Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Carnage - system walk ulicznych z CK


Pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

 

CARNAGE.png

walkiuliczne.jpg

 

Czym jest The Carnage?

To projekt ligi walk ulicznych o bardzo prostym systemie funkcjonowania. Zawodnik wchodzi umówioną kwotą (z zasady $5.000), jeśli wygra - zgarnia $3000 z wpisowego przeciwnika. 

Walki te są pozbawione zasad jeżeli chodzi o reguły gry. Może walczyć grupą kilku osób na inną grupę. Jeśli dwóch zawodników zaznaczy, że chce walczyć ze sprzętem, to też nie ma przeciwskazań, liczy się show i zabawa publiki.

Co z tym Character Killem?

Ciekawiej się robi jeśli obaj zawodnicy zgodzą się walczyć do końca, czyli IC dobić przeciwnika. Chcemy wprowadzić element hazardu o mocnym ryzyku, jeśli się przyjmie, to wyjdzie dobra gra wpływająca na dyplomację organizacji przestępczych i wydarzenia fabularne. Tutaj gra by była na wysokich kwotach, a sama walka IC nazywana walką "bez zasad". Postać wchodzi w to kwotą minimalną $30.000, gdy wygra - zgarnia $30.000 przeciwnika, a organizator zrzeka się procentu z tej walki. Gracz prowadzący przegraną postać zobligowany jest wówczas do wykonania CK, a postać wygrana do odegrania zmasakrowania leżącego z BW przeciwnika. Ten tryb walk przewidziany jest tylko dla postaci zrzeszonych w org. przestępczych, w pozostałych udział mogą brać wszyscy (chyba że postać walcząca jest rzeczywiście długo budowana - chcę uniknąć ludzi zakładających postacie tylko do walki, w którą inni pompują pieniądze).

Gość wygrany po walce na CK z automatu powinien cieszyć się szacunkiem w świecie przestępczym, a organizacja powinna urosnąć "w oczach innych" (a także IMO gamemasterów jako "ta" o większych wpływach), ja będę tak grał i namawiam każdego, żebyśmy stworzyli atmosferę street creditu w tym projekcie i zrobili coś razem na tym serwerze.

 

Jakie są zasady? Jak się o tym dowiedzieć IC?

O zasadach zachowania podczas /eventu/ i spotach będę informował drogą IC podczas umawiania terminu. Z reguły spot będzie wysyłany Life Invaderem przed wydarzeniem lub /w - po prostu nie mamy aplikacji typu Telegram / Signal. Zaraz po nim wysłany będzie spot zapasowy na wypadek wjazdu LSPD, ale to już przegadam IC z każdą organizacją, do której moja postać ma dostęp. Jeżeli takiej nie ma, a chciałaby dotrzeć do informacji o tym evencie, to niedługo pojawi się temat w dziale "Co słychać w światku przestępczym". Póki co IC zatrudniłem kilku ludzi, którzy mają roznosić informację po mieście, może traficie na siebie konwencjonalną metodą podczas interakcji z nimi.

Częstotliwość imprez - co dwa tygodnie, czasem co tydzień. Wszystko zależy od zainteresowania. Tak naprawdę za minimum odpalenia eventu stawiam sobie cztery ustawione walki. Jeżeli będzie walka z elementem CK, to walk towarzyszących będzie odpowiednio więcej.

 

Do LSPD & SD

Jeśli uda się waszym postaciom dostać informację o takim zbiegowisku, to będzie super. Tylko błagam, zagrajcie tak, żeby mieć bardziej na względzie realny interes. Myślę, że dla służb lepsze jest przyjście undercover, udokumentowanie postaci obecnych i stworzenie hierarchii różnych organizacji, które tam będą. Nie sądzę, żeby zespół operacyjny wolał wjechać czterema radiowozami i rozwalić imprezę przed rozeznaniem kto jest z kim. Oczywiście mówię o walkach bez CK, na tych z CK wiadomo - chronić życie i takie tam. To tylko dygresja, ale zagracie jak chcecie. W każdym razie jestem otwarty na otwarte umysły, zamknięty na zamknięte.

 

Bukmacherka

Na miejscu będą prowadzone szybkie zakłady bukmacherskie. Warto wpaść, popatrzeć, dorobić się i poznać kilka osób ze świata przestępczego. System jej będzie zależny od ilości osób zaangażowanych.

 

Liderzy organizacji przestępczych

Chciałbym wierzyć w to, że wszyscy chętnie wejdą w interakcję z tym projektem. Anyway, walki do CK to jest dobry sposób do gry, jeśli ktoś z organizacji IC wam podpadnie. Albo wygra i zgarnie pieniądze dla organizacji, albo przegra i problem z głowy. To samo z natarczywymi wanna-bes, których IC nie jesteście pewni. Chcę zachęcić lidera każdej organizacji do interakcji, bo otworzy wątek na grę. Od wewnętrznych walk w celu wyłonienia najlepszego zabijaki, po właśnie skazywanie niesubordynowanych członków na walkę o śmierć i życie (i zarobek).

Ponadto jak chcecie mieć kogoś "w tym biznesie" to chętnie przyjmę do pomocy z waszej organizacji tego kogoś (za %, wiadomo). To samo z ochroną eventu i tzw. "paktem", o którym chcę już informować drogą IC.

 

Za całość projektu od strony organizacyjnej jest odpowiedzialne Lost MC, ale zachęcamy do brania udziału innych organizacji przy tworzeniu z tego "tradycji". Jeśli IC się jakaś organizacja zobowiążę do pomocy w ochranianiu wydarzenia czy umawiania ludzi, to dostanie odpowiedni procent od zarobku. Interakcja, interakcja, interakcja. Po więcej informacji zapraszam na discord - pawlik#7927. Bardzo chętnie omówię już ze szczegółami z zainteresowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za obecność wszystkim organizacjom (Mongrels, Mongols, Ruscy fanatycy, 101 i jeszcze kilka, których nie zidentyfikowałem). Event przerwany IC przez przejazd radiowozu, ale przyznam, że OOC mnie przerosło ogarnianie koło 30-40 osób. Następnym razem zrobię zapisy z kilkoma rezerwami. Mimo wszystko się udało na tyle, ile mogłem zdziałać solo + ludźmi od zakładów.

Dzięki Revo, Szponto i Morfeusz za pomoc skryptową przy tym.

Screenów nie mam, bo za bardzo byłem skupiony na ogarnianiu tego. Za tydzień powtórka, dzięki.

 

Chrupek, Ripper, RIPtoja i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

**Osoby, które są zainteresowane podziemnymi walkami na pewno usłyszały plotkę o wznowieniu The Carnage. Krążą słuchy, że pierwsza tura walk ma odbyć się w ten piątek.**

**Niektóre osoby, otrzymały wiadomość na swój telefon, która została wysłana przez bota. Numer jest zastrzeżony, natomiast zlokalizowanie go też może sprawić trudność.**

Screenshot-181.png

 

Spoiler

Hej, przejąłem IC inicjatywę nad prowadzeniem walk. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem lub chce uzyskać dokładniejsze informacje na temat lokalizacji (tyczy się to osób, które otrzymały wiadomość bardziej, ale przecież plotki też się rozchodzą) to zapraszam do kontaktu ze mną przed Discord 🙂 

 

Edytowane przez Mith
Kril, doc, Chrupek i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin