Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/szponto/amerikano] rogal, negro


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: rogal, negro

Link do konta oskarżonego: szponto, amerikano

Powód składania skargi: Nadużywanie rangi, niestosowanie się do zasad sektora przestępczego.

Wyjaśnienie sprawy: Rzadko zdarza mi się pisać skargi; w życiu może napisałem tylko z dwie, większość spraw udawało mi się załatwić bez wylewania brudów na forum, a co dopiero na kogoś z ekipy serwera. Sytuacja, która rozegrała się wczoraj nie daję mi innej możliwości, mistrz gry odpowiedzialny za sektor przestępczy nie daję znaku życia, nikt nie chce z nami gadać, nikt nie chce nam pomóc. To właśnie powody, dla których zdecydowaliśmy się napisać ten temat.

Jestem przekonany, że mniej więcej gdzieś od niedzieli krąży na mnie aktywne zgłoszenie odnośnie uśmiercenia mojej postaci, które przyklepał mistrz gry, co to oznacza? Oznacza to, że w momencie gdy moja postać zetknie się z potencjalnymi oprawcami i ich zabiję to oni muszą uśmiercić swoje postacie, co się jednak stało? Z oprawcami zetknąłem się wczoraj, właściwie to z całą "organizacją przestępczą", która poległa w ulicznej strzelaninie, wystrzelaliśmy wszystkich, każdego z nich. Na ekranie gdzieś po minucie pojawia się powiadomienie, że postać Gabriel Beaudoin zostaję zablokowana z powodem FCK.  Teraz najlepsze, wniosek wykonuję @szponto, który jest mistrzem gry, gra w organizacji od maksymalnie.. pięciu dni? Nie ma na postaci nawet przegranych z trzech godzin, pojawia się totalnie znikąd w samym sercu strzelaniny, robi kilka rundek po motelu bo nie może znaleźć postaci, którą ma uśmiercić (on nawet nie wiedział kogo ma zabić, kręcił kilka okrążeń dookoła motelu), w końcu jakimś cudem znajduję postać, którą ma zabić i gdy ta leży na chodniku to on odgrywa, że ją dobija. Rozumiecie mnie, prawda? Mistrz gry, który gra w organizacji, której liderem jest @rogal sam nadzoruję wniosek, sam go realizuję i to jeszcze na postaci, która wzięła się totalnie znikąd, zabija lidera organizacji, który jest z nią związany lekko od ponad pół roku, co to ma być? Ale już trudno, skupmy się na najważniejszym. W trakcie tej akcji dowiedziałem się, że na moją postać również napisany jest wniosek, który figuruję już jako klepnięty od jakiejś niedzieli. Od co najmniej niedzieli mam otwarty konflikt z organizacją, która wystosowała wniosek na uśmiercenie mojej postaci, to oznacza, że strzały są dla nas śmiertelne, dla mnie i dla nich, nieważne jak, gdzie, w jakich okolicznościach. Mamy konflikt. Do spięcia doszło wczoraj, wszyscy z ich organizacji polegli, każdy z nich, czy myślicie, że ktoś od nich uśmiercił swoją postać? Nikt. Zostałem skwitowany odpowiedzią od @amerikano, że nie ma na mnie żadnego, aktywnego wniosku. Zostałem okłamany, czemu mnie okłamałeś? Dziś @amerikano w rozmowie, zarzucił mi, że wiedziałem o wniosku już wcześniej, to nie prawda. O wniosku na uśmiercenie swojej postaci dowiedziałem się dopiero wczoraj, po akcji i dlatego zacząłem walczyć o sprawiedliwą rozgrywkę, po to napisałem tą skargę. Jeśli jest inaczej to proszę, udowodnij mi to. A swoją drogą, podobno nie ma żadnego na mnie wniosku i sobie to ubzdurałem, teraz nagle jest? Zgodnie z zasadami, które obowiązują na serwerze, powinniście zablokować swoje postacie, wszyscy, którzy tam zginęli. Zgaduję, że wniosek, który był na mnie pisany jest ściśle powiązany z postacią @rogal, śmiem twierdzić, że może być on nawet połączony bo nie widzę żadnego innego, sensownego powodu na napisanie wniosku, który by miał uśmiercić moją postać, jeśli wniosek był łączony z postacią Gabriel Beaudoin to oznacza to, że strzelałem również w imieniu postaci @rogal bo ja i on przyjaźniliśmy się na swoich postaciach i robiliśmy interesy.

I ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Kto w ogóle akceptował wniosek na uśmiercenie mojej postaci i jakie powody były w nim zawarte? Bo ostatnia interakcja z Waszą organizacją, którą sobie przypominam, to ta, w której @lecik niszczy mi lusterko w aucie bo nie chciałem przeparkować swojej Rebli, która zagradzała wyjazd jego Zentorno. Powód godny napisania wniosku, rzeczywiście. To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że wnioski na nas były ze sobą łączone.

Dowody: 

Film ze strzelaniny, w której giną wszyscy z ich organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko wypowiem na temat akcji zabójstwa którą mi zlecono. Roy Santana Jr napisał do mnie sms o 21:57 czyli przed strzelaniną, gdy rogal stał z całą ekipą bloods. Miałem go zabić, ale dojeżdżając usłszałem strzelaninę. Poczekałem chwilę i wjechałem po wszystkim - finalnie wpakowałem w niego cały magazynek z Draco i odjechałem, poczekałem dwie minuty i sprawdziłem czy gracz wpisał /akceptuj śmierć. W wyniku tego wpisałem to za niego, ponieważ wykonywałem wniosek który na niego napisała ekipa - nie miałem nic wspólnego z pisaniem wniosku,  po prostu moja postać dostała takie zadanie które musiałem wykonać.

 

Jeżeli chodzi o reszte to się nie wypowiem

image.thumb.png.4a8b4060ff92f2034a561b80e9bd831e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szponto napisał:

Ja się tylko wypowiem na temat akcji zabójstwa którą mi zlecono. Roy Santana Jr napisał do mnie sms o 21:57 czyli przed strzelaniną, gdy rogal stał z całą ekipą bloods. Miałem go zabić, ale dojeżdżając usłszałem strzelaninę. Poczekałem chwilę i wjechałem po wszystkim - finalnie wpakowałem w niego cały magazynek z Draco i odjechałem, poczekałem dwie minuty i sprawdziłem czy gracz wpisał /akceptuj śmierć. W wyniku tego wpisałem to za niego, ponieważ wykonywałem wniosek który na niego napisała ekipa - nie miałem nic wspólnego z pisaniem wniosku,  po prostu moja postać dostała takie zadanie które musiałem wykonać.

 

Jeżeli chodzi o reszte to się nie wypowiem

image.thumb.png.4a8b4060ff92f2034a561b80e9bd831e.png

 

Twoja postać miała w tamtym momencie może z dwie godziny, nad jej głową widniał status nowej postaci. Prócz pustej wiadomości tekstowej, która była wysłana do Ciebie na odwal, nie ma tak naprawdę nic co może potwierdzić jakiekolwiek podłoże twojej postaci w tej akcji, skąd się w ogóle wziąłeś, kim jesteś? Podejrzewam, że ta wiadomość to zwykła podkładka aby uniknąć oskarżeń, że wszystko przebiegło OOC, tak przypuszczam, nie mówię, że tak jest. Proszę o jakieś wyciągi z czatu gdzie gracie na temat tego, jakąkolwiek gadkę na temat zabicia Gabriel Beaudoin a nie pustą wiadomość tekstową wysłaną na odwal tuż przed strzelaniną.

Edytowane przez negro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nikt nie specował wykonywania FCK. Nie wykonywaliśmy FCK na Tobie.

2. Spór, który zakończył się FCK był wewnątrz organizacji.

3. Nie mam obowiązku pisania Ci ooc, że mam wniosek.

4. Postać szponto pojawiła się dużo wcześniej w szeregach:

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, amerikano napisał:

1. Nikt nie specował wykonywania FCK. Nie wykonywaliśmy FCK na Tobie.

2. Spór, który zakończył się FCK był wewnątrz organizacji.

3. Nie mam obowiązku pisania Ci ooc, że mam wniosek.

4. Postać szponto pojawiła się dużo wcześniej w szeregach:

unknown.png

 

 

Dziecko z podstawówki potrafi wymyślić lepszą wymówkę.

1. FCK na moją postać jest klepnięte od niedzieli, dwa dni temu zleciliście wykonanie go, nie wykonaliście go bo nie zdążyliście mnie złapać. Dwa dni później to ja was łapię i leżycie rozpruci. Pamiętam, że kiedyś w organizacji, której grasz była podobna akcja do mojej, link do sytuacji, którą mam na myśli. W tej sytuacji jakoś nie było problemu żeby @szpontozablokował postać, więc dlaczego nie poblokuje Was? Jak na tacy, sytuacja taka sama jak z moją. A pamiętacie TO (link)? Dwadzieścia trzy blokady postaci a wniosek tylko na Albańczyków? Dlaczego @Sebek kazał im blokować postacie a wasze jakoś żyją po starciu z nami?

Nie wiem, może trochę sprawiedliwości dla zwykłych graczy?

2.  W porządku, powiedź mi proszę jedno. Jaka była wasza motywacja, czym się kierowaliście żeby usunąć Gabriel Beaudoin?

3. Spoko, wszyscy już wiedzą o wszystkim.

4. Co wnoszą te zrzuty, które zostały wykonane prawie trzy godziny po strzelaninie? Ja się pytam jaki związek ma postać @szponto z organizacją, w której grasz. Masz mi wysłać zrzuty, w których gracie cokolwiek, rozumiesz? W chwili obecnej to wygląda marnie, nie potrzebuję zrzutów, w których piszesz "nie dał jebania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, negro napisał:

 

Dziecko z podstawówki potrafi wymyślić lepszą wymówkę.

1. FCK na moją postać jest klepnięte od niedzieli, dwa dni temu zleciliście wykonanie go, nie wykonaliście go bo nie zdążyliście mnie złapać. Dwa dni później to ja was łapię i leżycie rozpruci. Pamiętam, że kiedyś w organizacji, której grasz była podobna akcja do mojej, link do sytuacji, którą mam na myśli. W tej sytuacji jakoś nie było problemu żeby @szpontozablokował postać, więc dlaczego nie poblokuje Was? Jak na tacy, sytuacja taka sama jak z moją. A pamiętacie TO (link)? Dwadzieścia trzy blokady postaci a wniosek tylko na Albańczyków? Dlaczego @Sebek kazał im blokować postacie a wasze jakoś żyją po starciu z nami?

Nie wiem, może trochę sprawiedliwości dla zwykłych graczy?

2.  W porządku, powiedź mi proszę jedno. Jaka była wasza motywacja, czym się kierowaliście żeby usunąć Gabriel Beaudoin?

3. Spoko, wszyscy już wiedzą o wszystkim.

4. Co wnoszą te zrzuty, które zostały wykonane prawie trzy godziny po strzelaninie? Ja się pytam jaki związek ma postać @szponto z organizacją, w której grasz. Masz mi wysłać zrzuty, w których gracie cokolwiek, rozumiesz? W chwili obecnej to wygląda marnie, nie potrzebuję zrzutów, w których piszesz "nie dał jebania".

1. Nikt nie specował wykonywania FCK. Nie wykonywaliśmy FCK na Tobie.

2. Nie muszę Ci tego powiedzieć.

4. Nie muszę Ci niczego wysyłać. To są zrzuty dzień przed strzelaniną, w których jest mowa o tym, że jego postać już jest znacząca i ma u nas przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, amerikano napisał:

1. Nikt nie specował wykonywania FCK. Nie wykonywaliśmy FCK na Tobie.

2. Nie muszę Ci tego powiedzieć.

4. Nie muszę Ci niczego wysyłać. To są zrzuty dzień przed strzelaniną, w których jest mowa o tym, że jego postać już jest znacząca i ma u nas przeszłość.

 

Słuchaj, dam Ci szansę. Ja idę teraz zrobić trening a potem zjeść kolację, postaraj się do tego czasu znaleźć jakieś logiczne, spójne argumenty, które będą działały na twoją korzyść i nie będziesz się ośmieszał drugi raz pisząc to samo, czytając twój kolejny post odniosłem wrażenie, że Cię przycięło i drugi raz wysłałeś to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, negro napisał:

 

Słuchaj, dam Ci szansę. Ja idę teraz zrobić trening a potem zjeść kolację, postaraj się do tego czasu znaleźć jakieś logiczne, spójne argumenty, które będą działały na twoją korzyść i nie będziesz się ośmieszał drugi raz pisząc to samo, czytając twój kolejny post odniosłem wrażenie, że Cię przycięło i drugi raz wysłałeś to samo.

Celowo wysłałem to samo. Wszystko już wyjaśniłem. Miłego treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam w sprawie borysa na którą sie powołujesz i porównujesz te dwie skrajnie inne sytuacje do swojej. 

W sytuacji borysa zgode na zabójstwo jego postaci dostalismy tylko dlatego, że posiadalismy ic informacje od zabójców których wynajął, to był powód dla którego moglismy go zabic na mocy ticketu który napisał on.
W twojej sytuacji nie masz zielonego pojęcia o fck, sam przyznaleś, że nie wiedziales o nim podczas wjazdu i teraz próbujesz usilnie coś ugrać. Szkoda, że nie wyszedł wam misterny plan który zakrawa o metagaming(widnieje na waszym nagraniu rogal który nawet nie próbował strzelac do twojego ziomka/czy ciebie zależy kto nagrywał) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa michigan nie było Cie przy akcji a oskarzasz mnie o jakis metagaming na podstawie 40sekundowego filmu(?), jako jedyny chyba z largosem napierdalalem do tych napastników, ty serio masz kurwa jakies urojenia chyba. chlopy za sciana sie rozbiegly, motel ma dwa wejscia wiec logiczne, ze akurat w pewnym momencie sprawdzilem sobie plecy a ty wyjezdzasz z jakims misternym planem (XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znajdujemy się w sytuacji, w której ekipa ściąga do skargi swoich znajomych, którzy będą starali się ich wybronić, mimo tego, że nie są oni nawet powiązani ze skargą, a osoby oskarżone nie mają żadnych argument żeby działać na swoją obronę, mocne.

Komu ja mam odpisywać?

Edytowane przez negro
AsheyZ, tazerek i Hubiks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, negro napisał:

Widzę, że znajdujemy się w sytuacji, w której ekipa ściąga do skargi swoich znajomych, którzy będą starali się ich wybronić, mimo tego, że nie są oni nawet powiązani ze skargą, a osoby oskarżone nie mają żadnych argument żeby działać na swoją obronę, mocne.

Przestań manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? piszesz w trybie rozkazującym do gościa ,,MASZ MI POKAZAĆ DOWODY" gdzie on mógłby ci po prostu odpisać jednym słowem ,,spierdalaj" bo jesteś ostatnią osobą która może mu kazać coś zrobić, a gdy odpowiadam Ci na rzeczy które wypisałeś w swojej żałosnej skardze tłumacząc Ci pokrótce dlaczego twój bff dostał FCK (mógłbym Ci opisać wszystko od a do z ale szkoda mi czasu xD) to mówisz, że to zaczepki?

 

aha i hipokryto jak się do kogoś spierdalasz to nie dziw się że ktoś Ci odpowiada w również mało przyjemny sposób xD mam gdzieś zaczepki, wykładam Ci fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin