Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/oliwierr]Radekk


Radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1955-radekk/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:
Erdogan Kizilirmak
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 

Ucieczka od gry IC. - W momencie gdy zatrzymuje cię LEA, masz na karku zarzuty o zabranie CCW; unikasz od odpowiedzialności, nie odpowiadasz na /do, gdy zjawiam się na miejscu odchodzisz.


Członek ekipy nakładający karę: oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: 


Cześć, na wstępie chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które uczestniczyły w tym całym trefnym zajściu. Miałem gorszy dzień, który mi się totalnie nie układał. Podczas zatrzymania nie zbyt dobrze się czułem, przez co odniosłem wrażenie, że dwójka oficerów która mnie zatrzymała próbowała mi usilnie utrudnić grę - w tamtym momencie nawet niezbyt miałem na uwadze że cokolwiek na mnie ciążyło. Poprosiłem dwójkę graczy, żeby zaczekali na mnie chwilę bo musiałem na afk.
Czemu się oddaliłem? Szczerze mówiąc nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, oprócz tego że był to naprawdę głupi dzień. I chciałbym jeszcze raz za to przeprosić. W normalnych warunkach nie naraziłbym siebie i swojej postaci na jakieś kary OOC patrząc na to jak długo kreuje tą postać.  Nigdy nie miałem problemu z grą na niekorzyść swoich postaci, no ale jak wspomniałem wcześniej - kilka aspektów się nawarstwiło i wyszło co wyszło. Zwracam się z prośbą o jakąś zamianę tej kary. Ze swojej strony mogę dodać, że takie sytuacje nie będą miały już miejsca w przyszłości a samą akcję, której nie dokończyłem z LEA bez oporów dogram.


Ewentualne screeny/świadkowie:

Egx, Weron i WATAHA lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, cześć. Po wyjaśnieniu jestem przychylny do zdjęcia blokady. Zrozumiałe, że mogłeś mieć gorszy dzień/czas jednak przeniosłeś to na dwójkę innych graczy - za to zostałeś ukarany. Wątpię byś specjalnie robił im pod górkę, tak samo mi podczas interwencji. 

Podziękuj też @NiezależnaFretka za wyjaśnienie mi sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin