Skocz do zawartości

Update 1.51

Wersja skryptu 1.51 już dostępna! Nowe ciuchy, autopilot, wyścigi!
Zobacz to

Polecane posty

  test2.jpg

almighty.png

The Lost Motorcycle Club, nazywany potocznie /Straconymi/, to jednoprocentowy klub zrzeszający wyrzutków, którym nie odpowiadały twarde zasady w innych klubach lub nie spełniali surowych wymagań na dołączenie do nich. Założony w 1964 skutecznie rozlewał się po terenie Stanów, aż w 2004 roku uformowano oddział Los Santos. Jego prosperowanie jest notowane na lata 2004-2018, gdy na współpracę z departamentem przystał Derreck Collins, ówczesny SGT-at-Arms działający w ramach oddziału od samego początku. Handel metamfetaminą, bronią oraz zamachy bombowe pozwoliły objąć cały klub mianem OMG, a klub był skutecznie tępiony przez kolejnych lokalnych polityków obiecujących rozprawienie się z kulturą 1%er.

Z końcem stycznia 2021 zaczęto notować wzmożoną aktywność nomadów oraz ludzi uznanych za /nieaktywnych/. Nagrania z klubów i miejski monitoring pod jurysdykcją hrabstwa Los Santos wskazywały na formowanie się oddziału na nowo. L. Iscario, pełniący obowiązki prezydenta klubu, rozpoczął formowanie od wcielenia nomadów. Zła sława idąca za Lost MC była przynętą dla rzeszy nastolatków szukających sposobu na wyrażenie buntu wobec systemu i norm społecznych. Zaczęli oni utożsamiać się z ruchem SUPPORT20x12 dając wyraz swojego wsparcia dla przestępczych działań klubu.

ridefreebrother.pngW międzyczasie klub odsunął Iscario od pełnienia obowiązków,  a władzę przejął M. Carter, który skupił się na rozwiązywaniu problemów i konfliktów, które zainicjował poprzednik. Gdy wpływy klubu rozlały się po mieście, Carter sam padł ofiarą swojej pewności siebie i został śmiertelnie raniony podczas bójki na terenie oddziału The Lost Las Venturas. Niedługo po tym władzę w klubie przejął dotychczasowy VP, Randall Keighley, i wprowadził swoje porządki, które wcześniej były istotą sporu na szczycie panelu Klubu.

Jego zastępcą został Otis Bidman. Polityka klubu stała się jedna - wyjść z pieniędzmi i zarobkami na światło dziennie, zalegalizować wszystko, co się da i bronić wypracowanej przez miesiące strefy wpływów, odsuwając przy tym od interesów nieprzychylnych sobie ludzi.


criminalactivity.png

Gang notowany jako OMG jest odpowiedzialny za serię wymuszeń w przedsiębiorstwach skupionych wokół Vespucci, handel narkotykami oraz dystrybuowanie broni innym grupom przestępczym. Rynek Los Santos zaopatrzony w karabiny AK-47, .50 oraz TEC9 odnajduje swoje źródło pośród członków klubu motocyklowego. Jego zbrojne ramię odpowiada za serię strzelanin i morderstw dokonanych głównie na członkach innych ugrupowań. Poboczną osią konfliktu z prawem jest zaspokajanie zapotrzebowania czarnego rynku na kradzione części samochodowe.


support20x12.png

merch.jpgSupport 20x12 to ruch społeczny wolnych ludzi chcących wyjść z ram norm zachowań przyjętych przez społeczeństwo. Ludzie utożsamiający się z wartościami klubu The Lost MC identyfikują się w ten sposób, tym samym wspierając klub i jego markę. 20x12, odpowiadające literom T i L, jako ruch rozrósło się ze zwykłego merchu dla nastolatków do sociali i działań podejmowanych wśród branży rozrywkowej. Klub, stawiając na promocję, bierze czynny udział w promocji lokalnych zespołów rockowo-metalowych oraz wydarzeń charytatywnych. Wspieranie chorych dzieci, Dzień Niepodległości i zloty to część życia ruchu supporterskiego The Lost.

Supporterami też stają osoby legalnie zatrudniane w przedsiębiorstwach klubu. Członkowie wyławiają zdesperowanych, młodych, bezrobotnych i wcielają - za ich zgodą lub nie - w proceder przestępczy. Dlatego ruchy supporterskie są kwestią sporu na tle moralnym - z jednej strony często prowadzą do nagłaśniania moralnie dobrych inicjatyw, z drugiej - jest to popularyzowanie postaw kryminalnych wśród młodzieży zafascynowanej stylem życia motocyklistów zrzeszonych w klubach 1%er.

 


Out of character

  • Gramy klub adoptując symbolikę Lost MC, co nie znaczy, że naszym celem jest granie zachowań, wydarzeń z lore GTA. Chcemy w ten sposób uniknąć brania na barki utartych schematów realnych klubów i zostawić sobie pole dowolności co do kreowania zasad / zachowań klubu motocyklowego. Mimo wszystko najbliżej naszej wizji stawiamy Outlaw MC. 
  • Minęło już sporo czasu odkąd wystartowaliśmy pod koniec stycznia tego roku. Uznaliśmy, że przyda się odświeżenie i skrócenie tematu wraz z moim przejęciem organizacji;
  • Przyjmujemy IC i tylko in-game. Nie ma innej możliwości ani drogi na skróty.
  • Klub The Lost to banda wyrzutków, ludzi niemogących odnaleźć miejsca w pozostałych klubach. Zatem twoja postać może być dowolnej rasy / wiary / przekonań. Jeśli nie grałeś nigdy bikera, to polecam wiekowo dostosować się pod schemat młodej osoby.
  • Postaci kobiece mogą grać przy klubie będąc jego integralną częścią otrzymując rockery PROPERTY OF-, co oznacza, że kobieta jest własnością klubu. Dla ludzi totalnie nieznajomionych z tematem - do struktur stricte klubowych taka postać nie wejdzie.
  • Legalne przedsięwzięcia aktualnie powiązane z The Lost MC to: warsztat Randy's Throttle, Tawerna Mirror Park, pawnshop House of Cash, wokalista rockowy Scott Aitken, społeczność fanów muscle carów - V8 Community.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do pisania do mnie (Randall Keighley) lub pdgie (Otis Bidman)

Skład: Pawlik, pdgie, Chrupek, danakasqn, Bart, Faust, Łest, Ripper, DMN, mihu, Ave, Wrzasku, Kril, VERDUM

Edytowano przez Pawlik
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝