Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sava] michal543


michal543

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/912-michal543/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hakan Karahan
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 
Powód nałożenia kary: Właściciel pubu, a po nocach mordowanie i przesłuchiwanie ludzi. Gangsterka po cywilu + ogólny poziom gry w ostatnim czasie
Członek ekipy nakładający karę: @Sava
Wyjaśnienie sytuacji:Cześć. Jakkolwiek źle nie wygląda powód kary, tak uważam, że jest on przesadzony, a sama postać na blokadę nie zasługuje. Zacznijmy od gangsterki po cywilu - kilka nocy temu doszło do sytuacji, w której Ciro Giroud został zaatakowany przez osoby spod organizacji Rosjan - byli oni cywilami, a jedna z tych osób nie miała nawet godzin do wbicia sobie ck, do czego wrócę za chwilę. Jeden z napastników dostał bw, zaciągnięto go na zaplecze lokalu. Razem ze mną były dwie osoby z panelami organizacji - zajęły się one ogólnym przesłuchaniem napastnika. Dobrze zdawałem sobie sprawę z tego, że nie mam panelu, dlatego w trakcie przesłuchania napastnika ani razu nie zagrałem żadnej ofensywnej akcji w jego kierunku. Nie uderzyłem go, żeby wyciągnąć z niego informacje, nie celowałem nawet do niego z broni palnej. Przez brak panelu nawet nie chciałem odgrywać na nim akcji przeszukania - zrobiła to osoba z panelem. Napastnik w pewnym momencie odegrał, że wstaje z kanapy i kieruje się w stronę drzwi wyjściowych mimo tego, że osoby z panelem celowały do niego z broni. Dostał od nich bw, odegrał, że umiera na skutek odniesionych ran postrzalowych. Do incydentu trzeba było wzywać supportera, bo gracz nie posiadał nawet wystarczająco dużo godzin, żeby wbić sobie ck samemu - co w jego sprawie można nazwać gangsterką po cywilu za ofensywną akcję bez panelu. Koniec końców dostał ck na życzenie przez supporta, a moja postać z racji przeszłości w crime, w której grałem człowieka na zlecenie stwierdziła, że zajmie się zwłokami. Napisałem z tego przestępstwo, nie unikałem żadnych ewentualnych konsekwencji związanych z zatajaniem śladów IC. Na codzień zajmuje się biznesem, który jest fajnym, nieszablonowym spotem do gry dla wielu osób, za co ludzie po prostu lubią tu wracać. Podsumowując - uważam, że zostałem niesłusznie zablokowany. Nie wykonałem żadnej ofensywnej akcji na napastniku który nie miał nawet panelu, nie uderzałem go, nie celowałem do niego z broni, nawet nie chciałem go przeszukiwać przez to że tego panelu nie miałem. Sprzątnięcie zwlok dla postaci z akurat taką przeszłością nie powinna być podpinana pod gangsterkę po cywilu - chętnie zagram konsekwencje tego w gierce. Mam nadzieję, że wszystko dobrze sprostowałem, w razie czego odniosę się do czego trzeba. 

EDIT: Dodam jeszcze, bo nie odniosłem się do "mordowania ludzi". To ludzie z triady pociągnęli za spust, nie moja postać. Nie odpowiadam bezpośrednio za żadne zabójstwo, pośrednio z resztą też nie, bo tylko sprzątnąłem ciało. 
Ewentualne screeny/świadkowie: - - 

Edytowane przez michal543
EDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze zdawałem sobie sprawę z tego, że nie mam panelu, dlatego w trakcie przesłuchania napastnika ani razu nie zagrałem żadnej ofensywnej akcji w jego kierunku."

kQvW5vN.png

MNxxL5N.png

R6M6TVf.png

RsSM77Z.png

q5beg0p.png

T4twhUR.png

wgIrgPc.png

DOmbhMJ.png

5hNia4z.png

2wtkKil.png

ZCw975r.png

RkGcKNW.png

SbWazg1.png

1OCXFXb.png

5iXjRMF.png

 

 

 

((udzialam się tu jako vlider russian connection, tylko by Sava miała wszystkie kwestie w/w bohatera jak na tacy - to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź w tej apelacji))

Edytowane przez mvjk
Igoreq, Di7L i jvleek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Co mają groźby do faktycznych działań? Twój kolega w ogóle nie czuł żadnej presji mając dwie lufy przy sobie od strony triady - grożenie komuś nijak ma się do gangsterki po cywilu, to nie jest wykonywanie ofensywnych akcji, jak to miało miejsce u was. Jedyne co zrobiłem to przyciągnąłem go do środka i zdjąłem kominiarkę. Pistolet miałem przy sobie ze względu na możliwość ewentualnego wjazdu z waszej strony - A do obrony bronią jak najbardziej mam prawo, jeśli nie wypalę pierwszy. O maczecie nawet nie wspomnę bo Ty nawet sam nie wiesz po co ona mi jest potrzebna xD

Zachęcam do sprawdzenia z resztą logów z całej sytuacji, nie tylko ich urywki 🙂

Edytowane przez michal543
Edit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, michal543 napisał:

Co mają groźby do faktycznych działań? Twój kolega w ogóle nie czuł żadnej presji mając dwie lufy przy sobie od strony triady - grożenie komuś nijak ma się do gangsterki po cywilu, to nie jest wykonywanie ofensywnych akcji, jak to miało miejsce u was. Jedyne co zrobiłem to przyciągnąłem go do środka i zdjąłem kominiarkę. Pistolet miałem przy sobie ze względu na możliwość ewentualnego wjazdu z waszej strony - A do obrony bronią jak najbardziej mam prawo, jeśli nie wypalę pierwszy. O maczecie nawet nie wspomnę bo Ty nawet sam nie wiesz po co ona mi jest potrzebna xD

Zachęcam do sprawdzenia z resztą logów z całej sytuacji, nie tylko ich urywki 🙂

Wiadomo, każdy z nas kiedyś miał sytuacje, gdzie kelner (a na drugim etacie kebab maker) obsługujący go w pubie w malowniczej części miasta targał go za nogi, groził obcięciem głowy, sprzątaniem po nas zwłok etc. etc. 

Edytowane przez mvjk
jvleek i Di7L lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy kilka rzeczy co czemu i jak.

Już jakiś czas temu zaczęła się dyskusja na temat Twojego projektu freelancerskiego, który miałeś razem z @Meph. Całość finalnie nie poprawiła się, sam Meph odszedł, a my patrząc jak to wygląda - postanowiliśmy o zamknięciu projektu.

Mimo, że lubię Cię Michał i Twoje poczucie humoru, to też uważam, że są pewne granice smaku w tym co się gra. 

Przez dłuższy czas Twoja gra na freelancerze opierała się na sprzedawaniu kebaba, biciu się w moonlit, tworzeniem dziwnego koła dziwnych postaci. Po zamknięciu projektu, kwestia baru i tego co tam się dzieje zostaje w rękach osób od strefy cywilnej.

 

W ramach dogadania, mogłeś się wyzbyć prochów/gnatów, by tego Ci nie blokować.

 

Teraz dalej - dochodzimy do momentu akcji, gdzie poszły 3 blokady

  • FCK Ruska
  • Blokada postaci Hattie Sung
  • Blokada postaci Hakana

 

Skupimy się na tym trzecim, z racji, że tego tyczy się apelacja.

Czy jako ex-freelancer, możesz sobie grać kwestie związane z półświatkiem? No niestety, nie. Bo nie bez powodu ten panel straciłeś.

W momencie, kiedy mamy właściciela pubu, wybacz, ale dla mnie parodią jest, że bierzecie typa na zaplecze baru, kobieta grozi mu karabinem, a Ty rzucasz kwestie o sprzątnięciu go co zajmie pare minut, a sprzątnięcie ciała 15 minut.

Pisałeś mi, że prosiłeś ludzi z panelem by go przeszukiwali itp, no spoko, ale to dalej branie czynnego udziału w przesłuchaniu i morderstwie z premedytacją. I nie, moi mili, nie ma czegoś takiego, że tu był przypadek, bo wyciągając broń i grożąc, raczej nie zakładasz, ze tą osobę lufą wymasujesz po lwiej zmarszczce. 

 

Finalnie mamy grono, które dalej się angażuje w półświatkowe działania (tu chociażby też mamy przykład Ciro, który aktywnie z Wami grał). Niestety, ale taka kreacja to po prostu omijanie utraty panelu freelancera i było wisienką na torcie do tego, nad czym już dawno się dyskutowało.

 

Jak masz też określone w powodzie - ogólny poziom rozgrywki też tutaj zaważył.

 

 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

"I nie, moi mili, nie ma czegoś takiego, że tu był przypadek, bo wyciągając broń i grożąc, raczej nie zakładasz, ze tą osobę lufą wymasujesz po lwiej zmarszczce" 

Tak jak już mówiłem - broń wyjąłem ze względu na obawy przed ewentualnym atakiem ze strony kolegów napastnika - stałem z nią dosłownie chwilę, bo niedługo potem wpisał sobie ck. Dodatkowo była ona schowana za plecami, bo stałem na animce  .ramionatyl. Ani razu w niego nie wycelowałem, ani nią nie groziłem. 

"FCK Ruska" nie było zamierzone, nawet to nie było wymuszone. Rusek sam odegrał że wstaje i zaczyna kierować się w stronę drzwi - z tego też powodu Hattie pod wpływem stresu w niego wypaliła, a to, że umiera odegrał samemu. 

Jeśli chodzi o sam filmik, to odnosiłem się już do niego w tickecie na dywaniku. Urywki z bijatyką z moją postacią wynikały głównie z gry IC, a do sklejki zostały wrzucone po prostu powtórki z tych sytuacji. 

 

Edytowane przez michal543
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, to że Twoja postać brała tam udział, wkręcała się w to - nie było czymś co powinno mieć miejsce. Sam, świadomie poszedłeś z nimi, grałeś to.

Decyzja została podjęta w gronie opiekunów. Zaś to jaki całokształt miała gra wcześniej, no niestety - wszystko skleiło się w jedno i poskutkowało blokadą.

 

Ja tu więcej nic do dodania nie mam, nasze zdanie jest określone przez blokadę jaka poszła. 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik udostępniony przez Savę pokazuje, jaki poziom reprezentował biznes. Zostały złamane zasady półświatka, które notabene zostały stworzone przez opiekunów oraz pomocników sektora. Twoja blokada była konsultowana w ich gronie, a patrząc na powyższą grę, filmiki i apelacje, które są powiązane z całą akcją, która skutkowała blokadą - śmiem stwierdzić, że została nadana słusznie.

 

Apelację odrzucam.

Symiron, mvjk, aikon i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin