Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kenneth Byrd i inni] onezinho


onezinho

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/1381-onezinho/
Link do konta oskarżonego: nie znam, Kenneth Byrd i nie tylko. Wyjaśnię niżej
Powód składania skargi: DM, dezorganizacja eventu
Wyjaśnienie sprawy: Czekałem z napisaniem tejże skargi do mniej więcej 01:00 w nocy. Gdyby w temacie przestępstw pojawił się stosowny temat to jej by nie było, natomiast się to nie stało pomimo upłynięcia już lekko ponad 24h od wydarzeń. Skarga nie dotyczy tylko gracza z postacią o nicku Kenneth Byrd. Szczerze powiedziawszy nie jestem pewien czy dobrze rozczytałem jego nazwisko natomiast identyfikację sprawców zostawię na trochę później. Dnia 02.03 w sobotę o godzinie 22:00 w Bahama Mammas (https://forum.v-rp.pl/topic/29170-biznesklub-bahama-mammas) odbyła się impreza, na którą przyszło naprawdę sporo ludzi. Co za tym idzie byli również ludzie z org. przestępczych jak np. PEN1 czy bliżej nieokreślone gangi afroamerykańskie. No i tutaj pojawił się zgrzyt. Chłopaki z tego co widziałem powyzywali się IC, być może pobili ale nic większego po czym gracze z grupy "afro" opuścili klub. Po niedługim czasie jednak wrócili gdzie jeden z nich na wejściu odegrał, że wita skinheada strzałem w pysk. Wywiązała się bójka, któryś z nazistów wyjął nóż na co któryś z jego oponentów broń automatyczną, którą równiutko rozpierdolił towarzystwo. Miało to miejsce 00:43 03.03. I tutaj dochodzimy do wspomnianej wcześniej identyfikacji sprawców. Nie mam tego w logach, szukałem. Natomiast wiem, że BW dostali m.in. Bruce Butler czy Adam Pennock. Co więcej, ciało tego drugiego po wbitym CK znalazłem dzisiaj w alejce za klubem. Nie znam ich nicków OOC, myślę jednak, że być może będą mieli coś do powiedzenia w skardze. Po ich logach również będzie  dało się wykryć kto ich rozstrzelał. Gdyby się pobili, pocięli nożami - luz. Ale rozstrzelanie grupki osób bronią maszynową w klubie na Del Perro, w praktycznie ścisłym centrum jest, mówiąc wprost, zagraniem gówna. Podobno nawet ktoś w ogóle pierwotnie nie powiązany ze sprawą wyjął broń i zaczął z BW dobijać skinów. Gdyby wstawili temat do przestępstw też bym jeszcze to przeżył. Tak się jednak nie stało. Wiem, że w trakcie tych wydarzeń w klubie znajdowało się paru supporterów (chyba m. in. shaller, ale nie mam pewności) jak i któryś GM. Być może mają więcej w logach, może jakieś screeny. A no i Kenneth Byrd - tylko jego udało mi się przyuważyć z bronią w ręku, wiem jednak że nie był sam. Piszę tę skargę z kilku powodów: Po pierwsze żeby ukrócić jakkolwiek granie syfu. Po drugie gram w organizacji, do której należy ten klub (https://forum.v-rp.pl/topic/28956-barracudas) i taka akcja ostro nam bruździ IC w interesy. A po trzecie, powiązane z drugim, żebyśmy mieli jasność czy mamy w ogóle fabularnie to grać. Dlaczego byśmy nie mieli? A no po pierwsze  - nie ma przestępstwa na forum. Po drugie: PD, które przyjechało na miejsce wezwało służby ratunkowe i uznali chyba, że to koniec ich roboty na ten czas. Nie wiem, tak to interpretuje po np. tych słowach:
zsbrRaE.png
gdzie kręcąc się w klubie i na zewnątrz po całej akcji nie widziałem żeby zabezpieczali jakkolwiek dowody.
Chociaż dzisiaj pojawił się detektyw, który twierdził, że prowadzi śledztwo w tej sprawie. Życzę mu powodzenia bez tematu na forum. Na ten moment tyle ode mnie, liczę, że poszkodowani członkowie PEN1, obecni na miejscu supporterzy i członkowie barracudas również zabiorą głos w tej sprawie. No i oczywiście oskarżeni.
Dowody: logi, do których dostępu nie mam. ewentualne screeny osób obecnych na miejscu w trakcie wydarzeń.



Edit: w trakcie gdy skarga sobie lezy w oczekiwaniu na publikację udało mi się ustalić, że za strzelaninę najpewniej odpowiedzialni byli członkowie tej grupy:

z której nota bene jest tytułowy Kenneth. natomiast kto dokładnie strzelał, ilu trafił - dalej pozostaje w logach.

Edytowane przez onezinho
Dawis, pogrom, lionelek i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, nie musisz pisac skargi bo juz o wszystkim rozmawialem z opiekunami polswiatka przestepczego, przestepstwa nie ma bo gdy spytalem czy takowe mam pisac to PD napisalo mi ze oni juz wszystko ogarneli. Takze moze lepiej sie doinformowac poprzez discord niz marnowac czas na jakies glupie skargi?

https://gyazo.com/00d0c9d78166e4e8aab1098951c34ef5

Cytat

Chłopaki z tego co widziałem powyzywali się IC, być może pobili ale nic większego po czym gracze z grupy "afro" opuścili klub.

Nikt z nas wczesniej nie byl w tym klubie i z nikim sie nie wyzywal, przyjechalismy zobaczylismy kolesi ktorzy gonili mojego chara w trojke z nozami po Little Seoul, podeszlismy zagrac a na przywitanie dostalismy kose pod zebro, wiec gracz Kenneth Byrd zaczal sie bronic

+ sam z wlasnej woli napisalem do kogos z LSPD

image.png.3a31138a4191db5a2777944401b2641f.png

Takze ziomek na prawde, najpierw sie doinformuj a dopiero pozniej rzucaj jakimikolwiek oskarzeniami, wystarczylo napisac do mnie na discord.

Edytowane przez 730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Napisałem skargę na podstawie posiadanych przeze mnie informacji. Człowiek od nas również rozmawiał z opiekunami i nikt nas nie poinformował, że macie to "ogarnięte". Nie wiem też co rozumiesz przez "ogarnięte", opisałem w skardze co PD zagrało w związku z tą sytuacją i nie wygląda na ogarnięte.

Czy byliście wcześniej i wróciliście, czy weszliście po raz pierwszy - tutaj nie mam dowodów, jestem w stanie przyjąć, że jest tak jak mówisz. Tyle, że odbijasz argument, który nic nie zmienia. To czy tam byliście i wróciliście czy weszliście pierwszy raz nie zmienia tego, że został zagrany ciężki syf. Nie mam zamiaru powtarzać całej skargi, ale strzelanina w centrum podczas pokaźnej imprezy i nie poniesienie konsekwencji IC powinno skutkować konsekwencjami OOC.

Edytowane przez onezinho
bartek luccese, pogrom i Dawis lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, onezinho napisał:

 Tyle, że odbijasz argument, który nic nie zmienia. To czy tam byliście czy nie nie zmienia tego, że został zagrany ciężki syf. Nie mam zamiaru powtarzać całej skargi, ale strzelanina w centrum podczas pokaźnej imprezy i nie poniesienie konsekwencji IC powinno skutkować konsekwencjami OOC.

Aha. Czyli co mamy zrobic w sytuacji w ktorej koles jako pierwszy zaczyna dzgac dwie osoby nozem? Strzelanina nie byla z NASZEJ INICJATYWY tylko z inicjatywy gracza o nicku Bruce Butler ktory odwazyl sie podzgania dwoch osob nozem pomimo tego ze wrogo nastawionych czarnoskorych w jego kierunku bylo dwa razy wiecej niz osob z jego grupy.

 

Edytowane przez 730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mixer napisał:

@dekunn - strzelec scorpiona

@szajch - nożownik

@Francuz - azjata z 9mm.

 

Czekam na wyjaśnienia. Dysponuję również klipem z tego incydentu.

Hej cześć, chciałbym tylko wspomnieć o tym że wyciągnąłem broń w celu samoobrony, same strzały nie zostały oddane przeze mnie. Jeżeli jest możliwość możecie to sprawdzić w logach, jedynie co celowałem. Z tego co pamiętam cofnąłem się, celując do napastników - tym samym broniąc osoby (mi bliskie ic) za sobą nawiąże także do tego że konflikt nie dotyczył mojej postaci, grałem ic z kilkoma osobami podczas tańca.

 

 

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
Cytat

Aha. Czyli co mamy zrobic w sytuacji w ktorej koles jako pierwszy zaczyna dzgac dwie osoby nozem? Strzelanina nie byla z NASZEJ INICJATYWY tylko z inicjatywy gracza o nicku Bruce Butler ktory odwazyl sie podzgania dwoch osob nozem pomimo tego ze wrogo nastawionych czarnoskorych w jego kierunku bylo dwa razy wiecej niz osob z jego grupy.



To, że ktoś zagrał gówno nie znaczy, że zagranie innego gówna w odpowiedzi jest usprawiedliwione. Gdyby tak było nie pisałbym skargi tylko za wami wybiegł i zacząć strzelać robiąc jeszcze większą popelinę niż była. Po to też jest ta skarga żeby wyjaśnić kto co zrobił. Poczekajmy co powie reszta, bo z tego co widzę to ty nawet nie jesteś oskarżony skoro nie strzelałeś.

Edytowane przez onezinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, onezinho napisał:

To, że ktoś zagrał gówno nie znaczy, że zagranie innego gówna w odpowiedzi jest usprawiedliwione. Gdyby tak było nie pisałbym skargi tylko za wami wybiegł i zacząć strzelać robiąc jeszcze większą popelinę niż była. Poczekajmy co powie reszta, bo z tego co widzę to ty nawet nie jesteś oskarżony skoro nie strzelałeś.

Aha, czyli co? Realnie nie ma strzelanin w klubach i spięć miedzy roznymi grupami przestepczymi czy jak? Moze jeszcze powiesz ze Vinewood jest objete strefą jak z gothica? Oskarzyles moj projekt a z racji ze jestem liderem tej frakcji przestepczej to Ci odpowiadam. Nie wiem czy bronienie sie przed ewentualna smiercia swojej postaci jest zagraniem gowna aczkolwiek w porzadku, jesli tak sadzisz to OK.

Edytowane przez 730
Camel235 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, może napiszę jak to wyglądało ze strony skinhedów którzy wtedy po prostu sobie siedzieli w klubie, nikomu nie zawadzając. Grupka w której był strzelec, przeszła przez klub, połazili tam chwilę i wyszli. Po chwili jednak wrócili, przeszli się znowu przez klub i wracając podbili do nas odazu z zaczepką. My osobiście nikogo nie zaczepialiśmy, po prostu chillowaliśmy sobie w klubie.

"kolesi ktorzy gonili mojego chara w trojke z nozami po Little Seoul" - nikt cię ziomalu nie gonił z nożem po Little Seoul, oblałeś tamtego dnia mojego chara whisky w klubie bo coś ci nie pasowało (pomijam już fakt że szukaliście zwady od samego początku imprezy), więc chciałem cię obezwładnić. Odegrałeś że się wyrwałeś, wywiązała się bójka i zacząłeś biegać po klubie jak paralityk wybiegając tym samym na zewnątrz, goniliśmy cię przez chwilę, aż do momentu podjechania radiowozu, wtedy odpuściliśmy.

Ty po takiej błachej moim zdaniem akcji, zaczynasz nas zaczepiać w klubie (wiedząc, że mamy noże - twój kolega ci to przewinął jak staliście na drugim końcu klubu). Podbiłeś do mnie zacząłeś się pytać "Co pęka jebany fiucie?", wymieniliśmy się zdaniami, po czym odegrałeś że ździelasz mnie pięścią prosto w twarz. Wtedy wyciągnąłem kose i wbiłem ci ją w brzuch, sfokusowało mi na innego gracza dlatego poleciałem bardziej w wasz "tłum". I potej sytuacji twój ziomek wyciągnął automat i zaczął strzelać po wszystkich, kasując tym samym faceta który sobie po prostu tańczył bo był na linii strzału.

Także w mojej skromnej opinii to wy tu zainicjowaliście całą tą gówno-akcje, wiedząc że mamy noże, widząc że jest nas kilkoro (było nas sześciu, was też chyba było sześciu nie licząc tej dziewczyny) i tak zdecydowaliście się podbić i poszukać jakiegoś dmu czy czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 730 napisał:

Aha, czyli co? Realnie nie ma strzelanin w klubach i spięć miedzy roznymi grupami przestepczymi czy jak? Moze jeszcze powiesz ze Vinewood jest objete strefą jak z gothica? Oskarzyles moj projekt a z racji ze jestem liderem tej frakcji przestepczej to Ci odpowiadam. Nie wiem czy bronienie sie przed ewentualna smiercia swojej postaci jest zagraniem gowna aczkolwiek w porzadku, jesli tak sadzisz to OK.

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie treść skargi bo mam wrażenie, że odpowiadając ci za każdym razem się powtarzam pisząc to, co już jest w pierwszym poście. Zrobię to ostatni raz - napisałem, że skargi by nie było gdyby na forum pojawiło się przestępstwo. Strzelanina w klubie w centrum to akcja na nagłówki newsów, a nie, że "coś tam się stało ale w sumie to wyjebane". A to, że przestępstwa nie ma bo ktoś wam coś powiedział - nikt nas o tym nie poinformował jako zarządzających klubem. I nie, nie będę szukał kto ma jaki nick i czy może ma discorda żeby podpytać czy przypadkiem się nie dogadał z opiekunami/PD bo nie jest to moją rolą. Wystosowaliśmy zapytanie do opiekunów natomiast z tego co wiem nie dostaliśmy jednoznacznej odpowiedzi. Tutaj natomiast wypowiedzieć musi się @lionelek, GLD barracudas i właściciel bahama mammas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, szajch napisał:

Więc tak, może napiszę jak to wyglądało ze strony skinhedów którzy wtedy po prostu sobie siedzieli w klubie, nikomu nie zawadzając. Grupka w której był strzelec, przeszła przez klub, połazili tam chwilę i wyszli. Po chwili jednak wrócili, przeszli się znowu przez klub i wracając podbili do nas odazu z zaczepką. My osobiście nikogo nie zaczepialiśmy, po prostu chillowaliśmy sobie w klubie.

Bylem w tym klubie raz, nigdy nie przyjezdzalem tam na zadne zwiady ani nic w ten desen. Takze nie rzucaj tutaj pomowieniami.

Cytat

"kolesi ktorzy gonili mojego chara w trojke z nozami po Little Seoul" - nikt cię ziomalu nie gonił z nożem po Little Seoul, oblałeś tamtego dnia mojego chara whisky w klubie bo coś ci nie pasowało (pomijam już fakt że szukaliście zwady od samego początku imprezy), więc chciałem cię obezwładnić. Odegrałeś że się wyrwałeś, wywiązała się bójka i zacząłeś biegać po klubie jak paralityk wybiegając tym samym na zewnątrz, goniliśmy cię przez chwilę, aż do momentu podjechania radiowozu, wtedy odpuściliśmy.

xD Szukalismy zwady od samego poczatku imprezy, nie wiem ziomus skad wyciagasz takie wnioski ale jesli wedlug ciebie szukanie zadymy to spytanie IC co z pieniedzmi ktore zaplacilismy za tancerke a ktora finalnie odgrywala focha to robienie zadymy to zycze powodzenia. Interakcja z Toba w klubie wygladala w taki sposob:

[01.03.2024 22:25]Yahir Smalls mówi: Spierdalamy z tego chujowego klubu.

[01.03.2024 22:25]* Yahir Smalls oblal B.Butler whisky.

[01.03.2024 22:25]* Bruce Butler założył mu choke zza pleców obalił razem ze sobą na ziemie, zaczął go dusić na glebie.

Po tej narracji mielismy krotkie spiecie na pw bo moim zdaniem nie zagrales tego poprawnie ale wspolnie doszlismy do wniosku zebym zagral /sprobuj tak wiec sie stalo.

[01.03.2024 22:27]** Yahir Smalls odniósł sukces próbując sie wyrwac.

[01.03.2024 22:27]Bruce Butler mówi: Wypierdalaj z tąd z tą swoją ździrą, bo cie tu przemiele.

[01.03.2024 22:27]Yahir Smalls mówi: Czarnuchu lapiesz mnie od tylu jestes jebniety?

[01.03.2024 22:28]Yahir Smalls mówi: Czarnuchu dostalem jakas chujowa tancerke i chce stad wypierdalac a ten fiut mi nie pozwala.

[01.03.2024 22:28]Vincent Smith mówi: Wyłaziłeś? To wyłąź dude, prosta droga.

[01.03.2024 22:28]Yahir Smalls mówi: Wlasnie to robie jebany kretynie.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Tylko lapiesz mnie od tylu.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Jestes pedalem fiucie?

[01.03.2024 22:29]Bruce Butler mówi: Spierdalaj mi z przed oczu czarnuchu.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Jebac Cie, czarnuchu..

[01.03.2024 22:29]* Bruce Butler wyrzucił mu w szczene.

[01.03.2024 22:29]* Yahir Smalls oddal mu momentalnie.

Tutaj wywiazala sie bojka 3v1 wiec wybieglem z klubu biegliscie za mna przez jeszcze jakies 500 metrow z nozami/kastetami. Takze czekam az pokazesz mi gdzie robilem zwade w tym klubie.

Cytat

 

Ty po takiej błachej moim zdaniem akcji, zaczynasz nas zaczepiać w klubie (wiedząc, że mamy noże - twój kolega ci to przewinął jak staliście na drugim końcu klubu). Podbiłeś do mnie zacząłeś się pytać "Co pęka jebany fiucie?", wymieniliśmy się zdaniami, po czym odegrałeś że ździelasz mnie pięścią prosto w twarz. Wtedy wyciągnąłem kose i wbiłem ci ją w brzuch, sfokusowało mi na innego gracza dlatego poleciałem bardziej w wasz "tłum". I potej sytuacji twój ziomek wyciągnął automat i zaczął strzelać po wszystkich, kasując tym samym faceta który sobie po prostu tańczył bo był na linii strzału.

 

 

 

Błachą akcja nazywasz pobicie jednego gangusa zas drugiego gonienie w trojke z bronia biala w reku? Zaczepilismy was w klubie bo nie przejdziemy obojetnie obok tego co zrobiliscie jakis czas temu, dostalismy informacje ze macie noze ale co z tego? Przeciez sami mielismy bronie, dodatkowo moja postac byla nacpana co jasno mowi status nad glowa. Moj ziomek z gangu wyciagnal bron i zaczal strzelac bo wbiles bw dwom typom z kosy, twoj kolega tez wyciagnal bron gdy zaczales wbijac noz takze?

Cytat

Także w mojej skromnej opinii to wy tu zainicjowaliście całą tą gówno-akcje, wiedząc że mamy noże, widząc że jest nas kilkoro (było nas sześciu, was też chyba było sześciu nie licząc tej dziewczyny) i tak zdecydowaliście się podbić i poszukać jakiegoś dmu czy czegoś?

Ale Ty dalej nie rozumiesz ze gdybyscie nie pobili jednego gracza z naszego gangu a pozniej nie gonili mnie z nozami i kastetami to nie bylo by tej calej akcji? W klubie, przy stoliku siedzialo was czterech a nas bylo siedmiu takze przestan klamac bo mielismy przewage liczebna.

Dowody:

image.png.f8eecfb490bc14f86a3f7879b59d4769.png

(Przy stoliku siedzi was czterech co widac na skrinie wyzej zas nas jest siedmiu)

image.thumb.png.15bc8b16ba2fa5f03df1ed8cbaf43065.png

Dodatkowo wasz ziomek wyciagnal bron przez co ludzie z mojej organizacji mysleli ze bedziecie strzelac.

 

Edytowane przez 730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, onezinho napisał:

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie treść skargi bo mam wrażenie, że odpowiadając ci za każdym razem się powtarzam pisząc to, co już jest w pierwszym poście. Zrobię to ostatni raz - napisałem, że skargi by nie było gdyby na forum pojawiło się przestępstwo. Strzelanina w klubie w centrum to akcja na nagłówki newsów, a nie, że "coś tam się stało ale w sumie to wyjebane". A to, że przestępstwa nie ma bo ktoś wam coś powiedział - nikt nas o tym nie poinformował jako zarządzających klubem. I nie, nie będę szukał kto ma jaki nick i czy może ma discorda żeby podpytać czy przypadkiem się nie dogadał z opiekunami/PD bo nie jest to moją rolą. Wystosowaliśmy zapytanie do opiekunów natomiast z tego co wiem nie dostaliśmy jednoznacznej odpowiedzi. Tutaj natomiast wypowiedzieć musi się @lionelek, GLD barracudas i właściciel bahama mammas.

A co ja wiecej moglem zrobic? xD Napisalem do kolesia z PD czy mam z tego pisac przestepstwo, napisalem ze byla strzelanina to napisal mi ze jest juz to ogarniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

  

4 godziny temu, 730 napisał:

Bylem w tym klubie raz, nigdy nie przyjezdzalem tam na zadne zwiady ani nic w ten desen. Takze nie rzucaj tutaj pomowieniami.

xD Szukalismy zwady od samego poczatku imprezy, nie wiem ziomus skad wyciagasz takie wnioski ale jesli wedlug ciebie szukanie zadymy to spytanie IC co z pieniedzmi ktore zaplacilismy za tancerke a ktora finalnie odgrywala focha to robienie zadymy to zycze powodzenia. Interakcja z Toba w klubie wygladala w taki sposob:

[01.03.2024 22:25]Yahir Smalls mówi: Spierdalamy z tego chujowego klubu.

[01.03.2024 22:25]* Yahir Smalls oblal B.Butler whisky.

[01.03.2024 22:25]* Bruce Butler założył mu choke zza pleców obalił razem ze sobą na ziemie, zaczął go dusić na glebie.

Po tej narracji mielismy krotkie spiecie na pw bo moim zdaniem nie zagrales tego poprawnie ale wspolnie doszlismy do wniosku zebym zagral /sprobuj tak wiec sie stalo.

[01.03.2024 22:27]** Yahir Smalls odniósł sukces próbując sie wyrwac.

[01.03.2024 22:27]Bruce Butler mówi: Wypierdalaj z tąd z tą swoją ździrą, bo cie tu przemiele.

[01.03.2024 22:27]Yahir Smalls mówi: Czarnuchu lapiesz mnie od tylu jestes jebniety?

[01.03.2024 22:28]Yahir Smalls mówi: Czarnuchu dostalem jakas chujowa tancerke i chce stad wypierdalac a ten fiut mi nie pozwala.

[01.03.2024 22:28]Vincent Smith mówi: Wyłaziłeś? To wyłąź dude, prosta droga.

[01.03.2024 22:28]Yahir Smalls mówi: Wlasnie to robie jebany kretynie.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Tylko lapiesz mnie od tylu.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Jestes pedalem fiucie?

[01.03.2024 22:29]Bruce Butler mówi: Spierdalaj mi z przed oczu czarnuchu.

[01.03.2024 22:29]Yahir Smalls mówi: Jebac Cie, czarnuchu..

[01.03.2024 22:29]* Bruce Butler wyrzucił mu w szczene.

[01.03.2024 22:29]* Yahir Smalls oddal mu momentalnie.

Tutaj wywiazala sie bojka 3v1 wiec wybieglem z klubu biegliscie za mna przez jeszcze jakies 500 metrow z nozami/kastetami. Takze czekam az pokazesz mi gdzie robilem zwade w tym klubie.

Błachą akcja nazywasz pobicie jednego gangusa zas drugiego gonienie w trojke z bronia biala w reku? Zaczepilismy was w klubie bo nie przejdziemy obojetnie obok tego co zrobiliscie jakis czas temu, dostalismy informacje ze macie noze ale co z tego? Przeciez sami mielismy bronie, dodatkowo moja postac byla nacpana co jasno mowi status nad glowa. Moj ziomek z gangu wyciagnal bron i zaczal strzelac bo wbiles bw dwom typom z kosy, twoj kolega tez wyciagnal bron gdy zaczales wbijac noz takze?

Ale Ty dalej nie rozumiesz ze gdybyscie nie pobili jednego gracza z naszego gangu a pozniej nie gonili mnie z nozami i kastetami to nie bylo by tej calej akcji? W klubie, przy stoliku siedzialo was czterech a nas bylo siedmiu takze przestan klamac bo mielismy przewage liczebna.

Dowody:

image.png.f8eecfb490bc14f86a3f7879b59d4769.png

(Przy stoliku siedzi was czterech co widac na skrinie wyzej zas nas jest siedmiu)

image.thumb.png.15bc8b16ba2fa5f03df1ed8cbaf43065.png

Dodatkowo wasz ziomek wyciagnal bron przez co ludzie z mojej organizacji mysleli ze bedziecie strzelac.

 

 

Cytat

Bylem w tym klubie raz, nigdy nie przyjezdzalem tam na zadne zwiady ani nic w ten desen. Takze nie rzucaj tutaj pomowieniami.

Może was z kimś pomyliłem - nie wiem. Jeśli mówisz, że byłeś w nim raz to byłeś, dalej nie za wiele to zmienia.

Cytat

xD Szukalismy zwady od samego poczatku imprezy, nie wiem ziomus skad wyciagasz takie wnioski ale jesli wedlug ciebie szukanie zadymy to spytanie IC co z pieniedzmi ktore zaplacilismy za tancerke a ktora finalnie odgrywala focha to robienie zadymy to zycze powodzenia. Interakcja z Toba w klubie wygladala w taki sposob:

Tutaj wywiazala sie bojka 3v1 wiec wybieglem z klubu biegliscie za mna przez jeszcze jakies 500 metrow z nozami/kastetami. Takze czekam az pokazesz mi gdzie robilem zwade w tym klubie.

Zwade w klubie robiliście, gdy nie pasowała wam tancerka i twój ziomal co chwilę chodził szukać punktu zaczepienia. To o tą zwadę mi chodziło - trochę wylobrzymiłem akurat ten element, racja. Ale większą zwadę zrobiłeś zaraz później, jak nie odzyskałeś pieniędzy za wynajęcie tancerki. Przerobiliście dym o jakieś oblanie whisky i wyrzucenie z klubu na jakiś pseudo konflikt, gdzie nikt was wcześniej nie zaczepiał. Każdy wykonywał po prostu swoją pracę, a ty z powodu "irytacji" postanowiłeś rozkręcić w klubie dym i oblać mnie whisky, bo przecież jesteś dumnym gangusem. Z tej akcji zrobiliście niepotrzebne spięcie, które nie powinno mieć miejsca, bo wydaje mi się że macie lepsze wątki do grania i więcej rzeczy do robienia niż pushowanie wątku, który swój początek ma w oblaniu bouncera whisky - no chyba że się mylę. I tak, podczas bójki 3v1 zacząłeś biegać po całym klubie jak paralityk - byle do wyjścia.

Cytat

Błachą akcja nazywasz pobicie jednego gangusa zas drugiego gonienie w trojke z bronia biala w reku? Zaczepilismy was w klubie bo nie przejdziemy obojetnie obok tego co zrobiliscie jakis czas temu, dostalismy informacje ze macie noze ale co z tego? Przeciez sami mielismy bronie, dodatkowo moja postac byla nacpana co jasno mowi status nad glowa. Moj ziomek z gangu wyciagnal bron i zaczal strzelac bo wbiles bw dwom typom z kosy, twoj kolega tez wyciagnal bron gdy zaczales wbijac noz takze?

Nikt cię z bronią białą nie gonił, tak jak napisałem. Goniliśmy cię przez chwilę - bo wybiegłeś z klubu tak o. Ja osobiście, żadnej broni białej nie miałem, ktoś tam może miał kastet i zrobiłeś z igły widły. Po zauważeniu radiowozu odpuściliśmy. Sam właśnie potwierdziłeś że szukałeś dmu - bo nie przejdziesz obojętnie obok tego że goniło cię trzech ochroniarzy po tym jak zrobiłeś młyn w klubie, a twój ziomek sam się na nas rzucił gdy wybiegłeś na zewnątrz - więc dostał listwę. Sami tą akcję rozpoczeliście. Masz gdzieś, że mamy noże bo ty masz pistolet - więc po prostu szukałeś miejsca do zrobienie rozpierduchy. Nie wiem, co mój kolega wyciągnął nie zwróciłem uwagi - faktem jest że zaczęliście strzelać pierwsi, nie zwracając uwagi na nikogo dookoła bo twój ziomek rozwalił przypadkową (IC) osobę. Wali ze środka perkietu po ludziach na parkiecie i przy okazji swoich ludziach i skinheadach, jak w jakimś filmie akcji. To postać od was zrobiła masakrę na ludziach w klubie z automatu, który jakoś koleś wniósł w spodniach i tshirt, gdzie on to trzymał to ja nie mam pojęcia. BW wbiłem tylko tobie, jednego gościa dźgnąłem bo tak mi sfokusowało. Gracie gang który powinien chyba unikać zbędnych strzelaniń i tworzyć zbędne wątki (zwłaszcza że zaczynacie) a robicie to kolejny raz.

Nasze postacie też były naćpane, mieszały z tym alkohol ale nie łaziliśmy po klubie i nie uderzaliśmy nikogo w twarz bo gonił mnie dwa dni temu, za to że uderzyłem mu w samochód.

To nie pierwszy raz, w piątek wrzuciliście przestępstwo z sytuacji 1:1, tylko że przed klubem. Również zaczęliśćie strzelać do oponentów.

Cytat

Ale Ty dalej nie rozumiesz ze gdybyscie nie pobili jednego gracza z naszego gangu a pozniej nie gonili mnie z nozami i kastetami to nie bylo by tej calej akcji? W klubie, przy stoliku siedzialo was czterech a nas bylo siedmiu takze przestan klamac bo mielismy przewage liczebna.

Ten gracz z gangu sam się na nas rzucił, po tym jak wybiegłeś z klubu ^. Idąc twoim tokiem rozumowania to przecież całej akcji nie byłoby gdybyś mnie nie oblał whisky, bo właśnie od tego zaczęła się masakra w klubie - brzmi kuriozalnie nie? Przy stoliku siedziało nas czterech, ale za wami stali jeszcze nasi - również na parkiecie, więc twoja przewaga liczebna to bardzo nijaki argument. Nie kłamie, mówię tylko co widziałem na klipie i napisałem chyba. Tak samo nas tam było sporo, jak i was.

Edytowane przez szajch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Jest to oczywiste @Sava natomiast proszę ze swojej strony o umożliwienie wypowiedzi dla również obecnych na miejscu członków barracudas jak np. wspomniany przeze mnie wcześniej @lionelek czy @bartek luccese gdyż ja np. nie mam wielu rzeczy w logach czy na screenach - oni tak i są w stanie wnieść coś do sprawy.


Ja tak naprawdę tę skargę napisałem (tak jak wspomniałem w 1. poście) żeby wiedzieć jak prowadzić dalej narrację organizacji i klubu. Oprócz oczywiście ukarania winnych miernej gry. Liczę, że po jej rozpatrzeniu niezależnie od wyniku będziemy wiedzieć na czym stoimy, póki co to był w moich oczach zwykły DM.

Edytowane przez onezinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin