjezdzajac.
 

Cytat

wyskakując ze scorpionem bo ktoś się do kogoś na imprezie spruł i powiedział kilka słów za dużo czy tam wyskoczył z żyletą i pogroził

- Ty czlowieku przeczytales cokolwiek w tej skardze? Koles z PEN1 wbil bw dwom naszym z noza poczym padly strzaly.
 

Cytat

pultacie się do oficerów SD zamiast bunkrować się gdzieś gdzie was kurwa nikt nie znajdzie xD No to już jest koncert

- W tym klubie strzelala tylko moja postac a do SD pruły sie calkowicie inne osoby, wiec przestan juz tu pisac i wrzucac swoje niepotrzebne 5 groszy


 

Cytat

Dla mnie to nieposzanowanie życia postaci i brak odgrywania strachu, emocji i taka prawda

- Ziomek ty dalej nie rozumiesz ze my sie bronilismy w tej sytuacji przed jakims nozownikiem ktory wbil 2bw, wiec skoro sie bronie przed nim to po co argument ze to nieposzanowanie zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może was z kimś pomyliłem - nie wiem. Jeśli mówisz, że byłeś w nim raz to byłeś, dalej nie za wiele to zmienia.

No tak taktyczne, pomylilem sie ALE

Cytat

Zwade w klubie robiliście, gdy nie pasowała wam tancerka i twój ziomal co chwilę chodził szukać punktu zaczepienia. To o tą zwadę mi chodziło - trochę wylobrzymiłem akurat ten element, racja. Ale większą zwadę zrobiłeś zaraz później, jak nie odzyskałeś pieniędzy za wynajęcie tancerki. Przerobiliście dym o jakieś oblanie whisky i wyrzucenie z klubu na jakiś pseudo konflikt, gdzie nikt was wcześniej nie zaczepiał. Każdy wykonywał po prostu swoją pracę, a ty z powodu "irytacji" postanowiłeś rozkręcić w klubie dym i oblać mnie whisky, bo przecież jesteś dumnym gangusem. Z tej akcji zrobiliście niepotrzebne spięcie, które nie powinno mieć miejsca, bo wydaje mi się że macie lepsze wątki do grania i więcej rzeczy do robienia niż pushowanie wątku, który swój początek ma w oblaniu bouncera whisky - no chyba że się mylę. I tak, podczas bójki 3v1 zacząłeś biegać po całym klubie jak paralityk - byle do wyjścia.

Oblalem twoja postac Whisky bo moja postac zostala oscamowana na 20 tysiecy dolarow moim zdaniem nie jest to taki wielki dym.

Cytat

 

Nikt cię z bronią białą nie gonił, tak jak napisałem. Goniliśmy cię przez chwilę - bo wybiegłeś z klubu tak o. Ja osobiście, żadnej broni białej nie miałem, ktoś tam może miał kastet i zrobiłeś z igły widły. Po zauważeniu radiowozu odpuściliśmy. Sam właśnie potwierdziłeś że szukałeś dmu - bo nie przejdziesz obojętnie obok tego że goniło cię trzech ochroniarzy po tym jak zrobiłeś młyn w klubie, a twój ziomek sam się na nas rzucił gdy wybiegłeś na zewnątrz - więc dostał listwę. Sami tą akcję rozpoczeliście. Masz gdzieś, że mamy noże bo ty masz pistolet - więc po prostu szukałeś miejsca do zrobienie rozpierduchy. Nie wiem, co mój kolega wyciągnął nie zwróciłem uwagi - faktem jest że zaczęliście strzelać pierwsi, nie zwracając uwagi na nikogo dookoła bo twój ziomek rozwalił przypadkową (IC) osobę. Wali ze środka perkietu po ludziach na parkiecie i przy okazji swoich ludziach i skinheadach, jak w jakimś filmie akcji. To postać od was zrobiła masakrę na ludziach w klubie z automatu, który jakoś koleś wniósł w spodniach i tshirt, gdzie on to trzymał to ja nie mam pojęcia. BW wbiłem tylko tobie, jednego gościa dźgnąłem bo tak mi sfokusowało. Gracie gang który powinien chyba unikać zbędnych strzelaniń i tworzyć zbędne wątki (zwłaszcza że zaczynacie) a robicie to kolejny raz.

Nasze postacie też były naćpane, mieszały z tym alkohol ale nie łaziliśmy po klubie i nie uderzaliśmy nikogo w twarz bo gonił mnie dwa dni temu, za to że uderzyłem mu w samochód.

To nie pierwszy raz, w piątek wrzuciliście przestępstwo z sytuacji 1:1, tylko że przed klubem. Również zaczęliśćie strzelać do oponentów.

 

No nie, nikt mnie nie gonil z bronia biala wymyslilem to sobie, ubzduralem i w ogole jestem pojebany. Masz racje stary.

No w piatek wrzucilismy przestepstwo z sytuacji w ktorej kolejny raz zostalismy podzgani nozem, tym razem jakies 4 osoby dostaly bw z tego noza i wiesz co? Mojej organizacji i organizacji Insane Crips podobala sie taka rozgrywka i nikt nie mial do siebie zadnego problemu, nawet wspolnie pisalismy z tego przestepstwo. Akcja dziala sie przed klubem i tak samo chcielismy zrobic w przypadku sytuacji z wami aczkolwiek musial sie w tobie obudzic nozownik z torunia. Idac waszym glupim tokiem rozumowania jesli ktos chce Cie zabic nozem a Ty masz bron to nie mozesz jej uzyc, gratuluje wam kurwa myslenia, na prawde wam go gratuluje.

a kolezka @lionelek niech zostawi tego liona i pojdzie snickersa ojebac bo zaczyna tu gwiazdorzyc i pisac o rzeczach ktore juz dawno zostaly wyjasnione

Edytowane przez 730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 730 napisał:

No tak taktyczne, pomylilem sie ALE

Oblalem twoja postac Whisky bo moja postac zostala oscamowana na 20 tysiecy dolarow moim zdaniem nie jest to taki wielki dym.

No nie, nikt mnie nie gonil z bronia biala wymyslilem to sobie, ubzduralem i w ogole jestem pojebany. Masz racje stary.

No w piatek wrzucilismy przestepstwo z sytuacji w ktorej kolejny raz zostalismy podzgani nozem, tym razem jakies 4 osoby dostaly bw z tego noza i wiesz co? Mojej organizacji i organizacji Insane Crips podobala sie taka rozgrywka i nikt nie mial do siebie zadnego problemu, nawet wspolnie pisalismy z tego przestepstwo. Akcja dziala sie przed klubem i tak samo chcielismy zrobic w przypadku sytuacji z wami aczkolwiek musial sie w tobie obudzic nozownik z torunia. Idac waszym glupim tokiem rozumowania jesli ktos chce Cie zabic nozem a Ty masz bron to nie mozesz jej uzyc, gratuluje wam kurwa myslenia, na prawde wam go gratuluje.

Cytat

No tak taktyczne, pomylilem sie ALE

Przecież przyznałem ci człowieku rację? Co to za argument? Nie będę się z Tobą licytować czy byłeś dwa razy w klubie czy raz bo szkoda mi na takie coś czasu, skoro mówisz, że tak było to może i tak było. Dalej nic to w sprawie nie zmienia - tyle.

Cytat

Oblalem twoja postac Whisky bo moja postac zostala oscamowana na 20 tysiecy dolarow moim zdaniem nie jest to taki wielki dym.

Świetnie że odniosłeś się do reszty wpisu.

Oblewasz whisky bouncera, dwa razy takiego jak ty (no bo mam status muskularny - co przecież widać gołym okiem). I potem wywalenie z klubu masz jakiś wstęp do jakiś porachunków i tworzenia zwad byle gdzie, bo przecież ty tego tak nie zostawisz? Poważnie, nuda was zabija ziomale. Jako bouncer wykonywałem tam tylko swoją pracę, kręciłeś aferę w Ecstasy, a taka jest moja praca bo liczę się z pracodawcą i w moim obowiązku było dbanie o to żeby tancerki się nie płoszyły a klienci nie robili chaosu. Jak oblałeś mnie whisky to miałem prawo cie wywalić, a spięcie na linii Butler - Smalls nie dotyczy tego, że nie odzyskałeś pieniędzy, bo nie ja jestem właścicielem klubu. Powinieneś uderzać o to do właściciela klubu, bo moja postać nie wtyka nosa w to co robi ktoś kto zarząda klubem - po prostu wykonuje swoją pracę. Więc tymbardziej nie rozumiem, czemu miałbyś to ciągnąć w ten sposób i wyżywać się na pracownikach. Jakbyś to przekalkulował to nawet po wyrzuceniu, po czasie pewnie wbiłbyś się na którąś impreze, albo próbował skontaktować z zarzarządem próbując odzyskać gotówkę. Kase utopiliście, bo striptizerka nie da się obrażać, a IC mówiła że przesadzaliście i jej nie szanowaliście więc wyszła. Inwestowaliście kase w striptizerke a nie dziwkę do popychania i jeżdżenia na sobie. Moja postać i reszta nic do jakichś 20 tysięcy dolarów nie miała.

Cytat

No nie, nikt mnie nie gonil z bronia biala wymyslilem to sobie, ubzduralem i w ogole jestem pojebany. Masz racje stary.

No w piatek wrzucilismy przestepstwo z sytuacji w ktorej kolejny raz zostalismy podzgani nozem, tym razem jakies 4 osoby dostaly bw z tego noza i wiesz co? Mojej organizacji i organizacji Insane Crips podobala sie taka rozgrywka i nikt nie mial do siebie zadnego problemu, nawet wspolnie pisalismy z tego przestepstwo. Akcja dziala sie przed klubem i tak samo chcielismy zrobic w przypadku sytuacji z wami aczkolwiek musial sie w tobie obudzic nozownik z torunia. Idac waszym glupim tokiem rozumowania jesli ktos chce Cie zabic nozem a Ty masz bron to nie mozesz jej uzyc, gratuluje wam kurwa myslenia, na prawde wam go gratuluje.

Tu to samo, świetnie, że odniosłeś się do reszty wpisu. Co najwyżej mógł cię gonić ze mną obok koleś z kastetem - ja broni żadnej nie miałem. Wywalony zostałeś z klubu bo zrobiłeś dym - i uwaga, przez wyrzucenie cię z klubu z twojej inicjatywy, potem odgrywasz taki syf na innym klubie. Więc w dalszym ciągu nie rozumiem, czy aż tak wam się nudzi że szukacie tak dennych wątków czy o co tu biega? Bo z powodu wyrzucenia cię z klubu, robisz potem dym na innym klubie, jak się okazuje z chęcią po prostu naparzania się tam czy na piąchy czy bronie - dla ciebie bez różnicy.

Zupełnie nie myślisz o konsekwencjach swoich działań, dwa dni przed strzelaliście do gości w innym klubie, napisaliście przestępstwo i potem robisz z oblania bouncera whisky kolejną akcję, żeby sobie postrzelać (bo wiedzieliście że mamy noże - ale w twoim rozumowaniu miałeś gnata więc miałeś wywalone). W drugim klubie akcja wyniknęła również z twojej inicjatywy, bo nikt nawet na was nie zwracał tam uwagi. Zamiast rzucać jakimiś gratulacjami wypadałoby się odnieść do reszty argumentacji.

Edytowane przez szajch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jako, że też poniekąd uczestniczyłem w tej akcji, ponieważ koniec końców moja postać postrzeliła Kenneth Byrd za klubem, to mam kilka pytań odnośnie całego tego zamieszania jak i przedstawię kilka faktów, które udało się nagrać.

W dniu 4.03.2024 o 01:24, onezinho napisał:

Piszę tę skargę z kilku powodów: Po pierwsze żeby ukrócić jakkolwiek granie syfu. Po drugie gram w organizacji, do której należy ten klub (https://forum.v-rp.pl/topic/28956-barracudas) i taka akcja ostro nam bruździ IC w interesy. A po trzecie, powiązane z drugim, żebyśmy mieli jasność czy mamy w ogóle fabularnie to grać. Dlaczego byśmy nie mieli? A no po pierwsze  - nie ma przestępstwa na forum. Po drugie: PD, które przyjechało na miejsce wezwało służby ratunkowe i uznali chyba, że to koniec ich roboty na ten czas. Nie wiem, tak to interpretuje po np. tych słowach:
zsbrRaE.png
gdzie kręcąc się w klubie i na zewnątrz po całej akcji nie widziałem żeby zabezpieczali jakkolwiek dowody.
Chociaż dzisiaj pojawił się detektyw, który twierdził, że prowadzi śledztwo w tej sprawie. Życzę mu powodzenia bez tematu na forum. Na ten moment tyle ode mnie, liczę, że poszkodowani członkowie PEN1, obecni na miejscu supporterzy i członkowie barracudas również zabiorą głos w tej sprawie. No i oczywiście oskarżeni.

Skoro uważasz, że ktoś Ci niszczy EVENT bo tak mam rozumieć tą imprezę w klubie, to zastanów się też czy dobrym rozwiązaniem było otworzenie klubu z gotowym interiorem z rockstara nie dodając do niego przynajmniej obiektu BRAMKI i  narracji na /do za pomocą markera, który zapewne rozwiązałby już na samym starcie ten problem, który wyszedł później. Po drugie, skoro to spot organizacji to dlaczego nie było tam żadnej ochrony np ze strony członków twojej organizacji?


To dopiero sam początek, bo teraz przechodzimy do postaci K.Byrd (( @dekunn )), która postrzeliła kilka osób w klubie ze scorpiona, wykorzystując sytuację właśnie braku kontroli na samym wejściu, ale @szajch czyli członek organizacji przy której gram też użył noża.

Teraz tak kilka faktów, które są w tym nagraniu --> ((KLIK))
1. Grupa czarnoskórych wiedząc, że skinheadzi mają noże mimo tego, usilnie potrzebują zastrzyku adrenaliny wymuszając na nich DM, bo takim zachowaniem chyba można nazwać taką zagrywkę.
OVO3Eaw.png

2. @dekunn po tym jak Y.Smalls wyłapał kosę w brzuch, postanawia wyjść z zamieszania na środek parkietu, wyciągnąć z gaci scorpiona i zacząć ładować przed siebie, przy okazji strzelając w główkę D.Weaver, który przeszkadzał mu w namierzeniu wroga no i poza tym to se tańczył.
image.png.e1284dc0484c989c1c0cedff7763cf52.png

3. K.Byrd po wystrzeleniu grupki postanawia wrócić i podobijać oponentów prawdopodobnie do PK, a @Francuz dalej stał celując do czarnucha, prócz tego nic więcej nie zrobił i spoko.
image.png?ex=65f6357b&is=65e3c07b&hm=2db17eb272711bf474525973769632d05d5c31c0e00dc97c7589ebf8faed174a&
 

  1. Kręcenie się po strzelaninie by dobić jak największą ilość wrogów lub bezsensowne i niczym nieuzasadnione przebywanie w miejscu zbrodni będzie surowo karane. W nieuzasadnione przebywanie wliczamy lootgrab z ofiary.



4. To temat przestępstwa, które przy obecnej sytuacji nie zostało w żaden sposób rozwiązane, a jeżeli ma być to oczywiście powinno zostać napisane, bo nie wiem czy tam wyłapaliście w tym zamieszaniu fakt, że K.Byrd zabił tam śmiertelnie osobę powiązaną z PEN1. ((CK))
image.png?ex=65f62f46&is=65e3ba46&hm=5f5faae8bafbacc58645f7a0f6ca439ee469bce91468da8916c03f6887ea5573&
5. K. Byrd ostatecznie kończy imprezę również z kulką w uliczce za klubem, pytanie tylko czy gracze LEA do niego jakoś tam dotarli.
image.png?ex=65f6316f&is=65e3bc6f&hm=e0525557c7668624f2b589acd3823844acd5433a9fed164c6049a7d1b3967de7&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dekunn napisał:

Przejde do nastepnej kwestii czyli przestepstwa bo napisales dwukrotnie jak nie trzykrotnie cos w stylu "Dlaczego nie ma z tego przestepstwa na forum" Tak jak napisal @730 Wszystko zostalo dogadane z PD i napisali ze wszystko zostalo ogarniete. (ps. w razie co to nie mam problemu napisac z tego przestepstwa)

Co jest ogarnięte? Twoja postać dostała wyrok? Ma status poszukiwanej?  Jeżeli nie to nie jest nic ogarnięte, a w drugiej skardze (którą, o ironio, wy napisaliście) widzę, że pyskujesz na hoodzie do szeryfów więc słabiutko.
 

Kenneth Byrd i Yahir Smalls (on również wyciągnął broń 9mm) nie poczuwają się do tego by w jakikolwiek sposób czuć, że odjebali niezłe szambo - normalnie sobie prowokują SD po odjebaniu kilku typa w klubie, w centrum miasta przy +40 świadkach. 

Na dodatek wstawiam część logów, które sam @730 raczył udostępnić:


[04.03.2024 21:19]    Esteban Mendoza mówi: Złapać możesz się za jaja, jak je znajdziesz.
[04.03.2024 21:19]    Yahir Smalls mówi: Wyskoczyles z jebanym pradem i metalem, yo..
[04.03.2024 21:18]    Esteban Mendoza mówi: Chcieliście się pokazać, to wasi koledzy są /mixowani/.
[04.03.2024 21:18]    Esteban Mendoza mówi: Albo wy czarnuchy możecie słuchać naszych poleceń.. *podrzuca ramionami*.
[04.03.2024 21:18]    Deshawn Furnell mówi: Czarnuch musi się pokazać..
[04.03.2024 21:17]    Kenneth Byrd mówi: Czarnuchu jestes jebniety, yo.. Wyciagasz palke na 17 latkow jebany prosiaku.
[04.03.2024 21:17]    Nayeli Glover szepcze: Pieprzone świnie zaczęly czuc sie tutaj jak u siebie.. Nie podoba mi się ze tyle się tu kręcą.
[04.03.2024 21:17]    Esteban Mendoza mówi: Tak kończy się nie słuchanie, a-ha.
[04.03.2024 21:16]    Esteban Mendoza mówi: Zawiajamy ich chyba.
[04.03.2024 21:16]    Francis Menard mówi do Esteban Mendoza: Skończyliście?
[04.03.2024 21:16]    Nayeli Glover szepcze: Co robią ze Smash'em?
[04.03.2024 21:16]    Kenneth Byrd mówi: Po co ci ta palka, ssir..?
[04.03.2024 21:15]    Kenneth Byrd mówi: To chyba jakies jaja..
[04.03.2024 21:15]    Yahir Smalls mówi: Jestescie pojebani, yo..
[04.03.2024 21:15]    Kenneth Byrd mówi: Jestes jebniety swiniaku?
[04.03.2024 21:15]    Kenneth Byrd mówi: Co?
[04.03.2024 21:15]    /u czapka
[04.03.2024 21:15]    /u czapka
[04.03.2024 21:15]    Francis Menard mówi: Jak nie potraficie inaczej to tak będzie zawsze.
[04.03.2024 21:14]    Kenneth Byrd mówi: Czarnuchu co ty odkurwiasz.. Jestes jebniety..?
[04.03.2024 21:14]    Francis Menard mówi: Idź dalej durniu.
[04.03.2024 21:14]    Yahir Smalls mówi: Jestes czarnuchu jakis pojebany, yo..
[04.03.2024 21:14]    Francis Menard mówi: Głuchy jesteś? Spieprzaj stąd.
[04.03.2024 21:14]    ** Francis Menard zawiódł próbując trafić pałką w udo zanim on odskoczył.
[04.03.2024 21:14]    * Francis Menard podszedł i wziął kolejny zamach na udo Yahir.
[04.03.2024 21:13]    Yahir Smalls mówi: Jeszcze raz mnie uderz..
[04.03.2024 21:13]    (( Francis Menard (318): Mhm. ))
[04.03.2024 21:13]    Timothy Fowler krzyczy: Spokój, kurwa!
[04.03.2024 21:13]    Kenneth Byrd mówi: Czarnuchu co to ma byc.. co to za zlot swiniakow.
[04.03.2024 21:13]    Francis Menard mówi: Spierdalaj stąd już.
[04.03.2024 21:12]    * Francis Menard uderzył w udo dzieciaka.
[04.03.2024 21:12]    (( Kenneth Byrd (223): Xd. ))
[04.03.2024 21:12]    * Sean Horiguchi przetarł flegmę z buzi.
[04.03.2024 21:12]    Esteban Mendoza mówi: Tego.

3 godziny temu, dekunn napisał:

"Po drugie gram w organizacji, do której należy ten klub i taka akcja ostro nam bruździ IC w interesy." - Nie bardzo rozumiem co chcesz przekazac piszac to bo wedlug twojego rozumowania to nie mozna zagrac nic co moze komus przeszkodzic w planach IC.

Przekazałem dlaczego piszę skargę nie będąc w centrum akcji. Można zagrać, ale trzeba to zrobić z głową. Jak już pisałem nie wiedzieliśmy czy fabularnie to grać bo zrobiliście zwykły DM. W kolejnym poście, który zaraz będę cytował zarzucasz, że ktoś nie czytał skargi natomiast z tego co widzę to też tylko pobieżnie zerknąłeś 😉
 

 

34 minuty temu, dekunn napisał:

- Moze zanim cos napiszesz to wez przeczytaj ta skarge tak pare razy bo @730 tak samo jak ja napisalismy 321312 razy ze ktos z PD na pytanie czy mamy pisac z tego przestepstwo odpisal ze nie, bo wszystko jest ogarniete.

Jak w 1. adnotacji, nie ogarnęliście z PD zupełnie nic, a twoja postka ma IC ciężko wyjebane na tamte wydarzenia.

 

35 minut temu, dekunn napisał:

- Ty czlowieku przeczytales cokolwiek w tej skardze? Koles z PEN1 wbil bw dwom naszym z noza poczym padly strzaly.

Tak, strzały z waszej strony. Widzisz- między nożem a automatem jest taka róznica, że możesz ożenić komuś kosę i uciec niezauważony w tłumie i akompaniamencie głośnej muzyki. Dopiero po chwili ludzie orientują się co się stało i to dopiero ci z najbliższego otoczenia. Z automatem niestety- no cóż, wszyscy tak jak powinni, padli na podłogę a impreza została momentalnie przerwana + mnóstwo ludzi widziało was uciekających z lokalu.

 

 

37 minut temu, dekunn napisał:

- No oczywiscie ze tak myslisz ze w realu nigdy nie bylo strzelaniny w klubie - I tak to jest rozwalenie eventu tak samo jak patrzac na zycie realne np: odbyla sie strzelanina w klubie, wszyscy ktorzy sie tam bawili uciekli przyjechalo tam pd itd. przez co finansowo ucierpial klub to jest taka sama sytuacja jak opisywana w tej skardze, twoj ziomek prowadzacy klub pisze ta skarge tylko dlatego bo jego klub stracil IC bo nie mogl dograc eventu ktory co niedziele jest taki sam na vibe.

Ależ nam nie przeszkadzałoby gdyby dobrze odegrana burda zniszczyła nam event. Nawet byśmy się ucieszyli bo działo by się coś na spontanie. Tyle, że "dobrze zagrana" to słowo klucz.  Nie będę się tu powtarzał, wy wiecie że zagraliście syf i łapiecie się teraz każdej możliwej linii obrony. 

 

39 minut temu, dekunn napisał:

- W tym klubie strzelala tylko moja postac a do SD pruły sie calkowicie inne osoby, wiec przestan juz tu pisac i wrzucac swoje niepotrzebne 5 groszy

Nie ty decydujesz czyje słowa są potrzebne ; ) Lionelek jest właścicielem przybytku, w którym postanowiliście sobie podmić co pisałem wcześniej. Ale chyba o tym wiesz, skoro przeczytałeś wszystko w skardze, prawda? Nie zarzucałbyś przecież komuś, że nie przeczy...

 

40 minut temu, dekunn napisał:

- Ty czlowieku przeczytales cokolwiek w tej skardze? Koles z PEN1 wbil bw dwom naszym z noza poczym padly strzaly.

aha, no tak.

Dodatkowo prośba o sprawdzenie logów/udostępnienie nagrania, bo żaden członek grupy barracudas nie widział jakoby pen1 wbiło BW na parkiecie jakiemuś murzynowi. @Mixer wspomniałeś na początku, że takowym nagraniem dysponujesz. Zwracam się zatem z prośbą.

szajch i Maltretacja lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adiren napisał:

Skoro uważasz, że ktoś Ci niszczy EVENT bo tak mam rozumieć tą imprezę w klubie, to zastanów się też czy dobrym rozwiązaniem było otworzenie klubu z gotowym interiorem z rockstara nie dodając do niego przynajmniej obiektu BRAMKI i  narracji na /do za pomocą markera, który zapewne rozwiązałby już na samym starcie ten problem, który wyszedł później. Po drugie, skoro to spot organizacji to dlaczego nie było tam żadnej ochrony np ze strony członków twojej organizacji?

Cześć, tutaj nie chodzi że ktoś niszczy nam Event i mi płaczemy, jestem ostatnią osobą która by to zrobiła, sam lubię takie akcje gdzie coś się dzieje, padają strzały itd.. Strzelanina miała miejsce praktycznie na koniec Eventu, ale robiąc takie akcje trzeba iść za ciosem i ciągnąć wątki, rozumiesz? To nakręcą rozgrywkę, ale jak widzę że nikt nie ponosi konsekwencji IC za grubą akcje i na drugi dzień każdy się wozi jak gdyby nigdy nic - no to sory. Szanujmy się i szanujmy naszą grę. Fakt, bramek nie było, to przyznam rację i widzę że trzeba je stawiać, ochrona była, kontrolowała na wejściu ale sporo się działo cały wieczór, do tego nie miałem 20 chłopa, późna godzina i się wysypali, nie namawiam nikogo by grał całą noc, chyba normalne. 

onezinho i Adiren lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na podstawie samego klipu, który analizowałem i po rozmowie z opiekunem sektora przestępczego:

  • Faktem jest, że bramki do klubu nie były postawione, więc istniało większe prawdopodobieństwo przemycenia jakiejkolwiek broni
  • Po rozpoczęciu bójki - Kenneth Byrd specjalnie przebiegł na parkiet, aby móc lepiej wystrzelić każdego uczestnika bójki, który był przy loży
  • Przy okazji - Kenneth Byrd postrzelił przypadkowo tańczącą osobę
  • A na domiar tego, po odpaleniu w klubie przy tylu świadkach i powrocie narracji ze szpitala - od razu wpadł sobie do PUBu i zachowywał się, jakby nigdy nic się nie działo.

 

Kenneth Byrd - AJ na 240min.  Skargę akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin