Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Juzi]Volumek


Volumek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11944-volumek/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.):
Blacklista org. publicznych
Powód nałożenia kary: "toksyczne zachowanie w stosunku do opiekunów i pomocników strefy po zamknięciu biznesu, pomówienia kierowane w stronę opiekunów "
Członek ekipy nakładający karę: Juzi
Wyjaśnienie sytuacji: 
Cześć, pierwszy raz widzimy się w tym dziale, apeluję o zdjęcie mojej blacklisty org. publicznych. Zaczynając od początku mój biznes został zamknięty z czym się nie zgadzałem jak i cała nasza ekipa Japan'a, starałem się dojść do porozumienia z opiekunami by biznes nie został zamknięty jednak to ostatecznie nie wyszło, poniosły mnie nieco nerwy z tym wszystkim i nie zachowałem się odpowiednio co do mojego "toksycznego" zachowania było ono przedstawione na PV z CM BRTMSS, jednak znamy się jakieś cztery lata z innego serwisu i pisałem stricte do niego co o tym myślę i jak to widzę, bo mieliśmy jakiś tam kontakt, nie wiedziałem że to wszystko pójdzie dalej, ale zrozumiałem swój błąd napisałem sporo niepotrzebnych rzeczy za które mogę przeprosić BRTMSS jak i FURIX, bo tylko o nich była mowa. To była chwila emocji, które mnie poniosły. Minęło już ponad miesiąc czasu od nadania owej kary, kara blokuje i rozgrywkę na głównej postaci. Moja postać prowadziła dwa warsztaty, i chciałbym kontynuować rozgrywkę w sektorze biznesowym, a aktualnie nie mogę grać nawet kierownika, czy Managera - Bo dostałem informację od opiekunów, że przez BL mogę tylko grać zwykłego pracownika w biznesie, a rozwinąłem tak postać, że jest milionerka i byłą właścicielką dwóch warsztatów dlatego nie chcę psuć jej historii i grać zwykłego mechanika, bo nie po to prowadziłem warsztat 2 lata. Dlatego piszę właśnie apelację jak wspomniałem wyżej zrozumiałem swój błąd, totalnie słabo się zachowałem w stosunku do opiekunów, przepraszam za moje słowa głownie właśnie BRTMSS i Furix, jednakże resztę opiekunów również.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Volumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. I nie chodzi tylko o te pomówienia jakieś rzucałeś w stronę Brtmss i Furixa, ale o ogół zachowania, jakie pokazałeś przy zamknięciu biznesu.

Pisałeś, że biznes miałeś, tylko żeby farmić hajs i inne takie. Nie potrzebujemy takich osób w naszej strefie, a już na pewno nie na liderce. Dodatkowo przypomnij sobie co robiłeś po tym jak dostałeś black listę. Kilka aplikacji na warsztat na słupa, żeby za wszelką cenę mieć jakiś warsztat. Plus poszedłeś pod panel warsztatu Exotic Workshop jako ranga "Budowlaniec" która miała uprawnienia lidera... nie wiem, co chciałeś nam tym pokazać, ale z twojego powodu biznes dostał ostrzeżenie. Nie zasługujesz na zdjęcie black listy, przynajmniej nie teraz. Najwcześniej początek sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Ja również jestem na ten moment na nie, to zbyt szybko aby umożliwiać Ci powrót do liderowania czy zarządzania danym biznesem po tym co zrobiłeś, szczerze mówiąc pomówienia w moją stronę jakie tutaj wyszły to pikuś do tego jak zachowałeś się w tickecie w strone nas wszystkich, otwarcie piszesz, że farmisz tylko gotówke i tego nie kryjesz, po co mi trzymać biznes i lidera który będzie tylko zbierał gotówke? To tak nie działa, serio Volumek. Zresztą nie tylko o to, bo właśnie same kłamstwa wobec nas, gdzie X czasu temu piszesz komuś na PW, iż jest to Manager, kolejno to w tickecie że tylko był budowlańcem, który.. Swoją drogą stał na duty w takich ubraniach i je bił ale mniejsza. Juzi tutaj dodała również swoje odnośnie sprawy z Exotic, to mnie jeszcze bardziej nie przekonuje, bo na discordzie miałeś cały czas Zarząd a w grze tylko range "budowlaniec". Nie ukrywam, że również przeszło mi przez uszy, że próbowaliście z pomocą przepuścić apke na warsztat na tak zwanego słupa, ale to tylko głosy, które słyszałem, nie będe wykorzystywał tego w pełnii jako argument, ale większość minusów tej sytuacji sprowadza mnie do kategorycznej odpowiedzi na po prostu nie. Spróbuj za faktycznie dłuższy czas kiedy wreszcie zadecydujesz czy masz ochotę prowadzić biznes w normalny sposób, czy zaś rzucać się do nas i pisać, ze i tak farmiłeś tutaj kase i, że to nie jest przecież zabronione? Według mnie prowadząc biznes liczy się fakt aby pilnować poziom swoich pracowników i samemu dawać im przykład a nie farmić siano.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Juzi napisał:

Ja jestem na nie. I nie chodzi tylko o te pomówienia jakieś rzucałeś w stronę Brtmss i Furixa, ale o ogół zachowania, jakie pokazałeś przy zamknięciu biznesu.

Pisałeś, że biznes miałeś, tylko żeby farmić hajs i inne takie. Nie potrzebujemy takich osób w naszej strefie, a już na pewno nie na liderce. Dodatkowo przypomnij sobie co robiłeś po tym jak dostałeś black listę. Kilka aplikacji na warsztat na słupa, żeby za wszelką cenę mieć jakiś warsztat. Plus poszedłeś pod panel warsztatu Exotic Workshop jako ranga "Budowlaniec" która miała uprawnienia lidera... nie wiem, co chciałeś nam tym pokazać, ale z twojego powodu biznes dostał ostrzeżenie. Nie zasługujesz na zdjęcie black listy, przynajmniej nie teraz. Najwcześniej początek sierpnia.

Nie ja ustawiłem sobie taką rangę w Exotic, ja tam bylem jako zarząd, dopiero później się dowiedziałem, że nie mogę mieć rangi zarząd - I to jest blokowanie gry, bo moja postac nie może byc zwyklym mechanikiem, ja osobiście nie widziałem milionerki ktora robi jako mechanik - więc jak mam rozwijac postać gdzie mam blokadę nawet na posadę kierownika, a to nie jest jakas wysoka ranga i to bez uprawnien lidera, a co do biznesu na „słupa” nie wiem skąd takie pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brtmss napisał:

Ja również jestem na ten moment na nie, to zbyt szybko aby umożliwiać Ci powrót do liderowania czy zarządzania danym biznesem po tym co zrobiłeś, szczerze mówiąc pomówienia w moją stronę jakie tutaj wyszły to pikuś do tego jak zachowałeś się w tickecie w strone nas wszystkich, otwarcie piszesz, że farmisz tylko gotówke i tego nie kryjesz, po co mi trzymać biznes i lidera który będzie tylko zbierał gotówke? To tak nie działa, serio Volumek. Zresztą nie tylko o to, bo właśnie same kłamstwa wobec nas, gdzie X czasu temu piszesz komuś na PW, iż jest to Manager, kolejno to w tickecie że tylko był budowlańcem, który.. Swoją drogą stał na duty w takich ubraniach i je bił ale mniejsza. Juzi tutaj dodała również swoje odnośnie sprawy z Exotic, to mnie jeszcze bardziej nie przekonuje, bo na discordzie miałeś cały czas Zarząd a w grze tylko range "budowlaniec". Nie ukrywam, że również przeszło mi przez uszy, że próbowaliście z pomocą przepuścić apke na warsztat na tak zwanego słupa, ale to tylko głosy, które słyszałem, nie będe wykorzystywał tego w pełnii jako argument, ale większość minusów tej sytuacji sprowadza mnie do kategorycznej odpowiedzi na po prostu nie. Spróbuj za faktycznie dłuższy czas kiedy wreszcie zadecydujesz czy masz ochotę prowadzić biznes w normalny sposób, czy zaś rzucać się do nas i pisać, ze i tak farmiłeś tutaj kase i, że to nie jest przecież zabronione? Według mnie prowadząc biznes liczy się fakt aby pilnować poziom swoich pracowników i samemu dawać im przykład a nie farmić siano.

Nie chodzi mi o prowadzenie biznesu, aktualnie nie mam czasu i zamiaru być liderem - Piszę apelacje by moja postac mogła sobie pracować we warsztacie chociaż jako kierownik - gdzie to nie jest nie wiadomo jakie stanowisko. Bo aktualnie mam zablokowana grę biznesowa postaci. Nie wyobrażam sobie jej jako zwykły mechanik nie do tego dążylem rozwijając swoją postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Volumek napisał:

Nie ja ustawiłem sobie taką rangę w Exotic, ja tam bylem jako zarząd, dopiero później się dowiedziałem, że nie mogę mieć rangi zarząd - I to jest blokowanie gry, bo moja postac nie może byc zwyklym mechanikiem, ja osobiście nie widziałem milionerki ktora robi jako mechanik - więc jak mam rozwijac postać gdzie mam blokadę nawet na posadę kierownika, a to nie jest jakas wysoka ranga i to bez uprawnien lidera, a co do biznesu na „słupa” nie wiem skąd takie pogłoski.

Nom, ty nie ustawiałeś i lider tamtego biznesu też nie ustawiał z tego co wynikło z rozmowy. Ciekawa bardzo sytuacja. 

Masz black liste na bycie liderem, a nie na grę w biznesach. Wiec możesz zajmować stanowiska, które nie brzmią jak lider. Nie sądzisz, że zarząd tak właśnie brzmi? Kierownikiem możesz być, nie wiem skąd info, że nie możesz. Nie przyszedłeś do nas nigdy zapytać o to, na jaką rangę możesz iść do biznesu. 

Brtmss i WATAHA lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Juzi napisał:

Nom, ty nie ustawiałeś i lider tamtego biznesu też nie ustawiał z tego co wynikło z rozmowy. Ciekawa bardzo sytuacja. 

Masz black liste na bycie liderem, a nie na grę w biznesach. Wiec możesz zajmować stanowiska, które nie brzmią jak lider. Nie sądzisz, że zarząd tak właśnie brzmi? Kierownikiem możesz być, nie wiem skąd info, że nie możesz. Nie przyszedłeś do nas nigdy zapytać o to, na jaką rangę możesz iść do biznesu. 

Ustawiła taką range YOUSHI jako V-CEO Exotic, wszystko dogadaliśmy IC, nasze postacie się znają i moja postać zaproponowała pomoc w zarządzaniu, bo z aktywnością nie było super tam. Youshi się zgodziła, ale ustawiła jakąś range Budowlaniec, tak wyszło.. Co do kierownika, owszem pytałem. Dostałem informację, że mogę grać jako zwykły mechanik, youshi pytała nawet Was i napisała, ze musi mi zabrać range zwykłego kierownika, bo mam być pracownikiem i koniec, takie info dostała od opiekuna. A furix nie odpisał na moje pytanie własnie, więc pytałem..:)) Dodatkowo ciężko inne osoby zapytać, bo mam bana od BRTMSS i Furix i zostałem wyrzucony, czy nawet zbanowany na DC biznesów - dodaje ss z odpowiedzi. Na jednym screenie widnieje "NIE MOŻE BYĆ WYŻEJ NIŻ PRACOWNIK" - domyślam sie, że to pisał BRTMSS/furix, dostałem taki ss od Yushi, więc trochę Juzi zaprzeczasz wszystkiemu. Dlatego jestem cała sytuacją zadziwiony.

https://imgur.com/a/5rglPUU

Edytowane przez Volumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadziwiona, że dziwisz się, za co dostałeś bana na naszym discord. Za swoje toksyczne zachowanie. Jest też coś takiego jak pw forum tak dla przypomnienia. Wystarczyło napisać do osoby, która ci black liste nadała, czyli do mnie.

Tak jak napisałam wyżej, nie możesz mieć żadnej rangi z uprawnieniami lidera. Tyle ode mnie.

Brtmss i WATAHA lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Juzi napisał:

Ja również jestem zadziwiona, że dziwisz się, za co dostałeś bana na naszym discord. Za swoje toksyczne zachowanie. Jest też coś takiego jak pw forum tak dla przypomnienia. Wystarczyło napisać do osoby, która ci black liste nadała, czyli do mnie.

Tak jak napisałam wyżej, nie możesz mieć żadnej rangi z uprawnieniami lidera. Tyle ode mnie.

tyle mi wystarczy, szkoda że inny opiekun napisał, że mogę grać zwykłego pracownika, o to w tym wszystkim chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin